News

System Shock zmierza na konsole. Premiera już niedługo

System Shock wkrótce pojawi się na konsolach. Nightdive Studios szykuje się do premiery

Seria System Shock od dawna krąży w pewnym piekle deweloperskim. Wszystkie trzy zapowiadane części trwają aktualnie w procesie produkcyjnym. Największą niewiadomą pozostaje System Shock 3, całkowicie nowa produkcja autorstwa OtherSide Entertainment otrzymała pierwszy zwiastun z rozgrywką jeszcze w 2019 roku, jednak od tego czasu wciąż nie poznaliśmy daty premiery.

Dobrą informację dla graczy konsolowych przedstawiło Nightdive Studios, które w zeszłym roku wydało remake pierwszej części na PC. Odsłona, która pierwotnie zadebiutowała w 1994 roku, doczekała się odświeżonego wydania oferującego odświeżoną oprawę graficzną i rozgrywkę przystosowaną do dzisiejszych standardów. W końcu otrzymaliśmy informację, że uwielbiany klasyk zmierza również na konsole. Szczegóły wraz z rozgrywką zostały ujawnione na zwiastunie.

Produkcja zadebiutuje już niedługo, ponieważ data premiery została zaplanowana na 21 maja. Tytuł zmierza na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Tytuł otrzyma również wydanie pudełkowa, a sama gra otrzyma nową zawartość względem wersji z komputerów, w tym m.in. nową kobiecą protagonistkę. Czekacie na powrót System Shocka? Mieliście już okazję sprawdzić grę na PC? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation Plus Extra i Premium z zestawem gier na marzec. Hit sportowy 2K w ofercie

arrow-right
arrow-right

Age of Empires 4 otrzymało crossplay

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: