Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 655314 razy)

0 użytkowników i 43 Gości przegląda ten wątek.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10960 dnia: Października 19, 2010, 14:48:46 pm »
Zaraz zaraz, to Migalski już nie jest waszym autorytetem? Jeszcze nie tak dawno wrzucaliście tu jego teksty jak prawdę objawioną.
Chorągiewki.
nie wiem, to do mnie? nigdy nie pisalem o migalskim, tym bardziej jako o moim autorytecie. zaraz, zaraz: odnosisz post musica do wszytkich pozostalych? no tak, caly ty.

Prart masz filmik. Widzisz co mówi. To samo co Palikot, Niesiołowki i Schetyna. Widać że fanatyk PO skoro linie idoli powtarza.
nie mam teraz mozliwosci odsluchania, ale nawet gdyby krzyczal: "jestem powcem, czlonkiem partii, kocham tuska a palikotowi pisalem program" to dla mnie jest przede wszystkim szalencem morderca a nie powcem. chyba rozumiesz o co mi chodzi? (forum to dosc jednak ograniczona forma dyskusji).

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10961 dnia: Października 19, 2010, 14:52:11 pm »
Odnoszę post musica do innych postów dotyczacych migalskiego, i ich autorów, którzy go swego czasu bardzo popierali. Jak się nie poczuwasz to się nie obruszaj, bo widocznie nie dotyczyło to ciebie.

Cytat: rp.pl
To nie wypadek, to rezultat

A co, kogoś to dziwi? Jeśli ktoś dzień w dzień podjudzany jest ze wszystkich stron histerycznymi okrzykami, że pisowcy to zagrożenie, faszyści, KPP, podpalacze Polski, że trzeba ich powstrzymać za wszelką cenę, wyeliminować raz na zawsze, jeśli co dnia ma mediach korowody histeryzujących w tym duchu „autorytetów” − to w końcu wariuje.

Oczywiście, nie o to chodziło w tym szczuciu, żeby ktoś dosłownie „pisowca” zabił, ale to nieuchronny skutek uboczny.

Ci, którzy nigdy nie mieli wątpliwości, że moralną odpowiedzialność za śmierć Narutowicza ponosiła endecja i narodowe gazety, nie mogą zaprzeczyć, że tragedia w Łodzi jest skutkiem ich działalności. Skutkiem decyzji politycznej, cynicznie podjętej przez rządzących, by dla utrzymania władzy odwrócenia uwagi wyborców od swej totalnej indolencji oprzeć całe życie publiczne na wojnie, na stałym wzmaganiu napięcia, na pogardzie jednej części Polaków, mianowanych przez manipulatorów lepszymi, nowocześniejszymi i bliższymi Europie, dla drugiej części, przytłaczanej nienawiścią i pogardą jako narodowo-katolicka ciemnota, przeszkadzająca w cywilizacyjnym awansie. A także skutkiem gorliwości dysponentów prorządowych mediów i ich funkcjonariuszy w realizowaniu tej polityki.

Nie mam wątpliwości, że Jarosław Kaczyński myli się, nazywając morderstwo „finałem” kampanii nienawiści. To tylko przekroczenie kolejnej granicy, do finału jeszcze daleko. Ci, dla których bezpośredni sprawca tej zbrodni jest w istocie ofiarą w stopniu nie mniejszym, niż ci, których zabijał, szybko wytłumaczą sobie, że „nic się nie stało”. Skoro z przekonania o jedynie słusznej linii, jaką realizują, nie wytrąciła ich katastrofa smoleńska, tym bardziej zbrodnia szaleńca nie sprawi, by wyrzekli się przekonania, że „Polska ciemna” musi wymrzeć i zniknąć, a reprezentującą ją w polityce „watahę” trzeba dorzynać wszelkimi metodami. A wypadki przy pracy… cóż, wszystkiemu winni są „pisowcy”. Gdy ich nie było, nie trzeba by było ich dorzynać.

Celnie, jak zawsze.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 14:53:48 pm wysłana przez el becetol »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10962 dnia: Października 19, 2010, 14:55:15 pm »
To jest przerażające, i jeszcze to całe odwracanie kota ogonem przez POowców, że to efekt dzielenia polaków przez PIS.
Właśnie wracając autem z miasta słyszałem w radiu jak paru polityków PO w jednej wypowiedzi po kilka razy powtarzali niczym mantrę "to wina podziału Polski przez PIS i Kaczyńskich" "To wina ich strategii podziału polski" "To skutek dzielenia Polaków przez PIS".
Powtarzali to z takim wigorem, że przez radio można było wyczuć tę nienawiść. Widać technika zdartej płyty jest wyjątkowo skuteczna...
zgadzam sie, zupelnie niestosowne. zastosowali niski poziom merytoryki (argumentacja) to ma prawo krzywic i nie powinno miec miejsca. ale robia to dlatego, ze wczesniej pis ich zaatakowal i przybieraja forma obronna "to nie my, to oni".
nie jest winny pis, nie jest winne po - tylko wypaczony leb tego osobnika. tak samo jak producent samochodu czy alkoholu nie jest winny masakrze pelnej wiaty autobusowej przez pijanego kierowce. nie mozna sporow politycznych i roznicy zdan sprowadzac do latajacych kuli i nozy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10963 dnia: Października 19, 2010, 15:00:07 pm »
To jest przerażające, i jeszcze to całe odwracanie kota ogonem przez POowców, że to efekt dzielenia polaków przez PIS.
Właśnie wracając autem z miasta słyszałem w radiu jak paru polityków PO w jednej wypowiedzi po kilka razy powtarzali niczym mantrę "to wina podziału Polski przez PIS i Kaczyńskich" "To wina ich strategii podziału polski" "To skutek dzielenia Polaków przez PIS".
Powtarzali to z takim wigorem, że przez radio można było wyczuć tę nienawiść. Widać technika zdartej płyty jest wyjątkowo skuteczna...
zgadzam sie, zupelnie niestosowne. zastosowali niski poziom merytoryki (argumentacja) to ma prawo krzywic i nie powinno miec miejsca. ale robia to dlatego, ze wczesniej pis ich zaatakowal i przybieraja forma obronna "to nie my, to oni".
nie jest winny pis, nie jest winne po - tylko wypaczony leb tego osobnika. tak samo jak producent samochodu czy alkoholu nie jest winny masakrze pelnej wiaty autobusowej przez pijanego kierowce. nie mozna sporow politycznych i roznicy zdan sprowadzac do latajacych kuli i nozy.
Shifta nie masz? Toć czytać sie tego nie da :/

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10964 dnia: Października 19, 2010, 15:02:07 pm »
Celnie, jak zawsze.
wiesz, ze duza czesc zarzutow z cytatu "rp" pasuje rozniez do pisu? patrzysz bardzo czarno-bialo na polityke, a pis tez ma swoje za uszami: podkreca ta atmosfere az milo (chocby z ostatnich tygodni: sprawa krzyza czy zespol macierewicza), pomimo zgrywania niewiniatka i pozycjonowania siebie jako ofiary niesprawiedliwych mediow czy kampanii nienawisci (co jets wizerunkowo-pijarowskim lolem dla mnie).

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10965 dnia: Października 19, 2010, 15:03:34 pm »
Zgadzam się, że PO może nie być bezpośrednio odpowiedzialne za tego głąba.
Ale mamy w chwili obecnej poważny problem, który dotyczy całego społeczeństwa, a ten przypadek stanowi w pewien sposób manifest tego.
To nie jest tak, że ten przypadek, to tylko przypadek. Ot, jednostkowe wydarzenie. Ten koleś obrazuje co się dzieje w umysłach niektórych Polaków, a fora i komentarze w internecie tylko to potwierdzają.

Żeby się zwołać pod krzyżem i porzucać puszkami oraz wyzwiskami na starszyznę to ślepo wspierający PO potrafią, ale kiedy trzeba się zebrać i powstrzymać PO przed dalszymi działaniami, to nagle albo nikt nic nie wie, albo opadają ręce i pojawia się pytanie "a co mam zrobić?" Co tam, ważne, że PIS i brzydkie kaczątko nie jest przy władzy, niezależnie od tego co robi władza.

Mam wrażenie, że PO w chwili obecnej mogłoby skrócić o połowę emerytury, a młodzi ignoranci tylko by ramionami wzruszyli, bo raz.. "emerytura ich tu i teraz nie dotyczy", a dwa, "no bo co my mamy zrobić". Ale kiedy znów będzie trzeba opluć człowieka wspierającego PIS, to od razu znajdzie się pomysł i motywacja, by tego dokonać.

TO JEST CHORE!
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 15:07:52 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10966 dnia: Października 19, 2010, 15:06:20 pm »
Shifta nie masz? Toć czytać sie tego nie da :/
to nie czytaj. robic ci dobrze shiftem nie mam zamiaru, przepraszam ale za leniwy jestem. no chyba ze oprocz twojego wzroku i zmyslu estetyki lamie regulamin.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10967 dnia: Października 19, 2010, 15:11:23 pm »
Jakby się POwcy nie rzucali, dorzynanie watahy, strzelanie do kaczek i patroszenie to slogany ich partyjnych faworytów - koniec i kropka. Gdyby takie hasła dotyczyły jakichkolwiek mniejszości, ich autorzy pewnikiem trafiliby przed sąd, ale najwidoczniej wzywać do nienawiści wobec ludzi PiS można bezkarnie.

to nie czytaj. robic ci dobrze shiftem nie mam zamiaru, przepraszam ale za leniwy jestem. no chyba ze oprocz twojego wzroku i zmyslu estetyki lamie regulamin.

Cytuj
2. Na forum obowiązują zasady netykiety oraz polskiej pisowni. Pod groźba otrzymania ostrzeżenia nie wolno:

   6. nagminnie kaleczyć języka polskiego,

Tak, łamiesz.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10968 dnia: Października 19, 2010, 15:16:34 pm »
Ale kiedy znów będzie trzeba opluć człowieka wspierającego PIS, to od razu znajdzie się pomysł i motywacja, by tego dokonać.

TO JEST CHORE!

taki jest efekt medialnej nagonki na PIS i ciągłego ośmieszania partii...

btw. niedlugo pewnie Palikot powie, że to wina Kaczyńskiego (moze to on sie przebrał?), celebryci TVN beda to powtarzac, a wielu ludzi to kupi.
Do finalu tego wszystkiego faktycznie jeszcze daleko

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10969 dnia: Października 19, 2010, 15:18:54 pm »
Mam wrażenie, że PO w chwili obecnej mogłoby skrócić o połowę emerytury, a młodzi ignoranci tylko by ramionami wzruszyli, bo raz.. "emerytura ich tu i teraz nie dotyczy", a dwa, "no bo co my mamy zrobić". Ale kiedy znów będzie trzeba opluć człowieka wspierającego PIS, to od razu znajdzie się pomysł i motywacja, by tego dokonać.

TO JEST CHORE!
wiesz, co mnie zawsze wkurwialo? patrzenie i ocena czlowieka w polityce po legitymacji i pochodzeniu partyjnym a nie po pomyslach i wiedzy z ktorej one wyrastaja. mam wrazenie, ze m.in. o tym piszesz. masz pomysl, dobry ale go nie zrealizujesz, jesli nie bedziesz w tej "wlasciwej partii". ta jej "wlasciwosc" zmienia sie oczwiscie wraz z wyborami. rodzi to koniunkturalizm, skakanie z partii do partii albo trzymanie jednej pomimo niezgadzania sie z jej pogladami - tylko zeby miec szanse wdrozyc ten dobry pomysl. inaczej nie beda cie sluchac, bo masz nie ta legitymacje co powinienes.

zawsze tak bylo i bedzie i to jeden z powodow a ktorych trzymam sie od polityki (w sensie czynnego udzialu, poza bycie samym obserwatorem) z daleka.

Wiadomość scalona: Października 19, 2010, 15:23:43 pm
Cytuj
2. Na forum obowiązują zasady netykiety oraz polskiej pisowni. Pod groźba otrzymania ostrzeżenia nie wolno:

   6. nagminnie kaleczyć języka polskiego,

Tak, łamiesz.
witam nieobecnego - brakowalo w tej dyskusji twojego wywazonego zdania.
skoro lamie, oczekuje oficjalnego ostrzezenia od moderacji. ale nie tylko dla mnie: dla kazdego jednego uzytkownika, ktory kaleczy jezyk polski, wraz z uzasadnieniem co jest a co nie jest na tym forum klaczeniem jezyka polskiego oraz zapewnieniem, ze bedzie to stale, na biezaco sprawdzanie i sprawiedliwie oceniane.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 15:23:43 pm wysłana przez prart »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10970 dnia: Października 19, 2010, 15:33:11 pm »
Ale duże litery już stawiaj, bo czyta się lepiej. Za dużo przecinków w zdaniu nie wygląda dobrze.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10971 dnia: Października 19, 2010, 16:25:50 pm »
Ok Music.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10972 dnia: Października 19, 2010, 16:34:14 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad-na-biuro-pis/atak-na-biuro-pis-tusk-to-dramat-licze-ze-wszyscy-,1,3738114,wiadomosc.html

Tusk sam trochę w taki pośredni sposób przyznaje, że zamach był wynikiem nienawiści i sporów politycznych pomiędzy naszymi partiami.

@becetol - daj spokój z forum PSX-E, tam już nawet teorie snują, że PiS sam na siebie napadł :D

Cytuj
Szukając winnego zbrodni, przede wsyzstkim zadaje się pytanie, kto miał motyw i jakiś zysk z tego. Wszystkie poszlaki wskazują na PiS. Po trupach do celu?
:lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10973 dnia: Października 19, 2010, 19:51:00 pm »
Cytuj
Szef SLD Grzegorz Napieralski uważa, że "księża blokują i szantażują parlamentarzystów" w sprawie ustawy o in vitro. Podkreślił również, że Sojusz przygotowuje się do debaty nad zmianą tzw. ustawy antyaborcyjnej.

Trudno sie nie zgodzic, czarna mafia znow szaleje. Wiadomo, maja wiekszosc Polakow w kieszenii.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10974 dnia: Października 19, 2010, 20:23:15 pm »
Prart:

Cytuj
Według uzyskanych informacji, mężczyzna podczas przesłuchania przez policję miał twierdzić, że nienawidzi PiS i rządów polityków tej partii sprzed lat; broń kupił jeszcze w czasach PRL - był to gazowy pistolet przerobiony na broń ostrą.

Według nieoficjalnych informacji zachowanie mężczyzny podczas prowadzonych czynności nie wskazuje, że ma zaburzenia psychiczne.

Wątpiłeś się czy on był zdrowy psychicznie i jakie miał sympatie polityczne, to właśnie potwierdziła to policja.
To było wyrachowane, zaplanowane morderstwo z zimną krwią na tle politycznym, kontynuujące działania PO, wprowadzające w życie rozkazy Sikorskiego ("dorżnąć watahę pisowską"), Palikota ("zastrzelić i wypatroszyć") i reszty, a nie spontaniczne działanie jakiegoś niespełna rozumu furiata w losowym miejscu.



« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 20:24:55 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10975 dnia: Października 19, 2010, 21:05:04 pm »
No to miejmy nadzieję, że przeciwnicy po nie zaczną wykonywac rozkazów posłów z pisu jak "należy powiesic Palikota na drzewie".

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10976 dnia: Października 19, 2010, 21:32:51 pm »
 :lol:

Rozkazy Sikorskiego i Palikota...

Jakby mało narwańców oglądało tv...
Ale to pewnie PO pierze nam mózgi przez media i tylko PIS może nas uratować od tego obłędu.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10977 dnia: Października 19, 2010, 21:57:48 pm »
Oglądałem dziś powtórkę konferencji Tuska w sprawie morderstwa. Te jego pełne smutku słowa. Z jego oczu prawie popłynęły łzy. Naprawdę ta tragedia niesamowicie go poruszyła :cry:.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Co za hipokryta. Koleś hodował Palikota w partii przez lata (zasłona dymna kurva) mimo, że wyraźne psuł on poziom debaty politycznej w kraju, nawołując do zabójstwa J. Kaczyńskiego, czy oskarżając Lecha Kaczyńskiego o alkoholizm i chorobę psychiczną. Chociaż słowa ,,psucie debaty politycznej" są zbyt łagodne. Palikot sprowadził debatę do poziomu gówna, a rudy miał z tego ubaw. Naprawdę trzeba mieć tupet, aby zwołać konferencję prasową i pouczającym głosem nawoływać wszystkich do pokoju i rozsądku.


« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 01:21:37 am wysłana przez dante0 »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10978 dnia: Października 20, 2010, 10:19:34 am »
Oglądałem dziś powtórkę konferencji Tuska w sprawie morderstwa. Te jego pełne smutku słowa. Z jego oczu prawie popłynęły łzy. Naprawdę ta tragedia niesamowicie go poruszyła :cry:.


Nie zdziwiłbym się, gdyby jego ludzie od PRu pilnowali go nawet podczas snu... a może nawet podczas sexu :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10979 dnia: Października 20, 2010, 11:21:56 am »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10980 dnia: Października 20, 2010, 11:36:45 am »
Cytuj
W Sejmie trwa wspólne posiedzenie komisji sprawiedliwości i specsłużb ws. ataku na członków biura PiS w Łodzi. Głos zabrała m. in. posłanka Beata Kempa domagając się od przedstawiciela ABW i prokuratury zbadania wpisów z dnia wczorajszego pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. Antoni Macierewicz wnioskował o powołanie komisji śledczej, która miałaby wyjaśnić sprawę tragicznego mordu.

Już komisja śledcza, może i na to forum trafią.

Rację ma Kwaśniewski który mówi:
"Za atmosferę nienawiści i szaleństwa w Polsce odpowiedzialny jest przede wszystkim Jarosław Kaczyński. Prezes PiS politycznie wykorzystuje morderstwo w Łodzi - tak, jak wykorzystuje tragedię smoleńską. Ofiary z Łodzi dołączą do "poległych" pod Smoleńskiem i też wezmą udział w grze politycznej PiS. PiS wprowadza niepokój, strach i dzieli społeczeństwo, a społeczeństwo ponosi i jeszcze poniesie przez to ogromne straty - mówi w pierwszej części rozmowy z Onet.pl były prezydent Aleksander Kwaśniewski."
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 11:39:07 am wysłana przez _Music »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10981 dnia: Października 20, 2010, 12:01:06 pm »
Ma rację bo co? To Ty tak mówisz?

Wypowiedź Kwaśniewskiego jest z dupy.
Atmosferę nienawiści stworzył Palikot swoim nawoływaniem do różnych czynności. Całe TVN, które podchwyciło tę manierę, z Wojewódzkim, tą blond laską, której nazwiska sobie teraz nie przypominam i Majewskim na czele. O Onetach innych nie wspominając...
Antypisowska atmosfera to naturalne następstwo tych wydarzeń.

To jest źródło całego podziału.

Teraz kiedy Kaczyńscy zarzucają, że PO prowadzi/prowadziło przeciw nim medialną kampanię, to nagle to jest przyczyną podziału Polaków? Nazywanie przez PIS rzeczy po imieniu?
To nie trzeba być ignorantem, by tak uważać, to trzeba być zwyczajnie głupim.

Powtarzasz w kółko tę bzdurą o Kaczyńskim, który dzieli Polskę, popierając to kompletnie pozbawionymi sensu argumentami.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 12:10:25 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10982 dnia: Października 20, 2010, 12:18:18 pm »
Antypisowska atmosfera to naturalne następstwo tych wydarzeń.

Antypisowska atmosfera to zdrowa reakcja ludzi na szaleństwo tej partii, ludzie nie wyjdą i nie zrobią rewolucji, nie te czasy.

Powtarzasz w kółko tę bzdurą o Kaczyńskim, który dzieli Polskę, popierając to kompletnie pozbawionymi sensu argumentami.

Trudno dyskutowac, jeśli nie bierzesz do wiadomości faktów. Cały pis, kaczyński opiera się na tworzeniu podziałów, na tym zdobywają miejsca w sejmie, palą i niszczą co się da, jadą na trupach by tylko zdobyc dodatkowy procent głosów.
W radiu m, tvp, dzienniku, rzeczpospolitej, niezależnej, czy rp tego nie usłyszysz oczywiście, no ale to wymaga zrzucenia klapek z oczu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10983 dnia: Października 20, 2010, 12:21:52 pm »
je**em  :lol:

Prawda tylko w gówno wartej i tvn  :troll:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10984 dnia: Października 20, 2010, 12:25:05 pm »
Może, nie wiem, bo tv od 6 lat nie oglądam już.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10985 dnia: Października 20, 2010, 12:27:22 pm »
Ale co słychać w TVP wiesz dokładnie, ok.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10986 dnia: Października 20, 2010, 12:28:16 pm »

Rację ma Kwaśniewski który mówi:
"Za atmosferę nienawiści i szaleństwa w Polsce odpowiedzialny jest przede wszystkim Jarosław Kaczyński. Prezes PiS politycznie wykorzystuje morderstwo w Łodzi - tak, jak wykorzystuje tragedię smoleńską. Ofiary z Łodzi dołączą do "poległych" pod Smoleńskiem i też wezmą udział w grze politycznej PiS.

Kaczyński i PiS zachowuje się jak każda normalna opozycja. Zresztą Kaczyński wystąpił wczoraj raz i tyle. Jako lider partii, której członek został zamordowany miał do tego większe prawo niż Tusk, który przed kamerami wylewał fałszywe łzy i prawił wszystkim morały, zgrywając męża stanu.

I nie bądźmy naiwni sądząc, że takie PO nie wykorzystałoby tego wydarzenia do celów politycznych. Przecież oni potrafili posądzić PiS o to, że to przez nich giną ludzie na drogach! A słowa, które wypowiedział Kaczyński są w pełni uzasadnione. Trwa nagonka na PiS i w mediach i takie są fakty. Wystarczy włączyć sobie ,,Szkło kontaktowe" (sama idea tego programu, polegająca na zapewnieniu sobie oglądalności przez wykorzystywanie antypisowskich nastroi jest gówniana). Przecież sporą część widowni tego programu, sądząc po telefonach, stanowią ludzie w wieku tego mordercy, o poziomie agresji niewiele mu ustępującym. Oglądając ten program i słuchając ludzi, którzy do niego dzwonią można odnieść wrażenie, że znajdują się oni w jakiejś maniakalnej, antykaczyńskiej psychozie.

A co do samego Kwaśniewskiego i jego słowach o wykorzystywaniu morderstwa  w Łodzi - przecież dokładnie to samo robi SLD ze sprawą Blidy. :lol:      
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 12:32:09 pm wysłana przez dante0 »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10987 dnia: Października 20, 2010, 12:31:36 pm »
W radiu m, tvp, dzienniku, rzeczpospolitej, niezależnej, czy rp tego nie usłyszysz oczywiście, no ale to wymaga zrzucenia klapek z oczu.

RP/Rzeczpospolita to się już zdublowała w świadomości lemingów, żeby spotęgować wrażenie wrogiej siły którą trzeba tępić. Jeszcze zapomniałeś dopisać "rzepa".


  


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10988 dnia: Października 20, 2010, 12:36:21 pm »
Ale co słychać w TVP wiesz dokładnie, ok.

Na szczęście jeszcze piszą o takich rzeczach.

Jak wytłumaczyc fakt, że jarek chce teraz komisji śledczej?
Co ona będzie miała wyjaśnic?

« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 12:38:06 pm wysłana przez _Music »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10989 dnia: Października 20, 2010, 12:39:45 pm »
Antypisowska atmosfera to naturalne następstwo tych wydarzeń.

Antypisowska atmosfera to zdrowa reakcja ludzi na szaleństwo tej partii, ludzie nie wyjdą i nie zrobią rewolucji, nie te czasy.

Powtarzasz w kółko tę bzdurą o Kaczyńskim, który dzieli Polskę, popierając to kompletnie pozbawionymi sensu argumentami.

Trudno dyskutowac, jeśli nie bierzesz do wiadomości faktów. Cały pis, kaczyński opiera się na tworzeniu podziałów, na tym zdobywają miejsca w sejmie, palą i niszczą co się da, jadą na trupach by tylko zdobyc dodatkowy procent głosów.
W radiu m, tvp, dzienniku, rzeczpospolitej, niezależnej, czy rp tego nie usłyszysz oczywiście, no ale to wymaga zrzucenia klapek z oczu.

A bo ty masz klapki zdjęte i widzisz prawdę przed sobą :D
Bardziej bym powiedział, że Twoja wyobraźnia działa na zbyt wysokich obrotach, bo już raz cię prosiłem o argumenty, o przedstawienie decyzji, których skutkiem jest podział narodu. A raczej, których skutkiem jest nienawiść narodu wobec PIS.

Tutaj przy okazji chciałbym podkreślić pewien absurd, który w kółko powtarzasz.
PIS dzieli naród. PIS dzieli naród poprzez podejmowanie decyzji, które wzniecają oburzenie narodu. Mówiłeś, że to plan PISu, ich plan by dzielić polskę :D (pomijam, że wciąż mi nie uzasadniłeś jakie są korzyści takiego planu)
Czyli planowo podejmowali decyzje, które naród rzekomo oburza, by ten podzielić? jaaaa siur....

Bo Palikot i TVN, Onet i wszystkie pseudo wyedukowane środowiska wcale nie wzbudzały nienawiści do PISu poprzez różne hasełka jak odbieranie dowód, moher, czy nawet do tego stopnia, że praktykujących chrześcian nazywać zaściankowymi i głupimi - ogólna atmosfera anty wobec całej polskiej starszyzny. Czepianie się słówek, wyrywanie ich z kontekstu, drwienie z wzrostu czy nadmuchiwanie balonu beki kiedy jakiś polityk PISu się przejęzyczył.
Masz rację, to wszystko nie miało miejsce.
Nie, źle, to miało miejsce! Bo PIS podejmował decyzje szkodliwe dla Państwa!
Pewnie chodzi o te podatki, które obniżyli...

Ale tak się już rozmawia z Tobą tutaj.
Rzucić hasełko i niczym tego nie poprzeć.
A wiesz czemu nie poprzesz? Bo nie masz czym!

Łykasz jak pelikan takie słowa jak "wykorzystywanie w celach politycznych". A nie przyszło ci do rozumu, że takie hasełko można rzucić przy każdym szokującym wydarzeniu, i że to absolutnie NICZEGO nie wnosi?
Został zabity polityk; zginęli politycy w smoleńsku... Trudno o tym nie mówić w kontekście polityki.

Raz jeszcze Cię o to poproszę:
Pokaż mi w jaki sposób PIS dzieli Polskę.
Jakie decyzje podjęli, które były tak szkodliwe dla Państwa, że uzasadniona jest ta cała atmosfera nienawiści i podziału wobec PISu?
Masz mi dać przykład, którego skutek wyraźnie wskazuje na wzbudzanie takiej nienawiści, jaka ma miejsce.
Masz mi dać przykład, który wskazuje na zorganizowane działanie w tym kierunku.

Inaczej zwyczajnie skończ pie**olić.

Aaa, jeszcze muszę spytać.
Napisałeś, że nienawiść narodu i oburzenie wobec PIS to naturalna kolej rzeczy spowodowana działaniami PISu.
Gdzie jest nasz naród teraz? Słucham :D Bo chyba nie powiesz, że PO "robi nam dobrze" rządząc sobie...
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 12:51:50 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10990 dnia: Października 20, 2010, 12:40:01 pm »
Na szczęście jeszcze piszą o takich rzeczach.

No. Najlepiej dowiadywać się o tym co mówią na TVP z tego co piszą w Wyborczej.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 12:46:06 pm wysłana przez el becetol »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10991 dnia: Października 20, 2010, 12:47:12 pm »
Ale co słychać w TVP wiesz dokładnie, ok.

Na szczęście jeszcze piszą o takich rzeczach.

Jak wytłumaczyc fakt, że jarek chce teraz komisji śledczej?
Co ona będzie miała wyjaśnic?



Wyjaśnić, czy to wydarzenie nie ma tła politycznego. Po prostu.
Bo taka możliwość istnieje!

Ale co tam, ważne, by sprawa nie została użyta w "celach politycznych".
Po prostu, świr, odbiło mu tego dnia - koniec tematu. Sprawa jasna.

I Ty jeszcze masz czelność sugerować mi ignorancję.
:lol:

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10992 dnia: Października 20, 2010, 12:54:08 pm »
Hehe wiec za wszystko odpowiada grupa ITI, Wojewodzki, Majewski i Palikot no LOL...

Cytuj
To on[J.Kaczynski] z totalnej wojny politycznej z rządzącą PO uczynił metodę polityczną. To on podważał prawomocność obecnych władz RP. To on organizował marsze z pochodniami. To jego ludzie pod adresem przeciwników politycznych rzucali najcięższe oskarżenia o zdradę Polski.

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Jarosław Kaczyński ponosi dużą część moralnej odpowiedzialności za łódzki mord. Niezależnie od tego, że sam mógł być też ofiarą.
Prezes PiS twierdzi, że każdy kto będzie nadal stosował agresywną retorykę, będzie w istocie wzywał do mordu. Rozumiem, że siebie też ma na myśli.

http://www.newsweek.pl/opinie/pierwsze-ofiary-wojny-polsko-polskiej,66531,1

hehe i w komentarza PiS'owcy szaleja:

Cytuj
Komu służycie - zbrodniarzom Katynia, Smoleńska, Łodzi?
Cytuj
Ty bydlaku opasły ponosisz za to winę!
Kanalio
Cytuj
TW--BOLKI
jAROSLAW KACZYNSKI JEST OFIARA. A WY " TAJNIACY-TW" NIE SPOCZNIECIE DOPOKI NIE ZGNOICIE DO RESZTY LUDZI KTORZY WALCZA O PRAWDE I ROWNOSC DLA WSZYSTKICH POLAKOW. WSTYDU NIE MACIE.
Cytuj
Pan bredzisz jak wibrator Palikota.
Jaką trzeba być qrwą, żeby coś takiego wysmarowć. A może wystarczy nazywać się Piotr Śmiłowicz?


Jakie gazety czytał szaleniec?

Cytuj
....Taki obraz świata trudno spotkać w w mediach, które politycy i zwolennicy PiS nazywają wdzięcznie „przemysłem nienawiści i pogardy” oraz „potężnym zwartym frontem medialnym”. Takiego obrazu świata warto szukać zupełnie gdzie indziej.
Dlatego jeśli w ogóle miałbym się doszukiwać w mediach jakiejś pośredniej i mimowolnej politycznej inspiracji dla czynu wariata, to skierowałbym wzrok nie na „Szkło kontaktowe” w TVN24 czy „Gazetę Wyborczą”, lecz raczej na „Rozmowy niedokończone” w Radiu Maryja i „Gazetę Polską”.

http://www.newsweek.pl/opinie/jakie-gazety-czytal-szaleniec,66577,1


Kaczyński: Mord łódzki zagraża demokracji
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/kaczynski--mord-lodzki-zagraza-demokracji,66578,1

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10993 dnia: Października 20, 2010, 13:27:08 pm »
pomijam, że wciąż mi nie uzasadniłeś jakie są korzyści takiego planu

Uzasadniłem- to że zdobywają głosy w wyborach. Tych wykluczonych, tych którym się nie powiodło, lub silnie przekonanych że Polska jest w tej chwili pod Niemiecko- Rosyjską okupacją.

Pokaż mi w jaki sposób PIS dzieli Polskę.

Nie chce mi się. Naprawdę, za dużo rzeczy do omówienia. Nikt mi nie płaci za takie pisanie, a mi nie zależy byś sobie odkrył nowe rzeczy w otaczającym Cię świecie.

Gdzie jest nasz naród teraz? Słucham  Bo chyba nie powiesz, że PO "robi nam dobrze" rządząc sobie...

Nasz naród jest teraz w pracy i w szkołach, bo jest 13:13. Poza tymi co nie pracują oczywiście. Ja mam dziś na 17 laborki, więc marnuję czas w internecie
Ale odnośnie setna sprawy- PO nie "robi nam dobrze", bo rządzą po prostu źle, co gorsza ta stagnacja zdaje się potrwac jeszcze kolejną kadencję, bo nie ma żadnej alternatywy. Liczę na partię Palikota z tego wszystkiego.
Jednak rządzą "tylko" źle- tak samo jak źle rządziło sld, a wcześniej aws. Pis nie rządziło źle tylko tragicznie we wszystkich kwestiach, po raz pierwszy stosowało metody niedopuszczalne w demokracji i ludziom się to wybitnie nie spodobało.
To nie jest uprzedzenie z mojej strony, kiedyś też byłem zwolennikiem pisu w 2005- ładne hasła mieli, prawicowi, sądziłem że popchną to wszystko do przodu. Wyszedł z nich mr. Hyde, z Lepperem i Giertychem u boku, a to było za wiele po prostu.

Na szczęście jeszcze piszą o takich rzeczach.

No. Najlepiej dowiadywać się o tym co mówią na TVP z tego co piszą w Wyborczej.

Przynajmniej wszystkie strony się wypowiedzą.
Dawniej chociaż tak było, może teraz się coś zmieniło, nie wiem, bo tą czytam kilka razy na miesiąc.

Wyjaśnić, czy to wydarzenie nie ma tła politycznego. Po prostu.Bo taka możliwość istnieje!

Nie rozumiem- jak to czy nie ma "tła politycznego"? Chcesz, by wyszło coś w stylu "Tusk dzień wcześniej przelał mi na konto $ bym to zrobił"? Czy też chcesz badac psychikę tego człowieka na przestrzeni połowy jego życia, jak się zmieniała, co miało na nią wpływ że ostatecznie zrobił to co zrobił?
Rozwiń myśl.

Wiadomość scalona: Października 20, 2010, 13:36:57 pm
Edit:
Może chodzi o tą szarą siec? Hasło które zrobiło furorę w 2005 roku? To oni są tym politycznym tłem może.
Tak właściwie jedno z wielu haseł rzuconych przez jarka- a czym jest ta siec, kto w niej jest? Mieli rozbic, nie rozbili. No ale jak mieli rozbic, jeśli nawet nie wiedzieli kto w niej jest. Dalej- nie wiedzieli kto w niej jest, bo nawet nie wiedzieli co to jest. Ot wymyślili wroga Polski typu "Wam się nie udało w życiu, ale to nie wasza wina- to szara siec was okradła i do tego dopuściła", a potem z górki "jeśli wasz sąsiad się dorobił, to znaczy że docelowo nakradł- waszym kosztem, niech udowadnia że jest niewinny i uczciwy". A jeśli jest już wróg, to oni są obrońcami którzy nas przed nim obronią- elementarna retoryka i psychologia, ot jeden z sukcesów pisu.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 13:36:57 pm wysłana przez _Music »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10994 dnia: Października 20, 2010, 13:55:53 pm »
Cytuj
Uzasadniłem- to że zdobywają głosy w wyborach. Tych wykluczonych, tych którym się nie powiodło, lub silnie przekonanych że Polska jest w tej chwili pod Niemiecko- Rosyjską okupacją.

Bez sensu uzasadniłeś. Jeżeli PIS podejmuje planowo decyzje, które mają się przyczynić do tego, by ich nienawidzieć, to czyje głosy oni zdobywają w ten sposób? Złośliwych duchów?

Cytuj
Nie chce mi się. Naprawdę, za dużo rzeczy do omówienia. Nikt mi nie płaci za takie pisanie, a mi nie zależy byś sobie odkrył nowe rzeczy w otaczającym Cię świecie.

Podaj parę przykładów. Wystarczy że wskażesz parę decyzji. Nie musisz omawiać całej strategii. Mówiłem, że chcę tylko przykład. Więc kiepskie tłumaczenie.
Proszę Cię o to, bo są dwie opcje: Albo ja zrozumiem, że faktycznie ominęły mnie ważne informacje, fakty. Albo wytknę Tobie, że całe Twoje przekonanie na temat działań PISu jest jedną wielką farsą.

Cytuj
Nasz naród jest teraz w pracy i w szkołach, bo jest 13:13. Poza tymi co nie pracują oczywiście. Ja mam dziś na 17 laborki, więc marnuję czas w internecie
Ale odnośnie setna sprawy- PO nie "robi nam dobrze", bo rządzą po prostu źle, co gorsza ta stagnacja zdaje się potrwac jeszcze kolejną kadencję, bo nie ma żadnej alternatywy. Liczę na partię Palikota z tego wszystkiego.
Jednak rządzą "tylko" źle- tak samo jak źle rządziło sld, a wcześniej aws. Pis nie rządziło źle tylko tragicznie we wszystkich kwestiach, po raz pierwszy stosowało metody niedopuszczalne w demokracji i ludziom się to wybitnie nie spodobało.
To nie jest uprzedzenie z mojej strony, kiedyś też byłem zwolennikiem pisu w 2005- ładne hasła mieli, prawicowi, sądziłem że popchną to wszystko do przodu. Wyszedł z nich mr. Hyde, z Lepperem i Giertychem u boku, a to było za wiele po prostu.

PO rządzi "tylko" źle? Tutaj także po proszę te przykłady tragicznych rządów PISu. Straszne, bo chcieli ruszyć ludzi, których "się nie rusza" z zasady? Bo obniżali podatki? Bo zatrudnili nowych urzędników?
Nie pamiętam, by PIS wprowadziło coś bardziej strasznego od podwyższenia Vatu, odcinanie ulg i zniżek, proponowanie dodatkowych podatków i opłat.
Ale rozumiem przeczytałeś i słowo stało się ciałem. PIS rządził tragicznie z Giertychem u boku i koniec.
Sprawa Giertycha ogólnie też dość zabawna. Owszem, człowiek zdecydowanie niemedialny. Ale nie zmienia to faktu, że to co mówił było mądre, poparte wiedzą z zakresu psychologii i pedagogiki. Ale jak się jest ignorantem, to się tylko widzi brzydkiego nie umiejącego wyraźnie mówić Giertycha i tyle. Były też rzeczywiście kontrowersyjne decyzje jak amnestia, której to decyzji do dziś nie rozumiem - swoją drogą nie wiem też co za nią stoi. Ale słuchałem niejeden wywiad z nim i ogół wartości merytorycznej tego co z siebie wydawał był jak najbardziej uzasadniony.

Cytuj
Nie rozumiem- jak to czy nie ma "tła politycznego"? Chcesz, by wyszło coś w stylu "Tusk dzień wcześniej przelał mi na konto $ bym to zrobił"? Czy też chcesz badac psychikę tego człowieka na przestrzeni połowy jego życia, jak się zmieniała, co miało na nią wpływ że ostatecznie zrobił to co zrobił?
Rozwiń myśl.
Ja niczego nie chcę.
Sprawdzenie możliwych scenariuszy tła należy do śledczego obowiązku. Tutaj nie ma co rozwijać. To kolejna oczywista oczywistość, której niektórzy z jakiegoś powodu nie potrafią zrozumieć.
Trzeba sprawdzić, czy ten koleś nie działał na czyjeś zlecenie. Trzeba tę ewentualność potwierdzić, albo wykluczyć. By móc tego dokonać, trzeba przeprowadzić śledztwo.
Jego słowa w trakcie przeprowadzania przesłuchania nie oznaczają automatycznie, że wyjawia on całą prawdę, czy że wyjawią ją w ogóle.
Cytuj
Może chodzi o tą szarą siec? Hasło które zrobiło furorę w 2005 roku? To oni są tym politycznym tłem może.
Tak właściwie jedno z wielu haseł rzuconych przez jarka- a czym jest ta siec, kto w niej jest? Mieli rozbic, nie rozbili. No ale jak mieli rozbic, jeśli nawet nie wiedzieli kto w niej jest. Dalej- nie wiedzieli kto w niej jest, bo nawet nie wiedzieli co to jest. Ot wymyślili wroga Polski typu "Wam się nie udało w życiu, ale to nie wasza wina- to szara siec was okradła i do tego dopuściła", a potem z górki "jeśli wasz sąsiad się dorobił, to znaczy że docelowo nakradł- waszym kosztem, niech udowadnia że jest niewinny i uczciwy". A jeśli jest już wróg, to oni są obrońcami którzy nas przed nim obronią- elementarna retoryka i psychologia, ot jeden z sukcesów pisu.

Nie wiem, czy ta sieć istnieje. Ale jej istnienie jest prawdopodobne. Rozumiem też, że Ty lepiej wiesz :D
Rozumiem także, że Ty nie miewasz sytuacji, w których doświadczyłeś pewnych rzeczy, ale nie masz na nie dowodów rzeczowych, lub nie jesteś w stanie ich pozyskać.
Ale co tam, nie ma dowodów, to Jarek sobie wymyślił. Ot, elementarna retoryka i psychologia wykształciucha.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 14:06:43 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10995 dnia: Października 20, 2010, 14:03:23 pm »
Ale co takiego zrobilo PiS podczas swoich rzadow poza wlasnie sciganiem tych ludzi ""których "się nie rusza" z zasady"" - btw. dosc szerokie pojecie i co widac bylo po dzialaniach CBA, glownie za takowych uznawano przeciwnikow politycznych PiS? No, co bym nie zapomnial - jeszcze Gosiewski wybudowal stacje kolejowa we Wloszczowie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10996 dnia: Października 20, 2010, 14:13:46 pm »
Bez sensu uzasadniłeś. Jeżeli PIS podejmuje planowo decyzje, które mają się przyczynić do tego, by ich nienawidzieć, to czyje głosy oni zdobywają w ten sposób? Złośliwych duchów?

Nie doczytałeś.
Nie robią tego by ich znienawidzic, tylko by wystraszony wyborca głosował na nich.

Podaj parę przykładów. Wystarczy że wskażesz parę decyzji. Nie musisz omawiać całej strategii. Mówiłem, że chcę tylko przykład. Więc kiepskie tłumaczenie.

Dzielenie że "My stoimy tu, oni gdzie Zomo", "pan Komorowski został prezydentem przez przypadek", "Tusk z Putinem od dłuższego czasu prowadzili grę przeciwko Lechowi, zwieńczeniem była katastrofa", "Katastrofa to nie przypadek", jawne kłamanie na zjeździe soildarności ostatnio.

Sprawdzenie możliwych scenariuszy tła należy do śledczego obowiązku. Tutaj nie ma co rozwijać. To kolejna oczywista oczywistość, której niektórzy z jakiegoś powodu nie potrafią zrozumieć.

No i dlaczego prokuratura nie może się tym zając? Po to jest.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10997 dnia: Października 20, 2010, 14:29:40 pm »
Cytuj
Nie doczytałeś.
Nie robią tego by ich znienawidzic, tylko by wystraszony wyborca głosował na nich.

Spytałem, czemu połowa narodu nienawidzi PISu.
Odpowiadasz: Za tragiczne rządy.
Pytam dalej: Po co mieliby dzielić Polskę tragicznymi rządami?
Odpowiadasz: Żeby zdobyć głosy wystraszonych wyborców, którzy myślą, że Polacy są pod niemiecko-rosyjską okupacją.

Czy Ty naprawdę w to wierzysz, co Ty mówisz? Czy nie widzisz absurdu tego i brak powiązania?

Cytuj
Dzielenie że "My stoimy tu, oni gdzie Zomo", "pan Komorowski został prezydentem przez przypadek", "Tusk z Putinem od dłuższego czasu prowadzili grę przeciwko Lechowi, zwieńczeniem była katastrofa", "Katastrofa to nie przypadek", jawne kłamanie na zjeździe soildarności ostatnio.

Acha, krytyka opozycji i zarzuty wobec niej dzielą Polaków :) Tak, to dobry plan na podzielenie narodu!
Żeby cię nie męczyć, wybierz sobie któryś z tych cytatów, i powiedz mi, jak on dzieli Polaków? :) Jak sprawia, że niektórzy z nas muszą nienawidzić Kaczyńskiego i jego całą partię.
Mocne zarzuty? A i owszem. Pozbawione jakichkolwiek przesłanek za nimi stojących? Być może. Ale nie widzę jak one dotyczą mnie jako Polaka? Czemu po tak wygłoszonych zdaniach, ja naglę powinienem nienawidzić PIS, nienawidzić moją babcię i moje ciocie oraz wujków...

Ale zaraz zaraz, ja nie mam ich nienawidzić na tej podstawie. Ma mi się spodobać to co mówi i dlatego mam chcieć na niego głosować.
Tylko, coś mi tu nie gra, przecież plan PISu jest, byśmy się nienawidzili z tymi, którzy uważają inaczej.
Bo jak będziemy się nienawidzić, to na pewno pozyskamy większą bazę głosujących i zdobędziemy większość głosów! Tak jest!
A skończyło się tak, że cała nienawiść jest skierowana wobec starszyzny tego kraju i wierzących, ba, wobec wszystkich, co są za PIS. Czyli tak naprawdę nienawiść wybuchła w drugą stronę.
Kiepski plan mieliście Panowie z PISu :/


Cytuj
No i dlaczego prokuratura nie może się tym zając? Po to jest.

Też spytam: No i dlaczego komisja śledcza nie może się tym zająć? A nie mogą działać równolegle? Podejść do sprawy z dwóch różnych perspektyw?
Przecież chodzi o dotarcie do prawdy. Po to jest.

I wciąż czekam na przykłady tych tragicznie podjętych decyzji rządowych przez PIS. Które bardziej od tych co wymyśliło PO zaszkodziło nam jako społeczeństwu.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 14:47:53 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10998 dnia: Października 20, 2010, 15:06:00 pm »
Spytałem, czemu połowa narodu nienawidzi PISu.Odpowiadasz: Za tragiczne rządy.Pytam dalej: Po co mieliby dzielić Polskę tragicznymi rządami?Odpowiadasz: Żeby zdobyć głosy wystraszonych wyborców, którzy myślą, że Polacy są pod niemiecko-rosyjską okupacją.Czy Ty naprawdę w to wierzysz, co Ty mówisz? Czy nie widzisz absurdu tego i brak powiązania?

Interpretacja na poziomie podstawówki, więc albo udajesz że nie rozumiesz niczego, ale na serio nie jest dobrze.

Polacy nie lubią pisu za to jak rządzili.
Ci, by zdobyc wciąż głosy, pomimo takich rządów straszą ludzi by zdobyc głosy. Proste, prawda?

Acha, krytyka opozycji i zarzuty wobec niej dzielą Polaków

Jaka krytyka opozycji? To fakty, rzeczy które były odstawiane przez pis.

Jak sprawia, że niektórzy z nas muszą nienawidzić Kaczyńskiego i jego całą partię.

No ja np. nienawidzę min za to, że zniszczyli jednego z najlepszych lekarzy w Polsce, ponieważ potrzebny był kozioł ofiarny.


Też spytam: No i dlaczego komisja śledcza nie może się tym zająć?

Bo to zadanie prokuratury. Komisja jest powoływana, jeśli prokuratura sobie nie radzi, bądź nie ma możliwości by sobie poradzic.

I wciąż czekam na przykłady tych tragicznie podjętych decyzji rządowych przez PIS. Które bardziej od tych co wymyśliło PO zaszkodziło nam jako społeczeństwu.

To czytaj, słuchaj i oglądaj. Nie tylko jednego nurtu, a się doczekasz. Jak wspomniałem, nie zależy mi na przekonaniu kogokolwiek, bo za to mi nie płacą.
Ogólnie rozmowa o pisie= rozmowa o jarku. Ten już od jakiegoś czasu jest raczej celebrytą i resztkami polityka, jest raczej jak Rutowicz. Swoimi wypowiedziami że "nie wie co czynił, bo brał silne leki", że przeprasza że przez chwilę był miły i nie obrażał- jak można kogoś takiego traktowac poważnie? Kogoś kto wykorzystuje trupa własnego brata by zbijac polityczny zysk? Tusk rządzi nieudolnie, ale jarek przekroczył wszelkie granie moralne by byc postacią publiczną. Dlatego nie mam ochoty wałkowac tego samego po n razy.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 15:16:19 pm wysłana przez _Music »

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10999 dnia: Października 20, 2010, 15:17:25 pm »
Panowie, jestem biernym obserwatorem tego, co tu wypisujecie od ponad 100 stron i muszę stwierdzić, że wszyscy jesteście siebie warci, obojętnie jakie poglądy polityczne macie. Dokładnie tacy sami co wasi faworyci w polityce. Te same sprzeczki słowne, rzucanie linkami jak jakimiś dowodami. Afery, korupcje... No po prostu szkoda słów ;)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...