Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650968 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12520 dnia: Września 15, 2011, 22:11:30 pm »
W sumie nie, bo te ośrodki leczące homoseksualizm o niczym nie świadczą. To liga Jana Nowaka i telewizyjnej wody.

Leczą? Leczą. Więc jak dla mnie o czymś świadczą.

W dodatku podobno ich metody nie są na zasadzie prania mózgu tylko normalnej psychoterapii.

http://www.rp.pl/artykul/17,717842-Nicolosi-w-Poznaniu-powie--jak-leczyc-z-homoseksualizmu.html
A tu link do tego o czym mówiłem.

Cytuj
Chodziło nam tylko o to, by uniwersytet nie podpierał swoim autorytetem pseudonaukowych teorii. Cel osiągnęliśmy  – mówi Katarzyna Gajewska z poznańskiego Stowarzyszenia Dni Równości i Tolerancji.

 :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2011, 22:15:33 pm wysłana przez Ciapkas »

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12521 dnia: Września 15, 2011, 22:15:44 pm »
Znajdź w necie jeden przypadek "wyleczenia" najpierw, a potem mów o skuteczności. Wiesz w ogóle jak to działa? Ja doskonale wiem o czym pisałeś, bo to jest ów piewca.

Inicjatywa słusznie zablokowana, bo to tak jakby uczyć na uniwersytetach biologii w oparciu o teorię Wielkiego Projektu.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2011, 22:20:04 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12522 dnia: Września 15, 2011, 22:24:30 pm »
Cytuj
Inicjatywa słusznie zablokowana, bo to tak jakby uczyć na uniwersytetach biologii w oparciu o teorię Wielkiego Projektu.

Chyba bardziej : Uczyć na salach uniwersytetu religii

Nauka ma nurty oficjalne i nieoficjalne. Było bardzo wielu chętnych i gość chciał tylko dużą aulę.

Cytuj
Znajdź w necie jeden przypadek "wyleczenia" najpierw, a potem mów o skuteczności.

Anonimowy wpis moze zrobić kazdy burak a nikt kto wstydził się tego przed wyleczeniem nie będzie publikował swojej historii w necie. Wg gościa skutecznośc sięga 1/3.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12523 dnia: Września 15, 2011, 22:26:40 pm »
Wg Jana Nowaka metoda Jana Nowaka ma 100% skuteczność.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12524 dnia: Września 15, 2011, 22:27:18 pm »

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12525 dnia: Września 15, 2011, 22:30:40 pm »
http://www.josephnicolosi.com/glatze-interview/

Ok, mam :]
W którym miejscu jest coś o leczeniu, bo nie mogę znaleźć. Jest tylko wywiad z zadeklarowanym chrześcijaninem, który medytował i chciał być bliżej Boga. A ponoć:

Nicolosi: Zaznaczał, że do tzw. terapii reparatywnej dopuszcza jedynie te osoby, które mają głębokie wewnętrzne przeświadczenie o potrzebie zmiany. – Pragnienie to nie może być motywowane religią – dodawał.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12526 dnia: Września 15, 2011, 22:32:04 pm »
Znalazłem przypadek wyleczenia - check.

A odnośnie tego Michela - to czy wiara w Boga wyklucza możliwość leczenia? Trochę to głupie, zreszta jutro ten wywiad przeczytam w całości.

Jutro znajdę o metodach leczenia, raczej to nie będzie trudno bo gośc ma wszystko na stronie.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2011, 22:33:46 pm wysłana przez Ciapkas »

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12527 dnia: Września 15, 2011, 22:37:03 pm »
Znalazłem przypadek wyleczenia - check.

Jajebie. Trzeba LECZENIA, żeby kogoś WYLECZYĆ. On sobie medytował i myślał o Bogu. To nie jest leczenie.

Cytuj
A odnośnie tego Michela - to czy wiara w Boga wyklucza możliwość leczenia? Trochę to głupie, zreszta jutro ten wywiad przeczytam w całości.
Say what? Weź czytaj ze zrozumieniem.

Pseudo-nauką się nie jaram. Jak będą empiryczne dowody "wyleczenia" homoseksualizmu poprzez terapię to można w ogóle myśleć o dyskusji. Może czas zacząć leczyć ludzi z wiary? Akurat by się zdało skoro to też problem natury psychologicznej.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2011, 22:41:17 pm wysłana przez tarniak »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12528 dnia: Września 15, 2011, 22:40:55 pm »
Jak będą empiryczne dowody "wyleczenia" homoseksualizmu poprzez terapię to można w ogóle myśleć o dyskusji.
Wtedy, to już raczej nie ma o czym dyskutować.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12529 dnia: Września 16, 2011, 09:45:21 am »
http://www.narth.com/docs/pol-intnicolosi.pdf

Przeczytaj tarniak ten wywiad.

Wiadomość scalona: Września 16, 2011, 09:47:52 am
I chciałbym się też dowiedzieć jak na ten temat zapatruje się Castor. Dlaczego organizacje gejowskie protestują? Przeciez nikt nie zmusza nikogo do terapii, to tylko daje ten WYBÓR, który tak chcesz żeby ludzie mieli.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2011, 09:47:52 am wysłana przez Ciapkas »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12530 dnia: Września 16, 2011, 10:10:11 am »
No bo wybór musi być jedynie słuszny. Przecież to ta sama ideologia co przed laty (Tarniak coś pisał ze nic się nie zmieniło :troll:) - już wtedy mówiono że w ZSRR każdy jest szczęśliwy. Albo martwy. Do wyboru.

Wiadomość scalona: Września 16, 2011, 10:23:02 am

Anyways, lewica (JUŻ TA PRAWDZIWA LEWICA Z KRYTYKI) zabiera głos w dyskusji o nieważne czym:



Zdecydowanie to lepsze niż Naczas.

« Ostatnia zmiana: Września 16, 2011, 10:23:02 am wysłana przez el becetol »

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12531 dnia: Września 16, 2011, 10:40:07 am »
Happening jak happening, nigdy mnie nie przekonywały takie rzeczy. No ale dojebałeś się, przekręciłeś tekst o braku zmian i jest git. Ja, w przeciwieństwie do niektórych w tym temacie, nie mam problemu z krytyczną oceną postaw i ideii w "swoim" środowisku. Dlatego KP zatrudniająca ludzi na umowach śmieciowych, publikująca jednocześnie tyrady na temat raportu o młodych i o umowach per se, straciła u mnie sporo. To tak jakby ktoś był za PiSem i bronił Beaty Kempy. :troll:

Ciapkas:

Jaką rolę odgrywa w Pana koncepcji modlitwa?
Nicolosi: Jeżeli klient jest na to otwarty, to modlę się z nim. Nasza terapia w grupie zawsze zaczyna się modlitwą, osoba zainteresowana zawierza swoją walkę Bogu albo Chrystusowi. Cała chrześcijańska koncepcja uzdrowienia z homoseksualizmu opiera się na następującym założeniu: Bóg chciał, abyś był heteroseksualny i jest to dobrą wolą Boga, aby zrealizować twoją prawdziwą tożsamość, a twoją prawdziwą tożsamość odnajdziesz w swojej płci, w twoim heteroseksualizmie.


NAUKA! :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2011, 10:43:59 am wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12532 dnia: Września 16, 2011, 11:13:14 am »
Tylko, że własnie popisałeś się ignorancją. Większość terapeutów uważa, że sukces w leczeniu zalezy od zaangażownia się w terapię chorego - również poprzez wiarę(jeśli leczący się jest wierzący).

Zresztą nie podałem tego linku żebyś wybrał sobie jeden fragment, który Cię rozbawił tylko żebyś przeczytał na jakiej podstawie odbywa się leczenie i jaka jest etiologia tej choroby/stanu.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12533 dnia: Września 20, 2011, 18:35:11 pm »
I chciałbym się też dowiedzieć jak na ten temat zapatruje się Castor. Dlaczego organizacje gejowskie protestują? Przeciez nikt nie zmusza nikogo do terapii, to tylko daje ten WYBÓR, który tak chcesz żeby ludzie mieli.

Chętnie podyskutuję, ale jakie jest pytanie? Domyślam się, że pytasz czemu organizacje gejowskie protestują przeciwko klinikom leczenia homoseksualizmu? Mnie to rybka, może coś takiego działać. Natomiast domyślam się, że działanie takich ośrodków propaguje pogląd, że homoseksualizm to choroba (w domyśle, jak się można z czegoś wyleczyć, to jest to choroba), co jest niezgodne z obecną nauką, i na potwierdzenie tej tezy nie ma żadnych dowodów naukowych. Dlatego też WHO zdjęło homoseksualizm z listy chorób. Natomiast jeszcze raz podkreślam, że dla mnie takie ośrodki mogą działać, na równi z grupami wsparcia dla ludzi nie akceptujących swojej orientacji homoseksualnej. Jeśli ktoś ma chęć skorzystania z tego rodzaju terapii to nie widzę problemu, tyle tylko że podkreślam - nie ma żadnych dowodów że jakakolwiek terapia tego typu jest skuteczna. Do wszelkich opowieści o osobach które nagle stały się heteroseksualne należy podchodzić ostrożnie - wcale nie muszą one być wyleczone, lecz zwyczajnie tłumić w sobie skłonności homoseksualne, tak jak ksiądz tłumi w sobie swoje żądze seksualne żyjąc w celibacie (co zazwyczaj kończy się niezbyt dobrze, vide pedofilia + ogólne wrażenie, że księża to smutasy).

Jeśli natomiast uznać, że "każdy ma prawo do własnej opinii" na temat homoseksualizmu to np - proszę tylko najpierw usunąć z prawa IDIOTYCZNY przepis o obrazie uczuć religijnych. Chcę móc w majestacie prawa opowiadać, że Bóg to głupoty i bajania, ponieważ dowodów na istnienie Boga nie ma. Tutaj dochodzimy do paradoksu: ci sami katolicy, którzy publicznie twierdzą, że homoseksualizm to choroba (na co nie ma dowodów naukowych) ciągają Nergala po sądach, że wyśmiewa ich wiarę (na co również nie ma dowodów naukowych).



P.S. Ciapkas, czytam ten wywiad i już bzdura na pierwszej stronie:

Cytuj
Nie chodzi o to, aby tę heteroseksualność przeżywać fizycznie – możesz żyć we wstrzemięźliwości, jednakże jako osoba jesteś heteroseksualny.

Seksualność i orientacja seksualna to nie uprawianie seksu (chociaż to bardzo miły dodatek), tylko pociąg fizyczny i/lub psychologiczny do osób tej samej płci. Tak więc rybka, że nie uprawiasz seksu, jak nadal jako facetowi podobają ci się faceci!

Cytuj
Innym ważnym czynnikiem jest fakt, że terapeuta zachęca i pomaga w nawiązywaniu i utrzymywaniu prawdziwych, nieerotycznych przyjaźni z mężczyznami. Osoba ta musi się uczyć, jak z erotycznego obiektu stać się braterskim przyjacielem. Jeżeli nawiąże braterskie relacje z innym mężczyzną, wtedy pociąg seksualny będzie nieważny, wręcz absurdalny.

Idąc dalej tą drogą - wszyscy homoseksualiści chcą przelecieć innych facetów, wszyscy heteroseksualiści chcą hop w siano z niewiastą. Już na drugiej stronie ta obsesja na punkcie seksu typowa dla środowisk katolickich!

Rozumiem, że gej nie może mieć kumpli facetów, którym nie chce wskoczyć do majtek?

Cytuj
Jedną z największych przeszkód jest cały program gejów: kłamstwo, że ludzie takimi się rodzą, że nie mogą się zmienić. Na nieszczęście nawet niektóre nasze Kościoły przejęły to kłamstwo i rzeczywiście wierzą, że Bóg stwarza homoseksualistów. To jest nie tylko błędne teologicznie, lecz również bardzo zniechęcające dla ludzi, którzy chcą się zmienić.

Błędne teologicznie, o nauce ani słowa.

Cytuj
Chciałbym zapytać o podstawy chrześcijańskie tego stwierdzenia, czy istnieje bowiem choroba, o której możemy jako chrześcijanie powiedzieć, że jest nieodwracalna lub nieuleczalna?

I jak tu próbować tłumaczyć, jak teraz wszystko musi mieć "chrześcijańskie podstawy"? W domyśle, dla niekumatych: nauka nieważna, dowody naukowe nieważne, musi być "podstawa chrześcijańska". Z ewolucją też się walczy, ponieważ brak "chrześcijańskich podstaw".  :lol:

Cytuj
Są ludzie doświadczający zmniejszenia homoseksualizmu, ale bez szczególnego zwiększenia heteroseksualizmu

Wtedy ludzie są zwyczajnie aseksualni. Btw, są już próby uczynienia tego "trzecią" orientacją - wątpię aby KK przystał na to.  :P Nawet nie wiem jak takie "zmniejszenie homoseksualizmu" w praktyce ma działać, przecież nie jest się homo/hetero w iluś-tam %? Czyli w 100% to super-heteryk, a już w 80% to większy-heteryk? I jak to liczyć? Pytania, pytania!

Cytuj
Odkryłem przy tym, że moje proste obserwacje, na przykład zła relacja z ojcem jako źródło homoseksualnej orientacji, miały potwierdzenie w literaturze, na co wcześniej nie zwracałem uwagi.

Chciałbym tą "literaturę" zobaczyć. Ciekawe czy ma ona "chrześcijańskie podstawy"?

Cytuj
Tylko jedno studium Irvinga Bibera (z 1963 r.) udowadnia empirycznie, że homoseksualizm najczęściej ma swoje źródło w tym trójkącie relacji. Biber przeprowadził swoje badanie na ponad 1000 klientach. Poza tym jest wiele innych badań, które odnalazły podstawowe źródła homoseksualizmu: dystans-obojętność ojca, nadmierna troskliwość matki, wrażliwość, stonowany temperament, introwersja i nieśmiałość, często lękliwość u chłopców. Nawet badacze homoseksualiści, jak na przykład Bell i Weinberg, doszli w 1963 roku do tych samych rezultatów.

Ja bym jednak prosił o coś nowszego, niż badania sprzed 50. lat. Niech zgadnę - nic nowszego nie ma, ponieważ od początku lat 80. potężne lobby homoseksualne blokuje badania w tym kierunku?  :troll:



A co do polityki - nosi mnie aby na Kalisza zagłosować. Do czego to doszło, na fuj socjaldemokrację będę głosował?

« Ostatnia zmiana: Września 20, 2011, 22:55:05 pm wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12534 dnia: Września 21, 2011, 10:49:38 am »


 :lol:

PSL się chowa ze swoją piosenką wyborczą.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12535 dnia: Września 21, 2011, 10:51:33 am »
Dobra nuta, tekst słaby.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12536 dnia: Września 22, 2011, 13:15:03 pm »
SLD coraz lepiej.  :lol:


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12537 dnia: Września 22, 2011, 13:17:50 pm »
Właśnie miałem to wrzucać :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12538 dnia: Września 22, 2011, 13:19:47 pm »
je**em :lol:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12539 dnia: Września 22, 2011, 21:13:10 pm »
Masakra  :lol:

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 23, 2011, 11:52:55 am[/time]
Btw, politycy tak się mizdrzą do nas z plakatów. Jadę dzisiaj samochodem, i mało wypadku nie spowodowałem, jak mi mignął plakat Magdaleny Merty z PiS aka "Smoleńsk Corps". Tu już nie chodzi, że się nie mizdrzy, brak makijażu, itd. Dlaczego ona wygląda jak zapijaczona bezdomna?

« Ostatnia zmiana: Września 23, 2011, 11:53:09 am wysłana przez Castor Krieg »

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12540 dnia: Września 24, 2011, 03:12:17 am »


I fajny komentarz:
Cytuj
Dobry filmik o urabianiu bydła. Taka prawda, idioci głosują na złodziei. Już ponad 20lat minęło i się k***a nikt niczego nie nauczył. Wstyd k***a! I hańba. PO, PiS, SLD, PSL, PJN jedno wielkie i to samo gówno. Legalna mafia. A co wybory k***a, każdy wielki polityczny znawca i idzie wykształciuch głosować na PO, aby wyjść na inteligenta, a stare babki na PiS, bo Smoleńsk k***a. I jedni i drudzy, ci sami zmanipulowani debile przekonani o swoich racjach.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2011, 03:15:23 am wysłana przez amsterdream »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12541 dnia: Września 25, 2011, 22:46:45 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10352895,Sikorski_i_chor_kiboli__WIDEO__ZDJECIA_.html

"Ja podejrzewam, że żaden z nich w Afganistanie nie był, no ale do wrzasków pierwsi"

:lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12542 dnia: Września 25, 2011, 23:08:04 pm »
 :lol:

Polecam też jego wpisy na facebooku a propos tej całej sytuacji http://www.facebook.com/radeksikorski
To jest już chyba oficjalna linia partii każdego krytykującego PO nazywać zwolennikiem PiSu.


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12543 dnia: Września 26, 2011, 18:50:11 pm »
:lol:

Polecam też jego wpisy na facebooku a propos tej całej sytuacji http://www.facebook.com/radeksikorski
To jest już chyba oficjalna linia partii każdego krytykującego PO nazywać zwolennikiem PiSu.



A kibole nie są zwolennikami PiSu? Faszyści intelektualni dają kryminalnym mordom immunitet na napierdalanie się na stadionach, i plucie na rodziny kibicujące, to kryminalne mordy to wykorzystują. PiS coraz bardziej z partii faszyzującej przeradza się w partię faszystowską, już nawet bojówki sobie zorganizowali. O, przepraszam, "środowiska kibiców". :lol:  A po przegranych wyborach wyprowadzi PiS kibiców na ulice? Proszę Jarosława o odpowiedź.

Szkoda tylko, że premier jest cienki i spotyka się z taką hołotą. Widocznie uważa, że w Polsce największym problemem jest komfort uczestniczenia w meczu piłki nożnej.  :lol: Gratuluję Panu Tuskowi braku problemów.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2011, 18:51:55 pm wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12544 dnia: Września 26, 2011, 19:09:35 pm »
A kibole nie są zwolennikami PiSu?

Nie.

Proszę Jarosława o odpowiedź.

Jarosław wejdzie na forum to na pewno odpowie.

A tymczasem weź Nervosol, bo od dawna w tym temacie żaden troll nie wyrzygał takiego strumienia nienawistnego bełkotu jak ty w swoim ostatnim poście.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12545 dnia: Września 26, 2011, 19:22:12 pm »
Ciekawe czy jak był ministrem w rządzie PiS, to by teraz mówił o tych "łysych kibolach", że są z PO ;D
Najlepszy fragment to i tak jego telefon do kogoś (donalda?) jacy to oni agresywni i że kamer nie ma, żeby to pokazać.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12546 dnia: Września 26, 2011, 19:34:02 pm »
Szkoda tylko, że premier jest cienki i spotyka się z taką hołotą.

Ostatnio odnoszę wrażenie, że te osoby są jedynymi trzeźwo myślącymi ludźmi w Polsce.

Wyborcy PO - młodzi, wykształceni, z wielkich miast, mają już tak zindoktrynowane umysły, że pewnych rzeczy nie dostrzegają.

bonus:

;)
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2011, 19:37:30 pm wysłana przez amsterdream »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12547 dnia: Września 27, 2011, 05:34:03 am »
Wyborcy PO - młodzi, wykształceni, z wielkich miast, mają już tak zindoktrynowane umysły, że pewnych rzeczy nie dostrzegają.

bonus:

;)

Dzięki za joke z rana, fajnie się oglądało, szkoda, że same głupoty. Ale to pewnie dlatego, że jestem zindoktrynowany.  :lol: :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12548 dnia: Września 27, 2011, 11:46:36 am »
Dziś moja mama dostała list z ulotką wyborczą Pana Senatora Niewiarowskiego (dziwne imię swoją drogą). Już samo męczenie ludzi listami jest wkurwiające. Ale szczytem jest pomylenie nazwiska. I to nie literówka, nie przekręcenie. Z całego nazwiska zgadzają się pierwsze 3 litery, nazwisko całkowicie różne od mojego. Brawo PO. Miałem nie iść na wybory a teraz zaczynam poważnie myśleć o głosowaniu przeciw.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12549 dnia: Września 27, 2011, 11:55:50 am »
Patrz lepiej na postulaty kandydata i czy rzeczywiście można go uznać za wiarygodnego. Poczyniłem jakiś czas temu dedukcję, która wyłoniła mi kandydatkę PSLu, która akurat w mojej społeczności znaczy wiele, jest szanowana i są pozytywne, materialne skutki jej działalności w fotelu burmistrza w ostatniej kadencji. Pewno i tak nie wygra, bo na lemmingi silnie oddziałuje kampania medialna, ale przynajmniej zagłosuję w zgodzie, ze swoimi przekonaniami. W dupie mam partię, głosuję na ludzi !

Wiadomość scalona: [time]27 Wrzesień 2011, 12:00:23[/time]
Widzę, że ktoś wspomniał Naczasa w temacie. Powiem, że znam gościa (jest radnym w moim mieście) i jest to typowy karierowicz. Dużo mówi, to co niektórzy chcą usłyszeć, jednak efektów jego działalności brak. Krzykacz.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2011, 12:02:53 pm wysłana przez marcin_N »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12550 dnia: Września 27, 2011, 12:08:15 pm »
Jak mam sie interesować kimś, kto myli w ten sposób moje nazwisko okazując brak jakiegokolwiek szacunku?

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12551 dnia: Września 27, 2011, 12:12:44 pm »
Jak mam sie interesować kimś, kto myli w ten sposób moje nazwisko okazując brak jakiegokolwiek szacunku?
Znaczy nie chodziło mi o tego pajaca, co myli nazwiska, tylko ogółem przy głosowaniu na kogokolwiek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12552 dnia: Września 27, 2011, 12:19:51 pm »
A, bo myślałem że do mojego posta pijesz. A tak to spoko.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12553 dnia: Września 27, 2011, 12:40:47 pm »
Naczas został wspomniany wyłącznie w kontekście beczuni, więc wszystko się zgadza.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12555 dnia: Września 28, 2011, 20:44:27 pm »
2114 telefonów za ponad 3000 złotych i 6479 za 1500-3000? Pokurwiło? W ogóle niech mi ktoś pokaże telefon za ponad trzy klocki NETTO  :mad:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12556 dnia: Września 29, 2011, 09:20:01 am »
tylko teraz jest pytanie czy podane ceny są katalogowe, czy po rabacie?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12557 dnia: Września 29, 2011, 10:00:53 am »
2114 telefonów za ponad 3000 złotych i 6479 za 1500-3000? Pokurwiło? W ogóle niech mi ktoś pokaże telefon za ponad trzy klocki NETTO  :mad:
Może wyprzedzająco planują zakupy iPhone 5? Będzie lans na zebraniach.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12558 dnia: Września 29, 2011, 15:41:01 pm »
I to telefon za 3000 zł w abonamencie, bo przecież połączenia też obejmuje przetarg.

A tymczasem lewica:


svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12559 dnia: Września 29, 2011, 15:50:09 pm »
Haha, co za zenada. :lol: