News

Ujawniono fragment mapy Cyberpunk 2077

Dzielnica miasta wydaje się nieduża, ale w tym przypadku jakość jest ważniejsza niż ilość.

Cyberpunk 2077 to kolejny po Wiedźminie 3 produkt polskiego CD Projekt RED, o którym jest głośno nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Mająca mieć debiut w przyszłym roku produkcja znalazła się w sercu bardzo wielu fanów twórczości polaków, a nawet zwykłych ludzi cieszącym się sukcesem rodzimego przedsiębiorstwa. Teraz za sprawą nowego zestawu gadżetów możemy dowiedzieć się nieco więcej.

Wydawnictwo Dark Horse Comics znane ze sprzedaży licencjonowanych komiksów oraz gadżetów powiązanych ze znanymi markami przy okazji promocji swojego najnowszego zestawu „The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Editionujawniło szczegóły na temat areny działań polskiej produkcji. Okładka dostępnej w zestawie 192-stronicowej książki opisującej świat gry w zestawie przedstawia bowiem fragment mapy działań Cyberpunk 2077.

Choć jakość zdjęcia z powodu dużego powiększenia pozostawia sporo to życzenia, to trudno nie odnieść wrażenia, iż strefa gry została w znacznym stopniu skondensowana w stosunku, chociażby do Wiedźmina 3, które mapy posiadał całkiem spore. Oczywiście ww. okładka nie prezentuje całości mapy dostępnej w grze, a zapewne jedynie jej część, ale fakt dość zwięzłego upakowania ulic w połączeniu z informacjami ujawnionymi przez deweloperów jakoby mapa Cyberpunk 2077 była mniejsza niż ta w Wiedźminie pozwala mniej więcej zorientować się jakiej wielkości dzielnic miasta mogą oczekiwać gracze.

Zainteresowani gadżetami fani twórczości polaków oprócz wspomnianej książki w zestawie znajdą:

  • Futerał na książkę z logiem Cyberpunk 2077
  • Plakat Johny'ego Silverhanda
  • Pakiet pocztówek z pojazdami
  • Zestaw zmywalnych tatuaży

Niestety wspomniany zestaw nie będzie dostępny w Polsce. Produkt można obecnie zamawiać w formie pre-orderu na amerykańskiej stronie Amazon . Cena pakietu została ustanowiona na 99 dolarów. Planowana data wysyłki to 21 kwietnia 2021 roku, czyli kilka dni po debiucie samej gry.

Cyberpunk 2077 zmierza na konsole obecnej generacji, komputery osobiste oraz platformę streamingową Google Stadia. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w wielu polskich sklepach oraz na platformach cyfrowych. Cenę w oficjalnym sklepie firmy ustalono na 199 zł (wersja PC ) i 269 zł (wersja PS4 i Xbox One )

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 52 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Czy Sony zacznie wydawać swoje "ekskluzywne" gry na PC?

arrow-right
arrow-right

Świąteczne promocje w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: