Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653218 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11360 dnia: Stycznia 06, 2011, 00:49:59 am »
Cytuj
"Gazeta Wrocławska": Wjazd i wyjazd z miasta autostradową obwodnicą będzie płatny, także dla wrocławian. To decyzja ministerialnych urzędników.

Kierowca, który jedzie przykładowo z Wrocławia do Legnicy lub z Legnicy do Wrocławia, będzie już musiał zapłacić połowę stawki za przejazd, bo przekroczy jedną z bramek. Kierowca, który jedzie z Oleśnicy do Legnicy z wykorzystaniem autostradowej obwodnicy Wrocławia, przekroczy dwie bramki i zapłaci pełną stawkę.

Przypomnijmy, że wcześniej ministerstwo kilkakrotnie zapewniało nas, iż obwodnica będzie bezpłatna dla kierowców osobówek. A więc minister nie wywiązał się z obietnicy.

W rzeczywistości płatna obwodnica spowoduje, że mieszkańcy będą na różne sposoby kombinować, by ominąć bramki. Jak? Przykład pierwszy z brzegu. Skoro kierowca jadący do Legnicy miałby zapłacić na węźle Wrocław Południe, opłaca mu się zjechać wcześniej, na węźle Wrocław Zachód i drogą wojewódzką wjechać z powrotem na autostradę A4 do Legnicy - i to za darmo. Stracą na tym wszyscy, bo dodatkowo powstaną korki na podmiejskich drogach wojewódzkich.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wjazd-do-jednego-z-duzych-miast-bedzie-platny,1,4097813,region-wiadomosc.html

Ależ to są POkurwieńcy! Na całym świecie robi się darmowe obwodnice + ewentualnie płatny wjazd do centrum, żeby rozładować korki w miastach, a w tym POpierdolonym kraju musi być odwrotnie  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11361 dnia: Stycznia 06, 2011, 10:28:40 am »
już nawet nie ważne co się robi na świecie. oni obiecali, że obwodnica będzie bezpłatna, tymczasem teraz plują tą obietnicą wszystkim w twarz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11362 dnia: Stycznia 06, 2011, 11:13:31 am »
już nawet nie ważne co się robi na świecie. oni obiecali, że obwodnica będzie bezpłatna, tymczasem teraz plują tą obietnicą wszystkim w twarz.

a mnie to bawi jak sie niektorzy oburzaja ze politycy klamia

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11363 dnia: Stycznia 06, 2011, 11:34:05 am »
mnie bawi jak wielu o tych kłamstwach, przy urnach, magicznie zapomina.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11364 dnia: Stycznia 06, 2011, 11:39:05 am »
mnie bawi jak wielu o tych kłamstwach, przy urnach, magicznie zapomina.


ludzie maja poprostu nadzieje, ze nadejda lepsze czasy....i tak przy kazdych wyborach i chyba we wszystkich krajach

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11365 dnia: Stycznia 06, 2011, 12:20:36 pm »
Przy okazji już tych obwodnic, to zapomnieliśmy poświętować że Grabarczyk, najgorszy minister infrastruktury w historii cywilizowanego świata został dzięki Tuskowi na swoim miejscu (przy okazji dostając bukiet kwiatów od swoich groupies - scena co najmniej żenująca). Już zdążył wjebać kolejną wpadkę, która dużo mówi o jego profesjonalizmie. Tak to jest już z PO, gdzie na stanowiska wsadza się kolesiów chociaż ich umiejętności nie mają nic wspólnego z powierzoną funkcją.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejna-kompromitujaca-wpadka-ministra-Grabarczyka,wid,13009616,wiadomosc.html?ticaid=1b8d5

Cytuj
Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk dopiero co obronił swoją posadę, a już media donoszą o kolejnej wpadce jego resortu. Tym razem przez drogowe zaniedbanie jego urzędników, tiry mimo obowiązującego w czwartek święta mogą do woli hulać po polskich drogach - ustaliło radio RMF FM.

Wszystko przez banalne niedopatrzenie - minister Grabarczyk zapomniał dopisać 6 stycznia do rozporządzenia o zakazie ruchu samochodów ciężarowych w święta ustawowo wolne.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11367 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:54:13 am »







Film holenderskiej telewizji







« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2011, 11:19:29 am wysłana przez sieq »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11368 dnia: Stycznia 07, 2011, 11:23:11 am »
Fajna muzyka w tle.
3 min oglądnąłem, bo na więcej szkoda czasu. Nie zdziwię się jednak, jeśli gdzieś na końcu pokazują zwłoki Najwyższego Przedstawiciela Sił Zbrojnych z tą szablą w ręku. Oraz naturalnie analiza z udowadnianiem "o- w 1.45 padają strzały".

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11369 dnia: Stycznia 07, 2011, 11:40:04 am »
Czyli jak zwykle - "nie oglądałem, ale wiem lepiej co tam mówią".

Dzięki Sieq za wrzuty, zwłaszcza interesował mnie ten holenderski film. Szkoda że zagraniczne media bardziej interesują się wyjaśnieniem tej sprawy niż Polskie, których jedyną misją jest grac na konto Tuska. Ale co się dziwić, każdy kto nie powtarza w tej sprawie propagandy PO jest od razu niszczony - wystarczy przypomnieć Misję Specjalną której ekipa została wyrzucona z telewizji za program o Smoleńsku, w którym jedynie zwracali uwagę że strona rosyjska nie jest święta. Tak wygląda "wolność" w wersji Tuska.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11370 dnia: Stycznia 07, 2011, 11:49:38 am »
A ja doszedłem do wniosku, że trzeba się poddać systemowi i nie dążyć do prawdy. O ile wygodniej się będzie nam żyło, konformizm rządzi. To jak, teraz mamy sojusz z ruskimi? No to trzeb pozmieniać w podręcznikach znowu, że oni podczas IIWŚ cały czas byli po naszej stronie, w sumie z Niemcami też mamy dobre stosunki - mam pomysł: IIWŚ w ogóle nie było! To była wojna domowa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 18:30:49 pm wysłana przez setezer »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11371 dnia: Stycznia 07, 2011, 11:50:05 am »
Tak Cię to znowu ubodło? Nie dziwie się że masz wstręt do prawdy to dobrze że wyłączyłeś. Włącz TVN poczujesz się znowu wolnym bezpiecznym obywatelem Polszy narodu który zdał egzamin w 100%!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11372 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:15:18 pm »
mam pomysł: IIWŚ w ogóle nie było! To była wojna domowa.

Jak to? Za mało postępowo! Przecież teraz lansowana jest teoria że to Polacy wywołali II Wojnę Światową, nie czytasz Wyborczej i Grossa? Polacy w "polskich obozach koncentracyjnych" i nie tylko wzbogacali się na holokauście, biedni naziści (nie mylić z Niemcami, Niemcy nie mieli z tym nic wspólnego) - byli tylko wypędzanymi przez złych Polaków ofiarami, Armia Czerwona to bohaterowie którzy uratowali nas przed "demonem polskiego patriotyzmu", więc Komor stawia im pomniki, a GW namawia do oddawania im honorów. Polskie flagi trzeba wsadzać w psie gówno tak jak to robi Urban i Wojewódzki, a jak twierdzisz inaczej i na przykład przyjdzie ci do głowy wywiesić flagę na Święto Niepodległości - to jesteś faszystą. Skoro media tak twierdzą, to trzeba wyłączyć myslenie i przyjąć to wszystko za prawdę absolutną, jak music.  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2011, 12:21:19 pm wysłana przez el becetol »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11373 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:23:59 pm »
Piosenka faktycznie jest słaba, jednak reszta jest już ok. Poza tym film nie koncentruje się na osobie Lecha Kaczyńskiego, więc spokojna głowa _Music. I nie wiem skąd wytrzasnąłeś analizę z udawadnianiem strzałów, skoro sam pracownik kancelarii prezydenta, który był na miejscu katastrofy powiedział, że nie było co zbierać. Ale to było chyba później, a Ty oglądałeś aż trzy minuty :P Żałuj, bo było w nim kilka fajnych fragmentów. Jednym była relacja z tego jak debile Arabski i Graś na miejscu katastrofy zastanawiali się co zrobić, aby płaczący Tusk i Putin nie nadział się na Kaczyńskiego. A mówi o tym z taką lekkością, że aż pracownik kancelarii prezydenta powiedział do drugiego (tego z filmu), że zaraz do nich podejdzie i ,,walnie ich w mordę". Co ciekawe dziś na interii to potwierdził mówiąć, że może nawet do sądu iść czy poddać się padaniom na wykrywaczu kłamst. Więc raczej tego sobie nie wymyślił. Fajny był też moment z kondolencjami, które zamiast rodziny przyjmował Tusk i Sikorski (ci co po Lechu najbardziej jechali :evil:), bo tej nie dał nikt znać, żeby wyszli z grobowca:lol: Fajnie na tą żenującą sytuację zareagowała prezydent Litwy i Saakaszwili. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy ze strony Tuska i ekipy i aż szkoda, że POwskie lemmingi nigdy sobie tego filmu nie zobaczą bo przecież ,,poważny" i ,,obiektywny" TVN nigdy i tego nie pokaże.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11374 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:53:49 pm »
Co do pierwszego to obejrzałem jeden fragment, i szczerze mówiąc średnio mnie interesują wspominki współpracowników Kaczyńskiego, no chyba, że ktoś mi powie, że w któreś z kolejnych części pozwolili się wypowiedzieć komuś z rządu albo kancelarii premiera.

Drugi wydaje się ciekawszy, postaram się dokończyć, aczkolwiek ta wszechobecna atmosfera paranoi trochę psuje przekaz, no i przez teorię o jaką pokusił się Bronek Wildstein oplułem cały ekran.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11375 dnia: Stycznia 07, 2011, 14:22:44 pm »
Co do pierwszego to obejrzałem jeden fragment, i szczerze mówiąc średnio mnie interesują wspominki współpracowników Kaczyńskieg, no chyba, że ktoś mi powie, że w któreś z kolejnych części pozwolili się wypowiedzieć komuś z rządu albo kancelarii premiera.

Premier do wypowiedzi ma wystarczająco dużo narzędzi (TVN, Polsat, TVP) i tam możesz śmiało, 24 godziny na dobę zapoznać się ze stanowiskiem jego i jego świty w tej sprawie.

Cytuj
Drugi wydaje się ciekawszy, postaram się dokończyć, aczkolwiek ta wszechobecna atmosfera paranoi trochę psuje przekaz

Tak, to co wyprawiał Tusk i jego ekipa przed i po katasrofie to paranoja jakaś :lol:     

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11376 dnia: Stycznia 07, 2011, 15:13:22 pm »
Premier do wypowiedzi ma wystarczająco dużo narzędzi (TVN, Polsat, TVP) i tam możesz śmiało, 24 godziny na dobę zapoznać się ze stanowiskiem jego i jego świty w tej sprawie.

Nie o to chodzi. Chodzi o to, że albo się próbuje zrobić w miarę rzetelny dokument gdzie się pozwala wypowiedzieć obu stronom i odpowiadać wzajemnie na ataki, albo się jest cipą i zaprasza się ludzi prezentujących tylko jedną wizję, i tą wizję forsujących, bo kto ci wtedy podważy twoje tezy? Nikt. Czym to się różni od propagandy TVN? Niczym, poza skalą. W związku z czym, tak jak powiedziałem - jeżeli w dalszych częściach nie wypowiada nikt kogo można by posądzić o trochę odmienną opinię to nie mam potrzeby tego oglądać.


Tak, to co wyprawiał Tusk i jego ekipa przed i po katasrofie to paranoja jakaś

Ciężko mi się do tego odnieść bo nie mam pojęcia o co Ci chodzi, prawda jest taka, że ten dokument jest utrzymany w klimacie jakieś straszliwej teorii spiskowej, poza tym stawiane koło siebie są fakty i wypowiedzi ludzi, którzy faktycznie coś wnoszą (jak ten pilot) obok dziwnych spekulacji (zwłaszcza te komentarze o strzałach wypowiadane z tragicznym angielskim akcentem) i bezsensownych komentarzy (vide przytoczony już przeze mnie Wildstein).

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11377 dnia: Stycznia 07, 2011, 15:34:33 pm »
Uhum, przez 99,9% czas antenowy głównych mediów wypełnia wersja Tuskowa, a jak wreszcie powstaje dokument który daje się chociaż raz wypowiedzieć drugiej stronie, to są zarzuty ze i tam powinno się wcisnąć propagandzistów PO. Jeżeli nie obchodzi cie zdanie drugiej strony, to nie oglądaj. Ja tam jednak wierzę w wolność słowa i że trzeba wysłuchać każdej strony zanim wyrobi się zdanie.

Cytat: Wuher
w klimacie jakieś straszliwej teorii spiskowej

Ach ci wstrętni Holendrzy, sami pisowcy tam żyją, co za ciemnogród. Robić film w którym zaprzecza się wersji GW/PO, że katastrofę spowodował pijany Kaczyński ktory wtargnął do kabiny i naciskał na ster szabelką? No jak tak można. Przecież Palikot już ustalił jak było, a każdy kto wątpi to ciemny polaczek - nawet jak jest holendrem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11378 dnia: Stycznia 07, 2011, 15:55:33 pm »
Nigdzie nie powiedziałem, że obchodzi mnie też zdanie pierwszej strony. Nie interesuje mnie ani propaganda mediów, ani dokumenty kręcone pod PiS, bo bez możliwości konfrontacji jedno i drugie warte jest tyle samo co gówno. Dobrze, że druga strona ma jakąś szansę się wypowiedzieć, ale jak sam zauważyłeś, jak mają walczyć z 99.9% czasu antenowego głównych mediów.

Cytuj
Ach ci wstrętni Holendrzy, sami pisowcy tam żyją, co za ciemnogród. Robić film w którym zaprzecza się wersji GW/PO, że katastrofę spowodował pijany Kaczyński ktory wtargnął do kabiny i naciskał na ster szabelką? No jak tak można. Przecież Palikot już ustalił jak było, a każdy kto wątpi to ciemny polaczek - nawet jak jest holendrem.

Moment, moment. Dokument jest holenderski, ale treść tytułowego listu, jeśli dobrze zrozumiałem pochodzi od Polaka z Krakowa (nie jest to chyba nigdzie powiedziane, ale w paru wypowiedziach identyfikował się z narodem polskim, przyjąłem więc takie założenie). W sumie dokończyłem już, i fakt faktem o Smoleńsku tam nie jest za wiele, chodzi raczej o pokazanie zapędów Rosji, i tak jak mówię, gdyby nie ten narrator to całość byłaby całkiem sensowna.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11379 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:03:33 pm »

Nie o to chodzi. Chodzi o to, że albo się próbuje zrobić w miarę rzetelny dokument gdzie się pozwala wypowiedzieć obu stronom i odpowiadać wzajemnie na ataki, albo się jest cipą i zaprasza się ludzi prezentujących tylko jedną wizję, i tą wizję forsujących, bo kto ci wtedy podważy twoje tezy? Nikt. Czym to się różni od propagandy TVN? Niczym, poza skalą. W związku z czym, tak jak powiedziałem - jeżeli w dalszych częściach nie wypowiada nikt kogo można by posądzić o trochę odmienną opinię to nie mam potrzeby tego oglądać.

To co napisałeś fajnie się czyta, ale nijak ma się to do polskiej rzeczywistości. ,,Mgła" to dokument, który od początku był reklamowany jako relacja jednej ze stron (parcowników kancelarii) z czasu katastrofy i potencjalny widz wie czego się spodziewać. Nikt tu - tak jak w takim tvn - nie ma zamiaru bawić się w pseudo obiektywizm. Nie wiem jak Ty, ale ja wolę, gdy autorzy stawiają jasno sprawę mówiąc, że ten dokument będzie relacją tylko jednej strony, a nie wmawiają ludziom, że my jesteśmy obiektywni, bo jesteśmy wielką stacją TV z wielomilionową widownią. Poza tym głupotą byłoby do kilkudziesięcio minutowego materiału wpychanie opinii Tuska wiedząc, że i tak za chwilę spotka się on ze zmasowanym atakiem trzech stacji TV nadających 24/7. 


Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11380 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:11:37 pm »
Wszystko świetnie, ale ja nie muszę chcieć oglądać tego. Tak samo jak nie muszę chcieć oglądać TVN.

Music twierdzi, że wie co tam jest po obejrzeniu 3 minut. Ja tak nie twierdzę, ale mimo to mam święte prawo tego nie oglądać, jeśli mnie to nie interesuje.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11381 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:30:51 pm »
Masz też święte prawo pisać kolejnego posta o tym że nie chce Ci się tego oglądać, tylko jaki to ma sens?

Swoją drogą Wuher, kto jak kto, ale akurat Ty powinieneś zdawać sobie sprawę, że w temacie aktualnych wydarzeń określenie "obiektywny dokument" to oksymoron. Obiektywny to może być dokument o rozmnażaniu wiewiórek.

A propos oglądałem wczoraj na Animal Planet program o lemingach i okazało się że to plotka, że one lecą ślepo za stadem spadając masowo z klifów. To całkiem normalne gryzonie z 'własnym zdaniem', bez żadnych samobójczych ciągot. Tak więc trzeba skończyć z obrażaniem ich przez porównywanie do wyborców PO. Tym z kolei trzeba inną maskotkę znaleźć, chociaż nie wiem czy w przyrodzie znajdziemy coś odpowiedniego.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2011, 16:33:11 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11382 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:37:23 pm »
Zakładam że reszta po prostu jest utrzymana w tym samym tonie, co pierwsze 3 minuty. Z tego co widzę wszyscy takie założenie potwierdzają, więc tym bardziej nie mam zamiaru poświęcać na to czasu, niczego nowego się nie dowiem.  

Gdyby był to rzetelny dokument, przedstawiający wszystkie strony, bazujący na faktach, nie próbujący budować kosmicznych teorii (to już raczej ten drugi film z tego co czytam), z którego dowiedziałbym się czegoś nowego (lub zobaczył stare w nowym świetle) to z chęcią bym zobaczył.

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 07, 2011, 17:39:37 pm[/time]
A propos oglądałem wczoraj na Animal Planet program o lemingach i okazało się że to plotka, że one lecą ślepo za stadem spadając masowo z klifów. To całkiem normalne gryzonie z 'własnym zdaniem', bez żadnych samobójczych ciągot. Tak więc trzeba skończyć z obrażaniem ich przez porównywanie do wyborców PO. Tym z kolei trzeba inną maskotkę znaleźć, chociaż nie wiem czy w przyrodzie znajdziemy coś odpowiedniego.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2011, 16:40:37 pm wysłana przez _Music »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11383 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:48:00 pm »
Swoją drogą Wuher, kto jak kto, ale akurat Ty powinieneś zdawać sobie sprawę, że w temacie aktualnych wydarzeń określenie "obiektywny dokument" to oksymoron. Obiektywny to może być dokument o rozmnażaniu wiewiórek.

Skoro wszystkie możliwe źródła są nierzetelne, to co ja niby mam zrobić? Oglądać i czytać wszystko i wychodząc z założenia, że prawda jest po środku, uśredniać opinię obu stron? Wyjdzie mi pewnie, że owszem polscy piloci samolot rozbili, ale na zlecenie rosyjskiego rządu.



sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11384 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:24:48 pm »
Tak idź lepiej pograć.

Nieprwidłowy link youtube - Jak był wysoko to nie było go widać zresztą zobacz na przejrzystość nieba
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2011, 13:28:28 pm wysłana przez sieq »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11385 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:27:08 pm »
Do swojego działu, out.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11386 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:33:58 pm »
a jednak się boisz

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11387 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:44:59 pm »
http://ndb2010.salon24.pl/209148,zyski-zamachowcow

Ten link uważam powinien być tutaj.

W bardzo ładny, ułożony i spójny sposób, bez wątpliwych argumentów, przedstawia, że Rosja jednak mogła mieć interes w śmierci polskiej elity.
Powołuje się niemalże w całości na linki z przeróżnych gazet i największych portali informacyjnych, oraz cytatów dziennikarzy i samych polityków.

Jednocześnie Music odpowiada na Twój argument, że śmierć tych ludzi była dla Rosji bez znaczenia, czy nawet na ich niekorzyść.

To już bardziej realna polityka, niżeli teorie spiskowe...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2011, 13:47:08 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11388 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:49:47 pm »
Nie, nie powinien.

Zaraz zaczniesz wrzucac obiektywne wypowiedzi jarka, bo do tego to prowadzi. No i okaże się że Tusk podpiłował skrzydło.
Wystarczy spamu, dyskutujcie sobie o tych pierdołach, linach, maszynach do mgły we właściwym dziale.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11389 dnia: Stycznia 09, 2011, 13:53:12 pm »
Dobrze, zatem Ty ze swoim pieprzeniem, że Kaczyński prowadził kampanię nienawiści, która rzekomo miała przynosić zyski, także wyprowadź się do odpowiedniego tematu.

Nie pozwolę, abyś Ty mi wartościował, co jest obiektywne, a nie.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11390 dnia: Stycznia 09, 2011, 14:20:34 pm »
Cytuj
No i okaże się że Tusk podpiłował skrzydło.


Tylko na tyle was stać...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11391 dnia: Stycznia 09, 2011, 14:22:59 pm »
To i tak lepiej niż filmiki z youtube'a  :grin:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11392 dnia: Stycznia 09, 2011, 15:28:55 pm »
Dobrze, zatem Ty ze swoim pieprzeniem, że Kaczyński prowadził kampanię nienawiści, która rzekomo miała przynosić zyski, także wyprowadź się do odpowiedniego tematu.

Nie pozwolę, abyś Ty mi wartościował, co jest obiektywne, a nie.

Musicowi już ewidentnie nerwy puszczają. Takiej żenady moderatorskiej to tu jeszcze nie było. Bluzgi, fanboystwo i multikonta zostają, a jak ktoś powie coś co się nie zgadza ze światopoglądem moderatora to reakcja jest natychmiastowa. Music ten post też przenieś do teorii spiskowych, tak jak mój ostatni w którym nie było nic o strzałach/helikopterach/sztucznej mgle/itp. , a jakoś z niewyjaśnionych przyczyn zniknął. 

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11393 dnia: Stycznia 09, 2011, 16:04:21 pm »
Przestraszył się bo zobaczył te latające liny. Przestraszył się że prawda może wyjść na jaw.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11394 dnia: Stycznia 09, 2011, 16:16:01 pm »
Cytuj
Musicowi już ewidentnie nerwy puszczają. Takiej żenady moderatorskiej to tu jeszcze nie było. Bluzgi, fanboystwo i multikonta zostają, a jak ktoś powie coś co się nie zgadza ze światopoglądem moderatora to reakcja jest natychmiastowa. Music ten post też przenieś do teorii spiskowych, tak jak mój ostatni w którym nie było nic o strzałach/helikopterach/sztucznej mgle/itp. , a jakoś z niewyjaśnionych przyczyn zniknął.

Music przeniósł do teorii spiskowych całą dyskusję o filmikach sieq'a, które od początku tam powinny być, nawet jeśli dla niego to jest absolutna prawda. A kiedy śmiałem mu o to zwrócić uwagę, to mnie obraził.

Jakkolwiek go nie lubię (Musica), to tym razem kompletnie nie rozumiem o co wam chodzi. Przecież to właśnie wy wszyscy najeżdżacie na niego w tej chwili bo trututututuututututut... nie zgadza się z waszym światopoglądem?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11395 dnia: Stycznia 09, 2011, 18:10:40 pm »
Niech się nie zgadza jako użytkownik, ale niech z tego powodu nie przenosi mi postów do innego tematu. Mój post był odpowiedzą na post Londka, a nie Sieq. Meartin dobrze napisał, ja nawet rozwinę - tym tokiem myślenia, to Musica wszystkie posty powinny z miejsca lądować w teoriach spiskowych, skoro w tym temacie ma nie być teorii oderwanych od rzeczywistości. Ostatnie jego opinie w temacie to głównie Smoleńsk w wersji ultrapalikot - chociaż kilkakrotnie apelowałem żeby zająć się poczynaniami rządu, czyli tytułową "polityką". Jak więc jest - Musicowi wolno spamować o Smoleńsku, a jak ktoś inny o tym wspomni, ale z drugiej niż palikot strony, to od razu warny i czyszczenie tematu? Parodia, takie wybiórcze moderowanie. Na głównej burdel jak był tak jest, to samo na całym forum, a tu niby wyzwisko ubodło. Bez hipokryzji, wiadomo ze chodzi o poglądy.


Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11396 dnia: Stycznia 09, 2011, 18:26:30 pm »
Są filmiki o Smoleńsku i filmiki o Smoleńsku. Jak poprzednio sieq wrzucił dwa dokumenty to nikt nie miał nic przeciwko temu żeby były w tym temacie, bo tutaj pasowały, zwłaszcza ten holenderski.

Natomiast to co wrzucił teraz nie miało z polityką absolutnie nic wspólnego, są to tylko i wyłącznie spekulacje w oparciu kiepskiej jakości dowody i poszlaki, z wątpliwym tokiem rozumowania - sam fakt, że Boban wytyka temu słabe punkty powinien o czymś świadczyć.

Music przeniósł całą dyskusję dotyczącą tych filmików, a Ty robisz z niego komunistycznego cenzora czy ch** wie kogo, bo jeden Twój post się tam zaplątał. I płaczesz, że Music wykorzystuje swoją pozycję żeby cenzurować ludzi o innych poglądach, co jest akurat jedną z niewielu rzeczy, których mu zarzucić nie można.

Nie wiem o jakich konkretnych jego wypowiedziach dotyczących Smoleńska mówisz, możesz coś przytoczyć bo ciężko mi się odnieść?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11397 dnia: Stycznia 09, 2011, 18:40:17 pm »
Cytat: Wuher
Music przeniósł całą dyskusję dotyczącą tych filmików, a Ty robisz z niego komunistycznego cenzora czy ch** wie kogo, bo jeden Twój post się tam zaplątał. I płaczesz, że Music wykorzystuje swoją pozycję żeby cenzurować ludzi o innych poglądach, co jest akurat jedną z niewielu rzeczy, których mu zarzucić nie można.




_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11398 dnia: Stycznia 09, 2011, 19:02:04 pm »
Music ten post też przenieś do teorii spiskowych, tak jak mój ostatni w którym nie było nic o strzałach/helikopterach/sztucznej mgle/itp. , a jakoś z niewyjaśnionych przyczyn zniknął.

Przeniósł się hurtem z pozostałymi, bo nie selekcjonowałem postów, tylko ciachnąłem wszystkie od jednego określonego z lenistwa. Jedna wypowiedź setezera też się tam znalazła z tego powodu, ale on nie wymyśla jakoś całych teorii dlaczego tak się stało. Tak więc niestety, nie ma tu żadnego spisku.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11399 dnia: Stycznia 09, 2011, 19:40:50 pm »
Ja tylko napisałem, że zaliczyłeś kolejną wtopę karykaturo moderatora. Przyjmij to na klatę zamiast znowu pieprzyć coś o spiskach, do takich dywagacji jest ten temat: http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,5742.0.html
Poprzenoś tam się z kolegą.

Na temat.

Mógłbym wkleić newsa o próbie morderstwa kongresmenki w USA, ale zamiast tego podam kanał youtube zamachowca:
http://www.youtube.com/user/JaredLeeLoughner2
Powie więcej o całym zajściu niż relacje w mediach (lol z tvn: "Zamachowiec czytał Hitlera i Marksa!")

Przy okazji 1 - Postrzelona kongresmen, chociaż demokratka, zdecydowanie popierała prawo do nieograniczonego posiadania broni. Zamachowiec kupił broń legalnie. O ironio.
Przy okazji 2 - o ile inna, bardziej cywilizowana jest postawa mediów i rządu w USA, niż po identycznym politycznym morderstwie u nas, kiedy jeden "młody wykształcony" zaczął strzelać do PiSowców.