News

Tokyo Games Show również odwołane

No to imprezy na 2020 mamy z głowy. Czy aby nie trochę za wcześnie? I czy na next-genach zagramy jedynie w domu?

Mamy dopiero pierwszy tydzień maja, do targów TGS 2020 które miały się odbyć w dniach 24 - 27 września jeszcze niemal 4 miesiące, ale CESA, organizator targów, już dziś przekazał nieciekawe wieści. Mimo tego, że do imprezy wiele może się jeszcze zmienić, a sama epidemia nie trwa raptem tyle ile do targów zostało, mimo nawet tego, że w Japonii nie ma takich obostrzeń jak w Europie - dla bezpieczeństwa wszystkich, odwołano imprezę już dziś.

Zważywszy jednak na to, że konsole nowej generacji wystartują gdzieś w listopadzie, TGS był jedną imprezą na której istniała szansa, że gracze sprawdzą konsole nowej generacji. W tej sytuacji, będzie to bardzo trudne - skoro nie latają samoloty, to jedyny pokaz na jaki uda się załapać to prezentacja sprzętu przez lokalny oddział danej firmy, a i na ten zaproszonych zostanie w tej sytuacji zapewne jedynie garstka najbardziej popularnych mediów. Raczej nie będzie na to szans w sklepach, gdzie dziś obowiązują obostrzenia zmuszające do dezynfekcji - komu chciałoby się stać i czyścić pada po każdym graczu?

Ach, ciężkie to czasy. Niemal jak za czasów PS2, gdy konsolę kupowało się na podstawie ustnych przekazów graczy i recenzji w gazetach, tak teraz kupować będziemy jedynie na podstawie trailerów i opinii od nielicznych grających. Mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji gdy youtuberzy dostawać będą konsole przed premierą byle promować sprzęt - już widzę te horrendalne ceny na ebayu...

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 17 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Tokyo Games Show 2020 jednak nie odwołane - 28.06.2020 14:59
Pixel Heaven 2020 już pod koniec maja - 09.03.2020 13:31
PGA 2019 już za dwa tygodnie - 04.10.2019 12:14
Sony zdradziło swoje plany na Tokyo Games Show 2019 - 30.08.2019 13:22
Niedawno pisaliśmy też o...

Po 2 latach milczenia na oficjalnym Twitterze serii Mafia pojawił się nowy wpis

arrow-right
arrow-right

Pokaz Assassin's Creed Valhalla zmiażdżony przez graczy. Ubisoft odpowiada na zarzuty

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: