News

Wyciekł gameplay z Call of Duty: Cold War. Tytuł doczeka się niewielkich zmian

Dużo to na nim nie zobaczymy, ale fani i tak będą zadowoleni.

O nowym Call of Duty: Cold War mówi się już od wielu miesięcy, wszak to tradycja wydawnicza Activision by kolejnymi grami z serii sypać jak z rękawa — w niewielkich odstępach czasu. Niektórzy internauci twierdzili, iż ogromny sukces zarówno płatnego Call of Duty: Modern Warfare, jak i darmowego Warzone spowoduje opóźnienie premiery nowego CoD-a, teraz wiemy, że tak się nie stanie.

Na zaawansowany stan prac nad tytułem wskazuje materiał wideo ukazujący gameplay, jaki dopiero wyciekł do internetu za pośrednictwem Twittera. Użytkownik, który zdecydował się nim podzielić, zapewnił, iż widział niemal 45 minut wideo, ale ostatecznie zdecydował się na ujawnienie jedynie 46-sekundowego klipu, który to możemy zobaczyć poniżej.

Z tak krótkiego filmiku ciężko wyciągnąć daleko idące wnioski, ale można zauważyć, iż producent zdecydował się na pewne modyfikacje interfejsu. Powrót zaliczyły, chociażby kompas i minimapa po krótkiej absencji w serii, a rozgrywka prowadzona jest na nieznanej dotąd mapie. Należy jednak zaznaczyć, iż prezentowany materiał pochodzi z wersji pre-alpha gry, toteż wiele prezentowanych nań elementów może jeszcze ulec zmianie.

Pełen filmik nie został jak dotąd nigdzie udostępniony, a oryginalne Tweety, zapewne pod naciskiem wydawcy gry, zostały usunięte, co również wiele mówi o wiarygodności samego przecieku. Jeśli byłby ona fejkiem, to przedsiębiorstwo raczej nie prowadziłoby batalii mającej na celu ograniczenia dostępu do wspomnianych materiałów, a tak, wiemy, iż rzeczywiście prezentuje on gameplay tytułu.

Wydawca nie odniósł się do całej sprawy, a i oficjalne konto Call of Duty na Twitterze również milczy. Ciężko się w końcu dziwić, gdyż gra nie została jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziana, a komentarz w tej sprawie mógłby zostać odebrany jak falstartowa zapowiedź bez ładu i składu, czego firma naturalnie chciałaby uniknąć. Miłośnikom serii pozostaje więc czekać na oficjalne informacje, które to, biorąc pod uwagę tempo wydawnicze firmy, powinny pojawić się już niebawem.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Lego Mario z fizycznym klockowym DLC

arrow-right
arrow-right

Days of Play w PS Store ruszyło. Jest lepiej niż myśleliśmy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: