Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650937 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12840 dnia: Listopada 11, 2011, 18:23:58 pm »
Ja szalikowców umieściłbym w zoo, gdzie mogliby kultywować swoje obyczaje rodem ze stada pawianów - wyrywać drzewka, kamienie obrzucać się nimi, od czasu do czasu wysmarować kupą ku uciesze gawiedzi - nigdzie indziej się nie nadają.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12841 dnia: Listopada 11, 2011, 19:26:51 pm »


Jak widać można dostać wpie**ol za trzymanie flagi w Święto Niepodległości.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12842 dnia: Listopada 11, 2011, 19:33:39 pm »
Widać, że brak wojny przez 66 lat się ludziom udziela.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12843 dnia: Listopada 11, 2011, 19:35:18 pm »
 :lol: :lol: :lol:

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12844 dnia: Listopada 11, 2011, 20:21:13 pm »


Jak widać można dostać wpie**ol za trzymanie flagi w Święto Niepodległości.

Co to k***a jest? :o

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12845 dnia: Listopada 11, 2011, 23:18:28 pm »
Co to k***a jest? :o

To co widać. (możliwe, że to ta niemiecka) Pomoc w pokojowym blokowaniu marszu "faszystów". Miła, kochana antifa.

EDIT: A przepraszam, po włączeniu dźwięków wychodzi na to, że Polacy. No wstyd w takim razie podwójny.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 23:20:20 pm wysłana przez Palpantine »
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12846 dnia: Listopada 12, 2011, 03:37:43 am »
ja zszokowany nie jestem. ot, po prostu kolejny raz idiotom odjebało i znaleźli powód do rozpipy. lewacy zamiast wywiesić flagi w domach poszli napier**lać się z faszystami, z kolei kibice legii, nie pierwszy raz zresztą, pokazali fason jakich próżno szukać w innych miastach.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12847 dnia: Listopada 12, 2011, 10:28:06 am »
http://www.facebook.com/note.php?note_id=217658471638256

Dość ciekawe spostrzeżenia. Już wczoraj przeszło mi przez myśl, że to była dobrze ustawiona prowokacja.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12848 dnia: Listopada 12, 2011, 10:36:45 am »
bardzo ciekawe.
btw. na księżycu wylądowały transformery.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12849 dnia: Listopada 12, 2011, 11:32:34 am »
Połowa zatrzymanych to obcokrajowcy, do tego rodzima czerwonka i kibice Legii, więc ciekawe ilu tych wojujących faszystów naprawdę było  :whistle:

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12850 dnia: Listopada 12, 2011, 12:02:11 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12851 dnia: Listopada 12, 2011, 12:07:46 pm »
w kraju lemingów. jedni podążają ślepo za wyborczą, drudzy za salonem24. obie grupy są siebie warte i dokładnie tak samo poj**ane.
btw. ostatnio trafiłem na niezły logotyp:



Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12852 dnia: Listopada 12, 2011, 12:15:18 pm »
Salon to nie jest żadne medium prawicowe bo pojawiają się tam felietony zarówno z jednej jak i drugiej strony. Za to nie pojmuje jaką trzeba być szmatą żeby mówić po polsku i pluć na własne godło i flagę.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12853 dnia: Listopada 12, 2011, 12:18:12 pm »
Salon to nie jest żadne medium prawicowe
:lol:

Udawanie, że na Salonie nie domiunują prawicowi publicyści to jak twierdzenie, że na Frondzie nie ma chrześcijańskich fundamentalistów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:24:53 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12854 dnia: Listopada 14, 2011, 13:33:02 pm »
http://www.rp.pl/artykul/161364,751368-Morderca-ks--Popieluszki-dziennikarzem-Faktow-i-Mitow.html

Cytuj
Grzegorz Piotrowski, morderca ks. Jerzego Popiełuszki, jest jednym z głównych reporterów „Faktów i Mitów" – ustaliła „Rz" w dziennikarskim śledztwie. Współwłaścicielem tego tygodnika jest poseł Ruchu Palikota Roman Kotliński.

Morderca Popiełuszki autorytetem medialnym dla młodych lewaków, komunistyczne organizacje zwalczają polskie symbole, komunistyczne bojówki katują ludzi na ulicach za noszenie Polskich flag - atmosfera się zagęszcza. Trochę przypomnienia:

Cytuj
Fiat z księdzem Popiełuszką w bagażniku kontynuował jazdę w stronę Torunia. Gdy porywacze przejeżdżali koło toruńskiego hotelu „Kosmos” jeden z nich powiedział, że ksiądz rusza się w bagażniku. Sprawcy porwania postanowili wysiąść, by sprawdzić, czy Popiełuszko nie krzyczał i lepiej go związać. Korzystając z otwarcia klapy, ks. Popiełuszko zdołał wyskoczyć z bagażnika i zaczął uciekać krzycząc: „Ratunku! Ludzie, darujcie mi życie!”. Była to jednak próba daremna. Główny porywacz uderzył Popiełuszkę milicyjną pałką i powalił go na ziemię. Ksiądz Popiełuszko został ponownie wrzucony do bagażnika, a następnie związany i zakneblowany.

Umieściwszy ponownie księdza w bagażniku, sprawcy porwania ruszyli w stronę Włocławka. Po drodze zatrzymywali się dwa razy. Usiłujący podważyć klapę bagażnika ks. Popiełuszko był przez nich bity pałką po głowie i związany w taki sposób, że każda próba wyprostowania nóg powodowała duszenie. Na żądanie swojego herszta, sprawcy porwania przywiązali do nóg skrępowanego księdza przygotowany wcześniej worek z kamieniami.

Wreszcie, dotarli do zapory we Włocławku. Tam otworzyli bagażnik, wyjęli księdza Popiełuszkę i wrzucili go do wody. Tego, czy w momencie wrzucenia do zalewu ks. Popiełuszko jeszcze żył, nigdy nie udało się ustalić. Dla sprawców porwania nie było to szczególnie ważne.

Widać że wyborcom pewnych partii tęskno do takich czasów.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12855 dnia: Listopada 14, 2011, 21:10:18 pm »
tymczasem w pis:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/poslowie-solidarnej-polski-wykluczeni-z-pis,1,4906559,wiadomosc.html



Wiadomość scalona: [time]Listopad 14, 2011, 21:33:32 pm[/time]
http://www.rp.pl/artykul/161364,751368-Morderca-ks--Popieluszki-dziennikarzem-Faktow-i-Mitow.html

Cytuj
Grzegorz Piotrowski, morderca ks. Jerzego Popiełuszki, jest jednym z głównych reporterów „Faktów i Mitów" – ustaliła „Rz" w dziennikarskim śledztwie. Współwłaścicielem tego tygodnika jest poseł Ruchu Palikota Roman Kotliński.


gmyz już za nazywanie kotlińskiego tw się tłumaczył. według oświadczenia na stronie fim sprawa znajdzie zakończenie w sądzie, sam jestem ciekaw co z tym dalej będzie.
btw. becet, nie dalej jak wczoraj przejechałeś się na prowokującym lewaku. teraz ponownie bezkrytycznie chapiesz sensacyjne newsy jak pelikan rybki. pomyśl trochę zanim coś zacytujesz (i skomentujesz), bo wychodzisz na większego leminga niż bezkrytyczni czytelnicy gw.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2011, 21:35:25 pm wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12856 dnia: Listopada 14, 2011, 22:27:36 pm »
Typowa taktyka leminga: o kur** niewygodne fakty - szybko muszę rzucić coś o PiS  :lol: Jeszcze dopisać coś że nieprawda, bo tak i już, nie podając kontrargumentów i dyskusja wygrana. Ale chyba na onecie w komentarzach.

Jedyny kto się przejechał w ostatnich dniach to ty - wydymany bez mydła przez tak popieranych rok temu "antyfaszystów". Budowanie na siłę jakiejś marnej zasłony dymnej z jednego kibica o niewiadomych poglądach przy udawaniu że nie widzi się solidnie udokumentowanej zdeklarowanej lewicowej agresji wobec Polaków zasługuje tylko na litościwy uśmieszek. Na obronie mordercy Popiełuszki więcej nie ugrasz, więc lepiej nie idź tą drogą. 8)

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12857 dnia: Listopada 14, 2011, 22:34:13 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12858 dnia: Listopada 14, 2011, 22:56:59 pm »
Typowa taktyka leminga: o kur** niewygodne fakty - szybko muszę rzucić coś o PiS  :lol: Jeszcze dopisać coś że nieprawda, bo tak i już, nie podając kontrargumentów i dyskusja wygrana. Ale chyba na onecie w komentarzach.

Jedyny kto się przejechał w ostatnich dniach to ty - wydymany bez mydła przez tak popieranych rok temu "antyfaszystów". Budowanie na siłę jakiejś marnej zasłony dymnej z jednego kibica o niewiadomych poglądach przy udawaniu że nie widzi się solidnie udokumentowanej zdeklarowanej lewicowej agresji wobec Polaków zasługuje tylko na litościwy uśmieszek. Na obronie mordercy Popiełuszki więcej nie ugrasz, więc lepiej nie idź tą drogą. 8)

1. co ty pier**lisz? moja wina, że akurat w tym samym momencie napisałeś posta i na wp pojawił się cytowany wpis?
btw. czy to nie ty czasami od razu po wygranych przez po wyborach wrzucałeś fotki ze "smutnym" schetyną, wieszcząc tym samym rozpad tejże partii?
btw2. jeżeli dla ciebie "coś o pis" = rozłam w partii, to gratulacje. dla wielu obserwatorów sceny jest to news znaczący.
2. nie osądzam, czekam na rozwój wydarzeń. nie twierdze, że jest tak czy inaczej, bo po prostu tego nie wiem. ty za to swój osąd już wydałeś.
3. nigdzie nie napisałem, ze poj**y z antify zasługują na brawa. mam nadzieję że śmiecie bijące/plujące na napoleonów za to zapłacą. tak samo jak mam nadzieję, że policja kopiąca bezbronnego i wyrzutki piłkarskie zapłacą za swoje występki. stosując twoją retorykę powinienem napisać: "Budowanie na siłę jakiejś marnej zasłony dymnej z rzekomych prowokacji i grupy 100 wyrostków z niemiec przy udawaniu że nie widzi się solidnie udokumentowanej zdeklarowanej bandyckiej agresji uczestników marszu zasługuje tylko na litościwy uśmieszek."
4. poglądy kibica są dokładnie znane. wyszedłeś, podobnie jak amsterdam, na debila i za ch** się teraz do tego nie przyznasz.
5. gdzie ja broniłem mordercy?

przestań buraku ziomek wsadzać ludziom słowa w usta i się wreszcie ogarnij, bo na razie wychodzisz na kompletnego pajaca.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2011, 23:26:53 pm wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12859 dnia: Listopada 14, 2011, 23:18:23 pm »
mam nadzieję że śmiecie bijące/plujące na napoleonów za to zapłacą.

Fajnie że wreszcie dotarło, bo jeszcze wczoraj forumowe lewactwo stało przy opinii że żadnego "bicia napoleonów" nie było, a na dowody że jednak było włączał się wasz pupil limited z filozofią "a u was murzynów biją!" - jakoś wypowiedzi żadnego z twoich stronników nie wywoływały twojej reakcji, ani tym bardziej wyzywania od lemingów. :lol:

4. poglądy kibica są dokładnie znane. wyszedłeś, podobnie jak amsterdam, na debila i za ch** się teraz do tego nie przyznasz.
||
\/
przestań buraku wsadzać ludziom słowa w usta i się wreszcie ogarnij, bo na razie wychodzisz na kompletnego pajaca.

Sam sobie pojechałeś teraz, bo słowem nie napisałem czy ten typ jest lewarem czy nie - to twój "buraczano-pajacowy zwyczaj wsadzania niewypowiedzianych słów w usta" ci tak podpowiada. :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12860 dnia: Listopada 14, 2011, 23:25:13 pm »
mam nadzieję że śmiecie bijące/plujące na napoleonów za to zapłacą.

Fajnie że wreszcie dotarło, bo jeszcze wczoraj forumowe lewactwo stało przy opinii że żadnego "bicia napoleonów" nie było, a na dowody że jednak było włączał się wasz pupil limited z filozofią "a u was murzynów biją!" - jakoś wypowiedzi żadnego z twoich stronników nie wywoływały twojej reakcji, ani tym bardziej wyzywania od lemingów. :lol:

4. poglądy kibica są dokładnie znane. wyszedłeś, podobnie jak amsterdam, na debila i za ch** się teraz do tego nie przyznasz.
||
\/
przestań buraku wsadzać ludziom słowa w usta i się wreszcie ogarnij, bo na razie wychodzisz na kompletnego pajaca.

Sam sobie pojechałeś teraz, bo słowem nie napisałem czy ten typ jest lewarem czy nie - to twój "buraczano-pajacowy zwyczaj wsadzania niewypowiedzianych słów w usta" ci tak podpowiada. :lol:

jasne, że nie napisałeś. był tylko plus za zidentyfikowanie sprawcy, a pytanie "czy bojówka i lewactwo to odrębne opcje polityczne?" było całkowicie retoryczne. nie udawaj idioty, proszę.

btw. do reszty się nie ustosunkujesz?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12861 dnia: Listopada 14, 2011, 23:35:40 pm »
Jak na razie na każdą odpowiedź wymyślasz pięć nowych offtopów, ja się trzymam tematu, ale jak chcesz żeby dalej karmić tę hydrę to na szybko:

1. Kolejny twój news o tym samym, już to komentowałem.
2. Straszni chaotycznie piszesz, nie wiem do czego to się odnosi.
3. Odpowiedziane.
4. Odpowiedziane.
5. jasne, że nie broniłeś. był tylko nic nie sugerujący tekst o bezkrytycznym łykaniu plotek, a wyciąganie jak haka jakiejś sprawy między fim i rp było całkowicie niezwiązane z tematem. nie udawaj idioty, proszę.

Ps. Dobry ten edit z buraka na ziomka.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12862 dnia: Listopada 14, 2011, 23:49:41 pm »
1. o jakim tym samym? dzisiaj ich wykluczyli, wcześniej było o powołaniu klubu parlamentarnego.
2. piszę o tym, że nie wiem czy ten cieć z bespieki pracuje dla fim i tego nie oceniam.
3. widzę, że na rewanż się nie zdecydujesz. dalej podchodzisz bezkrytycznie do śmieci z marszu?
4. lol
5. no pisałem o plotkach a sensacyjnych newsach, mała ale znacząca różnica. do tego fakt, że gmyz już wcześniej kłamał powinien zwiększyć dystans do tego typu wiadomości. niemniej jednak czekam na rozstrzygnięcie w sądzie.

ps. wiem :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12863 dnia: Listopada 15, 2011, 16:48:11 pm »
Z tobą jak z Bobanem w temacie GT5 - można gadać w nieskończoność, bo zawsze musisz mieć ostatnie słowo nawet jak nie masz nic nowego do powiedzenia. Ja wysiadam. 



Kalisz w 2.25 genialnie złapany. :lol: Widać pokojowe nastawienie. Może ktoś mi pokazać takie samo nagranie z marszu jak jakiś prawicowy polityk bije żółwia z zamaskowanym naziolem, czy dziwnym trafem takiego nie ma?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12864 dnia: Listopada 15, 2011, 17:03:05 pm »
Właśnie miałem to wrzucić.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12865 dnia: Listopada 15, 2011, 17:56:24 pm »
Z tobą jak z Bobanem w temacie GT5 - można gadać w nieskończoność, bo zawsze musisz mieć ostatnie słowo nawet jak nie masz nic nowego do powiedzenia.

Lepiej dużo mówić w temacie, w którym ma się jakieś pojęcie i coś do powiedzenia, niż pieprzyć głupoty pod wpływem prostych manipulacji.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12866 dnia: Listopada 15, 2011, 19:01:31 pm »
Żadnej dyskusji o przeciekach z expose premiera i planach rządu? VAT i akcyza w górę, becikowe i ulga na dzieci w dół. Rudy miał pomagać rodzinom i promować model z przynajmniej dwójką dzieci, a tu taki ch**. Rządy PO nas zrujnują, a niż demograficzny dobije.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12867 dnia: Listopada 15, 2011, 23:12:13 pm »
becikowe to ch**. prawdziwe zagrożenie będzie jak rostowski zostanie w rządzie, a niestety wszystko na to wskazuje.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12868 dnia: Listopada 16, 2011, 18:32:26 pm »
Gowin ministrem sprawiedliwości.  8)

Wiadomość scalona: Listopada 17, 2011, 13:46:22 pm


Mucha ministrem sportu, a Arłukowicz ministrem zdrowia. :lol: Rostowski i Sikorski zostają :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 13:46:22 pm wysłana przez el becetol »

Unlimited

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12869 dnia: Listopada 18, 2011, 16:45:07 pm »
Dziś Expose wygłosił Pan Janusz Palikot, nie Donald Tusk! Chapeau bas.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12870 dnia: Listopada 18, 2011, 16:48:02 pm »
Mucha ministrem sportu :-?

Unlimited

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12871 dnia: Listopada 18, 2011, 16:50:22 pm »
..i turystyki. Wkurza mnie to że wszyscy pomijają turystykę! :P

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12872 dnia: Listopada 18, 2011, 17:06:36 pm »
Tusk nas wszystkich zrujnuję ,tak mi się wydaje co on sobie myśli ,ile my zarabiamy żeby non stop dawać podwyżki .Normalnie zamiast zielonej wyspy ,teraz będziemy mieć Kuwejt. :evil:
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12873 dnia: Listopada 18, 2011, 17:18:20 pm »
Biedna służba zdrowia.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12874 dnia: Listopada 25, 2011, 14:08:47 pm »
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nowa-rada-przy-premierze-juz-nie-non-profit,nId,388273

Cytuj
Dotychczasowe zespoły doradcze działały na zasadzie non profit. Członkowie nowej rady - podobnie jak centrum legislacyjne rządu - mogliby liczyć na wynagrodzenia. W budżecie na 2012 r. zapisano na ten cel 24,9 mln zł.

I to kilka dni po expose, gdzie zapowiadał zaciskanie pasa. Więc jak zwykle - my mamy zaciskać pasa żeby więcej kasy było dla jego kolesi.


svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12875 dnia: Listopada 25, 2011, 14:11:13 pm »
Ogolnie przed wyborami ladnie nasciemnial, tepa masa to kupila, a jak juz go wybrali i ma 4 lata z glowki, to sie zaczyna. Mnie to juz powoli wszystko smieszy, ale na stowe znajda sie osoby, ktore w nastepnych wyborach znowu na nich zaglosuja. ;- /

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12876 dnia: Listopada 26, 2011, 14:56:25 pm »
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/wolanie-z-szamba,1726274,7688

Cytuj
Otóż brytyjski "The Guardian" - pismo lewicowe, ale uważane za poważne - odpalił sensację, że z Polski masowo uciekają przed prześladowaniami homoseksualiści; na przykład na samych tylko Wyspach Brytyjskich schroniło ich się w ostatnich miesiącach około stu tysięcy. "Nius" poszedł po światowych agencjach, wielokrotnie cytowany i komentowany z powołaniem się na artykuł "Guardiana".

Koledzy z redakcji zadzwonili więc do angielskiej gazety z pytaniem, skąd wytrzasnęła te informacje, a tam poinformowano ich, że od Roberta Biedronia. Zapytali więc z kolei Biedronia. A ten wyjaśnił, że sam to sobie, jak to mówią w starym żydowskim kawale, "wykombinował". No bo tak: do Wielkiej Brytanii wyjechało około miliona Polaków, to fakt znany i bezsporny. Jego, Biedronia, zdaniem, homoseksualiści stanowią 10 proc. każdej populacji, więc w tym milionie musiało być ich sto tysięcy. No, a jeśli tylu homoseksualistów wyjechało z Polski, to przecież oczywiste, że powodem musiała być spotykająca ich tu dyskryminacja.

Cytuj
Porozumienie 11 listopada sprowadziło do Polski nie tylko "antyfaszystów" z Niemiec, ale też jakąś - nie da się nie użyć tego słowa - idiotkę z Danii, która na ichniej konferencji prasowej opowiadała do kamer podnieconym głosem, że ulicami Warszawy przemaszerowało osiem tysięcy nazistów, i że wszystko, co lewactwo zrobiło dla popsucia Polakom Święta Niepodległości jest usprawiedliwione, bo naziści zamordowali w Polsce w ostatnich latach kilkadziesiąt osób.
(...)
Otóż dane o 36 morderstwach dokonanych przez polskich nazistów pochodzą od stowarzyszenia "Nigdy Więcej" (tego właśnie, które importowało na 11 listopada niemieckie bojówki) i sporządzone zostały taką samą metodą, co cytowane na wstępie sensacje pana Biedronia. To znaczy, gdziekolwiek w Polsce zamordowano Cygana, Ormianina czy homoseksualistę, tam śledczy z "Nigdy Więcej" nie tracąc czasu na rozważanie jakichkolwiek innych hipotez - że, na przykład, może była to zbrodnia na tle rabunkowym, zemsta zdradzanej żony, porachunki mafijne czy cokolwiek takiego - uznali, iż przyczyną morderstwa musiała być nienawiść rasowa.

No, a skoro zbrodni, jak już ustalono, dokonano z przyczyn nienawiści rasowej, to kto jej mógł dokonać? Tylko naziści. Proste.

Zastanawiam się czy rozprzestrzenianie takich kłamstw na świecie nie powinno być po prostu traktowane jak zdrada kraju i najsurowiej karane?


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12877 dnia: Listopada 26, 2011, 15:22:18 pm »
Biedroń to teraz poważna persona. Wiceszef komisji sprawiedliwości w końcu...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12878 dnia: Listopada 26, 2011, 15:45:04 pm »
I bardzo dobrze, tak wybrał naród poj**any, ciemna masa, jak paliwo będzie po 6zł i media pojdą w góre to Tuska wyniosą
Co do biedronia, chyba mu kutas w gardle stanął bo ma strasznie ciotowaty głos
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2011, 15:47:47 pm wysłana przez Tomasz »

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12879 dnia: Listopada 26, 2011, 18:48:22 pm »
I bardzo dobrze, tak wybrał naród poj**any, ciemna masa, jak paliwo będzie po 6zł i media pojdą w góre to Tuska wyniosą
W nastepnej kadencji znow ich wybiora.

Co do biedronia, chyba mu kutas w gardle stanął bo ma strasznie ciotowaty głos
Przeciez to gejoza. :>