News

Wo Long: Fallen Dynasty ma najtańsze tegoroczne preordery

Cena na PlayStation zdecydowanie wyróżnia się spośród innych gier, ale na Xboxie jest aż podejrzanie niska.

Do premiery świetnie zapowiadającego się Wo Long: Fallen Dynasty, od Team Ninja, twórców Ninja Gaiden i Nioh, zostały jeszcze 3 miesiące, ale to właśnie ten moment, gdy rozkręci się machina promocyjna. W cyfrowych sklepach są też dostępne już preordery i trzeba przyznać, że zaskakuje ich cena - zwłaszcza po tym, gdy ostatnio Microsoft zapowiedział, że ich gry wejdą w nowy, wyższy próg cenowy (319zł - 349zł).

Twórcy osadzonych głównie w Japonii gier zabiorą nas tym razem do Chin, ale będzie to kolejna gra skupiona na walce, czy może nawet siekaniu przeciwników, z dość wysokim poziomem trudności (nazywanie tego jednak Soulsami to chyba nieco przesada). Fabularnie oparta jest na historii znanej z Opowieści o Trzech Królestwach (być może kojarzycie grę Romance of the Three Kingdoms), ale oczywiście dodaje od siebie nieco fantazyjnych wątków i nadnaturalnych zdolności bohaterów. Niestety, jeśli dodam, że głównymi bohaterami są znani z tej opowieści Guan Yu, Zhang Fei, Zhao Yun, i Lu Bu - pewnie tak jak ja zrobicie zdziwioną minę i dopiero po obejrzeniu gameplayu stwierdzicie - warto w to zagrać.

Do wybrania w marcu właśnie tej pozycji, poza ciekawie zapowiadającym się systemem walki, zachęcić może jej cena. O dziwo, nawet na PlayStation cyfrowa wersja gry kosztuje 299zł. To znaczy, że w sklepach pudełkowa wersja może być jeszcze nieco tańsza, nawet do 50zł względem innych gier AAA które wyjdą w podobnym okresie. Do tego jest to wersja od razu na obie konsole.

Jeszcze mniej kosztować będzie na Xboxie - bo raptem 249zł, wraz z opcją "Play Anywhere" - czyli kupując ją, zagramy na obu Xboxach a także PC. Warto jednak pamiętać, że gra będzie dostępna od premiery za darmo w Game Passie, więc posiadacze tego abonamentu w ogóle nie muszą sobie zaprzątać głowy preorderem.

Premiera 3 marca 2023 na nowej i starej generacji stacjonarnych konsol.

Czas czytania: 2 minut, 43 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Forspoken na zwiastunie filmowym

arrow-right
arrow-right

Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: