News

Słynne demo P.T od Kojimy odtworzone w Dreams

Co tam Unity czy Unreal, nowa gra twórców LittleBigPlanet pozwala na to samo bez wiedzy o programowaniu!

Media Molecule chyba już na zawsze będzie się kojarzyć z grami, w których można coś stworzyć. Seria LittleBigPlanet , której łącznie jest bodaj 6 części (niektóre robiły studia poboczne, w PS+ dostaliśmy), dwa razy papierowe Tearaway, a teraz Dreams.

W trakcie trwającej bety Dreams ( Zapisz się do bety Dreams na PS4!), jeden z graczy odtworzył słynne demo Hideo Kojimy - P.T. (Playable Teaser), które miało być zapowiedzią nowego Silent Hill (co jak wiadomo nie wyszło, bo Konami miało ból tyłka).

Dreams jest nieograniczone żadnym z wymiarów, tak jak LBP, dlatego można tam zbudować naprawdę skomplikowane twory. Tylko czekać, na jakieś mikro-RPG czy wyścigi samochodowe (bo w FPS już grałem). Gry stworzone w Dreams wyglądają nieco jak namalowane chmurami, ale zabieg jest celowy - aby były właśnie "marzeniami" w naszej głowie, a nie realistycznym bytem. Nie zmienia to jednak faktu, że niektóre wyglądają naprawdę realistycznie.

Data premiery Dreams nie jest znana, ale beta sugeruje, że powinno to nastąpić w tym kwartale.

Jeśli lubicie gry od MM, lub w nie nie graliście, przypominam, że w PS+ dostępne były: Little Big Planet, Little Big Planet 2, Little Big Planet Karting oraz Tearaway Unfolded. Na koniec trailer gry z grudniowego VGA:

https://www.youtube.com/watch?v=X0QLNtSbS-c


Wspomniane gry: Little Big Planet Little Big Planet 2 Little Big Planet Karting Tearaway Unfolded

Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Far Cry New Dawn w złocie

arrow-right
arrow-right

Trailer Days Gone po polsku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: