News

PlayStation zapowiada LEGO Horizon Adventures! Nowa przygoda Aloy zadebiutuje również na Nintendo Switch

Gry z serii Horizon od Guerrilla Games wkrótce doczekają się kompletnie nowego tytułu. Tym razem jednak będzie to gra z serii LEGO.

Na właśnie rozpoczętym Summer Game Fest 2024 nie zabraknie zapowiedzi, a pierwsza z nich właśnie została ujawniona. Twórcy z Guerrilla Games zawarli współpracę ze Studio Gobo, aby stworzyć nową historię w świecie z gier Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West, ku zaskoczeniu praktycznie wszystkich będzie to opowieść w świecie LEGO.

LEGO Horizon Adventures to poboczna historia skierowana do młodszych odbiorców. Historia zostanie przedstawiona w kolorowej, kreskówkowej oprawie graficznej i rzucie izometrycznym. Umożliwiona zostanie również rozgrywka za pomocą kooperacji. Szczegółowa rozgrywka została przedstawiona na poniższym zwiastunie.

Wielkim zaskoczeniem może być fakt, że nowy Horizon nie jest tytułem ekskluzywnym. Gra już w dniu premiery trafi nie tylko na PlayStation 5 i PC, ale również na Nintendo Switch. Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku w okresie świątecznym! Jak podoba wam się zaprezentowana rozgrywka? Tego oczekiwaliście po kolejnej grze ze znanego apokaliptycznego świata? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 49 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Harry Potter: Quidditch Champions zmierza na konsole!

arrow-right
arrow-right

Sid Meier's Civilization VII wycieka przed Summer Game Fest 2024

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: