Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 955441 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1800 dnia: Kwietnia 05, 2006, 16:56:12 pm »
Cytuj
Intepretacja jest jedna. Biała rewolucja? Urodzony białym? Proste. Mogę ci podać 100 zespołów "z fajną muzyką". Scenu punkowa nienawidzi faszystów/nazistów, ludzie ich nienawidzą. To jest jak pedofilia, są ludzie mający nierówno pod sufitem, których to jara, tak i są ludzie, którzy wierzą w "ideały" nazi. Jak dla mnie to śmiecie. A naziści jakie mają mieć nastawienie do kościoła? Jakie mają mieć nastawienie komuniści? Zniszczyć, spalić, zabić żydów. Dlaczego nie ma swobodnego dostępu do Mein Kampf? Luuudzie. Patriotyzm? To się nazywa nacjonalizm i chujizm.


Prosta wypowiedź punka.
Nie chce mi się kontynuować tej bezsensownej dyskusji.
Pozdrwiam

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1801 dnia: Kwietnia 05, 2006, 16:58:12 pm »
Cytat: "Derek"
Cytuj
Intepretacja jest jedna. Biała rewolucja? Urodzony białym? Proste. Mogę ci podać 100 zespołów "z fajną muzyką". Scenu punkowa nienawidzi faszystów/nazistów, ludzie ich nienawidzą. To jest jak pedofilia, są ludzie mający nierówno pod sufitem, których to jara, tak i są ludzie, którzy wierzą w "ideały" nazi. Jak dla mnie to śmiecie. A naziści jakie mają mieć nastawienie do kościoła? Jakie mają mieć nastawienie komuniści? Zniszczyć, spalić, zabić żydów. Dlaczego nie ma swobodnego dostępu do Mein Kampf? Luuudzie. Patriotyzm? To się nazywa nacjonalizm i chujizm.


Prosta wypowiedź punka.
Nie chce mi się kontynuować tej bezsensownej dyskusji.
Pozdrwiam


chamsko sie wtracajac napisze, ze chyba brak ci argumentow...
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1802 dnia: Kwietnia 05, 2006, 17:00:41 pm »
Cytat: "Derek"
Prosta wypowiedź punka.

LOL? Zapytaj się kogokolwiek na ulicy co sądzi o tych zagadnieniach... A nie chce ci mówić, ale to nazi-punk więc niejako punk, tyle, że kojarzony jest właśnie z "czystym" punkiem co w moim mniemaniu jest błędne. Możesz sobie słuchać czego chcesz, póki nie obraża to innych. To obraża mnie i moje pojęcie świata, więc nie uloaduj listy zawierającej takie zespoły jak Konkwista czy Honor.

PS. Przykro mi, że brakuje Ci argumentów.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1803 dnia: Kwietnia 05, 2006, 17:02:40 pm »
Cytuj
chamsko sie wtracajac napisze, ze chyba brak ci argumentow...


hehe argumenty zawsze się znajdą no ale po co się wypowiadać skoro was nie przegadam.
Nie mam zamiaru wam wbijać do głowy że R.A.C jest dobry czy coś w tym stylu. Każdy z nas inaczej podchodzi do tego inaczej.
Wiesz ja do tego gatunku podchodze raczej pod względem muzycznym niż miał bym się kierować jakimiś ideologiami w życiu.
Zreszą słucham prawie wszystkiego równie PUNKU a że naskoczyłem na rac to już inna bajka.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1804 dnia: Kwietnia 05, 2006, 17:03:31 pm »
Jak tam sie do dyskusji nie wtracam, bo sie na takiej muzyce nie znam... ale czy wiecie, ze Honor byl z Gliwic? :D Ponoc pan Szczerski jest gdzies pochowany na glownym cmentarzu, wg tego co mi kumpel-fan mowil...

Anyway, on-topic:
Slucham sobie dwoch albumikow Melechesha - As Jerusalem Burns i Djinn - taki izraelski black metal ;] Calkiem ciekawe polaczenie ichniejszych instrumentow z rzezniczna muzyka.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1805 dnia: Kwietnia 05, 2006, 17:21:34 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "blancio_"
Derek, ja rozumiem ze Honorem moze sie jarac moj mlodszy brat,

Nie reagujesz? Eee, ja wiem, że Polacy coraz bardziej liberalni, ale słuchać tego w naszym kraju to tak jakby wymierzać mega-policzek tym, którzy ginęli za to byście mogli swobodnie żyć :/.

Wiesz, gdyby on tego sluchal na serio, to raczej nie chwalilbym sie tym na forum tylko probowal mu jakos pomoc.
Mial pare kawalkow, ktorych uzyczyl mu jakis porypany znajomy rasista, ale po kilku posiedzeniach sam stwierdzil "ze to jacys idioci".  :wink:
Dobra koniec tego ot.
...
Dzis slucham sobie od rana kolejnych albumow Marleya.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1806 dnia: Kwietnia 05, 2006, 18:18:57 pm »
1. A.F.I - The Art Of Drowning
   At The Drive-in - Relationship Of Command
   A Perfect Circle - Emotive
   Rage Against The Machine - RATM
   The Mars Volta - De-loused in Comatorium
   Dead Kennedys - Fresh Fruit For Rotten Vegetables
   Taking Back Sunday - Where You Want To Be
   The Clash - London Calling
   Sex Pistols - Never Mind the Bollocks Here`s the Sex Pistols
   Coma - Pierwsze Wyjście z Mroku
2. A Fire Inside
3. Punk i Rock
4. To co najmodniejsze
5. Technowixajazda
6. Nie tykam, a przynajmniej nie dam rady przesłuchać w całości
7. Cała alternatywa jest w moich okolicach niedoceniana
8. Mars Volta - 'Televators'

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1807 dnia: Kwietnia 06, 2006, 22:38:07 pm »
A ja ostatnio Brand New ciągle i Bob Marley ;) Jakoś tak playlistę na literkę B odpalam i leci sobie po kolei :)

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1808 dnia: Kwietnia 07, 2006, 17:14:54 pm »
Aktualnie słucham dwóch rzeczy: narzekań starszej, że się nie uczę do matury, oraz ścieżki dźwiękowej z PDZ. Fajne. Ciekawe jak sama gra.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1809 dnia: Kwietnia 07, 2006, 21:58:47 pm »
Khaki Suit - Nas - Damian Marley poezja dla ucha i umyslu.Przez te porzadki swiateczne wpadly mi w lapki plytki Stinga, Bossa i Richarda M ,ale kurzu...

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1810 dnia: Kwietnia 08, 2006, 11:53:50 am »
"Nie Ma Zagrozenia Jest Dezerter" - Leniwiec w "Jeśli chcesz zmieniać świat" bezkonkurencyjny
Pasażer #21 - "We're not invited" Mad Sinów to poezja.
At The Drive-in - This Station Is Not Operational - poezja po raz 2
Millencolin dyskografia - średnie ;/
Comeback Kid - Wake The Dead - świetny, strawny hc z Chicago.

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1811 dnia: Kwietnia 08, 2006, 12:03:25 pm »
Bo MIllencolin ma tylko jedną piosenkę wybijającą sie poonad jakiekolwiek inne zespoły z gatunku - No Cigar. ale ta piosenka jest na tyle dobra, genialna, świetna itd ze jest o nich w miare "głośno".
a co do Come Backa, musze sie zainteresować, bo Wake The Dead jako piosnka mi bardzo przypasował, wiec ciekawe jak bydzie z albumem...
Jaram sie piosenką Bladych loksów! az sobie orginał kupie chyba :)

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1812 dnia: Kwietnia 08, 2006, 12:20:42 pm »
A mnie się No Cigar nie podoba zbytnio. Już chyba bardziej wolę takie np. Penguins Polarbears i parę innych, których tytułów nie pamiętam, bo dawno nie sluchalem ;).

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1813 dnia: Kwietnia 08, 2006, 12:24:04 pm »
No pasaran? Popieram wyjeb*na piosenka... 8)
Mnie się podoba Millencolina jeszcze Blackeye - który usłyszeć można było na 6 Punk-O-Ramie. Polecam obadać, a No Cigar znam bodaj z THPS2, tam to chyba było. Ogólnie ten soundtrack urywał łeb.  :wink:

A co do "no pasarnów" (modne ostatnio to "nie przejdziesz") bardzo podoba mi się utwór 'Chien no pasaran' w wykonaniu Jamala. Ogólnie jego telewizyjne single Policeman i Tubaka są raczej słabe, a reszta płyty całkiem niezła.

"Myślisz że jesteś mikrofonu Dalajlama?
Wrócisz po 22 dupie skopie mama. :lol: "

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1814 dnia: Kwietnia 08, 2006, 12:33:32 pm »
comeback kid jest z kanady

posłuchaj płytę "turn it around" - ona to dopiero daje w p**zde

PS. w tych klimatach to obczaj sobie jeszcze BANE - szczególnie płytę GIVEBLOOD i Holding This Moment

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1815 dnia: Kwietnia 08, 2006, 12:44:08 pm »
Ja wciąż słucham Disturbed. Nie mogę przestać wsłuchiwać się w kawałki z płyty Ten Thousand Fists. Płyta jest G-E-N-I-A-L-N-A! Poza tym - GreenDay. Nie mam ani jednego z albumów tego zespołu, słucham wybranych utworów - BrainStew jest świetne ;). Być może niedługo dostanę w swoje łapki parę albumów Joe Satrianego (więcej info: www.wikipedia.pl) - wszystko zależy od tego, czy kumpel ściągnie, czy nie :P (mnie się nie chce). A, i jeszcze parę dni temu jeden z moich znajomych wysłał mi piosenkę The Used - Let bleed. Muszę przyznać, że jest fajna i jak będę miał kiedyś chwilę, to ściągnę więcej utworów tego zespołu, bo IMO warto :). No, to wszystko, co miałem do powiedzenia. Pozdrawiam wszystkich, dobranoc xD.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1816 dnia: Kwietnia 08, 2006, 13:12:55 pm »
Cytat: "_invictus"
comeback kid jest z kanady

Racja, poje*ałem z Rise Against, bo dawałem je równocześnie do bazy :D.

Cytat: "sambady"
Muszę przyznać, że jest fajna i jak będę miał kiedyś chwilę, to ściągnę więcej utworów tego zespołu, bo IMO warto

Nie warto, polecam jeszcze "I'm a fake", "Box Full Of Sharp Objects" i "Take it away". Reszta to straszne szmiry i emo-wycie.

Jeśli ktoś nie ma czego słuchać polecam legalne mp3 na http://mp3.wp.pl/p/index/ . Dla fanów lekkiego rocka 180 stopni, dla fanów ska punku itd.Leniwiec, Skapoint, Dead Yuppies, KSU (są dwa świetne utwory w dobrej jakości), De Łindows, a dla fanów pop-punkowe grania w stylu osta z Burnouta 3 - CF98. A przede wszystkim polecam Zabili Mi Żółwia - świetna kapela z mojego miasta.

_invictus: mógłbyś polecić coś z polskiego hc w stylu 1125 i Schizmy byle z bardziej przystępnym wokalem :]

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1817 dnia: Kwietnia 08, 2006, 13:30:56 pm »
Zostałem zauroczony 'Nalotami' Zabili Mi Zółwia - zajebisty koncert zrobili wczoraj wraz z Farbenami i Akurat. Ich piosenki z nowej płytki są tak energetyczne, że ojaniemoge... Czekidałt, w końcu to przystojniaki z Bielska x]
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1818 dnia: Kwietnia 08, 2006, 17:08:00 pm »
Znowu słucham BEP.

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1819 dnia: Kwietnia 08, 2006, 18:11:19 pm »
Wyszedł nowy Pearl Jam (w końcu).Na klina wpostaci Ten nie liczylem ale nie jest źle, lżejsza ale i przycisnąć sprzet potrafią no i ten wokal klasa sama w sobie. Polecam do odsłuchania, fani napewno sie nie zawiodą.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1820 dnia: Kwietnia 08, 2006, 18:46:49 pm »
Cytuj
a dla fanów pop-punkowe grania w stylu osta z Burnouta 3 - CF98
graliśmy z nimi wczoraj koncert :D zaczeli tour po polsce - pomorze, Giżycko, stolica i coś chyba jeszcze


co polecic? ogolnie z polskich to złodzieje rowerów, april, blood is the harvest, shackled down, blindside, in spite of [ziomy od schizmy], face of reality, the solution of eternity, hartal [ziomy z podwórka :) ] jak coś mi sie przypomni to PW wysle

BTW jutro zapraszam do bielska na koncert "marsz na rzeźnie" będzie punkowo-hc'owo-reggae'owo-old'school'owo [m.in gram tam z bandem swoim] -

http://static.flickr.com/56/118331404_73f5552b41_o.gif

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1821 dnia: Kwietnia 08, 2006, 19:25:29 pm »
sambady - z Joe Satrianiego polecam Attack z płyty Engines of Creation.

W sumie lubię ten kawałek, bo ma on coś z Prodigy... :P

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1822 dnia: Kwietnia 10, 2006, 15:41:28 pm »
Dead Can Dance - cała dyskografia.:) Cud, miód i orzeszki. Jedyna muzyczna miłość mego życia.  Utwory pełne magii...Kto słuchał kiedyś muzy z Gladiatora, ten mniej więcej wie czego się spodziewać...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1823 dnia: Kwietnia 10, 2006, 15:58:38 pm »
Soulfly - dyskografia
Death By Stereo - moja nowa inspiracja
"Nie ma zagrożenia, jest Dezerter" - na tej płycie chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Dead Kennedys - dyskografia

mocne płyty naprawdę.

Cytat: "_invictus"
graliśmy z nimi wczoraj koncert  zaczeli tour po polsce - pomorze, Giżycko, stolica i coś chyba jeszcze

Ładna chociaż ta dziewoja na wokalu :D?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1824 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:00:41 pm »
Hoobastank, ostatnio slyszalem to u kumpla i nawet mi sie spodobalo, musze sobie zalatwic ich plyty.

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1825 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:04:15 pm »
A puściłem sobie Ironów...Wicker Man RLZ
Matka natura jest suką

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1826 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:17:33 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ładna chociaż ta dziewoja na wokalu


jasne! chociaż bardziej w moim guście jest gitarzystka ;)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1827 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:50:10 pm »
Fajne. Przypuszczałem coś a'la Beri Beri :D. Tam 2/3 składu to takie ekhem "zbuntowane nastolatki). Nowy image - pani z Bladych Loków jest fajny - nie to co Woodstock i te sprawy :D.

BTW zapoznałem się niejako z twórczościa Terroru i Hatebreeda - fajne to to. :wink: (Thx Casper za próbki :])

Niestety na ten koncert nie dałem rady pójść ale jeśli będziecie w BB jeszcze kiedyś to kopnij mi PMke, bardzo chętnie się pojawię. :wink:

mejs

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1828 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:52:48 pm »
Nie stary. Dziewoja na Wokalu to pereła na maksa !

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1829 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:56:17 pm »
ostatnio sluchalem takze troche hardkoru, ale stwierdzilem ze to nie dla mnie, a sluchalem takich kapel jak:
The Berzerker
Brujeria

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1830 dnia: Kwietnia 10, 2006, 17:49:30 pm »
Cytuj
ostatnio sluchalem takze troche hardkoru, ale stwierdzilem ze to nie dla mnie, a sluchalem takich kapel jak:
The Berzerker
Brujeria

to raczej nie hardcore

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1831 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:51:19 pm »
Cytat: "_invictus"
Cytuj
ostatnio sluchalem takze troche hardkoru, ale stwierdzilem ze to nie dla mnie, a sluchalem takich kapel jak:
The Berzerker
Brujeria

to raczej nie hardcore


dla mnie to juz byl halas a nie muzyka, moj limit to soul fly, machine head i tym podobne, dalej to juz halas :P, oczywiscie dla mnie, inni moze maja ta granice bardziej przesunieta w jedna lub druga strone.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1832 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:07:27 pm »
Walker - nie slyszales chyba ukrainskiego pagan metalu :P To dopiero jest rzeznia dla uszu, normalny czlowiek wytrzyma max 20s takiego seansu.
Brujeria jest faaajna, bardzo lubie ich przerobke Macareny - Marijuana - polecam posluchac przy duzej glosnosci, roxor ;]

Aktualnie odswiezam sobie dyskografie Skyclada oraz slucham sobie EPki Unexpect - We, Invaders [zacna rzecz, wymieszanie z dziesieciu muzycznych stylow, dosc interesujace doswiadczenie estetyczne :)].

xerror

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-02-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1833 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:11:01 pm »
the prodigy-the rest  :D piekna plytka  wiekszosc utworkow powala ;D

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1834 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:14:28 pm »
Cytat: "xerror"
the prodigy-the rest  :D piekna plytka  wiekszosc utworkow powala ;D


? O_o

Mówisz chyba o bootlegu?

xerror

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-02-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1835 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:24:16 pm »
PRODIGY "the rest, the unreleased! The Last" powiem ci szczerze ze nie wiem jak ta plytka sie zwie,  ale wydaje mi sie ze,  to co podalem jest good jak cos to srry za bledny  tytul,  powiem jedno zeby nie byl offtopic,  plytka good    czysty angielski speed techno, plytka jest szybka, porywajaca, i ma good wejscia  bardzo mi sie podoba  utworek "no good" oraz  "one love"

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1836 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:28:29 pm »
Cytat: "xerror"
PRODIGY "the rest, the unreleased! The Last" powiem ci szczerze ze nie wiem jak ta plytka sie zwie, ale wydaje mi sie ze, to co podalem jest good jak cos to srry za bledny tytul, powiem jedno zeby nie byl offtopic, plytka good czysty angielski speed techno, plytka jest szybka, porywajaca, i ma good wejscia bardzo mi sie podoba utworek "no good" oraz "one love"


No tak zgadza się, to jest bootleg. A z tym speed techno to nie trafiłeś trzeba przyznać... Ech... :lol:

xerror

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-02-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1837 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:34:46 pm »
no ale powiedz mistrzu czy  jak sluchasz tej plytki  to nie odczuwasz  tej predkosci, energii ??  :P moze nie trafne porownanie, ale przesluchaj tiesto a potem  the prodigy, poprostu  zobaczysz roznice :D wiec zeby nie mieszac chodzi mi o to, ze  the prodigy tak nie przymulaja (srry za obraze fanbojow tiesto :P) przy  np. no good az,  chce sie tanczyc :P bylem w anglii  na wakacje i powiem ci ze  tam muza rozni sie od tych naszych, jest szybsza i bardziej jakas taka zywiolowa :D

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1838 dnia: Kwietnia 10, 2006, 20:42:49 pm »
Łoooo weź przestań, nie mam pojęcia, co ludzie widza w tym dj tiesto... To taka amatorska sieczka teknowata... No co do No Good, to masz rację absolutną, w ogóle płyta Music For The Jilted Generation jest taka "emocjonalna"...

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #1839 dnia: Kwietnia 11, 2006, 15:10:02 pm »
Koniec Świata-Symfonia na sprzedaż, zna ktoś ten zespół?
Matka natura jest suką