Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 955153 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1680 dnia: Marca 03, 2006, 19:58:47 pm »
Rise Against to jeden z tych zespołów, które robią karierę właśnie dzięki takim piosenkom jak 'Paper Wings' czy 'Give It All', a jedyna piosenka, która odcina się od tego popowego wizerunku (co oni robią na Rock Against Bush :D?) nigdzie nie jest wymieniana. Jedyna mocna z bardziej hc rytmem piosenka... to ? No własnie "fani" :D... wiecie? U mnie kila nowych płytek króluje.

Beatsteaks - Smacksmash - brakuje "We have to figure it out tonight" (jedna ze zdecydowanie najlepszych piosenek, łącząca punk z lekką hardcore'ową inspiracją - tematyka co prawda ni w ząb punkowa, ale cóż... 'emo' jest modne).  Płyta, i zespół, zaskakuje przede wszystkim mieszanką styli rock n' rollowy "Hello Joe", który zachęcił rzesze niemców (haha rzesze - ciekawie zabrzmiało :D) , i nie tylko, do słuchania The Clash. Masa piosenek z pogranicza punku/hc naprawdę pieszczą oko. Co ciekawsze, przez prawdziwą scenę punkową zespół został świetnie przyjęty [Pasażer, Garaż] (w przeciwieństwie do innych emo, pop, skate itd. punkowych zespołów).

Anti-Flag - For Blood And Empire - tak lubiłem tą kapelę, a płyta, choć dopracowana technicznie do perfekcji, jest mniej "anti-flagowa" niźli powinna. Czuć tą "nowofalową" nutkę Offspringa itp. Dobrze, że w tekstach są wciąż radykalni i nie uciekają od szczerego przekazu.

Natural Dread Killaz - Naturalnie - ja słyszę w tych rytmach trochę z ostatniej płyty 'Kaliber 44' (np. "Biba!"). Teksty ciekawe, tu jadą po kościele, tam przeonują do optymizmu, gdzie indziej zaś krytykują głupotę i ignorancję ludzi - ciekawe... Nie wiem jednak po co te "mało stylowe" damskie chórki (tak Mezem zalatują czy coś).

Rock Against Bush vol.2 - niby Rancid, Dwarves, Dropkick Murphys, a zaraz obok takie komercyjne "bełty"(jak to określa pan Rotten), że głowa mała. W dodatku słabe... no i Sum zamienił się z Greendayem... summa summarum - jedynka lepsza, ale i tak nie wychodzi poza ten pop-punkowy schemat (nie żebym nie tolerował pop-punku - ale to naprawdę nic rewelacyjnego)

A Perfect Circle- Mer De Noms - mimo wsyzstko cenię ich twórczość ponad Tool'a (wtajemniczeni wiedzą 'wtf'). Dużo lżejsza od eMOTIVE (pierwsze moje zetknięcie z zespołem), zdecydowanie bardizej 'liryczna'. Na późne niezakrapiane, sobotnie wieczory - jak znalazł.

Incubus - Make Yourself i Morning View - czasami nie wiem do kogo im tak naprawdę bliżej - Nirvany, Foo Figtersom czy innemu zespolikowi typu Silverchair. Grają nieźle, ale to nic świeżego. Nie wiem co więcej powiedzieć - płytki do przesłuchania dla ludzi lubujących się w lekkim rockowym graniu.

The Mars Volta - De-loused in the Comatorium - bardziej "atthedrivein'owe" niż 'Frances the Mute' i BARDZO DOBRZE. To własnie to czego oczekuję od progresywnego rocka. Najlepsze co zrobił ten duet po Relationship of Command (jak dla mnie płyta wszechczasów/ulubiona czy jak tam zwał).

The White Stripes - Elephant - zostawiłem na koniec. Ich następna, chronologicznie płyta (nazwa mi umknęła) jest naprawdę słaba, więc przy każdej lepszej okazji jechałem za brak werwy i animuszu, ale po Elephant muszę poweidzieć, że rzeczywiście byłe małżeństwo (czysty duecik) potrafi wiele. I może jest ziarnko prawdy w stwierdzeniu, że "na jedną dekadę przypada wybitny zespół, kiedyś była to Nirvana, dziś jest to White Stripes".

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1681 dnia: Marca 03, 2006, 20:12:18 pm »
Cytuj
Jedyna mocna z bardziej hc rytmem piosenka... to ?


dead ringer ? ?

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1682 dnia: Marca 03, 2006, 20:35:03 pm »
Dokładnie, wiedziałem, że specjalista odpowie. Co prawda nie jest to jakaś Shizma czy coś (nie znam się za bardzo na hc - przyznaję bez bicia), ale mnie odpowiada :) :wink:

mejs

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1683 dnia: Marca 03, 2006, 23:04:50 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "mejs"
Like The Angels , Paper Wings te utwory bardziej mi się podobają.

Polecam Ci "Give it All". Moim zdaniem to ich najlepsza piosenka, ktorej slucham codziennie i ciagle mi sie nie nudzi.


Tak bardzo dobry kawałek też słyszałem.

A co do Antiflag to najlepsze są ich starsze utwory. Mają niezły power. Szkoda że pokazałem Antiflaga moim kolegom bo teraz w budzie tak go skaszanili  :x  Aż nie mogę o tym gadać. TO takie smutne że nie można słuchać jakiejś lepsze muzyki w szkole po jakiś pacan (pozdro "Baryła") podłapie i szkoła chuczy i wstyd się przyznać że się słucha takiej szkolnej "komerchy".

Mój koleżka siedzi na Emule i ściąga LP i wszystko inne co podłapie. Chory facet. Ale ukryłem przed nim wiele piosenek.

Największy mój koszmar?

"Baryła" wychwyca nazwę "B-A-D R-E-L-I-G-I-O-N i wpisuje w swojej wyszukiwarce EMule  :evil:  :evil:  :evil:  Chyba bym samobójstwo popełnił jakby Baryła wbił na lekcje drąc się "We've got Americna Jesus!". Nie nie popełniłbym samobójstwa! Zabiłbym go niszcząc jego Empetrójke i tą gównianą motorolę na którą nagrywa pioseneczki <głośno dysyz>  :evil:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1684 dnia: Marca 04, 2006, 00:25:39 am »
Cytuj
Natural Dread Killaz - Naturalnie - ja słyszę w tych rytmach trochę z ostatniej płyty 'Kaliber 44' (np. "Biba!"). Teksty ciekawe, tu jadą po kościele, tam przeonują do optymizmu, gdzie indziej zaś krytykują głupotę i ignorancję ludzi - ciekawe... Nie wiem jednak po co te "mało stylowe" damskie chórki (tak Mezem zalatują czy coś).

Chorki od Meza byly o niebo lepsze (przynajmniej w tym utworze z kampani wyborczej bo innych sobie nie przypominam)
Utworu "Dar" po prostu nie moge sluchac, co ta dziewczyna w nim wyprawia... Szkoda gadac. 8)
"Naturalnie" to w mojej opinii strasznie nierowna plyta. Pare fajnych kawalkow (Blades, Mafija...) oraz pare kaszanek. Ogolnie jednak jest na plus.
Jak stwierdzil kumpel mojego brata: "podobne to do las keczap"  :mrgreen: (po przesluchaniu kawalka "Good sensi").

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1685 dnia: Marca 04, 2006, 09:48:18 am »
Cytat: "blancio_"
Chorki od Meza byly o niebo lepsze (przynajmniej w tym utworze z kampani wyborczej bo innych sobie nie przypominam)

Myślę, że ogólnei damskie chórki nie są w moim stylu i w ogóle... Mafija - jest bardzo "na czasie" no i zgadzam się w 100% z tekstem.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1686 dnia: Marca 07, 2006, 09:25:05 am »
po ukończeniu gry delektuje się soundtrackiem z Driv3ra .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1687 dnia: Marca 07, 2006, 17:15:21 pm »
Axwell _ Fell_the_Vibe    dziesiatki wersji, + clip video wiadomo kto w nim wystepuje ;)

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1688 dnia: Marca 07, 2006, 18:10:48 pm »
Ostatnio słucham Iowe SlipKnot'u,OST do MGS2 SoL(swoją drogą mój jedyny oryginalny ost do jakiejkolwiek gry),oraz Prodigy i muszę przyznać,że to świetna muza.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1689 dnia: Marca 07, 2006, 18:35:54 pm »
Cytat: "snake2000"
oraz Prodigy i muszę przyznać,że to świetna muza.


No no... Yeah yeah!!! ;)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1690 dnia: Marca 07, 2006, 18:39:53 pm »
A propos' wybiera się ktoś do Węgorzewa w lecie albo na Heineken Open'er? Bo o tym 2 to już trzeba myśleć patrząc na ceny biletów. Jak będą dobre wiatry to pojawię się na obu imprezach :) więc można się spotkać czy coś :].

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1691 dnia: Marca 07, 2006, 19:58:54 pm »
Cytuj
A propos' wybiera się ktoś do Węgorzewa w lecie albo na Heineken Open'er? Bo o tym 2 to już trzeba myśleć patrząc na ceny biletów. Jak będą dobre wiatry to pojawię się na obu imprezach Smile więc można się spotkać czy coś :].


Dobry pomysł. Wolał bym impreze konsolową ale i jak będzie kasa to i moge zawitać na  Heineken Open'er.
Wspaniale by było gdyby jakaś większa grupka z GO pojechała.

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1692 dnia: Marca 07, 2006, 20:31:32 pm »
Cytat: "mejs"
Cytat: "Hubi"
Cytat: "mejs"
Like The Angels , Paper Wings te utwory bardziej mi się podobają.

Polecam Ci "Give it All". Moim zdaniem to ich najlepsza piosenka, ktorej slucham codziennie i ciagle mi sie nie nudzi.


Tak bardzo dobry kawałek też słyszałem.

A co do Antiflag to najlepsze są ich starsze utwory. Mają niezły power. Szkoda że pokazałem Antiflaga moim kolegom bo teraz w budzie tak go skaszanili  :x  Aż nie mogę o tym gadać. TO takie smutne że nie można słuchać jakiejś lepsze muzyki w szkole po jakiś pacan (pozdro "Baryła") podłapie i szkoła chuczy i wstyd się przyznać że się słucha takiej szkolnej "komerchy".

Mój koleżka siedzi na Emule i ściąga LP i wszystko inne co podłapie. Chory facet. Ale ukryłem przed nim wiele piosenek.

Największy mój koszmar?

"Baryła" wychwyca nazwę "B-A-D R-E-L-I-G-I-O-N i wpisuje w swojej wyszukiwarce EMule  :evil:  :evil:  :evil:  Chyba bym samobójstwo popełnił jakby Baryła wbił na lekcje drąc się "We've got Americna Jesus!". Nie nie popełniłbym samobójstwa! Zabiłbym go niszcząc jego Empetrójke i tą gównianą motorolę na którą nagrywa pioseneczki <głośno dysyz>  :evil:


osz ty niegrzeczny. bad boy wręcz!!  :lol:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1693 dnia: Marca 07, 2006, 22:24:23 pm »
Cytat: "Derek"
Dobry pomysł. Wolał bym impreze konsolową ale i jak będzie kasa to i moge zawitać na Heineken Open'er.
Wspaniale by było gdyby jakaś większa grupka z GO pojechała.

Myśle, że ceny skutecznie odstraszą nie-fanów Placebo, Franza Ferdinanda bądź Manu Chao :).

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1694 dnia: Marca 07, 2006, 22:33:50 pm »
Cytat: "djprodigy"
No no... Yeah yeah!!! ;)


Ano właśnie jakie kawałki polecasz ?,bo ja mam jak narazie :

Smack My Bitch Up
VooDoo People
Fire Starter
No Good
Breathe
Diesel Power
Their Law

Co do tych imprez,to chciałbym kiedyś pojechać na Amerykański Woodstock,Big Day Out bądź Ozzfest,to są dopiero świetne imprezki  :P

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1695 dnia: Marca 08, 2006, 17:10:38 pm »
Cytat: "snake2000"
Ano właśnie jakie kawałki polecasz ?,bo ja mam jak narazie :

Smack My Bitch Up
VooDoo People
Fire Starter
No Good
Breathe
Diesel Power
Their Law


Masz zróżnicowane kawałki, to dobrze.

Oprócz tych, co masz: Voodoo Beats, Serial Thrilla, Narayan, Hyperspeed, Poison, Rat Poison, Music Reach, Break And Enter, Mindfields, The Heat, Skylined, Claustrophobic Sting, Back 2 Skool, Climbatize, Girls, Get Up Get Off, Wake Up Call, We Gonna Rock, We Are The Ruffest, Spitfire (05 version) - no tak szczerze, to wszystko od Prodigy... ;-)

Spis dla wszystkich, którzy chcą posłuchać dobrej muzyczki... :-)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1696 dnia: Marca 08, 2006, 17:14:56 pm »
djprodigy obczaj sobie kawalek marilyn manson Good Son, powinien ci sie spodobac, chociaz nic nei obiecuje :wink:  :wink:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1697 dnia: Marca 08, 2006, 17:18:18 pm »
Odswiezam sobie dyskografie Novembers Doom [juz dawno nie sluchalem i zapomnialo sie co nieco], ponadto czesto w moich sluchawkach gosci OST z RE4 [theme Weskera z Mercenaries jest swietny] oraz dyskografia Haggard'a [bogowie tego rodzaju muzyki, nalezy go znac! ;)], krazek Collage'a - Moonshine [POLSKA progresywna muzyka, wspaniala rzecz, nawet moja matka ich uwielbia :)], Novembre - Arte Novecento [niepodobne to to do niczego, ale przyjemne] oraz NFS:U OST i plyta Adramelch'a - Irae Melanox.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1698 dnia: Marca 08, 2006, 17:28:10 pm »
walker: dlaczego akurat ten utwór? A co do Mansona, to ogólnie tworzy spoko muzę moim zdaniem - lubię wiele jego utworów (np. Tainted Love dobre jest).

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1699 dnia: Marca 08, 2006, 17:32:16 pm »
Cytat: "djprodigy"
walker: dlaczego akurat ten utwór? A co do Mansona, to ogólnie tworzy spoko muzę moim zdaniem - lubię wiele jego utworów (np. Tainted Love dobre jest).


dlaczego akurat ten utwor hmmmm posluchaj a sie kapniesz, przynajmniej powinienes :P

ostatnio slucham takze Rage Against the Machine  8)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1700 dnia: Marca 08, 2006, 18:22:43 pm »
Cytuj
ostatnio slucham takze Rage Against the Machine

Hi! Możesz podać konkretne tytuły? Kiedyś słuchałem RATM (czas grania w THPS2 - i wszystko jasne), ale jakoś zbytnio wagi nie przywiązywałem do nazw piosenek (młody byłem). Chętnie bym do tego wrócił - kilka dobrych kawałków, ufam w Twój gust.

Jest ktoś na tym forum kto lubi Tokio Hotel?

Jeśli tak to nie chcę tej osoby znać, co za muzyka :shock: . RATUNKU!

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1701 dnia: Marca 08, 2006, 18:23:48 pm »
Mars Volta, At The Drive In - katuję non-stop... to jest dobra muzyka...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1702 dnia: Marca 08, 2006, 18:41:36 pm »
Co do THPS, bardzo ciekawy jest Soundtrack z Underground 2, przynajmniej mi przypadł do gustu :wink:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1703 dnia: Marca 08, 2006, 18:44:36 pm »
Cytat: "setezer"
Chętnie bym do tego wrócił - kilka dobrych kawałków, ufam w Twój gust.

Powiem ci jako specjalista w tej dziedzinie. Bullet in your head, Bombtrack, Killing in the name of to flagowe kawałki, jak chcesz więcej to napisz PM. [ADVERTISE MODE ON] A w ogóle to zapraszam do odwiedzin na wiadomej stornie to zapoznasz się z innymi zespołami tego typu :P.[ADVERTISE MODE OFF]

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1704 dnia: Marca 08, 2006, 19:03:26 pm »
setezer - kawalek z THPS2 zwal sie Guerilla Radio, swoja droga majstersztyk :) Poza tym z RATMu lubie tez Bulls on Parade [ta gitarka na poczatku, mhmhhh ;]

Co do Tokio Hotel - nie wiem, gdzie Wy to slyszeliscie... Duzo slucham radia i jakos nigdy nie mialem watpliwej przyjemnosci sie z tym zapoznac xD Natomiast o wiele bardziej denerwuje mnie James Blunt czy jak mu tam - jak slysze jego kawalek... ee no nie wiem jak sie zwie, ale w refrenie jedzie z " You're beautiful! You're beautiful! It's trueee!" to mi sie zbiera na wymioty :twisted: Strasznie pedalski glosik ma ten facet, jesli ktos twierdzi, ze to jest muzyka, to niech przeslucha losowo wybranego kawalka Haggarda, dopiero sie przekona, co to jest MUZYKA wlasnie. :D

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1705 dnia: Marca 08, 2006, 21:36:05 pm »
pedalski głosik to ma prince i king diamong ;) james blunt ma z**sty głos i jeszcze lepszy akcent

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1706 dnia: Marca 08, 2006, 22:05:42 pm »
Cytuj
[ADVERTISE MODE ON] A w ogóle to zapraszam do odwiedzin na wiadomej stornie to zapoznasz się z innymi zespołami tego typu Razz.[ADVERTISE MODE OFF]

Łi tam, wolę soundtracki ze starych gierek, RATM to mały wyjąteczek - ach te wspomnienia. Nie żebym nie lubił punka czy altered rock - ale szybko mi się nudzi. Nie to co 2kilobajtowe Nintendo Soundtrack Formaty :lol: . Na stronie byłem, a jak! I ogólnie jest fajna (layout gotowiec - pasuje do tematyki). Mało trochę tekstów, ale się rozkręcicie.

Tokio Hotel leciało na VIVA, już wiem że tego kanału więcej oglądać nie będę, choć i tak niezbyt często oglądałem. Kiedyś leciał tam PROBOT Shake Your Blood, czad!

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1707 dnia: Marca 09, 2006, 10:48:53 am »
Cytat: "_invictus"
pedalski głosik to ma prince i king diamong ;) james blunt ma z**sty głos i jeszcze lepszy akcent


z tym ze prince jest WIELKI jako artysta, a blunt to mu moze buty poki co czyscic
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1708 dnia: Marca 09, 2006, 11:38:49 am »
nie wiem dlaczego chyba kierujesz się kryteriami stażu na scenie oceniając wielkość artysty? zresztą nie oceniałem zasługi dla sceniy tylko głos :)

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1709 dnia: Marca 09, 2006, 19:22:15 pm »
Instrumentali dj Premiera i mixtejpa IMMORTALA :evil:

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1710 dnia: Marca 09, 2006, 20:27:21 pm »
Słucha wogule ktoś z forumowiczów takiego gatunku muzyki który ostatni jest cool & trendy czyli TECHNO 8) xD xD xD

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1711 dnia: Marca 09, 2006, 20:56:16 pm »
Cytat: "Derek"
Słucha wogule ktoś z forumowiczów takiego gatunku muzyki który ostatni jest cool & trendy czyli TECHNO 8) xD xD xD

nie?

BTW.
Dla zainteresowanych -
Tool przyjezdza do polski !
Data ; 24czerwiec tego roku
Cena ; beznadziejna i odstraszająca (najgorsze mejscowki ponad 140zł)

Bardzo chętnie ale za jakiś czas jak ceny spadną o jakieś 70zł ;) [/b]

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1712 dnia: Marca 10, 2006, 23:31:27 pm »
Cytat: "Derek"
Słucha wogule ktoś z forumowiczów takiego gatunku muzyki który ostatni jest cool & trendy czyli TECHNO  xD xD xD

Ja slucham. Glownie DJ'a Tiesto, chociaz nie tylko.

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1713 dnia: Marca 11, 2006, 00:05:29 am »
Co do techno to słucham tylko i wyłącznie Cosmic Gate.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 125
  • Reputacja: 6
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1714 dnia: Marca 11, 2006, 00:41:53 am »
obecnie ARMIA - płyta "Duch" - fenomenalny album oraz PARADISE LOST - "draconian times" - wymiatacz:D

te albumy na kasetach mam juz od wielu lat, ale dopiero teraz kupilem sobie CD'ki :]

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1715 dnia: Marca 11, 2006, 01:17:22 am »
Kult "poligono industrial" oraz "7" Ostrego.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1716 dnia: Marca 11, 2006, 06:21:04 am »
Soundtrack "Black Hawk Down" a co :)

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1717 dnia: Marca 12, 2006, 11:14:17 am »
Hm, qrczę, OST z Moulin Rouge jest wyśmienity, że też dopiero to zauważyłem :) Polecam każdemu, normalnie geniał !

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1718 dnia: Marca 12, 2006, 11:37:15 am »

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1719 dnia: Marca 12, 2006, 11:44:21 am »
Wszedłem na stronę internetową tego Tokio Hotel. Można posłuchać tam fragmentów ich utworów. Posłuchałem i powiem tak: nie wiem, czemu akurat ten zespół tak wasz negatywnie szokuje... Nic, czego wcześniej nie było (już nie chodzi o to, czy złego, czy dobrego), nie prezentuje TH. A robicie taką aferę co niektórzy z was, jakby to była jakaś zapowiedź apikalipsy... O_o

Co do tego Billa... Może nagrał się w jrpgi? Nie ma co go tak krytykować, bez przesady... Widziałem "dziwniejszych" ludzi.