Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11640 dnia: Stycznia 20, 2011, 21:20:28 pm »
http://sosenkowski.salon24.pl/270584,wiki-leaks-a-smolensk Oby to wypaliło
Ja nie wiem czym to może grozić, nawet nie chce myśleć, Tuska to chcyba powieszą za jaja.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11641 dnia: Stycznia 20, 2011, 21:25:11 pm »
Ja mam nadzieję, że będzie wojna i ruscy nas atomem rozjebią. Wirtualny Fallout już mi nie wystarcza  :mad:

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11642 dnia: Stycznia 20, 2011, 21:27:25 pm »
Ja mam nadzieję, że będzie wojna i ruscy nas atomem rozjebią. Wirtualny Fallout już mi nie wystarcza  :mad:
Bez Ohtara nic nie zdziałamy. :(

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11643 dnia: Stycznia 20, 2011, 21:27:44 pm »
Ja mam nadzieję, że będzie wojna i ruscy nas atomem rozjebią. Wirtualny Fallout już mi nie wystarcza  :mad:
Raczej by sie nie odważyli ale kto wie  :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11645 dnia: Stycznia 20, 2011, 23:20:24 pm »
"Uwaga informacja nieoficjalna, której nie potwierdzi nikt. Rząd Polski jest przerażony możliwością ujawnienia wśród setek dokumentów amerykańskich o charakterze ściśle tajnym (Top Secret) informacji dotyczących "katastrofy" czyli zamachu w Smoleńsku. Z nieoficjalnego źródła wysyłane są jednoznaczne sygnały, że takie dokumenty dotyczące "katastrofy" smoleńskiej zostaną ujawnione. Reakcja polskiego rządu na te sygnały jest histeryczna, wszystkie służby zostały zobligowane przez Tuska do podjęcia odpowiednich kroków., jakie to będą czynności i na czym polegały nie wiadomo - jednak można zaryzykować założenie, że może to być jakiegoś rodzaju próba założenia knebla na internet, czyli odcięcia obywateli od Internetu, sieci internetowej, etc."

 :grin:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11646 dnia: Stycznia 21, 2011, 08:42:27 am »
ch**owy fragment wyciąłeś końcówka najlepsza
Cytuj
Obawiam się,że jeżeli te dokumenty rzeczywiście zawierają takie treści o jakich się półgębkiem przebąkuje, to sytuacja w Europie może się, niebezpiecznie i radykalnie zmienić. Dodam jeszcze, że panicznie boją się także ujawnienia szwajcarskich kont, prominentów tak PO jak i lewactwa.
   8)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11647 dnia: Stycznia 21, 2011, 10:29:57 am »
ja tam na końcu widzę to:

Cytuj
- proszę o możliwie rzetelną pomoc Polaków za granicą,przy potwierdzaniu tej informacji

niemniej przy publikacji wikileaks siła przebicia raportu mak to pikuś.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11648 dnia: Stycznia 21, 2011, 10:36:20 am »
ch**owy fragment wyciąłeś końcówka najlepsza
Cytuj
Obawiam się,że jeżeli te dokumenty rzeczywiście zawierają takie treści o jakich się półgębkiem przebąkuje, to sytuacja w Europie może się, niebezpiecznie i radykalnie zmienić. Dodam jeszcze, że panicznie boją się także ujawnienia szwajcarskich kont, prominentów tak PO jak i lewactwa.
  8)

Rozkradli już dostatecznie Polske, teraz nam emerytury wezmą  :lol: Good Jooooooooooob je**ny Tusku

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11649 dnia: Stycznia 21, 2011, 11:25:28 am »
Wszyscy teraz się będą wyzywać w sejmie i w mediach... elita kraju.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11650 dnia: Stycznia 21, 2011, 11:35:51 am »
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/318635,lis-o-posle-chloptas-chlystek.html#komentarze

Cytuj
Tomasz Lis, redaktor naczelny tygodnika "Wprost", nie zostawia suchej nitki na pośle PiS Mariuszu Kamińskim. "Ten chłoptaś, chłystek, który wychodzi i obsztorcowuje gówniarza premiera.

"Ten chłoptaś, chłystek, który wychodzi i obsztorcowuje gówniarza premiera. Przecież to nie była eksplozja emocji. Chłoptaś sobie to napisał, mocno wciskał długopis w kartkę, wyszedł i wydeklamował. Żałosne to było. Tandeta po prostu"

Według redaktora naczelnego tygodnika "Wprost" to, co obserwowaliśmy w Sejmie to zwykły cyrk. "Z jednej strony pod publikę, a z drugiej z wyrachowania i perfidii - dla prezesa Oni (posłowie PiS) na wyprzódki zgłaszali się do prezesa: jestem dobry, jestem gorliwy, dajcie prezesie miejsce na liście"

Wystarczy zamienić dwa słowa z tych co podkreśliłem: ,,prezesie" na premierze i ,,liście" na TVP i  pasuje do Lisa jak ulał :lol:

Swoją drogą gdzie ten wielki dziennikarzyna był jak ,,chłoptasie" i ,,chłystki'' z PO obsztrycowywali L. Kaczyńskiego.





« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2011, 11:46:20 am wysłana przez dante0 »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11651 dnia: Stycznia 21, 2011, 12:05:41 pm »
Wszyscy teraz się będą wyzywać w sejmie i w mediach... elita kraju.

Elita kraju zginęła w katastrofie.  :roll:

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11652 dnia: Stycznia 21, 2011, 12:48:07 pm »
http://tg24.pl/index.php?a=4219&t=1 Juszczenko miał fuksa ale wyrok śmierci nadal aktualny mimo że nie jest już u władzy.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11653 dnia: Stycznia 21, 2011, 13:39:46 pm »
http://tg24.pl/index.php?a=4219&t=1 Juszczenko miał fuksa ale wyrok śmierci nadal aktualny mimo że nie jest już u władzy.

Widzę, że z dnia na dzień wrzucasz tutaj coraz głupsze rzeczy.

Jakiś rosyjski student skleił demotywatora dla "beczuni", a pisze o tym najlepiej sprzedający się polski dziennik i ludzie się jeszcze tym emocjonują. Pewnie jak znajdą to, to będzie o tym reportaż w faktach:


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11654 dnia: Stycznia 21, 2011, 14:30:02 pm »
Ostro w dół chłopaki z poziomem.

A tym czasem zabójca polityków PiS z Łodzi okazał się być:

Cytuj
Ryszard C. był członkiem Platformy od kwietnia 2004 roku

http://www.rmf24.pl/raport-atak-na-biuro-pis/fakty/news-ryszard-c-byl-czlonkiem-po,nId,319546

A niektórzy fanatycy PO, nawet na tym forum, twierdzili ze to nie było zabójstwo polityczne. Teraz już nie ma co do tego wątpliwości.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11655 dnia: Stycznia 21, 2011, 14:38:49 pm »
wypie**alaj z tym zabójcą stąd wuher.

http://www.ntv.ru/novosti/190021/video/ POLECAM ZOBACZYĆ . Według prawosławia jeśli komuś wybije krew ze skroni jest zbrodniarzem i kłamcą.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=tusk TUSK  :lol:


Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11656 dnia: Stycznia 23, 2011, 13:28:15 pm »
Nie wiem czy było, ale to się nadaje dla was, szczególnie dla sieq'a, teraz już wiadomo na pewno, że Smoleńsk to był zamach.


svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11657 dnia: Stycznia 23, 2011, 13:33:56 pm »

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11658 dnia: Stycznia 23, 2011, 14:25:03 pm »
Nie wiem czy było, ale to się nadaje dla was, szczególnie dla sieq'a, teraz już wiadomo na pewno, że Smoleńsk to był zamach.




el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11659 dnia: Stycznia 23, 2011, 14:27:22 pm »
Może na temat, dla odmiany?

Ostro w dół chłopaki z poziomem.

A tym czasem zabójca polityków PiS z Łodzi okazał się być:

Cytuj
Ryszard C. był członkiem Platformy od kwietnia 2004 roku

http://www.rmf24.pl/raport-atak-na-biuro-pis/fakty/news-ryszard-c-byl-czlonkiem-po,nId,319546

A niektórzy fanatycy PO, nawet na tym forum, twierdzili ze to nie było zabójstwo polityczne. Teraz już nie ma co do tego wątpliwości.


Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11660 dnia: Stycznia 23, 2011, 14:36:27 pm »
Zabił bo miał nasrane w bani, tak jak i PO tak również za to może odpowiadać PIS, obydwie partie sobie nie szczędzą obraźliwych słów. Po prostu akurat znalazł się taki psychol w PO.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11661 dnia: Stycznia 23, 2011, 14:41:30 pm »
Tak gwoli ścisłości:

"W styczniu 2006 roku Ryszard C. został wykreślony z listy członków partii z powodu braku jakiejkolwiek aktywności. (...)"

Fanatycy znajdą się tu i tam, temu akurat odbiło doszczętnie. Nie pierwszy i nie ostatni szaleniec na świecie.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11662 dnia: Stycznia 23, 2011, 19:42:30 pm »
Zabił bo miał nasrane w bani, tak jak i PO tak również za to może odpowiadać PIS, obydwie partie sobie nie szczędzą obraźliwych słów. Po prostu akurat znalazł się taki psychol w PO.

Czyli jakbym po przeczytaniu twojego postu pojechal do twojego domu i zadźgał twoją matkę nożem wrzeszcząc że nienawidzę ciebie i twojej rodziny, to też byś uznał że winę za śmierć twojej matki ponoszę ja i ty w takim samym stopniu? I może sąd powinien nam taką samą karę wymierzyć? Litości.

Niektórzy z tej nienawiści do PiSu kompletnie poprzestawiali sobie wartości moralne.

Fakt jest taki, że to POwiec zaczął strzelać do bezbronnych PiSowców wrzeszcząc że chce pozabijać ich wszystkich na czele z Kaczyńskim. Jak ktoś tu ma problem z ustaleniem sobie kto w takiej sytuacji jest mordercą, a kto ofiarą, ten sam jest:

Cytat: Kerth
szaleniec
i
Cytat: Soul hunter 16
psychol


Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11663 dnia: Stycznia 23, 2011, 19:53:50 pm »
Czyli tego zabójcą uważasz za normalnego człowieka co go sekta PO przekonała do zabicia wszystkich PiSowców? I pewnie jeszcze sam premier go naznaczył! Wiesz cokolwiek o polityce i wyborach ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11664 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:03:05 pm »
Sensowni, inteligentni ludzie tacy jak Tarniak czy Setezer odchodzą z forum, a do tematu nagle przyłażą jakieś trolujące dzieci bez podstawowej wiedzy w temacie, jak kerth czy devilek. Faktycznie forum umiera.

Cytat: Devilek
Czyli tego zabójcą uważasz za normalnego człowieka co go sekta PO przekonała do zabicia wszystkich PiSowców? I pewnie jeszcze sam premier go naznaczył!

Tak, dokładnie to napisałem. Rozumiem że teraz wskażesz moje cytaty które udowadniają, że to co mi implikujesz jest prawdą? Zacznij od tego miejsca, w którym pisałem że premier go namaszczał, potem reszta, zwłaszcza to o sekcie. Czekam.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11665 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:13:39 pm »
Fakt jest taki, że to mordercca zaczął strzelać do bezbronnych PiSowców wrzeszcząc że chce pozabijać ich wszystkich na czele z Kaczyńskim. Jak ktoś tu ma problem z ustaleniem sobie kto w takiej sytuacji jest mordercą, a kto ofiarą, ten sam jest:

fixed.

btw. stać cię na więcej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11666 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:16:33 pm »
Sensowni, inteligentni ludzie tacy jak Tarniak czy Setezer odchodzą z forum, a do tematu nagle przyłażą jakieś trolujące dzieci bez podstawowej wiedzy w temacie, jak kerth czy devilek. Faktycznie forum umiera.

Cytat: Devilek
Czyli tego zabójcą uważasz za normalnego człowieka co go sekta PO przekonała do zabicia wszystkich PiSowców? I pewnie jeszcze sam premier go naznaczył!

Tak, dokładnie to napisałem. Rozumiem że teraz wskażesz moje cytaty które udowadniają, że to co mi implikujesz jest prawdą? Zacznij od tego miejsca, w którym pisałem że premier go namaszczał, potem reszta, zwłaszcza to o sekcie. Czekam.
No co pan zrobisz, już niedługo naprawde nie będzie tu z kimkolwiek sensownie pogadać i nie mówie tu tylko o tym temacie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11667 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:19:37 pm »
Przecież nikt Was tu nie nakazuje siedzieć.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11668 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:27:02 pm »
A ustalili w końcu jak tam z jego zdrowiem psychicznym?

becet morderstwo owszem było polityczne, ALE nie dlatego, że facet był politykiem, w dodatku byłym i w dodatku kompletnie się nie angażującym, TYLKO dlatego, że było z pobudek politycznych - chciał zabijać polityków PiSu.

Jego przynależność do platformy może ma coś z tym wspólnego a może nie, i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak wyolbrzymiasz znaczenie tego faktu. Co to ma właściwie udowodnić?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11669 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:35:02 pm »
A ustalili w końcu jak tam z jego zdrowiem psychicznym?

becet morderstwo owszem było polityczne, ALE nie dlatego, że facet był politykiem, w dodatku byłym i w dodatku kompletnie się nie angażującym, TYLKO dlatego, że było z pobudek politycznych - chciał zabijać polityków PiSu.

Jego przynależność do platformy może ma coś z tym wspólnego a może nie, i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak wyolbrzymiasz znaczenie tego faktu. Co to ma właściwie udowodnić?

ze to Tusk zlecil !

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11670 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:37:11 pm »
Jak to co? Zaraz po zamachu, kiedy zamachowiec jeszcze wrzeszczał że chodziło mu o członków PiS i tylko PiS, już PO oraz ich media rozpoczęły damage control, kłamiąc że to był przypadkowy człowiek, przypadkowe biuro, mu ogólnie chodziło o wszystkich polityków po równo, a do biura PiS trafił przypadkowo. Teraz, kiedy okazuję się że nie chodziło mu o przypadkowych ludzi, tylko o pisowców, a to nie była przypadkowa osoba, tylko POwiec, oddany fanatycznie ich idei, nie zapomnę przypomnieć że po raz kolejny ja miałem rację, twierdząc że to było zabójstwo polityczne, a nie przypadkowy odpał przypadkowego szaleńca.



Wiadomość scalona: [time]Styczeń 23, 2011, 21:50:43 pm[/time]
Z dnia zamachu:

a moze to jakis fanatyk pisu, wkur**ony za ostatnie rankingi?

I co, wersja forumowych powców okazała się prawdziwa?
No nie bardzo.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2011, 20:51:06 pm wysłana przez el becetol »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11671 dnia: Stycznia 23, 2011, 21:03:15 pm »
a to nie była przypadkowa osoba, tylko POwiec, oddany fanatycznie ich idei,

Były, nieaktywny powiec. Poza tym nie wiem czym właściwie jest idea PO, no chyba, że twierdzisz że wypowiedzi Palikota o polowaniu na Kaczyńskiego to jest idea PO, której wszyscy obecni i byli członkowie tej partii są fanatycznie oddani.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11672 dnia: Stycznia 23, 2011, 21:25:45 pm »
Poza tym nie wiem czym właściwie jest idea PO, no chyba, że twierdzisz że wypowiedzi Palikota o polowaniu na Kaczyńskiego to jest idea PO, której wszyscy obecni i byli członkowie tej partii są fanatycznie oddani.

Ten jeden akurat był. I co zrobisz? Jak się buduje strategię rządu na nienawiści i podżeganiu do fizycznej eliminacji opozycji, to takie są efekty. Był zamach fanatyka PO na biuro PiS - celem zamachu było wymordowanie ludzi ze względu na ich poglądy. Taka jest prawda, od początku miałem rację - nie mieli jej za to ludzie tworzący teorie spiskowe w stylu:

Cytuj
Szukając winnego zbrodni, przede wsyzstkim zadaje się pytanie, kto miał motyw i jakiś zysk z tego. Wszystkie poszlaki wskazują na PiS. Po trupach do celu?

Cytuj
a moze to jakis fanatyk pisu, wkur**ony za ostatnie rankingi?

Nie liczę co prawda aby ktoś z ludzi którzy te bzdury wypisywali teraz wejdą, przeproszą i przyznają mi rację. Nie mają na tyle honoru, zresztą nie jest mi to do niczego potrzebne. Faktów nie zakrzyczycie. To nie PiS, jak twierdziły forumowe lemingi, odpowiada za zamach - zbrodni dokonał dawny działacz PO.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11673 dnia: Stycznia 23, 2011, 21:41:14 pm »
el becetol na podstawie tym, że morderca był dawnym działaczem PO próbujesz przekonać, że to było zabójstwo polityczne to ja się pytam czy w są sekty co nakazują ludziom zabijać bo ja inne sensu tej wypowiedzi tej nie widzę, jak mi powiesz co to wnosi do wątku polityczne to otrzymasz moje oficjalne przeprosiny. A jak chcesz cytaty to popatrz na swój pierwszy post odnośnie tego tematu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11674 dnia: Stycznia 23, 2011, 21:44:45 pm »
el becetol na podstawie tym, że morderca był dawnym działaczem PO próbujesz przekonać, że to było zabójstwo polityczne to ja się pytam czy w są sekty co nakazują ludziom zabijać bo ja inne sensu tej wypowiedzi tej nie widzę, jak mi powiesz co to wnosi do wątku polityczne to otrzymasz moje oficjalne przeprosiny. A jak chcesz cytaty to popatrz na swój pierwszy post odnośnie tego tematu.
Naucz sie w końcu pisać po polsku.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11675 dnia: Stycznia 23, 2011, 22:25:00 pm »
el becetol na podstawie tym, że morderca był dawnym działaczem PO próbujesz przekonać, że to było zabójstwo polityczne to ja się pytam czy w są sekty co nakazują ludziom zabijać bo ja inne sensu tej wypowiedzi tej nie widzę, jak mi powiesz co to wnosi do wątku polityczne to otrzymasz moje oficjalne przeprosiny. A jak chcesz cytaty to popatrz na swój pierwszy post odnośnie tego tematu.

Gdyby był to były członek neonazistów i zamordował Żyda krzycząc "śmierć wszystkim Żydom", nie mielibyście najmniejszych problemów postrzegać przyczynę w tym właśnie ruchu, a nie tylko w umyśle tego człowieka.
Relatywizujecie na korzyść PO, nie wiedzieć dlaczego. A najgorsze jest to, że robicie to w imię logiki i obiektywizmu.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11676 dnia: Stycznia 24, 2011, 00:40:00 am »
Zabił bo miał nasrane w bani, tak jak i PO tak również za to może odpowiadać PIS, obydwie partie sobie nie szczędzą obraźliwych słów. Po prostu akurat znalazł się taki psychol w PO.

Czyli jakbym po przeczytaniu twojego postu pojechal do twojego domu i zadźgał twoją matkę nożem wrzeszcząc że nienawidzę ciebie i twojej rodziny, to też byś uznał że winę za śmierć twojej matki ponoszę ja i ty w takim samym stopniu? I może sąd powinien nam taką samą karę wymierzyć? Litości.


Niekoniecznie, po pierwsze, nie, nie ponoszę winy ponieważ ja nie zrobiłem nic, aby do tego zabójstwa doszło, bądź cokolwiek co mogłoby Cię sprowokować, po drugie, chodzi o to, że obwiniacie PO, za jakiegoś obłąkanego tak jakby oni kazali mu zabić. On zrobił to z wolnej woli, a obwiniając PO za język nienawiści który do zabójstwa miał doprowadzić, również możecie za to obwinić PIS, bo raczej mało kultury również jest w ich wypowiedziach(chodzi o równomierny rozkład winy jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o język używany w mediach, co jak chyba uważacie było motorem napędowym tego zabojstwa, chociaż Palikot za bardzo czasem przesadzał). Więc tak, zgadzam się z tym, że jest to zabójstwo na tle politycznym, ale nie zgadzam się z tym, żeby za to zabójstwo obwiniać PO albo jakąkolwiek partię jeżeli za fakt przyjmujemy to, że oni tego mu nie zlecili. Nie wypowiadam się na tematy związane bezpośrednio z politykami bo się na tym nie znam, ale jeżeli chodzi o to, to dobrze by było jakby politycy wszyscy zastanowili się nad tym co mówią, a obwiniane za to zabójstwo PO jest co najmniej śmieszne. Analogiczna sytuacja jak dzieciak zabije kogoś bo nagrał się w GTA. Gier się nie obwinia to dzieciak jest psycholem. I nie jestem fanatykiem PO i nie mam urazu do PIS, ta cała polityka jest śmieszna zarówno po jednej stronie obozu jak i po drugiej, ale jak na razie to wolę Tuska niż Kaczyńskiego, ale mówię tu o rozpatrywaniu w ramach jako człowiek, a nie polityk, bo to co pierdoli Jarek i jak wykorzystuje katastrofę do kampanii jest żenujące.

Chyba, że wcale tak nie uważacie, że to PO jest winne, a chodziło tylko o udowodnienie, że mówiąc kiedyś, że to na tle politycznym były głosy sprzeciwu, wtedy <ok>.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 00:49:42 am wysłana przez Soul hunter 16 »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11677 dnia: Stycznia 24, 2011, 07:12:57 am »
ostatnio mnie wzięło na przemyślenia i doszedłem do wniosku, że:

wojna polsko - polska

była przyczyną tego morderstwa, podobnie jak katastrofy w smoleńsku, szopki pod pałacem i jeszcze wielu innych rzeczy.

jakby jedna i druga strona notorycznie nie opluwała się przy każdej możliwej okazji, to powyższej dyskusji w ogóle by tu nie było.
i nie wyskakiwać mi zaraz, że to wina tylko po czy tylko pis. obie partie są siebie warte.
wszystko zaczęło się w 2005, gdzie pis wygrał minimalnie wybory, mieli się dogadać i się nie dogadali. od tego czasu hejt, hejt i jeszcze raz hejt. normalnie anonimowy kontra marcepan. dzieciaki i tyle. normalnie, aż się nie dobrze robi jak widać te wszystkie podjazdy.
w następnych wyborach głosuje na komuchów, a z tego tematu na razie znikam.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 07:19:32 am wysłana przez s00s »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11678 dnia: Stycznia 24, 2011, 09:14:17 am »
ostatnio mnie wzięło na przemyślenia i doszedłem do wniosku, że:

wojna polsko - polska

była przyczyną tego morderstwa, podobnie jak katastrofy w smoleńsku, szopki pod pałacem i jeszcze wielu innych rzeczy.

jakby jedna i druga strona notorycznie nie opluwała się przy każdej możliwej okazji, to powyższej dyskusji w ogóle by tu nie było.
i nie wyskakiwać mi zaraz, że to wina tylko po czy tylko pis. obie partie są siebie warte.
wszystko zaczęło się w 2005, gdzie pis wygrał minimalnie wybory, mieli się dogadać i się nie dogadali. od tego czasu hejt, hejt i jeszcze raz hejt. normalnie anonimowy kontra marcepan. dzieciaki i tyle. normalnie, aż się nie dobrze robi jak widać te wszystkie podjazdy.
w następnych wyborach głosuje na komuchów, a z tego tematu na razie znikam.
Moze i sa siebie warte, ale wiem jedno za czasów PIS gospodarka sie rozwijała, teraz kur** nawet emerytury chcą zabrać , kur** ZAL!! Ropa po 5zł , jedzenie drogie, wszystko leci na łeb na szyje, gospodarka sie zapada, już zagraniczne instytucje grożą nam głęboką zapaścią gospodarczą. Ale ch** PO wie najlepiej jak okraść do końca ten zjebany kraj. A i zapomniałbym o najważniejszym vat 23%  :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 09:16:28 am wysłana przez Tomasz »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11679 dnia: Stycznia 24, 2011, 09:23:39 am »
Jak się buduje strategię rządu na nienawiści i podżeganiu do fizycznej eliminacji opozycji, to takie są efekty.


To może w temacie:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/eksperci-lotniczy-gadaja-bzdury,1,4120024,wiadomosc.html

Cytuj
Specsłużby powinny sprawdzić tych ekspertów lotniczych, którzy od początku mówili, że wina leży po stronie polskich pilotów. Bo gadają bzdury. I nie wiadomo, dlaczego to robią

Zdaniem rzecznika PiS, politycy, którzy zgadzają się z głównymi tezami raportu MAK, "nie rozumieją polskiej racji stanu". - Musimy walczyć o taką wersję przebiegu lotu i przyczyn katastrofy, która zawsze będzie prawdziwa - wyjaśnił.

Korci PiS państwo totalitarne, oj korci. :P


P.S. A o "wieszaniu Palikota na gałęzi drzewa" posła Hofmana to zapomniałeś? Jak to miło żyć widząc tylko swoje racje. :grin: