News

Wkrótce Nioh 2 otrzyma fabularne DLC

Przed nim gra dostała również tryb fotograficzny i nowe misje.

Nioh 2 było jedną z najgorętszych premier tego roku i najwidoczniej pandemia koronawirusa nie powstrzymała ludzi przed zakupem nowe gry studia Team Ninja. Gra sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy, co jak na grę z gatunku souls-like i wydaną na jedną platformę może robić wrażenie. Nic dziwnego, że produkt Koei Tecmo ma dostać 3 fabularne rozszerzenia przedłużające żywotność gry. I teraz ujawniono informacje o pierwszym z nich.

Team Ninja zapowiedziało, że 30 lipca pojawi się pierwsze fabularne DLC pt. ,,The Tengu’s Disciple". Ów rozszerzenie, jak deweloper zapewnia, będzie zawierać nowe misje, wyposażenie, bossów, demonów Yokai, umiejętności czy lokacji. Więcej dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy, lecz na tym najbliższe wsparcie się nie kończy. Do gry trafiła darmowa aktualizacja zawierająca tryb fotograficzny oraz 9 zadań pobocznych, co może zachęcić do powrotu graczy, którzy już skończyli grę.

W przyszłości mamy dostać jeszcze 2 fabularne dodatki, o których wiadomo niewiele, lecz można przypuszczać, że będą równie rozbudowane, co pierwsze DLC.

Nioh 2 zostało wydane na 13 marca tego roku wyłącznie na PS4 i zostało przyjęte bardzo ciepło przez krytyków i graczy.

Platformy:
Gry:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Scena z pokazu Unreal Engine 5 została odtworzona... w Dreams

arrow-right
arrow-right

Lego Ninjago za darmo na PS4 i Xboxa One

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: