News

Niemal 2-godzinny gameplay z Need for Speed: Heat

Jest na co popatrzeć, choć zapis jest przerywany obecny w kodzie gry timer.

Jeden z uczestników targów Gamescom 2019, gdzie była okazja zagrania w najnowszą produkcję Ghost Games postanowił podzielić się swoim materiałem z rozgrywki publicznie. Niezwykle obszerny, bo ponad dwugodzinny filmik cieszy się niezwykłą popularnością na YouTube, gdzie obejrzało go już prawie 220 tysięcy osób!

Materiał pokazuje nam bez zbędnych ceregieli jak wygląda rozgrywka w NFS: Heat. Choć długość klipu jest imponująca to należy pamiętać, że jest on miejscami przerywany, gdyż w wersji udostępnionej na targach był obecny timer, resetujący rozgrywkę po określonym czasie. Mimo takich niedogodności dla miłośników wyścigów jest to jak najbardziej filmik warte obejrzenia, bo nawet kilkuminutowe sesje to wystarczająco dużo czasu, by obadać interfejs tytułu czy pobieżnie spojrzeć na mechaniki gry i model jazdy.

Jak pisaliśmy w tekście -  Rozdano finałowe nagrody Gamescom 2019 Awards. Dreams zgarnia główne trofeum, na imprezie, gdzie najnowszy projekt Ghost Games był obecny, na wybierane przez jury najlepsze gry czekało aż 18 nagród. Tymczasem tytuł wydawany przez EA, nie otrzymał ona nawet jednej statuetki, przegrywając w kategorii „Najlepsza gra wyścigowa” z GRID dość słabo ostatnio prosperującego studia Codemasters.

Twórcy ujawnili niedawno, iż ich najnowsze dzieło ma być pozbawione mocno krytykowanych w poprzednich częściach serii lootboxów i mikrotransakcji. To niewątpliwie dobra wiadomość, choć ciężko powiedzieć czy rozwiązania te lub im podobne nie zostaną wprowadzone w późniejszym czasie, jak to ma w zwyczaju robić, chociażby inny kolos branży Activision .

Najnowszy NFS budzi skrajne emocje części graczy. Gra powstaje z udziałem tych samych deweloperów, którzy pracowali nad poprzednimi odsłonami serii, a jak zauważyliśmy w artykule -  NFS Heat - niemal odgrzewany kotlet na gameplayu, wykazuje ona tendencję spadkową. Wiele osób nie wierzy, że osoby odpowiedzialne za upadek marki są w stanie zaspokoić apetyt fanów i wydać w pełni dopracowany produkt na miarę NFS: Most Wanted z 2005 roku. O tym, czy tak się stanie, dowiemy się po premierze, w listopadzie bieżącego roku.

Need for Speed: Heat zadebiutuje 8 listopada na PS4, Xbox One oraz PC.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ponad 14 minut nowego gameplay'u z Cyberpunk 2077!

arrow-right
arrow-right

Sony zdradziło swoje plany na Tokyo Games Show 2019

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: