News

Valorant wkrótce pojawi się na konsolach! Darmowy hit na zwiastunie

Riot Games otwiera się na nową bazę graczy. Valorant zadebiutuje na konsolach!

Niezwykle popularny na PC, darmowy FPS od studia Riot Gamestwórców League of Legends, powiększy swoją bazę graczy. Na tegorocznym Summer Game Fest ukazano zwiastun Valoranta, który zapowiada swoją obecność na nowych platformach. Tym razem gracze konsol Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 będą mieli okazję spróbować swoich sił w tym darmowym tytule. Na przedstawionym poniżej zwiastunie możemy lepiej przyjrzeć się rozgrywce z konsolowego wydania:

Twórcy zapowiedzieli, że gra nie będzie wspierać rozgrywek pomiędzy konsolami a komputerami osobistymi, co powinno ucieszyć szczególnie pierwszą, nową w tym tytule bazę graczy. Ograniczy to nierówności pomiędzy rozgrywką za pomocą myszki i klawiatury, a kontrolera. Mimo tego faktu ⁣możliwe będzie zsynchronizowanie kont graczy, co umożliwi posiadanie tego samego postępu i ekwipunku, bez względu na wybraną platformę.

Ograniczona otwarta beta rozpocznie się 14 Czerwca, więc jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem tytułu przed jego premierą na konsolach, odsyłam do oficjalnej strony rejestracji Valoranta . Jesteście zainteresowani tytułem? A jeśli jesteście już graczami Valoranta, jak odbieracie te wieści? Zapraszam do podzielenia się wrażeniami w komentarzach.

Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess z datą premiery

arrow-right
arrow-right

Nowy Skate na kolejnym materiale. Część graczy wypróbuje tytuł jeszcze w tym roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: