News

The Last of Us II dopiero w lutym? Gra ma być dostępna w aż 4 wersjach

Z plotkami od informatorów różnie to bywa, ale znając standardy branży premiery w tym roku nie ma się co spodziewać.

Sony ominęło E3 2019 z dość prostego powodu. Dwa z ich trzech ostatnich hitów na PS4 nie mają potwierdzonej daty premiery. Zarówno The Last of Us II jak i Ghost of Tsushima nie są gotowe na wydanie w tym roku, więc pokazywanie ich na 8-9 miesięcy przed premierą i wodzenie graczy za nos nie miało dla Sony sensu i byłoby wręcz marketingową wtopą. Dlatego trzecią z gier, Death Stranding zapowiedziano chwilę przed E3 na listopad - okres najważniejszych i najgorętszych premier, co jasno daje do zrozumienia, że żadna inna gra od Sony nie wyjdzie w tym terminie.

Informator ZhugeEX, zweryfikowany na forum Resetery jako analityk w Niko Partners (a więc może ale nie musi znać prawdy, jak to analityk), zapowiedział, że gra wyjdzie w lutym w czterech wersjach do wyboru. Wróżeniem z fusów bym tego nie nazwał, bo Sony od lat już wypuszcza swoje hity właśnie w okresie luty-marzec (Killzone, God of War, Horizon), czy wrzesień-listopad (Uncharted, Spider-Man). Od siebie dodam, że trailer gry z datą premiery zobaczymy albo na grudniowym PSX (o ile się odbędzie), albo na Video Game Awards (też początek grudnia). Po tym jak CDPRed zapowiedział Cyberpunka na kwiecień, a FF VII Remake wyląduje w marcu, luty wydaje się ostatnim sensownym okienkiem dla tej gry (a dla Ghost of Tsushima maj-czerwiec).

Gra ma wyjść w 4 wersjach: Standard, Special, Collector's, Ellie. O ile trzy pierwsze to raczej oczywista oczywistość (normalna, ze skórkami postaci i broni do multiplayera, oraz kolekcjonerska), tak ostatnia jest zagadkowa. Może to po prostu druga kolekcjonerka z inną figurką ?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 22 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

GameOnly.pl w nowej odsłonie

arrow-right
arrow-right

GRID dojedzie do mety nieco później

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: