News

Świetna marcowa oferta Xbox GamePass

W marcu jak w garncu, dziś wysyp nowych gier w ramach abonamentów.

Gorący mamy początek marca, gdyż tym razem pierwszy dzień miesiąca wypadł we wtorek, co oznacza, że dostaniemy zarówno ofertę na  Marzec 2022 - darmowe gry w PlayStation Plus,  Marzec 2022 - darmowe gry w Games With Gold, oraz nowe gry w programie GamePass.

Microsoft zaskakuje, bowiem kolejny raz firma poszła na współpracę ze Square i sprezentuje nam wkrótce świetny, mający nieco ponad rok tytuł z uniwersum Marvela, który co prawda nie był tytułem 10/10, ale średnia ocen 8/10 to bardzo pozytywny wynik, a fani Strażników Galatyki będą wniebowzięci pojawieniem się tej strzelanki akcji. Marvel’s Guardians of the Galaxy to nie jedyna gra od japońskiego wydawcy, bowiem będziemy mieli też okazję zagrać w trzecią część telenoweli smutnych i przegadanych emo-postaci Final Fantasy XIII. A jeśli chwilowo nie macie ochoty na wymagające tytuły, to i tutaj można znaleźć coś dla siebie, bowiem posiadacze Xboxów mogą zagrać w Symulator Koszenia Trawy.

W marcu dostaniemy:

- Far: Changing Tides - od dzisiaj
- Lightning Returns: Final Fantasy XIII – od czwartku
- Kentucky Route Zero – od 10 marca
- Lawn Mowing Simulator – od 10 marca (tylko Xbox One)
- Marvel’s Guardians of the Galaxy - od 10 marca
- Young Souls – od 10 marca
- A Memoir Blue - od 24 marca
- Crusader Kings 3 - od 29 marca (tylko Xbox Series)
- Weird West - od 31 marca
- Shredders - jeszcze bez daty

To oczywiście nie wszystkie gry na ten miesiąc - Microsoft lubi wymieniać tytuły co kilka tygodni, a dodatkowo czasem zaskoczy jakąś premierą mniejszej gry. Niestety, jeśli coś się pojawia, to często coś też musi zniknąć i tak oto pożegnamy się z:

- Titanfall (EA Play) - od dziś
- Nier: Automata - do 15 marca
- Phogs! - do 15 marca
- Torchlight III - do 15 marca
- The Surge 2 - do 15 marca

Najbardziej z tej listy będzie szkoda oczywiście Nier: Automata, za resztą chyba nikt nie będzie płakać. Warto też przypomnieć, że w przypadku marki Titanfall, zniknęła ona również z PlayStation 5 oraz w ogóle ze sprzedaży. Serwery gry mają co prawda pozostać aktywne, ale zapewne nie za długo, skoro nowi gracze nie mają szansy już dołączyć do ogrywania wydanego w 2014 roku, a trzeba też pamiętać, że i wydany w 2016 Titanfall 2 nie jest już zbyt nową produkcją, więc tym bardziej szanse dłuższego podtrzymywania 8-letniego tytułu oceniłbym na niskie. Płakać nikt nie będzie, ale sentymentalna łezka na pewno zakręci się w oku.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dostaniemy next-genowe Resident Evli 2, 3 i 7

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Elex II

Komentarze
...
83.20.***.*** • #1
maniekmaniu
718 dni temu

Guardiany się zobaczy. Mam liście kupna, więc dzięki GP zobaczę czy mi się spodoba. Długich gier nie ogrywam na GP. Wolę mieć płytę. Czasami gdy brak czasu tytuł który jest na 12 godzin ogrywam ze dwa tygodnie.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: