News

Zwiastun Grand Theft Auto VI już w przyszłym miesiącu! Rockstar potwierdza zapowiedź

Zwiastun Grand Theft Auto VI zostanie ujawniony już w przyszłym miesiącu. Rockstar Games potwierdziło przedstawienie gry

Nie ma wątpliwości, że Grand Theft Auto VI to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatniej dekady. Na oficjalne przedstawienie nowej części przyszło nam już czekać 10 lat. W końcu jednak otrzymaliśmy informację, które jasno wskazują, że oczekiwania dobiegły końca.

Rockstar Games właśnie potwierdziło, że zwiastun GTA VI zostanie zaprezentowany już na początku przyszłego miesiąca. Twórcy nie poinformowali, gdzie dokładnie możemy wyczekiwać zapowiedzi. W grudniu czeka na nas kolejna odsłona corocznego wydarzenia The Game Awards, na którym nie brakuje dużych zapowiedzi. Być może właśnie na tym show zostanie ujawniony pierwszy zwiastun.

Od czasu premiery piątej części Rockstar na bieżąco wspierał tryb Online, jednak nie przedstawiono żadnego rozszerzenia przygotowanego dla graczy liczących na rozgrywkę jednoosobową. Czekacie na nową historię, czy może wystarczyłoby wam wsparcie poprzedniej odsłony? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Czas czytania: 1 minuta, 48 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: WarioWare Move It!

arrow-right
arrow-right

World of Warcraft na Xboxie? Jest to możliwe!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: