News

Sony zdradziło swoje plany na Tokyo Games Show 2019

Fajerwerków i wielkich zapowiedzi się jednak nie spodziewajcie.

Targi Tokyo Games Show 2019, w skrócie TGS, rozpoczną się już niebawem, bo 12 września. Najważniejsza japońska impreza o grach skupia zarówno azjatyckie, jak i zachodnie studia pragnące pokazać się w kraju kwitnącej wiśni w jak najlepszym świetle.

Swoje plany co do imprezy ogłosiło właśnie Sony i jeśli nastawiliście się na wielkie widowisko, to będziecie srogo zawiedzeni. Nie doczekamy się bowiem nawet konferencji prasowej poprzedzającej imprezę jak to miało miejsce w ostatnich latach. Wygląda, na to, że Japończycy nie mają po prostu czego zaprezentować i otwarcie to pokazują w przeciwieństwie do niektórych firm na scenie organizujących wielkie, napompowane hype'm wydarzenia okazujące się niewypałami.

Choć na wielkie premiery czy zapowiedzi nie mamy co liczyć, to w nagrodę pocieszenia otrzymamy możliwość zagrania w wersje demonstracyjne Call of Duty: Modern Warfare, Final Fantasy VII Remake czy Marvel's Iron Man VR. Zapowiedziano również stoisko na którym odtworzone zostaną materiały z wyczekiwanego dziełą Hideo KojimyDeath Stranding, jednak udostępnienia grywalnej wersji demo tego tytułu się na targach nie doczekamy.

Oprócz tego zapowiedziano również serię wydarzeń pt. „PlayStation Presents Live Show TGS 2019”, na których zobaczymy pokazy gameplay'u mających dopiero zadebiutować produkcji. Cieszy fakt, iż, komentarz podczas ewentu będą zapewniać sami deweloperzy z natury zaznajomieni z tematem zamiast PR-owców, którzy często o grach nie mają bladego pojęcia.

Fani Call of Duty oprócz samego dema najnowszej odsłony serii mogą liczyć także na zawody esportowe organizowane przez Sony, gdzie 14 września w wirtualnym pojedynku zmierzą się profesjonaliści. Starcie będzie oczywiście streamowane i pełne emocji walki bedziemy mogli zobaczyć internecie.

Obecny plan Japończyków na imprezę TGS 2019 prezentuje się następująco:

 • Grywalne wersje demonstracyjne:
  • Call of Duty: Modern Warfare
  • Final Fantasy VII Remake
  • Nioh 2
  • Channel 5 VR Kinda Funky News Flash!
  • Marvel's Iron Man VR
 • Pokaz gameplay'u Death Stranding
 • Organizacja zawodów esportowych Call of Duty: Modern Warfare

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie zapewni nam Sony. Pełna lista nie została jeszcze ujawniona i będziemy musieli na nią jeszcze trochę poczekać. O wszystkim dowiemy się zapewne kilka dni przed samą imprezą.

Targi będą trwać od 12 do 15 września w japońskim mieście Chiba.

Czas czytania: 2 minut, 56 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Tokyo Games Show 2020 jednak nie odwołane - 28.06.2020 14:59
Tokyo Games Show również odwołane - 08.05.2020 23:49
Niedawno pisaliśmy też o...

Niemal 2-godzinny gameplay z Need for Speed: Heat

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Lego Hidden Side - zbuduj zestaw a potem zagraj nim na swojej komórce

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: