News

SteelSeries zaprasza na PGA 2013!

Już w najbliższy piątek, 18 października, Poznań na trzy dni stanie się centrum e-sportu, gier wideo i najnowszych technologii. Entuzjaści elektronicznej rozrywki zjadą do stolicy Wielkopolski, by uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju – PGA, czyli Poznań Game Arena. SteelSeries ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich fanów na swoje stoisko, pełne konkursów, nagród i atrakcji.

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2013. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek (VIP Day) o godz. 10:00. Przez cały weekend na stoisku SteelSeries, znajdującym się w okolicach środka hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszych urządzeń dla graczy, które nie trafiły jeszcze na sklepowe półki.

Najwyższą jakość zabawy zagwarantują gamingowe notebooki firmy MSI, na których odwiedzający będą mogli wypróbować m.in.: na notebooku MSI GT70 gra Dying Light– nową superprodukcję firmy Techland, której premiera planowana jest na rok 2014; na notebooku MSI GE70 gra War Thunder – MMO utrzymane w realiach II wojny światowej; na MSI GT60 gra Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist – najnowszą cześć znanej serii z agentem Samem Fisherem; Counter Strike: Global Offensive – tytułu tak kultowego, że chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać.

Więcej o planowanych atrakcjach:

- SteelSeries – mnóstwo konkursów wiedzy o firmie SteelSeries, produktach i e-sportowych drużynach wspieranych przez duńskiego producenta sprzętu; odwiedzający będą mogli przetestować, jako jedni z pierwszych na świecie, nieujawnione jeszcze peryferia.

- MSI – turnieje na notebookach MSI serii Gaming oraz na komputerach PC z płytami głównymi Z87-G45 Gaming i kartami graficznymi MSI GTX 760 Gaming na chipsecie NVIDIA, a także konkurs wiedzy dotyczący technologii dla graczy użytych w najnowszych notebookach i komponentach MSI

- Dying Light – jeden z pierwszych w Polsce otwartych pokazów dla publiczności najnowszej superprodukcji Techlandu. Członkowie zespołu tworzącego grę będą wskazywać najciekawsze możliwości związane z poruszaniem się po wirtualnym świecie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Fani będą mieli okazję zapytać twórców o wszystkie szczegóły dotyczące powstawania tego tytułu, oraz będą mogli samemu wypróbować Dying Light, grając w dzienne demo.

- War Thunder – utrzymana w klimacie II wojny światowej darmowa gra MMO z bojowymi samolotami w roli głównej. Odwiedzający sprawdzą się jako asy przestworzy, podczas turnieju z nagrodami. Każdy będzie miał okazję zdobyć specjalny kod, który gwarantuje od 150 do nawet 10 000 Złotych Orłów do wykorzystania w grze.

- Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist – najnowsza, szósta cześć kultowej serii z agentem Samem Fisherem, który współpracując z organizacją Fourth Echelon, walczy z międzynarodową siatką terrorystów.
- Counter Strike: Global Offensive – nowa odsłona kultowego FPS-a, który nierozłącznie kojarzony jest ze światem e-sportu; turniej 1 vs 1 z nagrodami.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 13 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
W 2022 nie zobaczymy E3 - 17.01.2022 23:39
PGA 2020 odwołane - impreza odbędzie się za rok - 19.10.2020 11:50
PGA 2019 i GIC 2019 - Galeria - 18.10.2019 16:09
PGA - Wrażenia: Pokaz Cyberpunka 2077 - 18.10.2019 15:10
Już jutro PGA 2019 - 17.10.2019 16:58
Niedawno pisaliśmy też o...

Darmowe Halo 3 już dostępne do pobrania

arrow-right
arrow-right

Tak właśnie wygląda 2DS bez obudowy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: