News

Powstanie Warszawskie odwzorowane w Enemy Front

CI Games zaprezentowała nowy zwiastun Enemy Front, shootera osadzonego w realiach II wojny światowej. Gra zadebiutuje latem na wszystkich najpopularniejszych platformach - PC, Xbox 360 oraz PS3. Premierowy zwiastun ukazuje jeden z najbardziej tragicznych aspektów polskiej historii - Powstanie Warszawskie oraz okrucieństwo niemieckich oddziałów wobec ludności cywilnej.

Enemy Front oferuje niespotykaną wśród gier osadzonych w czasie II Wojny Światowej swobodę, pozwalając na wybór stylu gry i wykonywania zadań. Snajperska walka na odległość, otwarty bój, sabotaż bądź eliminowanie przeciwników niepostrzeżenie - każdy z tych sposobów pozwoli na ukończenie misji. Gracze wcielą się w postać amerykańskiego korespondenta wojennego polskiego pochodzenia, Roberta Hawkinsa, wraz z którym wezmą udział w najważniejszych akcjach antynazistowskich w całej Europie.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dishonored II zadebiutuje dopiero w 2016? Pierwsze informacje

arrow-right
arrow-right

Komiczny zwiastun LEGO The Hobbit

Komentarze
...
#1
~Derfel
3754 dni temu

Fajnie zrobiony trailer. Jestem ciekawy jak będzie wyglądała misja na ziemiach polskich. Widać że chłopaki z CI się starają. Jeśli dobrze rozumiem będziemy mieli możliwość wykonania każdej misji na 4 sposoby. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu:)

odpowiedz
...
#2
~Czekając na Enemy Front :)
3753 dni temu

Super! Uwielbiałem Medal Of Honor i COD-y a ostatnio tylko bieganie za terrorystami itd.

Nareszcie stare dobre, klimaty II wojny światowej:)

A za misje z Powstaniem Warszawskim gratulacje i wielkie dzięki!

Gracze na całym świecie dowiedzą się że coś takiego było...

Poniżej link do demo. Dla mnie bardzo ok:)

http://www.youtube.com/watch?v=4KD8YXuqmJA

odpowiedz
...
#3
~win_phobia
3735 dni temu

Trailer mega! znów wrócą dni i noce w których będę przemierzał kraj bijąc nazistów, a wątek o Warszawskim Powstaniu tylko dodaje mi otuchy w kupieniu tej gry zaraz po wyjściu. Fajnym rozwiązaniem jest oddanie graczowi to jak będzie chciał daną misje przejść, co znaczy że będę mógł na wszystkie sposoby to zrobić :) aż sobie odgrzebię z szafy medal of honor, ale mnie nakręciła ta wiadomość !

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: