News

Po 2 latach milczenia na oficjalnym Twitterze serii Mafia pojawił się nowy wpis

Zupełnie jak w przypadku tajemniczej wiadomości z cyberpunk 2077 czy Crysis Remastered.

Wydana w 2016 roku Mafia III okazała się wielkim rozczarowaniem. Produkcja zebrała słabe recenzje oraz nie sprzedała się dobrze. Od tego czasu o serii zaczęło być cicho, a social media serii przestały publikować posty czy filmy... aż do teraz.

Po prawie dwóch latach, od ostatniego postu zamieszczonego na koncie Mafia na Twitterze pojawił się nowy wpis zawierający jedno słowo: Rodzina. Nie trzeba było długo czekać na setki komentarzy uradowanych graczy. Wielu z nich zaczęło spekulować na temat potencjalnej czwartej odsłony lub remasterze dwójki jeszcze na konsolach obecnej generacji. Niewykluczone też, że to miał być zwykły wpis z okazji dnia matki świętowanego 10 maja (w Polsce jest obchodzony 26 maja).

Nie byłoby dziwne, gdyby ten wpis miał symbolizować powrót mafijnej serii. W podobny sposób ogłoszono niedawno ujawniony remaster Crysisa lub Cyberpunka 2077. Warto wspomnieć, że o odnowieniu Mafii 2 zrobiło się głośno już na początku kwietnia tego roku. Na stronie Koreańskiego Komitetu ds. Oceny i Administracji Gier pojawiła się informacja dotycząca Mafii 2: Definitive Edition, która jeszcze nie została zapowiedziana.

Pierwotnie Mafia 2 została wydana w 2010 roku na konsolach X360, PS3 i PC, zaś w tym roku seria będzie obchodzić dziesięciolecie. Możliwe, że z tej okazji 2K postanowiło rozpocząć prace przeniesienia czeskiego hitu na PS4 i XONE. Pozostaje mieć nadzieję, że na tym wpisie się nie skończy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

EA, Microsoft, Ubisoft i inne firmy potwierdzają udział w Summer of Play

arrow-right
arrow-right

Tokyo Games Show również odwołane

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: