News

[Aktualizacja] Preordery na PlayStation 5 w Polsce mogą ruszyć 3 czerwca

Bardzo ciekawa informacja z naszego podwórka. Szykujecie kasę?

Aktualizacja - 17:10: Sony ogłosiło oficjalnie, że prezentacja gier/konsoli odbędzie się jednak dzień później, 4 czerwca. Nie wiadomo, czy zostanie tego dnia ogłoszona data premiery, ale daty są mocno zbieżne. Być może preordery wystartują bez konkretnej daty. Więcej informacji -  Pokaz gier na PlayStation 5 już 4 czerwca o 22:00.

-----

Redaktor serwisu gramynamaxa.pl, Mateusz Fidut opublikował dziś wpis, w którym twierdzi, że sprzedawcy z polskich elektro-marketów informują o pojawieniu się pozycji PlayStation 5 w sklepach i od 3 czerwca ma pojawić się preorder.

Wraz z internetową konferencją ruszyć ma w naszym kraju również przedsprzedaż PlayStation 5.

Niestety, w przeciwieństwie do wycieku ceny Xboxa (która rzekomo nie jest prawdziwa, tak przynajmniej mówi sprostowanie firmy -  Media Expert odnosi się do wycieku ceny Xboxa Series X) nie dostaliśmy jednak ani zdjęć z programu magazynowego, ani potencjalnej ceny.

To kolejna już w ostatnich dniach informacja o możliwej prezentacji PlayStation 5 już 3 czerwca (środa). Co ciekawe, dziś także PlayStation blog został scalony pomiędzy Europą i Ameryką (od teraz to jedna wspólna strona), oraz pojawił się na niej w menu pod logo napis PS5.

Rzucicie się na pre-order już od razu, czy będziecie czekać do dnia premiery i polować na konsolę w sklepach? A może wolicie Xboxa? Ja po swoich doświadczeniach z premierą PS4, gdy wyrwano mi konsolę z rąk przed kasą zdecyduję się na pewno na preorder który odbiorę kilka godzin po otwarciu sklepu, gdy już opadnie kurz po porannym szturmie.

Dla przypomnienia, premiera PlayStation 4 w 2013 roku wyglądała tak:

Custom image

(Uwaga, poniższy film zawiera wulgaryzmy)

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pokaz gier na PlayStation 5 już 4 czerwca o 22:00

arrow-right
arrow-right

Zremasterowana trylogia Bioshock debiutuje na Switch. Port przebija wersję z X360

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: