News

Premiera Pokemonów Sword / Shield już w ten piątek

Fani RPGów i łapania stworków szykują się na premierę w najbliższy piątek. Niestety, mimo ogromu wyboru, niektórych znanych stworków zabraknie w grze.

Listopad to miesiąc gorących premier. Najważniejsza Death Stranding już za nami, był też NFS: Heat czy Luigi Mansion 3, a pozostały jeszcze Jedi Fallen Order, Shenmue 3 czy Pokemon Sword/Shield. Jeśli nie śledzicie serii, to przypomnę, że praktycznie każda część pokemonów wychodzi w dwóch wersjach, różniących się nieznacznie, głównie paroma unikalnymi stworkami do zdobycia (te brakujące można dostać poprzez wymianę z przyjaciółmi).

Pokemon Sword/Shield to już druga gra na konsolę Switch, ale poprzednia odsłona mimo, że nawiązywała do serii Gold z GameBoya, to czerpała trochę też z komórkowej serii Go, usuwając losowe walki, a aby złapać nowe pokemony nie trzeba było ich nawet pokonać, jedynie rzucić Pokeballem. Fanom Go to pasowało, fanom klasycznych serii nie, dla tego mająca premierę w piątek część wróci do tradycyjnej rozgrywki, oraz mnóstwa Pokemonów.

W związku z premierą możemy zerknąć na reklamę telewizyjną gry.Na forum ResetEra jedna z osób która już dorwała się do gry podała listę stworków które znajdziemy w grze. Niestety, sporo tych znanych nie pojawi się w grze i o ile rozumiem, że nie da się wcisnąć wszystkich ponad 800 Pokemonów do gry, tak dziwi brak pewnych klasyków znanych nie tylko z anime, ale będących zawsze początkowym wyborem gracza w wielu odsłonach gry. Boli zwłaszcza brak Bulbasaura czy Squirtla. Na szczęście w grze będzie Pikachu, i będący obiektem żartów Magikarp.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 19 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Miała oduczać złych nawyków, a jest plagiatem Gris

arrow-right
arrow-right

The Outer Worlds odnosi komercyjny sukces. Sprzedaż gry przewyższyła oczekiwania

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: