Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

W piątek premiera Trials of Mana

Gra która ukazała się na zachodzie dopiero w 2019 roku, dość szybko doczekała się wersji 3D.

Trials of Mana (albo Seiken Densetsu 3) to trzecia część serii Mana, która przez długie lata oficjalnie nie ukazała się poza granicami Japonii. Po sukcesie remake do 3D poprzedniej, drugiej części (Secret of Mana) a także ciepłym przyjęciu całej kolekcji Collection of Mana (tym razem w oryginalnej grafice z GameBoya i SNES) zawita do nas kolejna trójwymiarowa przygoda w starym dobrym turowym wydaniu.

Gra będzie dostępna w dwóch wersjach językowych - napisy po angielsku i dubbing angielski bądź japoński, z czego na pewno ucieszą się fani jRPG. O dziwo, gra nie pojawi się na Xboxie One, a jedynie na PlayStation 4 i Switchu.

Jeśli interesuje was tytuł, warto nie odkładać zakupu na dalszą część roku - gracze, którzy zamówią grę do 21 maja 2020 w wydaniu na konsole, otrzymają cyfrowy bonus - Rabite Adornment DLC, zwiększający otrzymane punkty doświadczenia za walki i starcia postaciom do 10 poziomu. To takie trochę oszustwo, ale z drugiej strony tylko w początkowej fazie i przynajmniej nikt nie woła za to kasy. Gorzej gdyby pojawiło się płatne DLC na każde kolejne 10 poziomów...

Oczywiście jak to u Square bywa, szanse na polską kinową wersję są nikłe (z jakiegoś powodu jRPGów tłumaczyć nie pozwalają - resztę - bez problemu), ale to i tak nie przeszkodziło polskiemu dystrybutorowi, Cenedze, na przygotowanie polskiego opisu fabuły:

Gdy świat został spowity mrokiem, Bogini Many ujęła w dłoń Miecz Many, by zgładzić ośmiu Benevodonów – potworów destrukcji. Zapieczętowała stwory w ośmiu Kamieniach Many, przywracając równowagę. Osłabiona odbudowywaniem świata, Bogini przemieniła się w drzewo i zapadła w głęboki sen, trwający wiele lat. Na nieszczęście, niedługo później siłom zła udało się uwolnić Benevodony i odzyskać władzę nad światem. Rozpoczęli krwawą i straszną wojnę, chcąc sprowadzić chaos i destabilizacje do królestwa. Nastąpił koniec pokoju. Mana zaczęła znikać ze świata, a Drzewo Many – powoli więdnąć…

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 46 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Wideorecenzja: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - 21.05.2023 12:01
10 Najlepszych gier na Switch do ogrania przed premierą Switch 2 - 14.05.2023 15:35
PS+ Extra i Premium - Maj 2023 - 10.05.2023 21:07
Recenzja: Wolcen: Lords of Mayhem - 10.05.2023 11:03
Historia i upadek serii Battlefield - 30.04.2023 11:58
Niedawno pisaliśmy też o...

Quantum Error może zostać tytułem startowym PlayStation 5

arrow-right
arrow-right

Pokaz PlayStation 5 już niebawem? Tak sugeruje wiarygodny analityk

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: