News

Rambo zawitał do Far Cry 6

Jeszcze trochę, a John stanie się stałym bywalcem niemal każdej gry...

Ubisoft wypuścił właśnie najnowszą aktualizację do wydanego w październiku Far Cry 6. Wśród blisko 20 GB nowych plików, znalazły się nie tylko poprawki błędów, czy nowe udogodnienia, ale też nowa darmowa zawartość inspirowana filmami z Rambo. W przeciwieństwie jednak do innych występów Sylvestra Stallone w tej roli w innych grach, tutaj John pojawia się jedynie na plakatach i gadżetach filmowych, a główną rolę odgrywać będzie jego fan.

Naszym zadaniem będzie pomóc największemu fanowi Rambo pomóc upodobnić się do swojego idola, odgrywając kultowe sceny z filmów, na co zresztą wskazuje nazwa misji - Cała Krew, nawiązująca do pierwszego i ostatniego filmu (odpowiednio Pierwsza i Ostatnia Krew). Po przejściu misji otrzymamy oczywiście nagrodę, a tą będzie łuk z wybuchającą amunicją, który można wykorzystać przeciw pojazdom wrogów, a i bez przechodzenia misji ma być dostępna do zakupu broń inspirowana filmami.

Nie wiem w sumie skąd wynika moda na Rambo, ale chyba przyciąga całkiem sporo graczy, bowiem patrząc na ilość crossoverów i gier w których w ostatnich latach go widzieliśmy, nikt inny nie dostał aż tyle uwagi. Wystąpił już w Call of Duty: Warzone, Mortal Kombat 11, Broforce - i co ciekawe to wszystko po klapie, jaką okazało się polskie Rambo: The Video Game wydane w 2014 roku, którego średnia ocen oscylowała zależnie od platformy między 23 a 28 na 100 punktów... a kiedy dostaniemy coś z Arnoldem Schwarzeneggerem czy Brucem Wilisem? No i niech twórcy nie zapomną o dodaniu skinów Rambo w Fortnite, Fall Guys i kto tam wie czym jeszcze... z drugiej jednak strony, za małego każdy z nas marzył być takim Johnem Rambo i kiedy jak nie w dzisiejszych czasach można by w grach oddać tę możliwość najlepiej? Kto wie, może po tych wszystkich gościnnych występach ktoś jednak odważy się naprawić błąd polaków sprzed 8 lat i stworzy jakąś znacznie lepszą produkcję?

Czas czytania: 2 minut, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

GT7. Pełna symulacja gwiazd na niebie, gorzej z resztą

arrow-right
arrow-right

Jutro State of Play. Bez Spartacusa, za to z GT7

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: