Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653222 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2440 dnia: Maja 27, 2008, 02:28:37 am »
Cytuj
nie prawda.

Aż dałbym ci screena z historią mojego konta i wpłat na nie.

W umowie mam 1048zł brutto- odejmij składki, podatki i inne pierdoły- jest 700.

W praktyce co prawda jest tego trochę więcej, ale to już dlatego, że sunę praktycznie na półtora etatu plus nadgodziny, plus indywidualne.


VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2441 dnia: Maja 27, 2008, 03:27:55 am »
Prywatyzacja oświaty byłaby dobrym rozwiązaniem... 

A najlepiej idź najpierw do roboty sam na siebie zarabiaj a nie jedziesz na darmowych studiach za podatki m.in. nauczycieli, kierowców, urzędników itd. Parodiując Twój tekst: z jakiej paki? Bo co?
Jeśli dobrze pamiętam, to Marcepan pracuje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2442 dnia: Maja 27, 2008, 08:43:39 am »
_Music, nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to nawet zabawne nie jest. Ledwo żeś polazł do pracy i już na pensje narzekasz? Nie wiedziałeś w co się pakujesz? Ja chwilo wyciągam ~4000 na rękę, ale pracuję >90 godzin tygodniowo, z czego około połowa bardzo ciężko. Ty 40 godzin, masa wolnego i już marudzisz? Najpierw naucz się pracować, a później myśl o zarobkach, bo z takim nastawieniem raczej nic nie osiągniesz.

Swoją drogą kiedy chodziłem do szkoły, w gimnazjum i liceum, największy posłuch wśród młodzieży mięli najstarsi nauczyciele.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2443 dnia: Maja 27, 2008, 08:55:54 am »
Iras, ty też nie generalizuj, bo jeszcze do niedawna zamiast iść do roboty siedziałeś całymi dniami na forum. Jesteś świeżo upieczonym pracownikiem, a robisz ferment. Więcej niż 90 h w tygodniu za 4 tysiące. Słabo. 12-13 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu i dostajesz 4 tysiące zapierdalając jak dziki wół? Wpółczuję.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2444 dnia: Maja 27, 2008, 09:13:37 am »
Widzisz, tarny, od 6 lat regularnie przepracowuję tu, gdzie teraz jestem, przynajmniej dwa miesiące w roku. Do tej pory ~8 tysięcy rocznie spokojnie wystarczało mi na własne zachcianki. Potrzeby urosły, więc i popracować trzeba więcej. Wiem, że nie zarabiam dużo (10 za godzinę, w niedzielę i święta 2x tyle), ale pracuję ciężko i nie narzekam, bo wiem, że doświadczenie, które tu nabywam, bardzo przyda mi się przy ewentualnym prowadzeniu własnej działalności o podobnym profilu. Po prostu śmieszy mnie, dziwi i szokuje, jak ktoś, kto ledwie rozpoczął pracę w zawodzie, który był jego celem, może już narzekać na zarobki. Nikt na początku nie zbija fortuny, a z takim nastawieniem - ciągłe strajki i narzekanie, ciężko do czegokolwiek dojść.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2445 dnia: Maja 27, 2008, 10:47:44 am »
A najlepiej idź najpierw do roboty sam na siebie zarabiaj a nie jedziesz na darmowych studiach za podatki m.in. nauczycieli, kierowców, urzędników itd. Parodiując Twój tekst: z jakiej paki? Bo co?
Jeśli dobrze pamiętam, to Marcepan pracuje.

Dokładnie. Nie wiem o co Leenkowi chodzi. Ja pracuję i chodzę zaocznie na studia. Jak wiesz studia zaoczne nie są darmowe także Leenk tutaj trafił centralnie kula w płot bo żaden z jego zarzutów prawdziwy nie jest.
Opublikowane: Maj 27, 2008, 09:19:40
@Music

Bądź cierpliwy. Moja siostra pracuje ponad 7 lat jako nauczycielka i zarabia naprawdę dobrze. Ona też ten strajk uważa za bezpodstawny i obawia sie że to może tylko obrócić sie przeciw nauczycielom.
Opublikowane: Maj 27, 2008, 10:15:32
...(nie pracuje sie jak urzędnik- tu trzeba być najczęściej w 100% na pełnych obrotach non stop- rzadko która praca wogóle tego wymaga)...

Akurat tak się składa że moją poprzednią pracą była praca urzędnika. Powiem tak. Były okresy że faktycznie pracy dużo nie było ale były i takie (w przeważającej mierze) gdzie człowiek zapominał o jedzeniu i piciu. Uwierz że nie chciałbyś się zamienić.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2446 dnia: Maja 27, 2008, 10:49:02 am »
Cytat: MarcePan
Dokładnie. Nie wiem o co Leenkowi chodzi. Ja pracuję i chodzę zaocznie na studia. Jak wiesz studia zaoczne nie są darmowe także Leenk tutaj trafił centralnie kula w płot bo żaden z jego zarzutów prawdziwy nie jest.
Sedno sprawy jest nie w tym co robisz tylko w tym że dzięki tej informacji można uprawiać trochę demagogii na temat Twojego zawodu i Twojej pracy tak samo jak Ty to robisz względem warunków pracy czy tam zarobków n-li.
Najłatwiej sobie pisać dziecinne teksty na forum bez znajomości tematu co sam udowadniasz tekstami o "poebaniu" itd.  :???: Podobnie zresztą jak pisanie o "ciągłych strajkach i narzekaniu" co też ma wspólnego z rzeczywistością tyle co nic...  :???:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2447 dnia: Maja 27, 2008, 10:59:05 am »
Ja pracuje u prywaciarza teraz więc problemu ze strajkami nie mam. :P Pracowałem wcześniej w Urzędzie i dziwię się że urzędnicy nie strajkują. Pensja śmieszna a podwyżki dostaje się po wielu latach pracy i to jeszcze marne podwyżki. Na wyższych stołkach siedzą całe życie te same twarze (żeby nie napisać d..y). Ganiają Cię jak chcą i wszystko za nich musisz robić. Moja siostra nauczycielka zarabia znacznie więcej niż ja zarabiałem będąc urzędnikiem więc dziwię sie że to nauczyciele a nie urzędnicy wychodzą strajkować.

O ile jeszcze jestem w stanie przyjąć to że nauczyciele (szczególnie Ci zaczynający pracę w tym zawodzie) mogą domagać się wyższej płacy tak już przywileju wcześniejszej emerytury nie rozumiem. IMO jest trochę innych równie lub bardziej odpowiedzialnych zawodów, gdzie też pracownicy zasługują na wcześniejsze emerytury.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2448 dnia: Maja 27, 2008, 16:00:19 pm »
Cytuj
Ledwo żeś polazł do pracy i już na pensje narzekasz?

Polak który nie narzeka jest podejrzany, nie wiedziałeś? :]
Wiedziałem w co się pakuję, dlatego ta robota jest przejściowa- już złożyłem papiery na technika informatyka.
A będą za granicą ewentualnie kiedyś, dobrze mieć jakiś uniwersalny fach.

W sumie stawkę masz podobną do mojej. Różnica jest taka że ja narzekam, ty nie :]

Cytuj
Ona też ten strajk uważa za bezpodstawny i obawia sie że to może tylko obrócić sie przeciw nauczycielom.

Przeciwko to może nie, ale nie liczę że zmieni wiele. A że później jest lepiej- no fakt, ale to i tak dla mnie "plan b"

Dobra, mniejsza już o pracy. Wystarczy że w radiu non-stop o tym trąbią.


Opublikowane: Maj 27, 2008, 14:49:53
http://wiadomosci.onet.pl/1756695,11,item.html
Głupotą byłoby zawieszenie Palikota- najbarwniejszej postaci w PO, tym bardziej że gada do rzeczy po prostu.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2449 dnia: Maja 27, 2008, 16:52:46 pm »
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1756695,11,item.html
Głupotą byłoby zawieszenie Palikota- najbarwniejszej postaci w PO, tym bardziej że gada do rzeczy po prostu.
chyba największy poyeb, ale co kto lubi .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2450 dnia: Maja 27, 2008, 17:05:01 pm »
W czym on niby jest taki poY(:lol:)ebany?

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2451 dnia: Maja 27, 2008, 17:42:00 pm »
Bo ubiera się nie tak 'smart' jak powinien, wali kometami prosto z mostu (pozdro za tekst o PZPN w niedzielny poranek z Dzień Dobry TVN) zajmuje się idiotycznymi prawami w Polsce, no i jest z PO. Wystarczający powód by połowa społeczeństwa go nienawidziła. W końcu w państwie konserwatywnych szaraczków, barwna postać = zła postać.

Nie, nie sympatyzuje z PO. W ogóle nie po drodze mam z nimi.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2008, 17:43:45 pm wysłana przez tarniak »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2452 dnia: Maja 27, 2008, 19:56:42 pm »
Jak dla mnie to Palikot zasysa, ta jego komisja to śmiech na sali, cały czas tylko mówi, jak to ona ciężko nie pracuje, a w istocie kompletnie nic nie robi. Co chwilę pojawia się w jakichś talk-showach, w których obiecuje zająć się danym problemem i... nic. Podpucha. Kolejna postać, która nie ma odpowiednich kwalifikacji, by być sługą ludu, radzić, rządzić - chwila... 90% posłów nie ma do tego kwalifikacji. Jakieś koszulki "Jestem gejem" czy OBRAZA (pełną parą) prezydenta, to niezbyt poważne zachowanie, jak na posła. Dlatego powinni go nieco utemperować. Zresztą niech robią co chcą.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2453 dnia: Maja 27, 2008, 20:40:26 pm »
Palikot nie ma kwalifikacji? To milioner, a żeby zostać milionerem trzeba doskonale znać rynek i prawa nim rządzące.
Jest człowiekiem niezależnym finansowo, który może sobie pozwolić na swobodne wyrażanie zdania, ponieważ sejmowe koryto nie jest jego głównym źródłem utrzymania. To jego marna cząstka dochodów. Podziwiam tego człowieka i szanuje.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2454 dnia: Maja 27, 2008, 21:24:13 pm »
Co ty mówisz, co ty mówisz... Uwierz mi, nie chciałbyś, żeby w sejmie zasiadali tylko milionerzy. Sam mnie atakowałeś, że bronię Microsoftu i jego monopolu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2455 dnia: Maja 27, 2008, 22:02:06 pm »
Palikot nie ma kwalifikacji? To milioner, a żeby zostać milionerem trzeba doskonale znać rynek i prawa nim rządzące.

Znając rynek i prawa nim rządzące, będziesz co najwyżej zupełnie niezależnym człowiekiem klasy średniej, który zapewni godne utrzymanie rodzinie i zabezpieczy przyszłość swoich dzieci. Wyżej liczą się znajomości, brudne koneksje i ciemne interesy. Wolałbym, żeby tacy ludzie nie zasiadali w rządzie, a znajdowali się pod lupą skarbówki i prokuratury.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2456 dnia: Maja 27, 2008, 22:03:38 pm »
Aby wypuścić na rynek tanie jabole wiedząc, że się sprzedadzą wśród polaków, to Palikotem nie trzeba być :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2457 dnia: Maja 27, 2008, 22:33:16 pm »
Cytuj
Znając rynek i prawa nim rządzące, będziesz co najwyżej zupełnie niezależnym człowiekiem klasy średniej

Jeśli klasa średnia, to wyścig szczurów, wtedy tracisz jakąkolwiek niezalezność.

Cytuj
Wyżej liczą się znajomości, brudne koneksje i ciemne interesy.

Nie- wyżej liczy się inteligencja finansowa i tacy powinni siedzieć w sejmie.
Totalnie rozwala mnie "zasiłej sejmowy"- 2000zł dla byłych posłów. Jeśli oni czegoś takiego porzebują, znaczy że są niedorajdy i nigdy nie powinni zostać politykami.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2458 dnia: Maja 27, 2008, 23:31:39 pm »
Aby wypuścić na rynek tanie jabole wiedząc, że się sprzedadzą wśród polaków, to Palikotem nie trzeba być :lol:

To wypuść i bądź bogaty.
Opublikowane: Maj 27, 2008, 23:30:28
Palikot nie ma kwalifikacji? To milioner, a żeby zostać milionerem trzeba doskonale znać rynek i prawa nim rządzące.
Jest człowiekiem niezależnym finansowo, który może sobie pozwolić na swobodne wyrażanie zdania, ponieważ sejmowe koryto nie jest jego głównym źródłem utrzymania. To jego marna cząstka dochodów. Podziwiam tego człowieka i szanuje.

Zgadzam się w 100%. Popieram i podpisuję pod tym.

Ludzi oburza to że Palikot nazwał Rydzyka szatanem. Mnie jednak bardziej oburza jak Rydzyk nazywa pierwszą damę czarownicą.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2459 dnia: Maja 27, 2008, 23:33:29 pm »
A że Palikot sugeruje Prezydentowi alkoholizm, to już Ci lotto?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2460 dnia: Maja 27, 2008, 23:45:35 pm »
On pytał o raport z badań zdrowia prezydenta. Poza tym nie czuję aby Lech Kaczyński był prezydentem wszystkich Polaków. Razi mnie strasznie ten podział klas ludności braci Kaczyńskich. Ty jesteś z podwórka a my z klasy wyższej.

Dodać jeszcze muszę że nasz prezydent to człowiek o niskim honorze. Ja bym nie dał obrażać swojej żony. To jest mąż stanu?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2461 dnia: Maja 28, 2008, 00:08:39 am »
Mnie jednak bardziej oburza jak Rydzyk nazywa pierwszą damę czarownicą.

Naprawdę, ale tak... NAPRAWDĘ, Cię to oburza? o_O
Nie to, żebym miał coś do p. Kaczyńskiej, jednak nie tylko Rydzyk ją obraża (wiele ludzi komentuje jej urodę...). Gdyby tak chcieć pozamykać wszystkich, którzy obrazili ją bądź prezydenta w ten, czy inny (na równi z rydzykowym) sposób, to połowa Polaków już by dawno była ukarana ;D.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2008, 00:16:56 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2462 dnia: Maja 28, 2008, 00:18:53 am »
Wiesz to co sobie tam ktoś gada między sobą to inna sprawa od faktu gdy kapłan publicznie wyraża brak szacunku i obraża żonę prezydenta.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2463 dnia: Maja 28, 2008, 00:56:45 am »
Publicznie... on to zrobił tak publicznie (na forum swoich uczniów), jak publicznie wygłasza to każdy (na forum swoich kolegów, na forum rodziny itp). Nie bronię Rydzyka, jednak już nudne jest czepianie się jego, za tą wypowiedź, podczas gdy spora liczba osób, która mu to wytyka, robi dokładnie to samo.

Gdybym w chwili obecnej powtórzył słowa Rydzyka, moja wypowiedź byłaby jeszcze bardziej publiczna, niż jego (tam miał jedynie garstkę studentów -- gdyby wypowiedź nie wyciekła -- tutaj mój tekst może przeczytać każdy).
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2008, 00:59:16 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2464 dnia: Maja 28, 2008, 01:11:53 am »
Dzisiaj byłem na Litwie, dokładnie w Wilnie. Powiem tak, nigdy nie widziałem tylu zajebistych samochodów w tak krótkim czasie, jednocześnie nie widziałem tyle gratów. Gdzie klasa średnia? A zmierzam do tego, że u nich benzyna kosztuje 3,93, co po dzisiejszym kursie daje jakieś 4zł za litr. Czy u nas tak trudno jest sprawić aby cena była zbliżona? Przecież Kowalski zaoszczędzałby fortunę... Tym bardziej, że ta cena tyczy naszego dobrego znajomego -ORLENu.
 Nie narzekam na brak gotówki na paliwo, z tego powodu, ze mało jeżdżę, ale czemu nie miałbym płacić mniej?


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2465 dnia: Maja 28, 2008, 01:18:11 am »
Publicznie... on to zrobił tak publicznie (na forum swoich uczniów), jak publicznie wygłasza to każdy (na forum swoich kolegów, na forum rodziny itp). Nie bronię Rydzyka, jednak już nudne jest czepianie się jego, za tą wypowiedź, podczas gdy spora liczba osób, która mu to wytyka, robi dokładnie to samo.

Gdybym w chwili obecnej powtórzył słowa Rydzyka, moja wypowiedź byłaby jeszcze bardziej publiczna, niż jego (tam miał jedynie garstkę studentów -- gdyby wypowiedź nie wyciekła -- tutaj mój tekst może przeczytać każdy).

Jednak o szambie wypowiedział się jak najbardziej publicznie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2466 dnia: Maja 28, 2008, 10:09:10 am »
W czym on niby jest taki poY(:lol:)ebany?
to pozer , któremu za mało przygód w życiu . Nie wiem jak dla Ciebie ale chodzenie z penisem po Sejmie jakiemukolwiek posłowi nie przystoi . Ale widać w chałupie go tego nie nauczyli . Gdy na ekranie pojawiał się Lepper czy Giertych to można było się przynajmniej pośmiać a te wynurzenia i akcje Palikota są niesmaczne .
A robić to może chyba tylko pod siebie bo z jego zacnej inicjatywy przyjazne państwo jak narazie nic konstruktywnego nie wyszło . Taka małpka w cyrku na Wiejskiej . Trochę zrobi hałasu , szumu wokół siebie aż mu się znudzi i wróci do swych interesów .
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2008, 10:22:00 am wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2467 dnia: Maja 28, 2008, 10:12:52 am »
Dowiedz się w jakim celu Palikot odwalił tą akcję z penisem i bronią. Dlaczego chciał żeby o tym mówiono.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2468 dnia: Maja 28, 2008, 10:17:47 am »
to nie zwalnia go z kultury osobistej .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2469 dnia: Maja 28, 2008, 10:21:07 am »
Cytuj
Nie wiem jak dla Ciebie ale chodzę z penisem po Sejmie
Brawo!

Cytuj
A robić to może chyba tylko pod siebie bo z jego zacnej inicjatywy przyjazne państwo jak narazie nic konstruktywnego nie wyszło .
No, to dokładnie jak cały parlament od 2005 do 2007.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2008, 10:23:17 am wysłana przez tarniak »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2470 dnia: Maja 29, 2008, 18:03:22 pm »
akurat Palikot darze sympatia jak malo ktorego polityka wczesniej, ma "chlop" charakter, mowi to co mysli i ma w "dupie konwenanse", mial odwage jak malo ktory polityk zeby sie zmierzyc z Wojewodzkim i trzeba przyznac ze calkiem dobrze mu poszlo, do tego zwroc uwage ze o nim caly czas jest glosno, cos zawsze sie o nim mowi, a jesli chcesz sie utrzymac w polityce musisz umiec sie "sprzedac", a jak to mowia, "ze nie wazne jak o kims mowia, wazne ze mowia"...
co do Rydzyka, to czlowiek podejrzany o kilka "walkow" ktoremu duza czesc politykow ulega w ten czy inny sposob, co jest dla mnie nie zrozumiale, jasne jest ze kosciol/kler ( zwal jak zwal) od zawsze mial "parcie" na polityke, bardzo wyraznym tego przykladem jest Rydzyk, wystarczy posluchac troche jego audycji i przeczytac Nasz Dziennik, tam jest zupelnie inne przeslanie, ataki polslowkami na pewne grupy spoleczne itp....poprostu szok... 

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2471 dnia: Maja 29, 2008, 21:54:07 pm »
A dla mnie Palikot to wytwór jakiejś śmiesznej popkultury, cudak jak cały Sejm. Tylko, że on to jest cudak "namber łan". Ktoś musi brać na klatę tą odpowiedzialność, nie?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2472 dnia: Maja 29, 2008, 22:26:07 pm »
Super, chcą u nas wprowadzić całkowity zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci (tak, klaps to również kara cielesna). Czyli będziemy mieli sytuację, jak na zachodzie, gdzie matka ne może nawet dać klapsa rozwydrzonemu dzieciakowi, bo sąsiedzi mogą ją podkablować do opieki społecznej/policji :/.
Witaj Europo! Witajcie dzieciaki wchodzące rodzicom na głowę!
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2473 dnia: Maja 29, 2008, 22:27:56 pm »
Problem tylko w tym, że niektórzy, zamiast dać tego "klapsa", leją pasem/kablem i naprawdę nie jest ciekawie. Wiem z doświadczeń moich znajomych; na szczęście sam tego nie zaznałem, bo i nie było powodu.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2474 dnia: Maja 29, 2008, 22:29:15 pm »
Czasem bez powodu pijany opiekun takze napieprza biednego dzieciaka paskiem/kablem.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2475 dnia: Maja 29, 2008, 22:34:07 pm »
Czasem bez powodu pijany opiekun takze napieprza biednego dzieciaka paskiem/kablem.

Na szczęście moi rodzice nie mają "takich" problemów.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2476 dnia: Maja 29, 2008, 22:34:47 pm »
Mowie o rodzinach patologicznych.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2477 dnia: Maja 29, 2008, 22:35:40 pm »
 :-P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2478 dnia: Maja 29, 2008, 22:35:53 pm »
Zgadzam się, TAKIE zachowania należy tępić. Jednak z rozmowy (bo mowa o tym była w jakimś programie dyskusyjnym na tvn24) wynikało, że rozmówcy są również oburzeni, jak można dziecku w ogóle dać klaspa?! Że to naruszenie prawa dziecka, że to wykaz słabości rodziców itp itd.
Ciekawe jednak, co ma zrobić matka, gdy kilkunastomiesięczne dziecko nagle rzuca jej się na środku chodnika na ziemię i nie chce iść dalej (przykład mojego chrześniaka - dzieciak fajny, jednak nadpobuldiwy i z charakterem; jak nie chce iść, to się kładzie na ziemi i leży)?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2479 dnia: Maja 29, 2008, 22:38:56 pm »
Zostawic go i isc dalej. :f