News

Siberian Strike - pierwsze DLC do Sniper: Ghost Warrior 2

Firma CI Games deweloper i wydawca gry Sniper: Ghost Warrior 2 ogłosiła dzisiaj, że pierwszy z planowanych dodatków do jej najnowszej gry – Siberian Strike – ukaże się już w środę, 27. marca. DLC będzie dostępne na Xbox LIVE Arcade za 800 MSP, PlayStation Network za 9.99 € / 9.99 $ / 8.99 £ oraz na Steam w cenie 9,99 €/9,99 $/8,99 £.

Akcja dodatku toczy się w odosobnionych ostępach Syberii i pozwoli na eksplorację otwartych lokacji. Gracze nie będą naprowadzani na cel, a jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu będzie sprawne posługiwanie się mapą.

W oddalonym i odciętym syberyjskim mieście Birsovik, Rosyjski rząd prowadzi supertajną bazę zajmującą się rozwojem technologii zbrojeń. Amerykański wywiad dostał meldunek o rozpoczęciu prac nad bronią masowej zagłady. Oficer CIA, M. Diaz, zostaje wysłany, aby pod przykryciem, przenikając szeregi rosyjskiego personelu odkryć prawdę o prowadzonych na pustkowiu badaniach. Kiedy komunikacja z Diazem zostaje zerwana, Amerykanie natychmiast organizują misję ratunkową.

Gracze ponownie wcielą się w rolę Cole’a „Sandmana” Andersona, doświadczonego snajpera amerykańskich sił specjalnych, który od teraz zasila szeregi Task 121 – specjalnego oddziału powołanego do kontroli watażków prowadzących badania nad bronią masowej zagłady w rejonie Azji-Pacyfiku.
Sniper: Ghost Warrior 2 to pierwsza wieloplatformowa gra skupiająca się na oddaniu wyjątkowych doświadczeń pracy współczesnego snajpera. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości silnika CryENGINE 3, gra pozwoli przenieść się w stworzone z niezwykłą precyzją lokacje, gdzie gracze stoczą walkę z przeciwnikami posiadającymi rozbudowaną SI.

Oferujący wyjątkowy arsenał i wiernie oddaną fizykę, Sniper: Ghost Warrior 2 to doskonałe połączenie wyzwań, napięcia i wartkiej akcji. Gra Sniper: Ghost Warrior 2 jest dostępna w Polsce już od 15. marca na Xbox 360®, PlayStation®3 w cenie 149,99 zł oraz na PC w cenie 79,99 zł

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Brak odpadających kończyn w Sniper: Ghost Warrior 2

arrow-right
arrow-right

Waleczna Harley Quinn w Injustice: Gods Among Us

Komentarze
...
#1
~alleg
4047 dni temu

DLC wyszło bardzo ładnie można powiedzieć że momentami lepiej niż podstawa

Syberia jest przepięknym otoczeniem. Idziemy sami bez spotera osobiście lubię osłaniać Diaza w misji z Blokowiskiem ale przepięknie wyszła akcja ze statkiem z 1200 m ściągamy ludzi super zabawa.

odpowiedz
...
#2
~killerosvir
4047 dni temu

To fakt DLC jest bardzo ładne. Grafika poprawiona dźwięki i tekstury także. Bardzo ładnie wygląda Syberia z perspektywy snajpera. Trochę zbyt ograniczona ale sposób granie jest bardzo przyjemny Naprawdę polecam zagrać chociaż raz bo gra ma wiele do zaoferowania

odpowiedz
...
#3
~City_never_sleep
4046 dni temu

Bardzo dobry dodatek z dodatkową lokacją i odrobine innym sposobem grania niż w podstawie tak jak mówi alleg bez spotera

odpowiedz
...
#4
~Zombol
4045 dni temu

Super rozwinięcie podstawy gry polecam zakup jeżeli kogoś choć trochę zainteresowała podstawa gry gdyż jest od niej lepsza.

odpowiedz
...
#5
~GrubsonG
4044 dni temu

Zgadzam się koledzy. DLC całkiem poprawne. Ładnych kilka godzin w ładnych lokacjach.

Poprawione kilka "ficzetów" jeśli chodzi o sztuczną inteligencję. I graficznie duło ładniej

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: