Aktualności
Popularne
Czekasz na Aliens: Colonial Marines? Ten materiał powinien Cię zainteresować
Nie wiem czy pamiętacie, ale Aliens: Colonial Marines został zapowiedziany w lutym 2008 roku. Później ekipa z Gearbox Software zrobiła sobie małą przerwę w dostawie świeżych informacji na temat gry, aż do 2011 roku i targów E3. W Los Angeles po raz kolejny zapowiedziano grę częstując publikę nowymi materiałami. Niedawno poznaliśmy również oficjalną datę premiery, którą wyznaczono na 12 stycznia 2013 roku.
Po co komu Battlefield, skoro nadchodzi Medal of Honor: Warfighter
Medal of Honor: Warfighter jeszcze nie wyszedł, a już został okrzyknięty następcą wielkiego Battlefielda trzeciego.
Square Enix beż żadnych nowości na gamescom?
Ludzie na forach donoszą, że E3 w tym roku zawiodły na całej linii. Większość gier, których zapowiedzi mogliśmy się spodziewać podczas targów ujawniono na parę dni przed. W dodatku, żaden z tych tytułów nie wywarł na graczach tak zwanego "opadu szczeny" Czy podobnie będzie z gamescom?
Targi E3 zostają na swoim miejscu
Kalifornijskie "Miasto Aniołów" jest przez wielu uważane jako najlepsze miejsce do życia i trudno z tym określeniem się nie zgodzić. Przecież, Los Angeles, to piękne kobiety, słoneczne plaże, beztroskie życie, targi E3 i wiele, wiele innych atrakcji, które umilają nasze życie. Niedawne plotki głosiły jednak, że coroczna, "growa" impreza miałaby być przeniesiona do Nowego Jorku, San Francisco, lub Chicago z powodu wybudowaniu na miejscu Convention Center nowego stadionu.
Dragon’s Dogma sprzedał się dobrze, więc damy wam drugą część
Ostatnimi czasy deweloperzy ociągają się trochę z wprowadzaniem nowych marek na rynek, a w szczególności taki Capcom, który znamy jest z wypluwania na rynek kontynuacji swoich gier. Mimo wszystko, firma zaryzykowała z nowym IP wydając niedawno Dragon’s Dogma, które został całkiem nieźle przyjęte przez gracze. Nie ma się więc co dziwić, że firma pracuje już nad drugą częścią, do czego oficjalnie przyznał się ojciec nowej marki Hideaki Itsuno.
