Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

W końcu doczekamy się nowego Test Drive Unlimited

Po 8 latach przerwy przygotujcie się na przygodę zatytułowaną Solar Crown.

Minęła już cała generacja, od kiedy dostaliśmy ostatnią grę z serii Test Drive. W sumie, to nawet dziwne, że przez 8 lat nikt nie wpadł na pomysł zremasterowania TDU2 lub TDU:Ferrari Racing Legends, ale widocznie wraz z nabyciem praw do marki w 2016 roku przez Nacon, firma nie dostała dostępu do starych gier z serii.

Twórcy obiecują, że Test Drive Unlimited Solar Crown zachowa całe DNA serii, patrząc jednak na to, że deweloperzy stoją za serią WRC czy V-Rally raczej nie spodziewałbym się wyśmienitej produkcji. Zwłaszcza, że ogłoszenie serii ma zapewne związek z utratą licencji na WRC, którą przejęło Codemasters ( Codemasters kładzie ręce na marce WRC. Wygrali licytację). Co więcej, nowy TDU ma chodzić na silniku WRC co tylko potwierdza, że firma wyciągnęła trupa z szafy aby nie redukować etatów.

Jedyną pocieszającą informacją jest to, że odpowiedzialny za Test Drive Unlimited Solar Crown jest Alain Jarniou, który szefował produkcji Test Drive Unlimited 2. Szefowanie nie ma jednak wpływu na ostateczną wydajność czy fizykę jazdy.

Jak na razie nie dostaliśmy ani daty premiery, ani trailera, a teaser nie pokazuje praktycznie nic. Wątpię jednak, żeby gra wyszła dopiero po przejściu praw WRC do Codemasters, bo to aż w 2023 roku - mimo wszystko obstawiałbym jednak 2021 rok. Platformy docelowe to (patrząc na poniższe wideo i piękne gładkie krawędzie pojazdów) zdecydowanie tylko next-geny.

Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zapowiedziano Shadow Warrior 3

arrow-right
arrow-right

Mafia I Remake opóźniona. Ale może to i dobrze

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.