Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653180 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11680 dnia: Stycznia 24, 2011, 09:59:01 am »
Cytat: Castor Krieg
Cytat: Adam Hofman
Musimy walczyć o taką wersję przebiegu lotu i przyczyn katastrofy, która zawsze będzie prawdziwa - wyjaśnił.

Oburzające! Walczyć o prawdę? TOTALITARYZM!

Ps. Państwo totalitarne to jest w Chinach. Miałeś chyba tam jechać, co cie ciągle powstrzymuje?

Wiadomość scalona: Stycznia 24, 2011, 10:05:21 am
Gdyby był to były członek neonazistów i zamordował Żyda krzycząc "śmierć wszystkim Żydom", nie mielibyście najmniejszych problemów postrzegać przyczynę w tym właśnie ruchu, a nie tylko w umyśle tego człowieka.
Relatywizujecie na korzyść PO, nie wiedzieć dlaczego. A najgorsze jest to, że robicie to w imię logiki i obiektywizmu.

Nic dodać, nic ująć.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 10:05:21 am wysłana przez el becetol »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11681 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:07:51 am »
Tobie i PiSowi nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PiSu: "Samolot spadł przez Rosjan, bohaterscy polscy piloci, Tusk i reszta to zdrajcy".

Tej "prawdzie" przeczą oczywiste fakty. Rosjanie zachowują się w bardzo przewidywalny sposób (zwalając winę na Polaków), ale i PiS jest banalnie łatwy do odgadnięcia (zwalanie winy na Tuska i Rosjan, męczeńska śmierć Kaczyńskiego jako mit ku celom PiSu).

Prawda jak często leży po środku: kontrolerzy lotu popełnili błędy i wykazali się brakiem profesjonalizmu, ale bezpośrednim winnym jest załoga polskiego samolotu, która złamała procedury.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 10:12:46 am wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11682 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:11:46 am »
Tobie i PiSowi nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PiSu: "Samolot spadł przez Rosjan, bohaterscy polscy piloci, Tusk i reszta to zdrajcy".

Tobie i PO nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PO: "Samolot spadł przez szarpiącego za wolant pijanego Lecha Kaczyńskiego, bohaterska rosyjska obsług wieży i nasz zbawca Putin, Jarosław i reszta to oszołomy".

Tej "prawdzie" przeczą oczywiste fakty.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11683 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:13:26 am »
Tobie i PiSowi nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PiSu: "Samolot spadł przez Rosjan, bohaterscy polscy piloci, Tusk i reszta to zdrajcy".

Tobie i PO nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PO: "Samolot spadł przez szarpiącego za wolant pijanego Lecha Kaczyńskiego, bohaterska rosyjska obsług wieży i nasz zbawca Putin, Jarosław i reszta to oszołomy".

Tej "prawdzie" przeczą oczywiste fakty.

Gdzie ja to pisałem? Moja opinia powyżej.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11684 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:21:10 am »
el becetol na podstawie tym, że morderca był dawnym działaczem PO próbujesz przekonać, że to było zabójstwo polityczne to ja się pytam czy w są sekty co nakazują ludziom zabijać bo ja inne sensu tej wypowiedzi tej nie widzę, jak mi powiesz co to wnosi do wątku polityczne to otrzymasz moje oficjalne przeprosiny. A jak chcesz cytaty to popatrz na swój pierwszy post odnośnie tego tematu.

Gdyby był to były członek neonazistów i zamordował Żyda krzycząc "śmierć wszystkim Żydom", nie mielibyście najmniejszych problemów postrzegać przyczynę w tym właśnie ruchu, a nie tylko w umyśle tego człowieka.
Relatywizujecie na korzyść PO, nie wiedzieć dlaczego. A najgorsze jest to, że robicie to w imię logiki i obiektywizmu.

Jeśli jakiś ruch cechuje antysemityzm i skrajny nacjonalizm, który mówi nienawidzimy ludzi pokroju komunistów i żydów to wiadomo, że jakiś krok do zabicia człowieka został wykonany. A czy PO w swoim programie punkt, który mówi nienawidzimy wszystko co związane z PiS ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11685 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:22:20 am »
Tobie i PiSowi nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PiSu: "Samolot spadł przez Rosjan, bohaterscy polscy piloci, Tusk i reszta to zdrajcy".

Tobie i PO nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PO: "Samolot spadł przez szarpiącego za wolant pijanego Lecha Kaczyńskiego, bohaterska rosyjska obsług wieży i nasz zbawca Putin, Jarosław i reszta to oszołomy".

Tej "prawdzie" przeczą oczywiste fakty.

Gdzie ja to pisałem? Moja opinia powyżej.

Widać, że za mało dyskutujesz z becetem, ale miło patrzeć jak inni się wpierdalają w jego pułapki. Teraz on Ci odbije dokładnie tym samym argumentem.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11686 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:27:39 am »
Tobie i PiSowi nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PiSu: "Samolot spadł przez Rosjan, bohaterscy polscy piloci, Tusk i reszta to zdrajcy".

Tobie i PO nie chodzi o prawdę - cała ta dyskusja i filozofowanie są po to, aby ukryć bardzo jasną myśl PO: "Samolot spadł przez szarpiącego za wolant pijanego Lecha Kaczyńskiego, bohaterska rosyjska obsług wieży i nasz zbawca Putin, Jarosław i reszta to oszołomy".

Tej "prawdzie" przeczą oczywiste fakty.

Gdzie ja to pisałem?

||
\/

Pilot pewnie nie chciał lądować, ale albo Kaczyński albo jego otoczenie kazało mu wylądować. Tamten pilot w Gruzji się postawił, ten pewnie mając w pamięci nieprzyjemności jakie spotkały kolegę-pilota wolał ryzykować lądowanie. I po zabawie.

Natomiast Rosjanie imponują postawą, zarówno premier jak i prezydent.


Wuher, mógłbym, ale to by było za proste. Znowu przestałby się odzywać na kilka tygodni nie mogąc znaleźć moich cytatów.


Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11687 dnia: Stycznia 24, 2011, 11:42:00 am »
Ludzie ale to nie jest najważniejsze, spadł samolot i ciul, czasem tak bywa, sytuacji już nie odwróći nikt, tu chodzi o zjebane PO które niszczy gospodarke!! Tego to już kur** nikt nie widzi, ale jak ma to widziec osoba która nawet nie pracuje i gówno wie o życiu.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11688 dnia: Stycznia 24, 2011, 12:00:48 pm »
el becetol na podstawie tym, że morderca był dawnym działaczem PO próbujesz przekonać, że to było zabójstwo polityczne to ja się pytam czy w są sekty co nakazują ludziom zabijać bo ja inne sensu tej wypowiedzi tej nie widzę, jak mi powiesz co to wnosi do wątku polityczne to otrzymasz moje oficjalne przeprosiny. A jak chcesz cytaty to popatrz na swój pierwszy post odnośnie tego tematu.

Gdyby był to były członek neonazistów i zamordował Żyda krzycząc "śmierć wszystkim Żydom", nie mielibyście najmniejszych problemów postrzegać przyczynę w tym właśnie ruchu, a nie tylko w umyśle tego człowieka.
Relatywizujecie na korzyść PO, nie wiedzieć dlaczego. A najgorsze jest to, że robicie to w imię logiki i obiektywizmu.

Jeśli jakiś ruch cechuje antysemityzm i skrajny nacjonalizm, który mówi nienawidzimy ludzi pokroju komunistów i żydów to wiadomo, że jakiś krok do zabicia człowieka został wykonany.

Dokładnie Devilek! Dokładnie tak.
Że aż pozwolę sobie Twoje słowa lekko zmodyfikować:
Cytuj
Jeśli jakąś partię cechuje nienawiść i skrajna dezaprobata, która mówi nienawidzimy ludzi PISu(moherów, staruchów, kleru..) to wiadomo, że jakiś krok do zabicia człowieka został wykonany.

Cytuj
A czy PO w swoim programie punkt, który mówi nienawidzimy wszystko co związane z PiS.
Po pierwsze, PO nie ma żadnego programu. W mediach jedyne co potrafią komentować, to działania PISu. Albo ładnie gadać o niczym z fajnymi obrazkami w tle.

A tak poza tym, to: no a nie?
Przecież język POowców, z Palikotem na czele, to czysta nienawiść i wzbudzanie dezaprobaty. Byli do tego stopnia skuteczni, że nawet dzieci w podstawówkach nienawidziły Kaczyńskiego, a kiedy je pytano "dlaczego?" to odpowiedź była prosta: "bo inni też tak robią"; "nie wiem"; "bo tak". A o tym, że masa ludzi reprezentuje ten sam poziom argumentacji, dodając ewentualnie jeden dwa cytaty albo hasełka, które gdzieś podłapali, to już szkoda mówić...

Indoktrynacja w czystej postaci.
Dlaczego? BO TAK!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 12:07:18 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11689 dnia: Stycznia 24, 2011, 12:02:58 pm »
Ludzie ale to nie jest najważniejsze, spadł samolot i ciul, czasem tak bywa, sytuacji już nie odwróći nikt, tu chodzi o zjebane PO które niszczy gospodarke!! Tego to już kur** nikt nie widzi, ale jak ma to widziec osoba która nawet nie pracuje i gówno wie o życiu.

Tak wiemy, za PiSu było Ci lepiej, to zapewne dzięki tym fenomenalnym i gruntownym reformom gospodarczym, które przeprowadzili po objęciu władzy po złych postkomuchach, i które odniosły natychmiastowy skutek poprawiając gospodarkę Polski. Jak to dobrze, że tak kompetentnie rządzili krajem i zajmowali się ważnymi problemami a nie rozliczaniem przeszłości i walką z przeciwnikami politycznymi.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11690 dnia: Stycznia 24, 2011, 12:11:08 pm »
Ludzie ale to nie jest najważniejsze, spadł samolot i ciul, czasem tak bywa, sytuacji już nie odwróći nikt, tu chodzi o zjebane PO które niszczy gospodarke!! Tego to już kur** nikt nie widzi, ale jak ma to widziec osoba która nawet nie pracuje i gówno wie o życiu.

Tak wiemy, za PiSu było Ci lepiej, to zapewne dzięki tym fenomenalnym i gruntownym reformom gospodarczym, które przeprowadzili po objęciu władzy po złych postkomuchach, i które odniosły natychmiastowy skutek poprawiając gospodarkę Polski. Jak to dobrze, że tak kompetentnie rządzili krajem i zajmowali się ważnymi problemami a nie rozliczaniem przeszłości i walką z przeciwnikami politycznymi.

Mi było lepiej? nie bądz żałosny, w całym kraju było lepiej, PIS nie bał sie dymisjonować ludzi którzy zawalili jakieś sprawy.
Media wykreowały PIS na bandydów i ludzi którzy sie tylko kłócą. A potem taki zaciemnione społeczeństwo głosuje na takich patałachów gdzie nie ma ani jednej kometentnej osoby do rządzenia. Ale tak PIS to zuoooo!!! taką Ci krzywdę wyyrzązili ze strach sie bać, co za naród.  :evil:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 12:28:13 pm wysłana przez Tomasz »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11691 dnia: Stycznia 24, 2011, 12:15:23 pm »
Ludzie ale to nie jest najważniejsze, spadł samolot i ciul, czasem tak bywa, sytuacji już nie odwróći nikt, tu chodzi o zjebane PO które niszczy gospodarke!! Tego to już kur** nikt nie widzi, ale jak ma to widziec osoba która nawet nie pracuje i gówno wie o życiu.

Tak wiemy, za PiSu było Ci lepiej, to zapewne dzięki tym fenomenalnym i gruntownym reformom gospodarczym, które przeprowadzili po objęciu władzy po złych postkomuchach, i które odniosły natychmiastowy skutek poprawiając gospodarkę Polski. Jak to dobrze, że tak kompetentnie rządzili krajem i zajmowali się ważnymi problemami a nie rozliczaniem przeszłości i walką z przeciwnikami politycznymi.


To też dość ciekawe Wuher.
Po 89 jakoś wszyscy widzieli, że postkomuna rządzi krajem i dlatego jest źle. Było to powszechnie obowiązujące wyjaśnienie na to, czemu Polska wciąż stoi w miejscu.
Pojawia się PIS, który chce tych ludzi rozliczyć i pociągnąć do odpowiedzialność, zwalczyć tych, którzy temu krajowi szkodzą, i nagle jest to zła i niewłaściwa polityka.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 12:17:20 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11692 dnia: Stycznia 24, 2011, 12:37:53 pm »
To co, teraz będziemy udawać, że za czasów PiSu nie było żadnej chamówy i robienia z polskiego rządu obory? Zapomniało się o Samoobronie i LPR? Zapomniało się o handlu stołkami? Zapomniało się laptopach Ziobry? Ile tego było? Nagle wszyscy zapomnieli co się działo w kraju i czemu to właśnie za czasów PiSu była tak duża emigracja, a potem ogromna frekwencja w przedwczesnych wyborach. Szkoda słów panowie.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11693 dnia: Stycznia 24, 2011, 12:51:28 pm »
Pojawia się PIS, który chce tych ludzi rozliczyć i pociągnąć do odpowiedzialność, zwalczyć tych, którzy temu krajowi szkodzą,

Jak Blidę :troll:

Kompletnie nie o to mi chodziło. Czegokolwiek by nie robili, nie zajmowali się gospodarką tak jak powinni, tak samo zresztą jak PO, które akurat jest zajęte ich niekończącą się kampanią wyborczą.




dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11694 dnia: Stycznia 24, 2011, 13:41:06 pm »
To co, teraz będziemy udawać, że za czasów PiSu nie było żadnej chamówy i robienia z polskiego rządu obory? Zapomniało się o Samoobronie i LPR?

Jeśli chodzi o LPR i Samoobronę to ja za to ,,podziękowałbym" też PO. Przegrali wygrane wybory prezydenckie i parlamentarne. Nie potrafili (tak jak PiS) pogodzić się z rolą koalicjanta. Postanowili więc ustawić się jako opozycja wiedząc, że PiS nie będzie miał zdolności koalicyjnej i zostanie mu koalicja LPR i Samoobroną. Oczywistym było, że musi odbić w notowaniach PiS no i był to idealny powód do walenia w niego jak w bęben.

Cytuj
Zapomniało się o handlu stołkami?

Normalne kularowe rozmowy.

Cytuj
Zapomniało się laptopach Ziobry?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5728194,Prokuratura_umorzyla_sledztwo_ws__laptopow_Ziobry.html

Cytuj
Ile tego było? Nagle wszyscy zapomnieli co się działo w kraju i czemu to właśnie za czasów PiSu była tak duża emigracja

Normaly proces przy wstąpieniu do UE. Zresztą teraz powinniśmy się spodziewać fali emigracji do Niemiec. Mam nadzieję, że w nadchodzącej kampani PiS wykorzysta to tak samo jak zrobiła to PO.

Cytuj
a potem ogromna frekwencja w przedwczesnych wyborach. Szkoda słów panowie.

Wynika z powyższego.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 13:43:16 pm wysłana przez dante0 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11695 dnia: Stycznia 24, 2011, 14:06:57 pm »
:lol: :lol: :lol:

"Normalne kuluarowe rozmowy". <ok>

Naprawdę nie mam zamiaru udowadniać komuś, że czarne jest czarne, a białe jest białe. Jak było każdy pamięta. Nie bez przyczyny zaledwie po 2 latach rządów PiSu doszło do ponownych wyborów, ale dalej wmawiajcie sobie, że to wszystko było jak najbardziej normalne.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11696 dnia: Stycznia 24, 2011, 14:38:38 pm »
:lol: :lol: :lol:

"Normalne kuluarowe rozmowy". <ok>

Tak. Może to szokujące, ale taka jest prawda. Każdy kto myśli, że politycy prywtnie rozmawiają ze sobą w taki sposób,  jak w TV, jest w błędzie.

Swoją drogą o duecie Morozowski i Sekielski przez ostatnie trzy lata coś się cicho zrobiło.  Brakło tematów na śledztwa dziennikarskie.

Cytuj
Naprawdę nie mam zamiaru udowadniać komuś, że czarne jest czarne, a białe jest białe. Jak było każdy pamięta. Nie bez przyczyny zaledwie po 2 latach rządów PiSu doszło do ponownych wyborów, ale dalej wmawiajcie sobie, że to wszystko było jak najbardziej normalne.

Do wyborów doszło bo PiS rozwaliła się koalicja - tak jak kilka razy po 89 roku. A że PiS nie chciał wegetować jako rząd mniejszościowy, który nic nie może zrobić (tak jak rząd Belki) - to już plus dla niego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11697 dnia: Stycznia 24, 2011, 14:57:34 pm »
No proszę, jak można obrócić nieudolność rządu w zaletę.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11698 dnia: Stycznia 24, 2011, 15:23:01 pm »
No proszę, jak można obrócić nieudolność rządu w zaletę.
Boban Ty czytasz co pisał kolega wyzej, tam masz same fakty, PIS nie był świety i żaden inny rząd, tylko to co wyprawia PO to mnie normalnie szlag trafia jasny. PIS dalej by rządził gdyby nie te afery w samobronie i jako partia musieli podjąc decyzję o ponownych wyborach, a ze te hieny wykorzystaly szum medialny wokół PIS to tak to właśnie bywa, wygrywa partia któara nie ma kompletnie bladego pojęcia o rządzeniu. Już nie będę wymieniał poraz setyn tych vatów 23% tych zjebanych emerytur ale wiec jedno, będzie jeszcze gorzej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11699 dnia: Stycznia 24, 2011, 15:40:26 pm »
A czy ja gdziekolwiek napisałem, że jestem zadowolony z obecnej sytuacji w PL? Nie, nie jestem jak większość, ale podzielam zdanie Soul_Hunter'a. Byłoby tragedią dla tego kraju, gdyby rządził PiS na czele z obłąkanym Jarkiem. Nie widzisz co ten człowiek wyczynia? Mało masz przykładów jego chorej ambicji (np. sprawa wyrzuconych posłanek, żerowanie na tragedii, Wawel)? Nie mówię, że cała partia PiS jest zatruta, ale niestety ludzie, którzy mają tam najwięcej do powiedzenia do normalnych nie należą.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 15:51:31 pm wysłana przez BoBaN »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11700 dnia: Stycznia 24, 2011, 16:08:40 pm »
Byłoby tragedią dla tego kraju, gdyby rządził PiS na czele z opętanym Jarkiem.
Rządził już i nawet dobra koniunktura była. Ministrem finansów zostałaby pewnie Gilowska (Gilowska> Rostowski), czyli przeciętnemu Polakowi mogłoby być tylko lepiej.

Cytuj
Nie widzisz co ten człowiek wyczynia? Mało masz przykładów jego chorej ambicji
(np. sprawa wyrzuconych posłanek
A który polityk jej nie ma? Tusk, Olechowski, Płażyński i Rokita - mówi ci to coś?

Cytuj
żerowanie na tragedii

A czy żerowaniem nie jest obwinianie przez kilka miesięcy Lecha za katastrofę? Te wszystkie przecieki ze śledztwa.  Albo przykład sprzed kilku dni, kiedy to rząd został poddany krytyce za raport MAG i nagle wypłynęła sprawa odszkodowań - nie śmierdzi ci to wrzutą medialną?

Cytuj
Wawel
Kwestia dyskusyjna - biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zginął prezydent ja jestem za.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 16:16:56 pm wysłana przez dante0 »

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11701 dnia: Stycznia 24, 2011, 18:54:49 pm »
Cytuj
Nie widzisz co ten człowiek wyczynia? Mało masz przykładów jego chorej ambicji
(np. sprawa wyrzuconych posłanek
A który polityk jej nie ma? Tusk, Olechowski, Płażyński i Rokita - mówi ci to coś?
Cytuj
chorej ambicji

Ambicję ma każdy. No, prawie. Tu chodzi o ambicję zostania zbawicielem kraju, wiecznie żywym Stalinem polski.

Cytuj
Wawel
Kwestia dyskusyjna - biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zginął prezydent ja jestem za.
No tak, przecież zginął bohaterską śmiercią w wypadku.


Po pierwsze, PiS nie ma żadnego programu. W mediach jedyne co potrafią komentować, to działania Tuska. Albo ładnie gadać o pierdołach z niefajnymi obrazkami w tle.
Fixed

Mi było lepiej? nie bądz żałosny, w całym kraju było lepiej (szczególnie ludziom niesłusznie oskarżanym przez ziobrę, protestującym rolnikom, pielęgniarką, lekarzom, stoczniowcom którzy rządowi kaczyńskiego zawdzięczają upadek ich miejsc pracy), PIS nie bał sie dymisjonować ludzi którzy byli niewygodni polityczniey.
Fixed

Moze i sa siebie warte, ale wiem jedno za czasów PIS gospodarka sie rozwijała, teraz kur** nawet emerytury chcą zabrać , kur** ZAL!! Ropa po 5zł , jedzenie drogie, wszystko leci na łeb na szyje, gospodarka sie zapada, już zagraniczne instytucje grożą nam głęboką zapaścią gospodarczą. Ale ch** PO wie najlepiej jak okraść do końca ten zjebany kraj. A i zapomniałbym o najważniejszym vat 23%  :lol: :lol:
To, że poprzedni rząd nie podwyższył podatków wynikało z tego, że nie musiał tego robić (nie miał światowego kryzysu gospodarczego na plecach, ani ogromnej dziury budżetowej zostawionej po poprzednikach). a nie z tego, że był taki świetny. Gdyby rządzili teraz, zapewne też podnieśli by podatki a ceny (choćby jak wspominasz ropy i żywności) stały by na tym samym poziomie co teraz, bo głównie wpływa na to sytuacja na światowych rynkach.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11702 dnia: Stycznia 24, 2011, 19:40:22 pm »
Cytuj
Nie widzisz co ten człowiek wyczynia? Mało masz przykładów jego chorej ambicji
(np. sprawa wyrzuconych posłanek
A który polityk jej nie ma? Tusk, Olechowski, Płażyński i Rokita - mówi ci to coś?
Cytuj
chorej ambicji

Ambicję ma każdy. No, prawie. Tu chodzi o ambicję zostania zbawicielem kraju, wiecznie żywym Stalinem polski.

Mam gdzieś jakie podłoże ma jego chęć zdobycia władzy. Może być nawet zbawicielem jeśli będzie to miało pozytywny wpływ na sytuację w kraju.

Cytuj
Wawel
Kwestia dyskusyjna - biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zginął prezydent ja jestem za.
Cytuj
No tak, przecież zginął bohaterską śmiercią w wypadku.
Dokładnie, lecz bez słowa ,,bohaterską".




LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11703 dnia: Stycznia 24, 2011, 19:45:05 pm »
Rządził już i nawet dobra koniunktura była.


A potem przyszedl globalny kryzys, za ktory odpowiada PO i sie pogorszylo. :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11704 dnia: Stycznia 24, 2011, 19:46:06 pm »
Gdyby rządzili teraz, zapewne

Nasze forumowe medium znów działa. :lol: Raz czytał w myślach, teraz tłumaczy co by się stało w równoległym wszechświecie, gdyby babcia miała wąsy. To tym bardziej niezwykłe, że te wszystkie magiczne atrybuty pozwalające zrozumieć istotę wszechrzeczy posiada człowiek, który nie potrafił odróżnić kota od psa. Ba, pól dnia wpierał wszystkim że kot z gifa to pies i nic go nie było w stanie przekonać, że prawda jest inna.

To tak tylko w kwestii czy z kimś takim warto w ogóle wchodzić w polemikę i czy będzie potrafił uznać, że ktokolwiek poza nim ma racje.

Btw.

http://konflikty.wp.pl/title,Rosnie-liczba-ofiar-zamachu-na-lotnisku-w-Moskwie-35-osob-nie-zyje-150-rannych,wid,13066099,wiadomosc.html?ticaid=1ba8c&_ticrsn=5

Moim zdaniem zamach, ale pewnie zaraz jakiś spec ustali że to też wypadek. I że winę ponosi Kaczyński.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11705 dnia: Stycznia 24, 2011, 19:52:36 pm »
Zebym nie wiem jak kotś narzekał na PIS to prawdy nie zmieni, za czasów PIS'u żyło sie lepiej i wali mnie jak oni to robili. Ważne zeby ludzią żyło sie lepiej, a pratacze z PO co oni robią? Ja bym to wystrzelał wkurwe

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11706 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:00:51 pm »
Zebym nie wiem jak kotś narzekał na PIS to prawdy nie zmieni, za czasów PIS'u żyło sie lepiej i wali mnie jak oni to robili. Ważne zeby ludzią żyło sie lepiej, a pratacze z PO co oni robią? Ja bym to wystrzelał wkurwe


Rządził już i nawet dobra koniunktura była.


A potem przyszedl globalny kryzys, za ktory odpowiada PO i sie pogorszylo. :lol:

PO pewnie tez odpowiada za zwiekszony VAT w UK, obciety socjal, podniesiony wiek emerytalny i kupe ludzi tracacych prace w UK.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11707 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:04:59 pm »
Zebym nie wiem jak kotś narzekał na PIS to prawdy nie zmieni, za czasów PIS'u żyło sie lepiej i wali mnie jak oni to robili. Ważne zeby ludzią żyło sie lepiej, a pratacze z PO co oni robią? Ja bym to wystrzelał wkurwe


Rządził już i nawet dobra koniunktura była.


A potem przyszedl globalny kryzys, za ktory odpowiada PO i sie pogorszylo. :lol:

PO pewnie tez odpowiada za zwiekszony VAT w UK, obciety socjal, podniesiony wiek emerytalny i kupe ludzi tracacych prace w UK.
Ty sobie jaja robisz? co mnie obchodzi UK i co ma do tego Polski rząd? Mówie co robią u nas, a robia gówno, sory pogrążają ten kraj w coraz większej zapaści, a pogratulować mozecie wyborcom głosującym na PO!!

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11708 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:05:17 pm »
Czekaj, czekaj jak można powiedzieć że na przestrzeni 2 czy 3 lat zmieniło się tyle że żyło ci się lepiej :D Chyba się na życiu nie znam :P Nagle PO weszło i nie wiem zmniejszyli ci pensję? Zwolnili? Jeszcze mi powiedz że przez PO. Tak samo wyższe ceny jedzenia itp. Tu w grę wchodzi ekonomia, warunku na rynkach światowych itp. Dlatego nie piszę w takich tematach bo pierwszy post i tylko łapać się za głowę.
Osobiście nie jestem ani za PO ani za PIS. Obydwie partie wysadzić. Chciałbym kogoś nowego w rządzie co porządzi 8 czy 10 lat, będzie miał czas na zmiany - zacznie je wprowadzać, kontrolować potem i ewentualnie ulepszać. A teraz mamy wybory, rok obiecanek, rok "wprowadzania" planów, i 2 lata kampanii wyborczej w tym obiecanki na następną kadencję...
Prezydent też powinien mieć dłuższą kadencję, 7 lat jak w II RP było dobrym rozwiązaniem uważam.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11709 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:08:32 pm »
Czekaj, czekaj jak można powiedzieć że na przestrzeni 2 czy 3 lat zmieniło się tyle że żyło ci się lepiej :D Chyba się na życiu nie znam :P Nagle PO weszło i nie wiem zmniejszyli ci pensję? Zwolnili? Jeszcze mi powiedz że przez PO. Tak samo wyższe ceny jedzenia itp. Tu w grę wchodzi ekonomia, warunku na rynkach światowych itp. Dlatego nie piszę w takich tematach bo pierwszy post i tylko łapać się za głowę.
Osobiście nie jestem ani za PO ani za PIS. Obydwie partie wysadzić. Chciałbym kogoś nowego w rządzie co porządzi 8 czy 10 lat, będzie miał na zmiany, zacznie je wprowadzać, kontrolować potem i ewentualnie ulepszać. A teraz mamy wybory, rok obiecanek, rok "wprowadzania" planów, i 2 lata kampanii wyborczej w tym obiecanki na następną kadencję...
Prezydent też powinien mieć dłuższą kadencję, 7 lat jak w II RP było dobrym rozwiązaniem uważam.
Właśnie widać gówno wiesz o życiu, jakby Ci przyszło robic zakupy codziennie tankować do auta i koparki, do tego faktóry 23% vat!!!!! GDZIE w BUDOWLANCE ma to szalenie WIELKIE znaczenie, ale skąd do diabła masz to wiedzieć!!! Wiec człowieku zamilcz jeśli nie wiesz ile dzisiaj życie kosztuje. PS Jeszcze jedno pamiętam jak Tusk śmiałsie z kaczyńskiego jak marchewka podrożała o kilka groszy i za to atakował rząd, to teraz do diabła niech ten kretyn popatrzy na swój rząd i zobaczy co wyprawia, vat w górę, żywność w góre, ropa po 5zł!!! Emerytury chcą nam dać mniejsze!! To jest dla Ciebie standard?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 20:11:11 pm wysłana przez Tomasz »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11710 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:09:23 pm »
Ty sobie jaja robisz? co mnie obchodzi UK i co ma do tego Polski rząd? Mówie co robią u nas, a robia gówno, sory pogrążają ten kraj w coraz większej zapaści, a pogratulować mozecie wyborcom głosującym na PO!!

Cytuj
globalny kryzys

Wszystkim, wszedzie sie pogorszylo, wszystkie kraje maja problemy finansowe, sa ciecia w budzecie, ludzie traca prace itd. A przyklad UK mial pokazac, ze to co tak cie martwi w sytuacji Polskiej gospodarki dotyka rowniez inne, duzo sileniejsze kraje.




el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11711 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:11:12 pm »
Cytat: Londek
UK

Za chujową sytuację gospodarczą w UK odpowiada m.in. najazd przygłupich emigrantów.  

Cytuj
globalny kryzys

Nas globalny kryzys ominął dzięki magicznym rządom PO, płemieł milion razy to tłumaczył przecież.



Czyżby płemieł kłamał z ta "zieloną wyspą"?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 20:15:04 pm wysłana przez el becetol »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11712 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:12:28 pm »
Ty sobie jaja robisz? co mnie obchodzi UK i co ma do tego Polski rząd? Mówie co robią u nas, a robia gówno, sory pogrążają ten kraj w coraz większej zapaści, a pogratulować mozecie wyborcom głosującym na PO!!

Cytuj
globalny kryzys

Wszystkim, wszedzie sie pogorszylo, wszystkie kraje maja problemy finansowe, sa ciecia w budzecie, ludzie traca prace itd. A przyklad UK mial pokazac, ze to co tak cie martwi w sytuacji Polskiej gospodarki dotyka rowniez inne, duzo sileniejsze kraje.




Tylko człwokieku jaki masz poziom życia w UK, Niemczech czy Belgi itp a jaki w Polsce??!!

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11713 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:15:25 pm »
Kuźwa zaczynam własną działalność więc sam zamilcz. Sam uważam że podnoszenie VATu to olbrzymia głupota. Akurat ekonomiści mówią wyraźnie, że podnoszenie stawek podatkowych właściwie nigdy w historii nie pomogło. Prosty przykład wódki gdzie akcyza sięga zenitu. Co robi społeczeństwo? Przenosi się do szarej strefy i sprzedaje na lewo. Kiedy mamy niższy podatek wyrób nielegalny się nie opłaca - nie ma ryzyka a i wyroby w sklepach są dobrej jakości. Nagle wpłaty z podatków podnoszą się diametralnie i rząd głupieje: no przecie obniżyliśmy podatki, więc jak to? Każdy ekonomista doskonale o tym wie.
A tak na marginesie budowlanka to ponoć obecnie dobrze prosperujący rynek więc hmm. Chyba że prywatnie działasz to co innego

Tylko człwokieku jaki masz poziom życia w UK, Niemczech czy Belgi itp a jaki w Polsce??!!
Tylko człowieku jaki kraj będąc 45 lat pod rządami komunistycznymi, teraz zajebiście przędzie ? Polska i tak radzi sobie świetnie istniejąc ledwie ponad 20 lat.

Sorry Tomasz ale prezentujesz typowy pogląd Polaczka narzekającego na obecny stan i rząd. A wystarczy spojrzeć na historię kraju (nie tak odległa przecież) i pewne ekonomiczne aspekty i sytuacja się co nieco rozjaśnia.

Co do emerytury to już od jakiegoś czasu nie liczę na rząd że mi da solidną, więc sam sobie na nią "pracuję" ale to już inny temat :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 20:23:59 pm wysłana przez szmajdzik »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11714 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:16:56 pm »
Za chujową sytuację gospodarczą w UK odpowiada m.in. najazd przygłupich emigrantów.

Nie boj nic, po forum widac, ze wielu gorszych zostalo jeszcze w PL  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wiadomość scalona: Stycznia 24, 2011, 20:19:05 pm
Cytat: Londek
UK


Cytuj
globalny kryzys

Nas globalny kryzys ominął dzięki magicznym rządom PO, płemieł milion razy to tłumaczył przecież.



Czyżby płemieł kłamał z ta "zieloną wyspą"?


No widocznie sie wiele zmienilo od czasu, tej konferencji prasowej. Nie zapominaj, ze czym wieksze problemy partnerow PL tym i gorzej w kraju nad Wisla.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2011, 20:19:05 pm wysłana przez LoNdEk »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11715 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:22:31 pm »
Kuźwa zaczynam własną działalność więc sam zamilcz. Sam uważam że podnoszenie VATu to olbrzymia głupota. Akurat ekonomiści mówią wyraźnie, że podnoszenie stawek podatkowych właściwie nigdy w historii nie pomogło. Prosty przykład wódki gdzie akcyza sięga zenitu. Co robi społeczeństwo? Przenosi się do szarej strefy i sprzedaje na lewo. Kiedy mamy niższy podatek wyrób nielegalny się nie opłaca - nie ma ryzyka a i wyroby w sklepach są dobrej jakości. Nagle wpłaty z podatków podnoszą się diametralnie i rząd głupieje: no przecie obniżyliśmy podatki, więc jak to? Każdy ekonomista doskonale o tym wie.
A tak na marginesie budowlanka to ponoć obecnie dobrze prosperujący rynek więc hmm. Chyba że prywatnie działasz to co innego

Tylko człwokieku jaki masz poziom życia w UK, Niemczech czy Belgi itp a jaki w Polsce??!!
Tylko człowieku jaki kraj będąc 45 lat pod rządami komunistycznymi, teraz zajebiście przędzie ? Polska i tak radzi sobie świetnie istniejąc ledwie ponad 20 lat.

Sorry Tomasz ale prezentujesz typowy pogląd Polaczka narzekającego na obecny stan i rząd. A wystarczy spojrzeć na historię kraju (nie tak odległa przecież) i pewne ekonomiczne aspekty i sytuacja się co nieco rozjaśnia.
No i sam sobie odpowiedziałeś, więc po cholere wyskakjesz z tekstami ze za PIS'u było tak samo jak to za przeproszeniem gówno prawda. Chcesz założyć działalnosć to chwała Ci za to, zobaczysz jak Ciezko jest przy takiej polityce rządu

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11716 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:24:00 pm »
za czasów PIS'u żyło sie lepiej i wali mnie jak oni to robili.

Taaaa... może na tym zakończ swoją karierę w tym temacie. Widzisz, postawienie obok siebie dwóch faktów takich jak "w pewnym okresie rządziło pewne ugrupowanie" i "w tym samym okresie mój status socjoekonomiczny był lepszy niż jest obecnie" nie znaczy absolutnie nic jeżeli nie jesteś w stanie wykazać związku przyczynowo-skutkowego między tymi stwierdzeniami.

Cytat: Londek
UK

Za chujową sytuację gospodarczą w UK odpowiada m.in. najazd przygłupich emigrantów.  

Tak i nie. Tania siła robocza jest im potrzebna, gorzej że ta tania siła robocza to urocze polaczyny, które nie mogą pójść spać jeśli nie zrobią jakiegoś wału. Żeby nie było to nie jest kwestia tylko polaków, większość emigrantów do oporu wyzyskuje socjal.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11717 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:27:24 pm »
za czasów PIS'u żyło sie lepiej i wali mnie jak oni to robili.

Taaaa... może na tym zakończ swoją karierę w tym temacie. Widzisz, postawienie obok siebie dwóch faktów takich jak "w pewnym okresie rządziło pewne ugrupowanie" i "w tym samym okresie mój status socjoekonomiczny był lepszy niż jest obecnie" nie znaczy absolutnie nic jeżeli nie jesteś w stanie wykazać związku przyczynowo-skutkowego między tymi stwierdzeniami.

Cytat: Londek
UK

Za chujową sytuację gospodarczą w UK odpowiada m.in. najazd przygłupich emigrantów.  

Tak i nie. Tania siła robocza jest im potrzebna, gorzej że ta tania siła robocza to urocze polaczyny, które nie mogą pójść spać jeśli nie zrobią jakiegoś wału. Żeby nie było to nie jest kwestia tylko polaków, większość emigrantów do oporu wyzyskuje socjal.
Mało Ci faktów?

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11718 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:31:09 pm »
za czasów PIS'u żyło sie lepiej i wali mnie jak oni to robili.

Taaaa... może na tym zakończ swoją karierę w tym temacie. Widzisz, postawienie obok siebie dwóch faktów takich jak "w pewnym okresie rządziło pewne ugrupowanie" i "w tym samym okresie mój status socjoekonomiczny był lepszy niż jest obecnie" nie znaczy absolutnie nic jeżeli nie jesteś w stanie wykazać związku przyczynowo-skutkowego między tymi stwierdzeniami.

Cytat: Londek
UK

Za chujową sytuację gospodarczą w UK odpowiada m.in. najazd przygłupich emigrantów. 

Tak i nie. Tania siła robocza jest im potrzebna, gorzej że ta tania siła robocza to urocze polaczyny, które nie mogą pójść spać jeśli nie zrobią jakiegoś wału. Żeby nie było to nie jest kwestia tylko polaków, większość emigrantów do oporu wyzyskuje socjal.
Mało Ci faktów?

Czytaj mój post tak długo aż go zrozumiesz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11719 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:33:02 pm »
Wielu polakow wyjechalo z UK od kiedy sie zaczal kryzys, ja mialem takie szczescie, ze mi sie coraz lepiej powodzi odkad sie kryzys zaczal.  8)


http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/235905,financial-times-jak-kryzys-ominal-polske.html

becet polecam:

http://www.imf.org/external/pubs/ft/scr/2011/cr1124.pdf



Cytuj
IMF praises Poland
2011-01-24

“Poland’s very strong economic policies in the decade prior to the global crisis contributed to very strong economic fundamentals. At the outset of the global crisis, Poland had limited macroeconomic imbalances: credit and domestic demand growth had remained relatively moderate, inflation was contained, current account and fiscal deficits had been restrained, and as a result public and external debt were at comfortable levels.

This performance owed much to a track record of sound policies. Poland’s commitment to the EU Stability and Growth Pact helped to lower the fiscal deficit and limit government debt. Comprehensive pension reforms helped to address the long-term challenges of an aging population. A determined anti-inflationary focus—in the context of an effective inflation targeting regime and a floating exchange rate policy—built confidence in monetary institutions and anchored inflation expectations. Finally, a strong financial supervisory framework fostered a well-capitalized banking system” wrote the International Monetary Fund in a decision granting it a new two-year arrangement (flexible credit line) in the amount of approx. USD 30 million.

Flexible Credit Line (FCL) is granted only to countries with strong macroeconomic foundations and sound, transparent economic policy. According to IMF, the FCL will strengthen the ability of Polish government to act effectively in case of a deterioration on the global financial market.

http://www.polishmarket.com.pl/document/:24421?p=%2Flate%2F,IMF+praises+Poland.en.html