News

Deweloperzy Mafii 3 pracują nad nowym projektem. Wydawca uchyla rąbka tajemnicy

Inne studio Take-Two także pracuje nad niezapowiedzianym jeszcze IP.

Czy ktoś pamięta jeszcze o Mafii 3? Pewnie niewielu z Was. Deweloperzy tego tytułu po napompowaniu sporego balonika hajpu zaserwowali w 2016 roku graczom zabugowaną i mocno przeciętną produkcję, z której naśmiewano się jeszcze przez wiele tygodni po premierze. Również zmiana miejsca akcji i wplecenie wątków rasizmu nie przypadło fanom serii, którzy liczyli na hit pokroju kultowego Mafia: The City of Lost Heaven do gustu. Ostatecznie pomimo całkiem niezłej sprzedaży gra okazała się ogromną klapą marketingową, a do tworzącego ją studia Hangar 13 przylgnęła niezbyt pożądana łatka mocno przeciętnego dewelopera.

O firmie stanowiącej własność Take-Two Interactive przez ostatnie lata nie słyszeliśmy zbyt wiele. W maju 2018 wypłynęły jedynie informacje o otworzeniu nowego oddziału dewelopera w Zjednoczonym Królestwie, a w lipcu potwierdzono, że studio pracuje nad niezapowiedzianą jeszcze grą. Teraz dzięki spotkaniu wydawcy z inwestorami wiemy kiedy spodziewać się możemy nowych informacji na jej temat i przy okazji dowiedzieć się nieco więcej o innych grach korporacji.

Na spotkaniu Karl Slatoff — dyrektor wykonawczy Take-Two ujawnił bowiem, iż o niezapowiedzianym jeszcze projekcie studia Hangar 13 usłyszymy już niebawem, bo w kolejnych miesiącach. To nie koniec atrakcji w tym roku, gdyż w najbliższym czasie dowiemy się także więcej o projekcie kolejnego, niemającego jeszcze nazwy studia2K Silicon Valley, jakie zostało sformowane na początku lutego 2019 roku. Na jego czele stanął wówczas jeden ze współtwórców popularnej swego czasu serii Dead Space.

Potwierdzono także nasze przypuszczenia dotyczące nowej odsłony serii Bioshock  Bioshock 4 oficjalnie potwierdzony. Produkcją zajmie się nowe studio. Gra znajduje się w fazie wczesnego dewelopingu i nie zadebiutuje na półkach sklepowych jeszcze przez wiele miesięcy. Fani marki muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż najwcześniejszy prawdopodobny termin premiery dzieła Cloud Chamber Games to dopiero 2022 rok, a sama gra zostanie wydana już na konsole nowej generacji.

Mafia 3 zadebiutowała 7 października 2016 roku na PS4, Xbox One oraz PC. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Przez urlopy w chińskich fabrykach, gry i akcesoria mogą być opóźniane

arrow-right
arrow-right

The Outer Worlds odnosi sukces sprzedażowy. Sprzedano 2 miliony kopii gry

Komentarze
...
5.184.***.*** • #1
sieq
1565 dni temu

interesujące

odpowiedz
...
83.6.***.*** • #2
Kyokushinman
1563 dni temu

Ja meczę trójkę jak się da, ale niestety słabiutka jest to gra.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: