News

Brak odpadających kończyn w Sniper: Ghost Warrior 2

CI Games na długo przed premierą Sniper: Ghost Warrior 2 zapowiedziało, że w grze zobaczymy odpadające kończyny. W ramach reklamy widzieliśmy wszelkie krwawe screeny oraz trailery z gry prezentujące brutalne momenty. Jednak po paru miesiącach twórcy odeszli od tego patentu, ponieważ opcja z odpadającymi kończynami sprawiłaby, że gra nie mogłaby trafić na rynek niemiecki z powodu dużej brutalności.

Następnie otrzymaliśmy informacje, dzięki której dowiedzieliśmy się, że po premierze gry otrzymamy krwawe DLC. Następnie zapadła długa cisza w tej sprawie. Długie milczenie przerwała wiadomość od CI Games dla VideoGamer, w której producent oświadczył, że gra niestety nie otrzyma brutalnie krwawego DLC.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Świetny trailer Dead Island: Riptide

arrow-right
arrow-right

Siberian Strike - pierwsze DLC do Sniper: Ghost Warrior 2

Komentarze
...
#1
~Alleg
4062 dni temu

Tak naprawdę to na co komu odpadające kończyny. Jeżeli gra się w snajpera to chodzi głównie o celne strzelanie a nie o to że mu ręka odpadnie. Spotkałem się tylko z dwoma snajperkami które rozrywają czy też urywają ciało jest to M95 i 500 ale to są hard korowe bronie i są to bronie na dużą odległość. tak naprawdę jest to potrzebne jak K.. dziecko. Jeżeli ktoś by chciał takie ekscesy to polecam jakąś grę z Zombiakami tam takie rzeczy są na porządku codziennym.

odpowiedz
...
#2
~killer
4050 dni temu

No coś w tym jest że ludzie pragną czegoś co tak naprawdę nie ma wpływu na rozgrywkę,mi nie brakuje żadnych odpadających kończyn. Nie znam się na broni zbytnio ale lubię sobie postrzelać, i naprawdę nie rozumiem całej tej afery co do tematu urywania kończyn. W snajpera grało mi się dosyć przyjemnie i poleciłem go swym przyjaciołom by mogli sami ocenić jak na razie to oceny ich są dobre

odpowiedz
...
#3
~City_never_sleep
4049 dni temu

Patrząc na to iż są snajperki które są w stanie przebijać pancerz to może i taka mogła by spowodować urwanie kończyny ale to jest przecież pocisk a wszyscy wiedzą chyba jak pocisk wygląda -> tak w skrócie :) nie ma żadnych haków itp aby mogło coś rozrywać ona ma dziurawić i przebijać, nawet nie wybucha więc wydaje mi się że zero realizmu.

Sniper w swoim rodzaju i klimacie jest dobry i chyba nie potrzeba mu rozrywania i urywania, a dla tych którym brakuje polecam np resident evil czy coś takiego.

odpowiedz
...
#4
~Zombol
4048 dni temu

OMG dokładnie jak także odsyłam do residenta a nawet powiem wam że jest sporo takich gier co sie ludki rozlatują na części i pomyślcie szczerze czy takie coś jest potrzebne w tej grze mnie się wydaje że nie bo uważam że to co jest jest dobre!!!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: