Zremasterowany Crysis zmierza na wszystkie konsole i PC
I nawet na obecnej generacji dostanie namiastkę ray tracingu.
Jeszcze nieoficjalnie, ale w kodzie źródłowym strony Crysisa, na podstronie o ciasteczkach ( https://www.crysis.com/cookie-policy/ ) którą ktoś za szybko zaktualizował, znaleziono nieco informacji o nadchodzącej grze, więc można je uznać za pewnik.
Crysis Remastered wprowadza nowe funkcje graficzne, wysokiej jakości tekstury oraz natywne rozwiązanie CRYENGINE do Ray Tracingu niezależne od rozwiązań API kart graficznych, na komputerach PC, PlayStation, Xboxie oraz - po raz pierwszy - Nintendo Switch.
Brzmi zachęcająco, a biorąc pod uwagę, że gra wyszła generację temu - zapas mocy który mają obecne sprzęty faktycznie można do tego wykorzystać. Oczywiście na PC są już karty które faktycznie obsługują ten prawdziwy Ray Tracing, z kolei na Nintendo Switch gra raczej będzie wyglądała 1:1 względem poprzedniej generacji - ale aż jestem ciekaw finalnego efektu na każdej ze wspomnianych platform. Zwłaszcza, że EA akurat nie słynie z remasterowania, chociaż odgrzewane kotlety to przecież szybkie źródło zarobku i okazja do wydojenia marek. Fani Mass Effecta od dawna czekają na podobną informację.
Na razie EA usunęło w ogóle stronę z informacjami o ciasteczkach, która dostępna była już w nowej wersji witryny. Na tę chwilę wygląda, że zremasterowana będzie tylko pierwsza część gry - gdy tylko jednak zostaną ujawnione oficjalne informacje, zaktualizujemy wpis. Aż dziw, że wśród tych informacji zabrakło daty premiery.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Odświeżone Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 na horyzoncie? Gra oceniona w Singapurze - 27.02.2025 19:06
• The Talos Principle Reawakened z datą premiery i demem na PC - 26.02.2025 09:00
• Recenzja: Tomb Raider IV-VI Remastered - 23.02.2025 13:00
• Kolejne zwolnienia w branży, tym razem u Cryteka - 12.02.2025 17:43
• Recenzja: Legacy of Kain Soul Reaver 1&2 Remastered - 01.01.2025 09:00
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: