News

Spongeboob i znajomi przemówią po polsku głosami aktorów z bajki

W dniu dziecka nie ma lepszej wiadomości, niż znajome głosy znajomych postaci w produkcji dla młodszych graczy.

Jeśli nie macie kablówki, to zapewne żółta gąbka znana jako Spongeboob Kanciastoporty (Squarepants) nie jest wam znany, ale wiele dzieciaków uwielbia tę kreskówkę. A że w ostatnich latach fajnych produkcji dla najmłodszych a do tego jeszcze po polsku jest niezbyt wiele, to dzisiejsza informacja prasowa na naszej skrzynce warta jest odnotowania. W kwietniu pisałem już co prawda o dubbingu i wersjach kolekcjonerskich ( SpongeBob zmierza na wszystkie konsole. Po polsku), teraz mamy jednak potwierdzenie, że głosy pod główne postaci podłożyły te same osoby które robią to w bajce - co dla dzieciaków może być sprawą najbliższej wagi (sam nie lubię zmiany aktorów dubbingowych po paru sezonach).

Usłyszymy ponownie m.in. Jacka Kopczyńskiego w roli głównej, a ponadto Pawła Szczęsnego jako Patricka, Dariusza Odiję jako Planktona, Mirosława Zbrojewicza jako Pana Kraba, Zbigniewa Suszyńskiego jako Kalmara, Piotra Zelta jako narratora, czy też Jarosława Boberka jako Króla Neptuna.

SpongeBob: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated wyjdzie na PS4, Xboxa One i Switcha (dubbing na wszystkie trzy), już 23 czerwca. Zalecany minimalny wiek graczy to 7 lat i myślę, ze ze względu na specyficzne poczucie humor w tej grze nie jest to przesadzona ocena i nie wynika bynajmniej z poziomu trudności.

Próbka głosów poniżej.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Codemasters kładzie ręce na marce WRC. Wygrali licytację

arrow-right
arrow-right

Pokaz next genowych tytułów z PS5 przełożony. Powodem zamieszki w USA

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: