News

Sid Meier's Civilization VII wycieka przed Summer Game Fest 2024

Prawdopodobnie na dzisiejszym Summer Game Fest 2024 będziemy mieli okazję zobaczyć zwiastun najnowszej odsłony serii.

Od premiery ostatniej odsłony cyklu popularnej minęło już prawie 8 lat, natomiast po dzisiejszym wycieku wiele wskazuje na to, iż jeszcze dziś poznamy następną odsłonę niezwykle popularnej Cywilizacji. Choć trzeba uczciwie przyznać, że VI część nie cieszyła się największym uznaniem spośród wszystkich dotychczasowych odsłon, to dzisiejszy wyciek podkręca oczekiwania.

Jak donosi serwis Insider-Gaming , zwiastun nowej "Cywilizacji" ujrzymy na dzisiejszym Summer Game Fest 2024 , czego potwierdzeniem ma być baner VII części, odnaleziony przypadkiem na oficjalnej stronie 2K Games. Ta jeszcze w maju tego roku potwierdziła powrót "jednej z największych i najbardziej lubianych serii", choć wówczas nie było pewności, czy nie chodzi o inną popularną serię z portfolio 2K Games. VI część pojawiła się na wielu platformach, w tym po raz pierwszy na Switchu i smartfonach z systemem Android, oraz iOS.

Ale to nie koniec — informatorzy oprócz samego banneru dokopali się również do linków do trailera oraz prawdopodobnie linków do zakupu samej gry, lecz nie są one jeszcze aktywne i z tego też powodu do czasu ogłoszenia — bezużyteczne. Liczymy, że zmieni się to już dziś na ewencie Summer Game Fest 2024 , gdzie gra najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana.

Summer Game Fest 2024 rozpoczyna się dzisiaj tj. 7 czerwca o godzinie 23:00 czasu polskiego. Jak co roku transmisja będzie dostępna do obejrzenia w serwisach Twitch oraz YouTube, gdzie z pewnością nie zabraknie również wielu innych fascynujących i oczekiwanych tytułów.

Czas czytania: 2 minut, 14 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation zapowiada LEGO Horizon Adventures! Nowa przygoda Aloy zadebiutuje również na Nintendo Switch

arrow-right
arrow-right

Czemu gry AAA tworzy się coraz dłużej? — Sprawdzamy

Komentarze
...
46.45.***.*** • #1
m4teks
5 dni temu

Civke biorę w ciemno :D

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: