Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Dziś mielibyśmy premierę Cyberpunka 2077

Ale nie mamy. To może chociaż jakiś nowy gameplay? Też nie?

Dziś miało się odbyć wielkie święto graczy. CD Projekt RED, od czasu premiery trzeciego wieśka pierwsza liga wśród producentów gier RPG, miał wydać swoją nową grę w zupełnie odmiennym klimacie - Cyberpunk 2077. Niestety, nie dali rady i przenieśli ją na 17 września. Mimo to, od tego czasu nie dostaliśmy żadnych nowych fragmentów z gry, a ostatnie co widziałem to materiał podczas PGA 2019 (którego nie wolno było nagrywać -  PGA - Wrażenia: Pokaz Cyberpunka 2077).

Samo studio skomentowało jednak dzisiejszą nieobecność w dość wymowny sposób - Vincentem Vegą z Pulp Fiction rozglądającym się za Johnym Silverhandem z Cyberpunk 2077....

Trzeba przyznać, że mają do siebie dystans, chociaż ja mam cichą nadzieję, że to tylko zapowiedź przed późniejszą publikacją jakiegoś materiału i Vincent jednak coś znajdzie :)

Żeby więc nie wałkować ciągle ostatniego gameplayu, dla przypomnienia pierwszy teaser gry sprzed... 7 lat. Tak, czas mija szybko. Tymczasem trzymam kciuki za pokazanie dziś nowych materiałów - w tych nudnych czasach w których musimy siedzieć w domu, coś takiego na pewno poprawiłoby nam, graczom, humor.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zremasterowany Crysis zmierza na wszystkie konsole i PC

arrow-right
arrow-right

Półki z PlayStation 5 mogą świecić pustkami

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.