Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 652132 razy)

0 użytkowników i 100 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11800 dnia: Stycznia 26, 2011, 11:48:55 am »
A jak stronę wcześniej miałeś w porównanie w którym morderca Ryszard C. porównany jest do dzielnego policjanta, a zamordowani pisowcy do "bandytów", to już jakoś żadnemu z was nie przeszkadzało. Ot, relatywizm moralny.

Cytat: Palpatine
Były policjant, który zastrzeli bandytę krzycząc "śmierć złoczyńcom!" też będzie dowodem, że policja pierze mózgi? (...)

Oczywiście, że nie. Nie wiem czemu niektórzy nie mogą, lub nie chcą tego zrozumieć.

Ba, nawet było ździwienie Bobana czemu ktoś tak genialnej analogii nie może zrozumieć.

Hint: Maertin zmień w swoim porównaniu KKK na NSDAP. Wtedy będą mieli i partie polityczną, i wybraną, i rządzącą krajem, i mowe nienawiści, i wtedy tez cywile wychodzili na ulicę mordować ludzi których wskazywała rządząca partia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 11:54:21 am wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11801 dnia: Stycznia 26, 2011, 11:52:00 am »
Uważasz, że jeżeli były policjant zastrzeli bandytę, to będzie dowodem, że Policja pierze mózgi? o_0 Nieźle.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11802 dnia: Stycznia 26, 2011, 11:55:13 am »
Uważasz, że jeżeli były policjant zastrzeli bandytę, to będzie dowodem, że Policja pierze mózgi? o_0 Nieźle.

Jak policjant zastrzeli bandytę, to będzie dowód że policja go dobrze wyszkoliła. Jeżeli dla ciebie morderca strzelający do niewinnych ludzi to to samo co policjant strzelający do bandyty to "o_0 Nieźle."


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11803 dnia: Stycznia 26, 2011, 11:56:47 am »
A jeśli były policjant zastrzeli niewinnego człowieka, a nie bandytę? Wtedy oskarżamy całą Policję, że sprała mu mózg?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11804 dnia: Stycznia 26, 2011, 11:58:48 am »
No tak, czyli wolno im siać nienawiść i nawoływać do mordowania - super!
Narzekacie na poziom debaty, a przytakujecie temu, co ją zaniża.

Mylisz się. To tak jakby porównać partię polityczną do grupy terrorystycznej. Takie porównanie jest kompletnie bezsensu, bo partia polityczna ma w założeniu zarządzać krajem, a grupa terrorystyczna ma w założeniu zabijać ludzi. Jeśli więc były członek partii politycznej popełnia morderstwo, to nie ma to nic wspólnego z tym, że kiedyś był w jakiejś partii. Natomiast jeśli były członek grupy terrorystycznej wysadza się w powietrze i zabija ludzi, to jako główny tego powód powinno być rozpatrywane jego wcześniejsze powiązanie z terrorystami.

Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że nieważne jest CZYM są, tylko jak i jakie poglądy głoszą? Tak, dokładnie, ich celem powinno być zarządzanie krajem, a nie sianie nienawiści wobec określonej grupy społecznej i nawoływanie do mordowania. ZUPEŁNIE JAK KKK!

Cytuj
Gdyby miał się posunąć dalej idąc Twoim tokiem rozumowania, to mógłbym pokusić się o stwierdzenie, że Ryszard C. po słowach PiSu o powieszeniu Palikota na gałęzi, chciał go przed tym ochronić i postanowił powstrzymać ludzi partii, która do tego namawiała. Skąd wiesz, że to nie miało wpływu na Ryszarda C?
Świetnie, zaczynasz rozumieć co mówię. Napisałeś coś całkowicie prawdopodobnego i wiem tyle co ty, na ile te słowa z ust polityka PISu wpłynęły między innymi na jego decyzję.
Nie widzę co w tym jest głupiego, czy niedorzecznego.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11805 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:02:09 pm »
Tak Boban, zmieńmy jeszcze policjanta na słonika, strzelanie do puszczania bąków i o wszystko oskarżmy Kaczyńskiego.
Nie o tym pisałeś.
Oburzyłeś się że porównanie PO do innych organizacji jest złe, natomiast porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta powstrzymującego bandytów już dla ciebie było ok. Jeśli dla ciebie morderca to to samo co policjant, a niewinna ofiara to to samo co bandyta, to znaczy że masz elementarne problemy z odróżnianiem dobra od zła.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 12:03:41 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11806 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:03:40 pm »
Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że nieważne jest CZYM są, tylko jak i jakie poglądy głoszą? Tak, dokładnie, ich celem powinno być zarządzanie krajem, a nie sianie nienawiści wobec określonej grupy społecznej i nawoływanie do mordowania. ZUPEŁNIE JAK KKK!

...i PiS.

Cytuj
Gdyby miał się posunąć dalej idąc Twoim tokiem rozumowania, to mógłbym pokusić się o stwierdzenie, że Ryszard C. po słowach PiSu o powieszeniu Palikota na gałęzi, chciał go przed tym ochronić i postanowił powstrzymać ludzi partii, która do tego namawiała. Skąd wiesz, że to nie miało wpływu na Ryszarda C?
Świetnie, zaczynasz rozumieć co mówię. Napisałeś coś całkowicie prawdopodobnego i wiem tyle co ty, na ile te słowa z ust polityka PISu wpłynęły między innymi na jego decyzję.
Nie widzę co w tym jest głupiego, czy niedorzecznego.

Problem w tym, że ja widzę w tym głupotę i niedorzeczność. Gdyby przyjąć taki tok myślenia to wszystko można zgonić na Bogu ducha winnych ludzi. Dziecko zabiło matkę = wina wydawców brutalnych gier. Były policjant zabił niewinnego człowieka = wina Policji. Człowiek zjadł drugiego człowieka około godziny 11:35 = wina Makłowicza.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11807 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:06:45 pm »
Wasze myślenie:

Hitlerowiec zabił Żyda =  wina tylko tego jednego hiltlerowca, pewnie był walnięty, cała ideologia nazistowska nie ma z tym nic wspólnego.

Zaiste ciekawe. Pewnie ten Żyd to bandyta, a hitlerowiec to dzielny policjant.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11808 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:08:50 pm »
Tak Boban, zmieńmy jeszcze policjanta na słonika, strzelanie do puszczania bąków i o wszystko oskarżmy Kaczyńskiego.

Ja tylko pokazuje jak głupie są te próby udowodnienia, że Ryszard C. zabił, bo się nasłuchał posłów PO w tv.

Nie o tym pisałeś.

:lol: :lol: :lol:

Ja wiem o czym pisałem i dokładnie o tym o czym chciałem.

Oburzyłeś się że porównanie PO do innych organizacji jest złe, natomiast porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta powstrzymującego bandytów już dla ciebie było ok.

Proszę o cytaty gdzie napisałem, że porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta jest dla mnie ok.

Jeśli dla ciebie morderca to to samo co policjant, a niewinna ofiara to to samo co bandyta, to znaczy że masz elementarne problemy z odróżnianiem dobra od zła.

Proszę o cytaty gdzie napisałem, że morderca to to samo co policjant i o cytaty gdzie napisałem, że niewinna ofiara to to samo co bandyta.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11809 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:10:08 pm »
A jak stronę wcześniej miałeś w porównanie w którym morderca Ryszard C. porównany jest do dzielnego policjanta, a zamordowani pisowcy do "bandytów", to już jakoś żadnemu z was nie przeszkadzało. Ot, relatywizm moralny.

Cytat: Palpatine
Były policjant, który zastrzeli bandytę krzycząc "śmierć złoczyńcom!" też będzie dowodem, że policja pierze mózgi? (...)

Oczywiście, że nie. Nie wiem czemu niektórzy nie mogą, lub nie chcą tego zrozumieć.

Ba, nawet było ździwienie Bobana czemu ktoś tak genialnej analogii nie może zrozumieć.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11810 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:12:57 pm »
Cytaty poproszę, CYTATY gdzie napisałem:

...że porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta jest dla mnie ok.

...że morderca to to samo co policjant.

...że niewinna ofiara to to samo co bandyta.

Nic takiego nie wkleiłeś.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 12:20:42 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11811 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:19:55 pm »
Przecież wkleiłem o_0

Raz jeszcze:

Oburzyłeś się że porównanie PO do innych organizacji jest złe, natomiast porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta powstrzymującego bandytów już dla ciebie było ok.

Proszę o cytaty gdzie napisałem, że porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta jest dla mnie ok.

A jak stronę wcześniej miałeś w porównanie w którym morderca Ryszard C. porównany jest do dzielnego policjanta, a zamordowani pisowcy do "bandytów", to już jakoś żadnemu z was nie przeszkadzało. Ot, relatywizm moralny.

Cytat: Palpatine
Były policjant, który zastrzeli bandytę krzycząc "śmierć złoczyńcom!" też będzie dowodem, że policja pierze mózgi? (...)

Oczywiście, że nie. Nie wiem czemu niektórzy nie mogą, lub nie chcą tego zrozumieć.

Ba, nawet było ździwienie Bobana czemu ktoś tak genialnej analogii nie może zrozumieć.

Na porównanie Maertina się oburzyłeś wrzeszcząc że nie można tak porównywać, natomiast na porównanie Ryszarda C. do policjanta a zamordowanych do bandytów nie dość że nie wydaje ci się dziwne, to jeszcze aprobująco je zastanawiasz się czemu nikt nie może tego świetnego porównania zrozumieć. Nie rób z siebie idioty, trzeci raz twoich słów w których zgadzasz się z Palpatinem wklejać nie będę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11812 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:21:02 pm »
Cytaty poproszę, CYTATY gdzie napisałem:

...że porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta jest dla mnie ok.

...że morderca to to samo co policjant.

...że niewinna ofiara to to samo co bandyta.

Nic takiego nie wkleiłeś.

Czekam. Inaczej odszczekaj ładnie te swoje insynuacje.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11813 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:22:18 pm »
Nie rób z siebie idioty, trzeci raz twoich słów w których zgadzasz się z Palpatinem wklejać nie będę.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11814 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:22:37 pm »
Były policjant, który zastrzeli bandytę krzycząc "śmierć złoczyńcom!" też będzie dowodem, że policja pierze mózgi?
Oczywiście, że nie. Nie wiem czemu niektórzy nie mogą, lub nie chcą tego zrozumieć.
Moja interpretacja, jestem trzeźwy i poczytalny (musicie uwierzyć na słowo pisane):
były policjant, który zastrzeli bandytę krzycząc "śmierć złoczyńcom!" nie jest dowodem na pranie mózgu przez Policję.

Jak z tego można wysnuć, że dla Bobana:
porównanie PO do innych organizacji jest złe, natomiast porównanie Ryszarda C. do dzielnego policjanta powstrzymującego bandytów już dla ciebie było ok.
a tym bardziej, że Boban uważa, że:
morderca to to samo co policjant, a niewinna ofiara to to samo co bandyta
jest dla mnie ciekawostką psychologiczną. Ale zaraz, to dyskusja internetowa z becetolem, czemu ja się właściwie dziwię.

@becet: ucz się dyskusji od maertina, dużo Ci brakuje. Zauważ jak kończy się każda taka dyskusja z Tobą - wobec oczywistych faktów i wykazania braku racji, zaczynasz wkładać ludziom "teksty w klawiaturę", na podstawie swoich urojonych interpretacji.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11815 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:23:35 pm »
Nie chce mi się już Boban...
Albo uproszczasz, albo relatywizujesz. Tak samo prart.

Problemy i wydarzenia rozpatruje się w świetle kontekstu, w jakim mają miejsce.
Kiedy były członek KKK zabija czarnego człowieka - trzeba sprawdzić, co nim kierowało, jaka była motywacja. Jaka ideologia. Jeżeli się okażę, że ideologia KKK - należy się zastanowić, czy KKK nie będzie przyczyną dalszych przewinień tego typu. Tak się stało KKK zakazano. A działali uprzednio legalnie i de facto ich postulaty nie głoszą mordowania czarnych ludzi.
Ale cała ideologia wskazuje białych jako "nadrasę", a raczej czarnych jako podrasę i to w efekcie przyczynia się do nienawiści, a nienawiść do agresji, a manifestacja agresji skutkuje ofiarami.
 
Jeżeli emerytowany policjant zabije bandytę - DOBRZE. Wyniósł odpowiednie wartości z organizacji, która zajmuje się unieszkodliwianiem bandytów.

Jeżeli emerytowany policjant zabije niewinnego człowieka - znowu trzeba sprawdzić motywację i jej powiązanie z policją na tle ideologicznym jest mało prawdopodobne - BO NIE MA POWIĄZANIA. Bowiem policja nie uczy unieszkodliwiania niewinnych ludzi!

Jeżeli jest partia, która publicznie sieje nienawiść do określonych grup społecznych i nawołuje do mordowania - TO nie różni się swoimi wypowiedziami absolutnie niczym od KKK, i kiedy jakiś człowiek kogoś zabije w takich okolicznościach, a ofiarą okaże się osoba należąca do wspomnianych grup społecznych - TO MA MIEJSCE POWIĄZANIE.

Jest to tak bardzo oczywiste i nasuwające się na myśl samemu, że absolutnie nie dociera do mnie, jak można tutaj na siłę szukać sposobu, aby ten porządek burzyć. Tłumaczy to tylko relatywizm.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 12:36:52 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11816 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:24:31 pm »
@Becetol

:lol: :lol: :lol:

Tak jak myślałem. Po raz kolejny próbujesz komuś wcisnąć, że napisał coś na co nie masz nawet najmniejszego dowodu. Nie ładnie kłamczuszku.

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 26, 2011, 13:26:15 pm[/time]
Zauważ jak kończy się każda taka dyskusja z Tobą - wobec oczywistych faktów i wykazania braku racji, zaczynasz wkładać ludziom "teksty w klawiaturę", na podstawie swoich urojonych interpretacji.

EGZAKLI!!! Lepiej bym tego nie ujął. Dokładnie tak kończy się każda dyskusja z el_becetolem kiedy zaczyna brakować mu argumentów i widzi, że nie ma racji.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 12:27:39 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11817 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:28:17 pm »
Akceptowane przez was porównanie:

Cytuj
Były policjant, który zastrzeli bandytę krzycząc "śmierć złoczyńcom!"

Fakt:

Cytuj
Morderca Ryszard C, który zastrzelił niewinnych ludzi krzycząc "śmierć pisowcom"

Więc kogo do kogo porównujecie:

Ryszard C. = morderca
niewinni ludzie = bandyta
"śmierć złoczyńcom!" = "śmierć pisowcom"

Natomiast porównanie Maertina gdzie porównuje mowę nienawiści PO do mowy nienawiści KKK już jest dla was nieakceptowalne.

Widzę że macie ostre problemy z moralnością.  :lol:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11818 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:29:44 pm »
Już nie pierd**, ta blazenada staje się męcząca. Wyśpij się może albo co.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11819 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:32:05 pm »
Już nie pierd**, ta blazenada staje się męcząca. Wyśpij się może albo co.

Znów zero argumentów i bluzgi. Typowe.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11820 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:32:45 pm »
Ja też kończę dyskusję, bo przekonałem się, że nie ma sensu. A nie zamierzam dalej prosić o cytaty wypowiedzi, które ktoś na siłę próbuje mi wcisnąć, bo mu to pasuje do jego urojonych interpretacji. Yo!

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11821 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:35:22 pm »
Już nie pierd**, ta blazenada staje się męcząca. Wyśpij się może albo co.

Znów zero argumentów i bluzgi. Typowe.
Dobranoc!

Wiadomość scalona: Stycznia 26, 2011, 12:43:35 pm
maertin, odpowiem tak:
masz rację, również całą pewnością uważam, że wypowiedzi wysoko postawionych posłów PO i posła PiS mają powiązanie z wydarzeniami w Łodzi. Nie jest to jednak powiązanie przyczynowo-skutkowe a jedną z mniej znaczących okoliczności. Przyczyny siedzą w głowie tego typa a nie w ustach Palikota, Sikorskiego czy Hofmana. I chcę już skończyć ten temat, proszę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 12:43:35 pm wysłana przez prart »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11822 dnia: Stycznia 26, 2011, 13:20:53 pm »
Dobrze.

Wiedz jednak, że nie zgadzam się, iż jest to mniej znacząca okoliczność.
Ta bomba równie dobrze mogła wybuchnąć w drugą stronę.

Napięcie rosło nieustannie i było to czuć wyraźnie w powietrzu.
I tak jak becet, mam nadzieję, że to było jednostkowe wydarzenie. Ale mam obawy co do tego...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 13:23:27 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11823 dnia: Stycznia 26, 2011, 13:35:02 pm »
Ta bomba równie dobrze mogła wybuchnąć w drugą stronę.

Może tak, może nie - ale fakt jest taki że nie wybuchła w drugą stronę. Jak już gdybamy, to można by się zastanowić czy jakby to były PiSowiec wbił faktycznie i powiesił Palikota wrzeszcząc że zabije wszystkich POwców, to czy nasze obiektywne media i ich odbiorcy tak samo by go usprawiedliwiały, twierdząc że to tylko przypadkowy niepoczytalny człowiek który chciał zabić jakiegokolwiek polityka i fakt że był w PiSie nie ma nic do rzeczy, a wczesniejsze słowa polityków tej partii nie miały na to żadnego wpływu.

Ośmielę się przypuszczać, że byłoby zupełnie inaczej.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 13:37:57 pm wysłana przez el becetol »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11824 dnia: Stycznia 26, 2011, 13:42:34 pm »
Dokładnie tak też to postrzegam.

No ale już się zgodziłem, że nie będę dalej drążył tematu. Niemniej szkoda - bo są to kwestie, które powinny być jasne dla wszystkich, a nie być rozdzierane na różne stanowiska.
Milczenie nie jest tu wskazane.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11825 dnia: Stycznia 27, 2011, 00:29:26 am »
Milczenie nie jest tu wskazane.

Też tak uważam, ale o czym się mówi niestety decydują media. A te jadą dalej:

Cytuj
W ankiecie tygodnika "Nie" wypowiedzieli się m.in. politycy: wicemarszałek sejmu Jerzy Wenderlich, były poseł Janusz Palikot, poseł niezrzeszony Kazimierz Kutz i były wicepremier Andrzej Lepper, a także psycholog społeczny Janusz Czapiński, dziennikarze, Jacek Żakowski i Piotr Najsztub.

Palikot pytany, jak skończy prezes PiS odparł natomiast, że popełni samobójstwo. Kutz również uważa, że Kaczyński "skończy samobójstwem". Według niego, bezpośrednią przyczyną samobójstwa prezesa PiS będzie śmierć matki, która wkrótce nastąpi. - Wcale mu tego nie życzę. Ale śmierć samobójcza to wcale nie jest taka zła rzecz, jeśli człowiek ma się tak męczyć - dodał.

Lepper uważa, że Kaczyński skończy źle, "na całe szczęście dla Polski i Polaków".

'Elita' przemówiła...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11826 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:34:12 am »
Z przerażającą pewnością siebie wypowiadają te słowa.

Gdybym lepiej nie wiedział, rzekłbym, że brzmi to jak groźba.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11827 dnia: Stycznia 27, 2011, 19:35:01 pm »
Poseł PiS: Sąd kapturowy, kwota z sufitu. Ujawnić zapis monitoringu

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/posel-pis-sad-kapturowy-kwota-z-sufitu-ujawnic-zap,1,4156829,wiadomosc.html

Cytuj
W rozmowie z Onet.pl poseł Łukasz Zbonikowski twierdzi, że wyrok - jeśli ten jest faktem - jest niezrozumiały, a wymiar sprawiedliwości na Cyprze, określa mianem sądu kapturowego, który posłom PiS odebrał prawo do obrony. Karol Karski i właśnie Zbonikowski mają, jak informowała TVN24, zapłacić ponad 11 i pół tysiąca euro grzywny. Posłowie z PiS mieli się upić i zniszczyć dwa wózki golfowe podczas pobytu w 2008 roku w jednym z luksusowych hoteli na Cyprze.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11828 dnia: Stycznia 27, 2011, 22:46:48 pm »
Coś mi tu nie gra... może panowie z PiS cofnęli się do czasów wojny ? Albo chcą uwaga tutaj teoria spiskowa poleci: zrodzić dyskusję na temat wymiarów sprawiedliwości i ich bezprawnych metod w kontekście wiecie już jakim ;). Ciekawe czy dziennikarz przeczytał swoje wypociny i przez chwile zastanowił się, że coś tu nie gra? Z drugiej strony czytam co chwile newsy sportowe które też się nie kleją, Real sprzedający swojego jedynego napastnika który zaczął strzelać akurat gole.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11829 dnia: Stycznia 28, 2011, 00:34:45 am »
Z drugiej strony czytam co chwile newsy sportowe które też się nie kleją, Real sprzedający swojego jedynego napastnika który zaczął strzelać akurat gole.
Link?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11830 dnia: Stycznia 28, 2011, 10:23:37 am »
Z drugiej strony czytam co chwile newsy sportowe które też się nie kleją, Real sprzedający swojego jedynego napastnika który zaczął strzelać akurat gole.
Link?
Nie chce mi się szukać, czytałem to na onecie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11831 dnia: Stycznia 28, 2011, 14:46:13 pm »
No tez czytalem ze benzema moze wyleciec no adebayor przychodzi

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11832 dnia: Stycznia 28, 2011, 19:10:49 pm »
Poseł PiS: Sąd kapturowy, kwota z sufitu. Ujawnić zapis monitoringu

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/posel-pis-sad-kapturowy-kwota-z-sufitu-ujawnic-zap,1,4156829,wiadomosc.html

Cytuj
W rozmowie z Onet.pl poseł Łukasz Zbonikowski twierdzi, że wyrok - jeśli ten jest faktem - jest niezrozumiały, a wymiar sprawiedliwości na Cyprze, określa mianem sądu kapturowego, który posłom PiS odebrał prawo do obrony. Karol Karski i właśnie Zbonikowski mają, jak informowała TVN24, zapłacić ponad 11 i pół tysiąca euro grzywny. Posłowie z PiS mieli się upić i zniszczyć dwa wózki golfowe podczas pobytu w 2008 roku w jednym z luksusowych hoteli na Cyprze.

A co to ma wspólnego z polityką?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11833 dnia: Stycznia 28, 2011, 19:22:35 pm »
Poseł PiS: Sąd kapturowy, kwota z sufitu. Ujawnić zapis monitoringu

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/posel-pis-sad-kapturowy-kwota-z-sufitu-ujawnic-zap,1,4156829,wiadomosc.html

Cytuj
W rozmowie z Onet.pl poseł Łukasz Zbonikowski twierdzi, że wyrok - jeśli ten jest faktem - jest niezrozumiały, a wymiar sprawiedliwości na Cyprze, określa mianem sądu kapturowego, który posłom PiS odebrał prawo do obrony. Karol Karski i właśnie Zbonikowski mają, jak informowała TVN24, zapłacić ponad 11 i pół tysiąca euro grzywny. Posłowie z PiS mieli się upić i zniszczyć dwa wózki golfowe podczas pobytu w 2008 roku w jednym z luksusowych hoteli na Cyprze.

A co to ma wspólnego z polityką?

tyle samo co analiza czy Ryszard C jest poczytalny albo czy to Putin zestrzelil Kaczynskiego

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11834 dnia: Stycznia 28, 2011, 19:28:00 pm »
Zabójstwo było polityczne, a w zdemolowaniu wózków golfowych motywów politycznych nie dostrzegam.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11835 dnia: Stycznia 28, 2011, 19:28:00 pm »
Na TV Trwam występuje Kaczyński, który rozmawia z księdzem o polityce.

Zabójstwo było polityczne, a w zdemolowaniu wózków golfowych motywów politycznych nie dostrzegam.
Ale na pewno związane z polityką. Czy trzeba osobny temat zakładać aby pisać co wyprawiają nasi politycy?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2011, 19:35:19 pm wysłana przez Devilek »
Yeahh, me and hate that's an odd couple

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11836 dnia: Stycznia 28, 2011, 20:24:59 pm »
Mógłbym przerwać i napisać coś na temat, a nie o piłkarzach i hotelowych wózkach golfowych?

No więc po dzisiejsze kontrkonferencji prasowej, chciałbym powitać Balcerowicza w kręgu zacofanych moherów :lol:
Nie tak dawno Music jeszcze śmiał się z Samoobrony i ich hasła "Balcerowicz musi odejść", a tu nagle POwcy wyzywają Balcerowicza jeszcze dosadniej - od barbarzyńcy który zaprzedaje duszę diabłu. Szkoda że Music już się pożegnał, ciekawe jakby zareagował na fakt że jego ukochana partia zrównała się z Samoobroną  :lol:

Jak widać sympatia różowego salonika na pstrym koniu jeździ i nawet tacy ludzie jak Balcerowicz mogą stać się jej wrogiem numer jeden - wystarczy poddać krytycę jakiekolwiek działania Tuska.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2011, 21:56:49 pm wysłana przez el becetol »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11837 dnia: Stycznia 28, 2011, 22:41:10 pm »
Szkoda że Music już się pożegnał,

Co? Gdzie? Kiedy?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11838 dnia: Stycznia 28, 2011, 22:49:03 pm »
Również będę mykał.
Granie ograniczam, ale nie rezygnuję, więc gdy wyjdzie KZ3 to chętnie poszpilam, na PSN'ie jestem dostępny.
 
Dzięki za te 5 lat (ponad), ale konta nie kasuję, niech te kilka tys postów będzie podpisane.

See ya :]

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11839 dnia: Stycznia 28, 2011, 23:13:29 pm »
Również będę mykał.
Granie ograniczam, ale nie rezygnuję, więc gdy wyjdzie KZ3 to chętnie poszpilam, na PSN'ie jestem dostępny.
 
Dzięki za te 5 lat (ponad), ale konta nie kasuję, niech te kilka tys postów będzie podpisane.

See ya :]

Rzuca to trochę cień na Twoją teorię, że sensowni ludzie odchodzą z forum.