Od wrześniowego Nintendo Direct skupionego głównie wokół Luigi's Mansion 3 minęło już kilka miesięcy, a że konferencje Nintendo są organizowane dość często, to apetyty graczy w ostatnich tygodniach zdążyły się mocno zaostrzyć. Na szczęście najnowsze informacje wskazują na to, że na nowy ewent z tej serii nie trzeba będzie długo czekać.

Użytkownik Twittera o pseduonimie FADEL podzielił się z internautami interesującym dokumentem, z którego wynika, iż w bazie popularnego sklepu GameStop pojawiło się dwanaście nowych pozycji SKU (jednostek magazynowych) przeznaczonych na Nintendo Switch:

W przeszłości takie wydarzenie oznaczało w większości jedno — szykuje się kolejny ewent z serii Nintendo Direct, na którym nowe pozycje zostaną ujawnione. O nowej rewizji konsoli nie może być mowy, gdyż na początku dokumentu zaznaczono wyraźnie, iż chodzi o software, czyli oprogramowanie, w tym oczywiście nowe gry.

Fanom czerwonej strony mocy konsolowego świata pozostaje jedynie uważnie sprawdzać serwisy informacyjne, gdyż Nintendo znane jest z tego, że samo wydarzenie zapowiada zaledwie kilka dni przed jego organizacją. Z tego też powodu na żadne dodatkowe informacje nie możemy na razie liczyć.

W międzyczasie warto obejrzeć transmisję z poprzedniego ewentu Direct z września 2019 roku, by zapoznać się z formą imprezy: