News

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z wersją demo w sierpniu

Niestety będzie to transakcja wiązana, bo to "demo wczesnego dostępu", dla kupujących pełną wersję.

Twórcy gier w dzisiejszych czasach odchodzą od wersji demo. Część dla tego, że wybranie złego wycinka niektórych gier może wręcz zniechęcić do jej zakupu (zazwyczaj trzeba dać początek, żeby nie zasypać graczy spojlerami, a ten czasem za wolno się rozkręca), a część dla tego, że wycięcie zawartości i ograniczenie gry wymagałoby dodatkowych pracowników i zmian w kodzie, a przecież większość firm nawet tych obecnych męczy nadgodzinami i nie daje rady naprawić wszystkich defektów. Ostatecznie coraz częściej dostajemy gry z limitem godzinowym i opcją kupienia gry, ale taka demonstracja wymaga pobrania czasem i 50 GB danych.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 pójdzie natomiast nową drogą, gdyż demo dostanie każdy kto zamówi grę w cyfrowej wersji i to już 14 sierpnia (za niecałe dwa miesiące), na trzy tygodnie przed premierą (4 września). Po wtopie Activision jaką był Tony Hawk 5 (gra dziś generalnie nie działa, bo wyłączono serwery, chociaż wciąż da się ją kupić...) to bardzo średnie zagranie i gracze woleli by na pewno demo bez kupowania w ciemno, żeby właśnie upewnić się co do jakości, a tak dostaniemy raczej coś na wzór early access znanego głównie z platformy Steam. Obstawiam, że takiego preordera nie będzie można już anulować, dla firmy oznacza to więc zastrzyk gotówki jeszcze przed premierą. Activision nie byłoby więc sobą nie szykując jakiegoś skoku na kasę. Gra w cyfrowej wersji kosztuje 229zł. Nieco taniej niż większość AAA (269-289), ale drożej niż wiele wcześniejszych remasterów (Crash, Spyro czy nawet Medievil dostępne były za 169zł).

Poza tym, dostaliśmy informację, że poza samym Tonym Hawkiem zagramy też innymi znanymi deskorolkarzami, jak Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk czy Tyshawn Jones.

Poniżej rozgrywka z etapu który dostępny będzie w wersji demo.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 39 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Skate 4 na pierwszych materiałach - 30.06.2022 23:17
Moda na deskorolki. EA pracuje nad Skate 4 - 29.01.2021 23:28
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na premierowym zwiastunie - 21.08.2020 22:40
Tony Hawk 1+2 wygląda naprawdę dobrze - 14.08.2020 13:43
Tony Hawk 1+2 Remastered dostanie aż 37 nowych utworów - 29.07.2020 23:09
Niedawno pisaliśmy też o...

Twórcy Pokemonów odkryli właśnie gry MOBA i zapowiadają Pokemon Unite

arrow-right
arrow-right

Ready At Dawn nie stworzy kolejnej części The Order 1886

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: