News

Premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree już w piątek

Bierzecie pudełko czy cyfrę? 🤔

O Elden Ring chyba nie trzeba wiele mówić. Przebojowy tytuł cenionego dewelopera From Software już dwa lata temu szturmem wziął konsole i pecety wykręcając astronomiczne wyniki sprzedaży. W tym roku otrzymaliśmy natomiast zapowiedź wyczekiwanego dodatku pt. Shadow of the Erdtree i wszystko wskazuje na to, że również sprzedaje się jak świeże bułeczki.

W DLC mamy zwiedzić niedostępne w podstawce tereny ukryte za tytułowym cieniem Erdtree, gdzie spotkamy nowych przeciwników, zdobędziemy nową broń i oczywiście ubijemy całkiem nowych bossów. W kwestiach fabularnych gracze mogą liczyć na rozwinięcie wątku półboga Miquelli, którego historia w podstawowej wersji gry spowita była spowitą tajemnicą.

Tytuł ma zadebiutować już w piątek, niestety jedynie w formie cyfrowej. Na szczęście dla fanów pudełek przygotowano coś ekstra — Wydanie specjalne, które zawierać będzie podstawową wersję gry Elden Ring na płycie oraz cyfrową wersję dodatku Shadow of the Erdtree. Przypominamy także, że każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży otrzyma dodatkowo gest dla swojej postaci o nazwie „Pierścień Miquelli”.

Dodatek w formie cyfrowej zakupimy za około 169 zł w sklepach PS Store, Microsoft Store oraz Steam, natomiast pudełkowe wydanie specjalne z podstawową wersją gry zakupimy za około 269 zł w polskich sklepach z grami. Biorąc pod uwagę, że to ostatnie zawiera już samą grę, to właśnie edycja specjalna wydaje się korzystniejsza cenowo, przynajmniej dla osób, które nie posiadają gry.

Czas czytania: 2 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Men of War 2

arrow-right
arrow-right

Sea of Thieves znowu na fali.

Komentarze
...
46.45.***.*** • #1
m4teks
25 dni temu

Podstawkę mam na płycie, więc chyba wpadnie cyfra :)

odpowiedz
...
146.70.***.*** • #2
GoDlike
24 dni temu

Też bym sobie pograł 🫡

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: