News

Ostatnia szansa na wypróbowanie Nioh 2. Otwarta beta potrwa 3 dni

A już za około 2 tygodnie gra trafi do sklepów.

Pierwszy Nioh od Team Ninja okazał się ogromnym sukcesem. Niepozorna gra czerpiąca garściami z popularnego cyklu Dark Souls idealnie wstrzeliła się w oczekiwania fanów soulslike i ostatecznie sprzedała się w nakładzie ponad 2,5 miliona kopii stając się największym sukcesem jej wydawcy — Koei Tecmo. Idąc za ciosem deweloperzy od razu zaczęli produkcję sequela gry tj. Nioh 2, który został niedawno ukończony.

Tytuł ma zadebiutować już niebawem, bo 13 marca ekskluzywnie na PlayStation 4. Wydawca, chcąc zachęcić graczy do kupna tytułu postaowił zorganizować otwartą betę gry startującą już jutro o godzinie 9:00 czasu polskiego. Z tej też okazji do sieci trafił króciutki teaser zatytułowany „Ostatnia szansa”, na wypróbowaniu gry naturalnie.

Swoiste demo będziecie mogli ogrywać przez cały weekend, aż do niedzieli 1 marca kiedy to o również 9:00 przestanie ono działać. Do zabawy nie jest wymagana subskrypcja PS Plus. Do dyspozycji graczy oddane zostaną trzy pełne misje, kreator postaci oraz nowa broń Switchglaive.

Niestety postępów z bety w przeciwieństwie, chociażby do darmowego weekendu z Division 2  Darmowy weekend z The Division 2 na PS4, Xbox One oraz PC do pełnej wersji gry nie przeniesiemy. Jedyny transfer, na jaki pozwolą deweloperzy nam to przeniesienie naszego bohatera, którego wygląd ustalimy w specjalnym kreatorze.

Nioh 2 zadebiutuje 13 marca w polskiej wersji językowej. Gra podobnie jak pierwsza część pojawi się ekskluzywnie na PlayStation 4. Niewykluczone jednak, że po jakimś czasie zostanie przeportowana na pecety, gdyż takowy scenariusz ziścił się w przypadku poprzedniczki.

Tagi:
Platformy:
Gry:
Czas czytania: 2 minut, 17 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Albo Rockstar zapowiada ukradkiem GTA 6, albo dziwnie świętuje urodziny

arrow-right
arrow-right

Wyciekły screeny z Baldur's Gate 3. Prezentacja gry ma odbyć się dzisiaj

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: