Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658117 razy)

0 użytkowników i 65 Gości przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3120 dnia: Lipca 13, 2008, 12:52:58 pm »
Chryste, Iras, daj spokój. Pewnie, że rydzykowi nie musieli od razu ścinać głowy za obrazę pani prezydentowej, ale powinni. Tak, jakbyś ty sobie spacerował z żoną i nagle jakiś chłopaczek wyskakuje i krzyczy "hahaha ale szlaufa, gdzie twój pies przewodnik, koleś" - jesteś p*zda, to nie dasz mu w mordę, proste. Prezydent, jako głowa państwa, reprezentant Polaków, na bycie pizdą zwyczajnie nie może sobie pozwolić.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3121 dnia: Lipca 13, 2008, 12:57:27 pm »
jesteś p*zda, to nie dasz mu w mordę, proste.

Ty nie jesteś pi*da, dasz mu w mordę i trafisz przed sąd w roli oskarżonego  :lol:

To, że kumpel w przypływie negatywnych emocji mnie obrazi, a ja nie wniosę sprawy o zniesławienie, nie oznacza, że od tej pory każdy ma prawo mnie obrażać.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3122 dnia: Lipca 13, 2008, 13:01:04 pm »
Cytuj
Ty nie jesteś pi*da, dasz mu w mordę i trafisz przed sąd w roli oskarżonego

Tak, bo kaczyński to taki Conan barbarzyńca, że łeb by urwał rydzykowi przywalając z piąchy.
Nie na taką reakcję prezydenta czekali Polacy.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3123 dnia: Lipca 13, 2008, 13:03:31 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 13:13:56 pm wysłana przez Miazga »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3124 dnia: Lipca 13, 2008, 13:10:50 pm »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3125 dnia: Lipca 13, 2008, 13:14:34 pm »
Na miano  "intelektualnego dziecka" bardziej zasługuje Prezydent który rzuca "Spieprzaj dziadu" niż ludzie którzy drwią z tego w w filmikach na youtube...  :???:

Satyra polityczna, dowcipy z polityków są stare jak świat, teraz to przybrało też formy które umożliwia internet. Obrażanie ludzi za to że komentują głupoty polityków nic nie zmieni. To nie dzieciaki wymyśliły spieprzaj dziadu, dziadka z Wehrmachtu itd. Polityk który nie potrafi zaakceptować takich dowcipów jest fatalnym politykiem.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3126 dnia: Lipca 13, 2008, 13:16:46 pm »
Cały Iras - brak racjonalnych argumentów, to zmieni temat doczepiając się do czegoś innego, zazwyczaj kompletnej bzdury. Owacje na stojąco.

A w poscie, mimo że edytuje, i tak cały czas wkleja się dodatkowe http, nie wiem czemu. Tak czy inaczej, zapoznaj się z pojęciem metafory a potem skojarz je z moją poprzednią wypowiedzią.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3127 dnia: Lipca 13, 2008, 13:20:11 pm »
jesteś p*zda, to nie dasz mu w mordę, proste.

Ty nie jesteś pi*da, dasz mu w mordę i trafisz przed sąd w roli oskarżonego  :lol:

To, że kumpel w przypływie negatywnych emocji mnie obrazi, a ja nie wniosę sprawy o zniesławienie, nie oznacza, że od tej pory każdy ma prawo mnie obrażać.

Co za trafne stwierdzenie. Widać takie dokładnie są relację prezydenta RP i Rydzyka. Widocznie bracia Kaczyńscy nie są nauczeni odpowiedniego szacunku dla kobiet.

Z innej beczki.

Co to się stało z tymi biednymi Czechami? Podpisali umowę o tarczy z USA i Rosja im kurek przykręciła. :lol: Ciekawe czy teraz Amerykanie zadbają o to żeby ich sojusznik nie odczuł braków w dostawach paliw. Wątpię. Dobrze że obecny rząd Polski twardo negocjował bo nas by czekał teraz los Czech.

PS. Co ten PiS tak się boi o utratę immunitetu przez pana Ziobro? Czyżby za dużo nakłamał i zdawał sobie sprawę z tego że automatycznie zostanie zasypany pozwami sądowymi? Z miejsca zapewne Ziobro dostałby pozew od zniesławionego doktora, którego nazwał mordercą.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3128 dnia: Lipca 13, 2008, 13:31:00 pm »
@Leenk - nie wiem, czy Prezydent nie potrafi zaakceptować takich dowcipów, po prostu męczy mnie (i pewnie nie tylko mnie) używanie ich jako "argumentów", bo śmieszne przestały być dawno temu, a do dyskusji nie wnoszą kompletnie nic. Tak samo męczące jest ciągłe przywoływanie sprawy Rydzyka i Pani Prezydentowej. Rozumiem, że ostre spięcie na linii PiS - Radio Maryja byłoby niektórym bardzo na rękę, ale ileż jeszcze będziecie do tego wracać?

@Miazga - sam pokazałeś brak argumentów, nieudolnie wstawiając link do definicji metafory.

@MarcePan

1. "Biedne" Czechy mają jaja i nie będą polityki zagranicznej uzależniać od Rosji. Tak właśnie postępuje niepodległy kraj.

2. Z tego co wiem, Pan Ziobro nie da ekipie rządzącej satysfakcji głosowania nad uchyleniem jego immunitetu i jeśli zajdzie taka potrzeba, jest gotów zrzec się go osobiście.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3129 dnia: Lipca 13, 2008, 13:33:45 pm »
@Miazga - sam pokazałeś brak argumentów, nieudolnie wstawiając link do definicji metafory.

 :lol: Iras teraz to przebiłeś samego siebie. Nieudolnie wstawiony link = brak argumentów. :shock: :lol:

@MarcePan

1. "Biedne" Czechy mają jaja i nie będą polityki zagranicznej uzależniać od Rosji. Tak właśnie postępuje niepodległy kraj.

2. Z tego co wiem, Pan Ziobro nie da ekipie rządzącej satysfakcji głosowania nad uchyleniem jego immunitetu i jeśli zajdzie taka potrzeba, jest gotów zrzec się go osobiście.

No tak teraz Czechy są uzależnione od USA. Nie ma to jak przejść z rąk jednego mocarstwa w drugie.

Pan Ziobro po prostu ma pełne gacie tak samo jak jego partia bo wie doskonale że jak uchylą mu immunitet to będzie musiał śpiewać przed sądem i wkopać tym samym swoich kolegów partyjnych.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 13:35:29 pm wysłana przez MarcePan »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3130 dnia: Lipca 13, 2008, 13:45:11 pm »

Cytuj
@Miazga - sam pokazałeś brak argumentów, nieudolnie wstawiając link do definicji metafory.

......

Kurde. Argument, to ci podałem kilka postów wyżej, ty go najwyraźniej nie zrozumiałeś, więc musiałem się przez chwilę poczuć jak pani od polskiego i zapoznać cię z pojęciem metafory. Być może wtedy już wszystko ogarnąłeś i bum! nie masz argumentów, to się dopieprzasz do źle wstawionego linka. Także błagam, nie odwracaj kota do góry ogonem, bo tłumaczenie ci wszystkiego krok po kroku robi się męczące.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3131 dnia: Lipca 13, 2008, 13:50:46 pm »
Cytuj
Pan Ziobro po prostu ma pełne gacie tak samo jak jego partia bo wie doskonale że jak uchylą mu immunitet to będzie musiał śpiewać przed sądem i wkopać tym samym swoich kolegów partyjnych.

On nic nie musi, bo stoi ponad prawem- już się do tego przywyczaił.
Zanim wsypie kolegów partyjnych, całe pis przypuści wściekły atak na rząd i na wszystko co stoi, byleby odwrócić uwagę od istoty sprawy- tak więc kabarety, jak wychodzenie z sali obrad, czy wnisoki o jakieś dymisje będą częstsze.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3132 dnia: Lipca 13, 2008, 13:51:27 pm »
Przy okazji Pana Ziobry - szukałem wczoraj jakiejś oferty tych okrojonych małych notebooków EEE PC...   8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3133 dnia: Lipca 13, 2008, 14:00:33 pm »
:lol: Iras teraz to przebiłeś samego siebie. Nieudolnie wstawiony link = brak argumentów. :shock: :lol:

Owy link, nawet wstawiony prawidłowo, nie byłby żadnym argumentem.

Pan Ziobro po prostu ma pełne gacie tak samo jak jego partia bo wie doskonale że jak uchylą mu immunitet to będzie musiał śpiewać przed sądem i wkopać tym samym swoich kolegów partyjnych.

Na jakiej podstawie wnosisz? Bo z wypowiedzi Pana Ziobry wynika coś kompletnie innego. Jest spokojny, bo ten kabaret przypomina jak na razie sytuację z Mariuszem Kamińskim, kiedy Pitera próbowała dobrać mu się do tyłka i zapewne skończy się w ten sam sposób. Swoją drogą bardzo przeszkadzało wam, kiedy PiS szukał haków na opozycję, a kiedy odbywa się to w drugą stronę, jak najbardziej popieracie takie działania. Szkoda tylko, że w przeciwieństwie do PiS, PO tworzy jedynie nagonkę medialną, a nie przedstawia żadnych dowodów.

@Miazga - tak jak pisałem, lewakom bardzo na rękę byłby konflikt na linii Prezydent - największa katolicka rozgłośnia radiowa. Przykro mi, nie wyszło i lepiej przestańcie już jątrzyć z tego powodu.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3134 dnia: Lipca 13, 2008, 14:14:48 pm »
Akurat to PiS robił wyłącznie nagonkę medialną bez żadnych dowodów oprócz bluzgów na konferencjach prasowych. Teraz nagle płacz i wrzaski że próbują te wszystkie nadużycia i zwyczajne łamanie prawa wyjaśnić...


Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3135 dnia: Lipca 13, 2008, 14:17:31 pm »
Cytuj
@Miazga - tak jak pisałem, lewakom bardzo na rękę byłby konflikt na linii Prezydent - największa katolicka rozgłośnia radiowa. Przykro mi, nie wyszło i lepiej przestańcie już jątrzyć z tego powodu.

Prosiłem, abyś nie odwracał kota do góry ogonem. Chyba, że ty nadal nie rozumiesz co mamy na myśli przytaczając sprawę obrazy pani prezydentowej. No nic, ja się poddaję.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3136 dnia: Lipca 13, 2008, 14:24:33 pm »
Akurat to PiS robił wyłącznie nagonkę medialną bez żadnych dowodów oprócz bluzgów na konferencjach prasowych.

A Sawicką zatrzymali za chęć do życia i miłość do ojczyzny. Na doktora G. dowodów korupcyjnych też nie ma.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3137 dnia: Lipca 13, 2008, 14:31:47 pm »
Sawicką wyłuskali żeby mieć haki na PO. Typowa prowokacja - wyszło zresztą na jaw jak bardzo gorączkowo podstawiony pan namawiał ją do umówienia się z czołowymi politykami PO żeby ich też "ubrudzić". No, niestety nie wyszło...   :cool:

 :-(
http://wyborcza.pl/1,75248,5451187,Profesor_Bronislaw_Geremek_nie_zyje.html

Coraz mniej wielkich autorytetów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 15:25:06 pm wysłana przez Leenk »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3138 dnia: Lipca 13, 2008, 18:58:21 pm »
Sawicką wyłuskali żeby mieć haki na PO. Typowa prowokacja - wyszło zresztą na jaw jak bardzo gorączkowo podstawiony pan namawiał ją do umówienia się z czołowymi politykami PO żeby ich też "ubrudzić". No, niestety nie wyszło...   :cool:

 :-(
http://wyborcza.pl/1,75248,5451187,Profesor_Bronislaw_Geremek_nie_zyje.html

Coraz mniej wielkich autorytetów.


tego pana bardzo szanowalem, stracilismy wielkiego czlowieka...

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3139 dnia: Lipca 13, 2008, 19:11:12 pm »
Sawicką wyłuskali żeby mieć haki na PO. Typowa prowokacja - wyszło zresztą na jaw jak bardzo gorączkowo podstawiony pan namawiał ją do umówienia się z czołowymi politykami PO żeby ich też "ubrudzić". No, niestety nie wyszło...   :cool:

 :-(
http://wyborcza.pl/1,75248,5451187,Profesor_Bronislaw_Geremek_nie_zyje.html

Coraz mniej wielkich autorytetów.


tego pana bardzo szanowalem, stracilismy wielkiego czlowieka...
Ja również szanowałem, ale bez przesady. Nikt już nie mówi, że to on zjechał na lewy pas.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3140 dnia: Lipca 13, 2008, 19:12:13 pm »
Ja również szanowałem, ale bez przesady. Nikt już nie mówi, że to on zjechał na lewy pas.
Moze po prostu zaslabl? Albo mial zawal? Albo przysnal?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3141 dnia: Lipca 13, 2008, 19:19:36 pm »
Sawicką wyłuskali żeby mieć haki na PO. Typowa prowokacja - wyszło zresztą na jaw jak bardzo gorączkowo podstawiony pan namawiał ją do umówienia się z czołowymi politykami PO żeby ich też "ubrudzić". No, niestety nie wyszło...   :cool:

 :-(
http://wyborcza.pl/1,75248,5451187,Profesor_Bronislaw_Geremek_nie_zyje.html

Coraz mniej wielkich autorytetów.


tego pana bardzo szanowalem, stracilismy wielkiego czlowieka...
Ja również szanowałem, ale bez przesady. Nikt już nie mówi, że to on zjechał na lewy pas.

nie o to chodzi jak zginal (guzik mnie to interesuje), ale wazne jest co soba reprezentowal i co w zyciu zrobil...
Opublikowane: Lipiec 13, 2008, 19:14:39
dodam jeszcze kilka cytatow:
Cytuj
Brzeziński: to katastrofa dla Polski

- Wielka katastrofa dla Polski - tak Zbigniew Brzeziński mówi o tragicznej śmierci Bronisława Geremka. Podkreśla, że był on traktowany na świecie jako "wybitny polski mąż stanu".
- Jestem wstrząśnięty. Śmierć Bronisława Geremka jest dla Polski wielką katastrofą. Był on powszechnie na świecie traktowany jako wybitny polski mąż stanu i uważany za najlepszego ministra spraw zagranicznych od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości w 1989 r. Był gorącym patriotą, doskonałym mówcą, rozważnym politykiem i głęboko myślącym naukowcem - powiedział były doradca prezydenta Jimmy'ego Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego.

- Bronka uważałem za swego osobistego przyjaciela i jego stratę odczuwam jak najbardziej osobiście - dodał.
REKLAMA   Czytaj dalej
 
Wymieniając największe zasługi Geremka dla kraju, Brzeziński przypomniał jego działalność w opozycji demokratycznej i w okresie powstania Solidarności w latach 1980-1981 r.

- Jego rola była wtedy wyjątkowa. Jego obecność i rozwaga nadała ruchowi robotniczemu również wymiar intelektualny. Był doskonałym przedstawicielem +Solidarności+ na arenie międzynarodowej. Przyczynił się do jej traktowania jako odpowiedzialnego i naprawdę demokratycznego ruchu na rzecz wolności - powiedział.

- Drugi zasadniczy etap, w którym jego wiarygodność miała duże znaczenie międzynarodowe, to było przyjęcie i wchodzenie Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Dzięki Geremkowi Polska była traktowana jako poważny potencjalny sojusznik, kraj, którego polityka zagraniczna jest oparta na mądrych i dobrze przemyślanych przesłankach geostrategicznych. W Bronku nie było żadnej skrajności - był umiar, a jednocześnie głęboki, autentyczny patriotyzm - kontynuował Brzeziński.

- Pamiętam szczególnie wystąpienie Geremka w telewizji amerykańskiej, kiedy - jak to się, niestety, często zresztą zdarza - prowadzący wywiad dziennikarz poprosił go o wypowiedzenie się na temat "szeroko rozpowszechnionego polskiego antysemityzmu". Geremek na niego popatrzył przez chwilę, a potem odpowiedział spokojnie: "Urodziłem się w getcie. Moja rodzina zginęła w getcie. Ja zostałem wybrany po wolnych wyborach, przez wolny rząd, na ministra spraw zagranicznych Polski. Czy to panu wystarcza?" Dziennikarz po prostu zaniemówił - wspomina Zbigniew Brzeziński.


Cytuj
Mogłem się z Nim nie zgadzać, mogłem Jego poglądy uważać za zbyt idealistyczne
ale jedno budziło we mnie zawsze szacunek. Nie było w Nim tak charakterystycznej dla Polaków nienawiści, a przecież miałby do niej pełne prawo. Wszędzie gdzie była taka potrzeba godnie reprezentował Polskę i nie robił z niej pośmiewiska.

Cytuj
Prezydent składa kondolencje

Bardzo smutna wiadomość, jestem tym najgłębiej poruszony - powiedział prezydent Lech Kaczyński na wiadomość o śmierci Bronisława Geremka.

Jak mówił prezydent dziennikarzom po wylądowaniu w Paryżu, Geremek był jego politycznym przeciwnikiem, ale - podkreślił - to jeden z głównych twórców Sierpnia'80. Zdaniem Lecha Kaczyńskiego, bez wątpienia był to polityk wybitny, mający swoje miejsce w historii.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3142 dnia: Lipca 13, 2008, 19:22:30 pm »
Może zasłabł, może kochanka mu robiła loda  w tym momencie i nie wyrobił, może samochód nawalił, może przysnął... nieważne. Dzięki koleżce stało się w Polsce dużo dobrego i to się liczy,

Przynajmniej Lech Kaczyński miał przy tej okazji więcej stylu niż część jego zwolenników.  :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3143 dnia: Lipca 13, 2008, 19:34:30 pm »
Coraz mniej wielkich autorytetów.

Wybitny polityk, żaden autorytet. Z jego poglądami nie zgadzam się zupełnie. Śmierci mu nie życzyłem, płakać za nim nie zamierzam.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3144 dnia: Lipca 14, 2008, 12:32:12 pm »
Z jego poglądami nie zgadzam się zupełnie.

możesz podac kilka??

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3145 dnia: Lipca 15, 2008, 19:15:13 pm »
Lewicowe, liberalne, prounijne.



Polski poseł miał przeprosić za... Holokaust

Cytuj
W trakcie programu szwajcarskiej telewizji publicznej zażądano od posła Dawida Jackiewicza przeprosin za... Holokaust - dowiedział się serwis internetowy tvp.info. Parlamentarzysta domaga się zdecydowanej reakcji MSZ.

Za rozpoczęcie II wojny światowej i mordowanie Żydów odpowiadają Polacy; powinni oni przeprosić za wypędzenia Niemców z Dolnego Śląska - takie tezy usłyszał wrocławski poseł PiS Dawid Jackiewicz podczas nagrywania programu dla szwajcarskiej telewizji publicznej.

Chodzi o reportaż na temat wypędzeń Niemców po II wojnie światowej przygotowywany przez szwajcarską telewizję publiczną Schweizer Fernsehen. Polski korespondent stacji Thomas Vogel skonfrontował w trakcie dyskusji Jackiewicza z bohaterem reportażu, którego dziadek został wypędzony z Dolnego Śląska - informuje TVP Info. "Wywiad przerodził się w skandaliczny akt oskarżenia pod adresem Polski i Polaków (...) Nasz naród obarczono odpowiedzialnością za dramat milionów Niemców wypędzonych bezprawnie min. z Dolnego Śląska (...), a odpowiedzialność za obozy koncentracyjne zbagatelizowano stwierdzeniem, że to Polacy mordowali Żydów." - czytamy w podpisanym przez posła PiS proteście do polskiego MSZ.

http://wiadomosci.onet.pl/1789430,12,item.html

Wcześniej był ortodoksyjny żydek sztuk jeden, a teraz? Może wreszcie pora zacząć reagować na te obelgi?!

Ciekawe, co na to forumowe towarzystwo pro-żydowskie.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3146 dnia: Lipca 15, 2008, 23:28:26 pm »
Yyyy... Jestem trochę mało bystry może i w ogóle moja świadomość polityczna jest nikła, a maleje jeszcze w oczach do rozmiarów penisa surykatki w konfrontacji z takim utwierdzonym w swoich skrajnie prawicowych mądrościach męża, ale czy ty przypadkiem nie insynuujesz, że należy wypowiedź jakiegoś chłystka w przypadkowym programie telewizyjnym wyolbrzymiać do formatu pobudki dla incydentu międzynarodowego i "zdecydowanej reakcji MSZ"? I co - Polska ma po raz kolejny pokazać się w świetle zapalczywych, pozbawionych dystansu i zdrowego rozsądku, małostkowych buraków robiących wielkie halo z wypowiedzi jakiegoś nieświadomego biedaka, tudzież  niewyszukanej prowokacji, jak to miało miejsce z naszym pożal się boże prezydentem-kartoflem? :lol: 
GT: Trusio

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3147 dnia: Lipca 15, 2008, 23:45:17 pm »
Różne osoby w różnych kręgach coraz odważniej obwiniają nas o Holokaust. Polski poseł został zaatakowany w zagranicznej telewizji publicznej. Żądano od niego, aby przepraszał za hitlerowskie zbrodnie. Jestem pewny, że gdyby w TVP miał miejsce podobny akt wobec Niemca czy Żyda, mielibyśmy międzynarodowy skandal. Domagam się, aby Polska zajęła w sprawie Holokaustu wyraźne stanowisko, przypomniała innym, kto za to odpowiada i że nie tylko Żydzi wtedy ginęli, bo jak tak dalej pójdzie, za kilka lat będą nas przekonywać, że Adolf Hitler był Polakiem.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3148 dnia: Lipca 15, 2008, 23:50:26 pm »
"I co - Polska ma po raz kolejny pokazać się w świetle zapalczywych, pozbawionych dystansu i zdrowego rozsądku, małostkowych buraków"
Dlaczego interwencja Polski, w stosunku do ludzi, którzy opowiadają brednie, na temat naszego narodu, jest buractwem... Jakoś, o Żydach nikt tak nie mówi, jak wszędzie widzą antysemityzm :/
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2008, 23:54:43 pm wysłana przez VaaKo »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3149 dnia: Lipca 16, 2008, 01:19:28 am »
Lewicowe, liberalne, prounijne.



Polski poseł miał przeprosić za... Holokaust

Cytuj
W trakcie programu szwajcarskiej telewizji publicznej zażądano od posła Dawida Jackiewicza przeprosin za... Holokaust - dowiedział się serwis internetowy tvp.info. Parlamentarzysta domaga się zdecydowanej reakcji MSZ.

Za rozpoczęcie II wojny światowej i mordowanie Żydów odpowiadają Polacy; powinni oni przeprosić za wypędzenia Niemców z Dolnego Śląska - takie tezy usłyszał wrocławski poseł PiS Dawid Jackiewicz podczas nagrywania programu dla szwajcarskiej telewizji publicznej.

Chodzi o reportaż na temat wypędzeń Niemców po II wojnie światowej przygotowywany przez szwajcarską telewizję publiczną Schweizer Fernsehen. Polski korespondent stacji Thomas Vogel skonfrontował w trakcie dyskusji Jackiewicza z bohaterem reportażu, którego dziadek został wypędzony z Dolnego Śląska - informuje TVP Info. "Wywiad przerodził się w skandaliczny akt oskarżenia pod adresem Polski i Polaków (...) Nasz naród obarczono odpowiedzialnością za dramat milionów Niemców wypędzonych bezprawnie min. z Dolnego Śląska (...), a odpowiedzialność za obozy koncentracyjne zbagatelizowano stwierdzeniem, że to Polacy mordowali Żydów." - czytamy w podpisanym przez posła PiS proteście do polskiego MSZ.

http://wiadomosci.onet.pl/1789430,12,item.html

Wcześniej był ortodoksyjny żydek sztuk jeden, a teraz? Może wreszcie pora zacząć reagować na te obelgi?!

Ciekawe, co na to forumowe towarzystwo pro-żydowskie.

kobylańskiego na niego nasłac !!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3150 dnia: Lipca 16, 2008, 02:04:08 am »
"I co - Polska ma po raz kolejny pokazać się w świetle zapalczywych, pozbawionych dystansu i zdrowego rozsądku, małostkowych buraków"
Dlaczego interwencja Polski, w stosunku do ludzi, którzy opowiadają brednie, na temat naszego narodu, jest buractwem... Jakoś, o Żydach nikt tak nie mówi, jak wszędzie widzą antysemityzm :/
Bo akurat w ich przypadku mogą mieć nieco racji (co widać nawet w wypowiedziach niektórych forowiczów), a w przypadku oskarżeń w stronę Polski są to idiotyczne i bezpodstawne brednie, których źródłem są skretyniali i/lub nieświadomi, napędzani własną nienawiścią, fanatyczni krzykacze o skrajnych poglądach stanowiący (szczęśliwie) zdecydowaną mniejszość, a każdy średnio inteligentny i w miarę wykształcony i rozsądny człowiek oleje takie bzdury ciepłym moczem. Pozostaje jeszcze ta pozbawiona świadomości "cała reszta". I tu robiąc raban wokół wyskoków takich kretynów jedynie ich się napędza, a nadając sprawom rozgłos daje początek istnemu "atakowi klonów", bo takich idiotów jest więcej i tylko czekają, aż ktoś na ich żałosne postacie zwróci wzrok i zacznie słychać. Ci rozsądniejsi dalej to oleją, a tym krzykaczom nie daj boże przybędzie zwolenników z zaplecza nieświadomej, czarnej masy (którego to zjawiska mieliśmy wspaniały przykład całkiem niedawno w naszej polityce, wspomniany Hitler także wypłynął na fali podobnych zjawisk społecznych). Więc nie ma co się spinać moim zdaniem, kary fizyczne też w szkole zlikwidowano, bo badania dowiodły, że rózgą się głupoty nie wyleczy O_o.
GT: Trusio

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3151 dnia: Lipca 16, 2008, 07:00:50 am »
Ej, ale jakby w jakimś polskim, podrzędnym programie ktoś powiedział, że Żydzi okradają Polskę, są skąpi i chciwi, to by chyba USA wytoczyło nam wojnę (i Wyborcza by zrobiła reportaż na 200stron). Jest tak czy nie?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3152 dnia: Lipca 16, 2008, 09:46:12 am »
Ej, ale jakby w jakimś polskim, podrzędnym programie ktoś powiedział, że Żydzi okradają Polskę, są skąpi i chciwi, to by chyba USA wytoczyło nam wojnę (i Wyborcza by zrobiła reportaż na 200stron). Jest tak czy nie?

jeżeli to jest jedyny argument, żeby robic dokładnie tak samo to jest on wyjątkowo słaby.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3153 dnia: Lipca 16, 2008, 14:14:50 pm »
Cytuj
CBOS: 63 proc. badanych źle ocenia działalność prezydenta

63 proc. badanych źle ocenia działalność prezydenta Lecha Kaczyńskiego - wynika z najnowszego, lipcowego sondażu CBOS. Pozytywnie aktywność głowy państwa postrzega 25 proc. ankietowanych. 12 proc. nie wyraziło zdania w tej kwestii.

W porównaniu do czerwcowego sondażu negatywna ocena pracy Lecha Kaczyńskiego wzrosła o 6 punktów proc., zaś pozytywna zmalała o 5 punktów proc. Jak zauważają autorzy sondażu, są to najgorsze oceny działalności prezydenta Kaczyńskiego, odkąd pełni tę funkcję.

Połowa elektoratu Kaczyńskiego z drugiej tury wyborów prezydenckich (50 proc.) dobrze postrzega sposób w jaki spełnia swój urząd. 37 proc. jego wyborców jest przeciwnego zdania. Elektorat Donalda Tuska oraz osoby, które nie wzięły udziału w wyborach w większości wyrażają dezaprobatę wobec działań prezydenta (85 proc. wyborców Tuska i 60 proc. osób, które nie głosowały w ostatnich wyborach).

W lipcu pogorszyły się również notowania dotyczące działalności Sejmu. 23 proc. ankietowanych dobrze ocenia pracę posłów. (spadek od czerwca o 4 punkty proc.). 62 proc. badanych (wzrost o 6 punktów proc.) wyraża opinie krytyczne.

Ankietowani w lipcu gorzej postrzegają także funkcjonowanie Senatu. 49 proc. badanych (wzrost o 4 pkt. proc.) wystawia oceny negatywne, a 26 proc. (spadek o 4 pkt. proc.) - pozytywne.

Sondaż przeprowadzono w dniach 4-7 lipca 2008 roku, na reprezentatywnej 1094-osobowej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

ZRODLO



jakos mnie to nie dziwi :D :D :D :D

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3154 dnia: Lipca 16, 2008, 15:46:01 pm »
Putin o Polsce...
http://youtube.com/watch?v=p4nHLmfbFQc

Taka mała ciekawostka, skoro już przy Żydach jesteśmy :lol:
http://youtube.com/watch?v=2rnrlT45pzI
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 15:59:38 pm wysłana przez VaaKo »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3155 dnia: Lipca 16, 2008, 16:47:40 pm »
Żydki zbyt żwawo se poczynają , tam gdzie są wszyscy z lewej kłaniają im się wrzesz żeby nie wspomnieć o symbolu polskiej dyplomacji Geremku .Krótka historia o wielkim polaku http://www.polonica.net/Zdrada_zydowska-geremek.htm


''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3156 dnia: Lipca 16, 2008, 16:54:58 pm »
Cytuj
Ciekawe, co na to forumowe towarzystwo pro-żydowskie.
Jak to co - Szema Jisrael! :lol:

Czy głupota tego gościa wynika z jego żydowskiej krwi? Nie sądze. Chyba, że wasza upierdliwość i szukanie sensacji wynika z waszej polskości. No ale skoro nasza była władza obraża się na teksty w brukowcach, to nie dziwię się, że tak stanowczo zareagowano. Hańba. Polscy developerzy już klepią remake: Auschwitz: Empire Strikes Back!

Cytuj
a każdy średnio inteligentny i w miarę wykształcony i rozsądny człowiek oleje takie bzdury ciepłym moczem.
Niewykształcony tym bardziej ma wyje**ne na to co się dzieje daleko za rzeką, a newsy ogląda, no bo nic nie ma innego w TV. Dlatego filtr się kurczy do opcji: człowiek rozsądny. Jak widać, rozsądek gdzieś większości umknął.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 17:00:09 pm wysłana przez tarniak »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3157 dnia: Lipca 16, 2008, 17:04:49 pm »
Ciekawe, co na to forumowe towarzystwo pro-żydowskie.

hehhe Iras przechodzisz sam siebie...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3158 dnia: Lipca 16, 2008, 17:31:38 pm »
http://www.polonica.net/Zdrada_zydowska-geremek.htm


Cytuj

Antypolska i antynarodowa żydopropaganda

 
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ... ... ... the Ministry of Truth

WAR IS PEACE

FREEDOM IS SLAVERY

IGNORANCE IS STRENGTH

 
Wielki Brat obserwuje was ... ... ... Ministerstwo Prawdy

Wojna to pokój

Wolność to niewolnictwo

Ignorancja to siła

 
polskojęzyczne żydolewactwo

Największe w Polsce polskojęzyczne żydolewactwo, antypolskie, antynarodowe, antykatolickie, żydo-komunistyczne, lewicowo-demoliberalne żydogadzinówki gazety i tygodniki :

jude "Gazeta Wyborcza" - żydokomunistyczna propaganda - organ polonofobów, prowokatorów, żydów, dywersantów i zdrajców, redaktor naczelny polonofob, renegat, fanatyczny komunista, dywersant i zdrajca, arcy-bydlę żyd Aaron Szechter vel Adam Michnik, syn żydowskiego komunisty ukraińskiego, zbrodniarza, polonofoba i polakożercy, agenta i kata NKWD Ozjasza Szechtera, brat żydowskiego zbrodniarza i kata UB Stefana Szechtera vel Szwedowicza - mordercy żołnierzy AK, WiN, NIE, ZWZ, pupil zbrodniarza, agenta NKWD Bolesława Bieruta.

"Jest to gazeta - mówię to z pełną odpowiedzialnością - w specyficznym i pełnym tego słowa znaczeniu - żydowska. Od redagowania, od - powiedzmy sobie - sposobu podawania informacji, od sposobu układania informacji itd. itd. , ona doskonale odzwierciedla mentalność żydowską." ks. prof. Waldemar Chrostowski

"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." Zbigniew Herbert


jude "Nie" - żydokomunistyczna propaganda - organ zdrajców, prowokatorów, profanów i polonofobów - redaktor naczelny polonofob, profan, prowokator, arcy-bydlę, żyd, odbyt żydokomuny i wszelkiego lewactwa Josek Urbach vel Jerzy Urban. Ten organ odbytu ma klientelę głównie postaparatczykowską, postmilicyjną, postesbecką, kołtuńską, prymitywnie (nie zaś „postępowo") antykościelną — wszystkich tych ćwierćinteligenckich i półinteligenckich chamusiów, których rajcuje pornografia i językowe „mięso", a którzy nie wykazują chęci, by ewoluować od ćwierć-inteligenckości-półinteligenckości ku inteligenckości salonowej.


jude "Wprost" - żydokomunistyczna propaganda - organ prowokatorów, polonofobów, żydokomuny i żydomasoństwa, redaktor naczelny komunista, były sekretarz KC PZPR żyd, mason Marek Król; jedna z głównych trybun prożydowskich racji i ciągłego oskarżania Polaków o antysemityzm. Skrajny filosemityzm "Wprost" współgra z ciągłymi atakami na Kościół katolicki w Polsce, podważaniem i ośmieszaniem polskości i patriotyzmu.


jude "Przegląd" - żydokomunistyczna propaganda - stali współpracownicy: mason, żyd komunista Aleksander Małachowski, żyd komunista Krzysztof Teodor Toeplitz, żyd komunista Piotr Gadzinowski,


jude "Wiadomości Kulturalne" - żydokomunistyczna propaganda - redaktor naczelny polonofob, żyd komunista Krzysztof Teodor Toeplitz, jeden z głównych publicystycznych janczarów jaruzelszczyzny w dobie stanu wojennego przez całe dziesięciolecia należał do autorów najmocniej zaangażowanych w gromieniu Polaków za ich romantyzmy i "bohaterszczyznę", wyszydzających całą historię Polski jako ciąg bezmyślnych "rzucań się" nacjonalistycznych i anarchicznych tłumów.


jude "Bez Dogmatu" - ordynarnie antykatolickie i antyreligijne czasopismo ateistów, żydów, masonów i wszelkiej maści bluźnierców


gówno prawda

jude komunistyczne, lewicowo-liberalne żydogadzinówki :

"Trybuna" , "Rzeczpospolita" , "Polityka" , "Agora" , "Przegląd Polityczny" , "Res Publica" "Fakty i mity" , "Res Publica Nova" , "Życie Warszawy" , "Przegląd Tygodniowy" , "Przekrój" , "Dziś" , "Press" , "Gazeta Polska" , "Kultura" paryska , "Zeszyty Literackie" , "Aneks" , "Nowy Dziennik" w Nowym Jorku , "Dziennik Chicagowski" w Chicago


jude kryptożydostwo, żydomasoństwo i "katolewica" - wylęgarnia i kuźnica: "Znak" , "Więź" , "Tygodnik Powszechny" , "PAX" , "Głos" , "KIK" (Klub Inteligencji Katolickiej) -

współzałożyciele i współtwórcy : Stanisław Stomma - Szaja Sommer, żyd katolewicy, i Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman : żyd, komunista, marksista, stalinista, agent NKWD, współpracownik szefa NKWD na Polskę generała Sierowa, pseudo-opozycjonista, współtwórca zdrady nowej Targowicy - Magdalenka" i żydomasońskiej chucpy "okrągłego stołu"


wroga masońska, antypolska propaganda, szykalująca, wyśmiewająca, wyszydzająca i profanująca wartości, wiarę i religię, patriotyzm, prawość, uczciwość i przyzwoitość, Polskę i Polskość, siejąca falsz i dezinformację, antypolonizm, polonofobie, pogardę i nienawiść do Polski i Polskości,

 
Żydzi całkowicie zdominowali wszystkie krajowe i światowe środki masowego przekazu.

jude światowe centra żydopropagandy:

wymieniane tu media to tylko niewielka, znana czesc...

Prasa - Gazety, dzienniki, tygodniki, miesieczniki, magazyny, ...

The Associated Press - AP , Reuters , Time , Dow Jones & Company, Inc. , Newsweek , New York Post , New York Times , US News , Washington Post , World Report , Wall Street Journal , Sun , National Geographic TV Guide , Daily News , Dow Jones , US Weekly New Yorker , Barrons , Vogue , Glamour , Mademoiselle , Vanity Fair , HQ , Bride's , Gentleman's Quarterly , Self , Jane , W , House & Garden , Life , People , Discover , Sport Illustrated , MAD Magazine , ESPN , DC Comics , IPC (w Angli) , Family Fun , Disney Adventures , Talk , The Magazine , LA Magazinee , BET Weekend , Emerge , Heart & Soul , Nickelodeon Magazine , L’Express , L’Expansion , the Australian , the Daily Telegraph , The Weekly Standard , the Herald Sun , Parade , Wired , Boston Globe International Herald Tribune ,

tysiące magazynów w wielomilionowych nakładach w wiekszosci krajów na swiecie, wydawanych m.in. przez wydawnictwo Conde Nast Group.

The New York Times - zalozony przez gojów w 1851 H. Raymond i G. Jones. Po ich śmierci wykupione przez zyda A. Ochs. Obecnie wlascicielem jest żydowski klan rodziny Sulzerberger. Sprzedaz dzienna 1 milion 200 tysięcy egzemplarzy.

Washington Post - zalozona przez goja w 1877 - S. Hutchins, Podczas spowodowanej przez zydobankierów depresji ekonomicznej w 1933 r. została wykupiona za bezcen przez żydów Eugene Meyer i Bernarda Barucha.


jude Wydawnictwa:

Random House , Hyperion Books , Talk , Miramax Books , ABC Daytime Press , Walt Disney Company Book Publishing , Time-Life Books , Book-of-the-Month Club , Little Brown , ESPN Books , Simon & Schuster , Pocket Books , Scribner , The Free Press , Arabesque Books , HarperCollins , Archway Paperbacks , Houghton Mifflin ,

Publikuja w 55 jezykach w 74 krajach ze sprzedaza ponad 100 milionów miesiecznie.e.


jude Stacje i sieci telewizyjne:

TVP, TV Polonia, CNN , The Times , ABC , CBS , NBC , Time Warner / AOL , FOX TV , HBO , Cinemax , Showtime , TBS , TNT , Music Choice Cartoon Network, Classic Movies , VH1 , MTV Headline News ,TVKO , Walt Disney Television Touchstone Television , Disney Channel , Buena Vista Television , Toon Disney , Soap Net , ESPN , ESPN2 , ESPN Classic , ESPNEWS , A&E , History Channel , TV Land "HSN" - Home Shoping Network , Lifetime , Biography Channel , Lifetime Movie Network "E!" , Style , Comedy Central , CMT , FLIX , The Movie Channel , Sundance Channel , BET , BET on Jazz , Country Music TV , USA Network Nashville Network , Sci-Fi Channel , Outdoor Life , Golf Channel , Health Network , Television Games Network , TV Guide Channel , BSkyB , STAR TV , Channel V , Sky News , British Sky Broadcasting , VOX (Niemcy), FOXTEL (Am.poludniowa ) Canal Fox ,


Satelitarne systemy TV: Primestar , DirecTV z dziesiatkami milinów abonentów

(każdy z powyższych posiada między 60 a 100 milionów abonentów. ABC Family TV ma 84 miliony abonentów w 140 krajach)

Produkcja i dystrybucja programow dla wlasnych sieci. 39 stacji TV z 200 powiazanymi stacjami w CBC sieci. 185 stacji radiowych w sieci zrzeszonych stacji “Infinity radio group” i 1500 stacji podleglych w CBS Radio Network.

MTV “specializuje sie” w tworzeniu nowych, fałszywych idoli dla młodzieży w wieku 12 do 24 lat. Tym idolem ma być silny i męski murzyn. Biały mężczyzna to kompletna niedojda, słaby i nieudolny. Celem tej propagandy, która odnosi duże sukcesy, jest doprowadzenie do tego , żeby młode, białe dziewczyny wybierały za partnerłw murzynłw. 342 miliony domłw ma dostęp do MTV w 140 krajach.

Nickeldeon “zajmuje sie” urabianiem dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Spustoszenie , które powodują te programy jest podobne do MTV. Nickeldeon ma 87 milionow abonentow.


jude Film, Producenci i Studia filmowe:

"MGM - Metro Goldwyn Mayer , 20th Century Fox , Columbia Pictures , Paramount pictures , Warner Brother Studio , Universal Studio , New Line Cinema , Castle Rock Entertainment , CANAL+ , Fine Line Features , Walt Disney Pictures , Touchstone Picturess , Hollywood Pictures , Caravan Pictures , Miramax Films , Dimension , Buena Vista International , Nickelodeon Movies , MTV Films , BET Arabesque Films , Blockbuster , UCI , WF Cinema Holdings , StudiCanal , PolyGram Films , Gramercy Pictures , Interscope Communications and Propaganda , Polygram Home Video , DreamWorks , United Cinemas International Multiplex BV , Cinema International Corporation ,

"Walt Disney Co." - Po smierci Walta Disnaya firma wykupiona w 1984 przez Michaela Eisnera (żyda); Firma calkowicie zmienila profil produkcji. W miejsce propagowania wartosci chrzescianskich takich jak uczciwosc, odwaga, honor, pracowitosc zaczela szerzyc nowe postawy jak: cwaniactwo, przemoc, homoseksualizm, zboczenia, posluszenstwo, poprawnosc polityczna...


Muzyka i Wydawnictwa plytowe:

EMI Records , Capitol Records , RCA records Warner Music" , Warner Bros. , Atlantic , MCA , Elektra , London-Sire , Rhino Records , Mercury PolyGram , Geffen , A&M , Island , Def Jam , Motown , Sony BMG ,

"Warner" - Firma ta wprowadziła na rynek quasi-muzykę “gangsta rap”, która promuje przemoc przeciwko białym ( “kill whitey”) i traktowanie białych dziewczyn jak dziwki i szmaty a murzynów jako wzór sily i meskosci.


jude Internet: "AOL" - America Online , Compuserve , Yahoo , Netscape , ICQ , AOL Instant Messenger , Wikipedia , MusicNet , Digitalcity , CitySearch , Moviefone , Mapquest , Spinner.com , Winamp , "SHOUTcast" , ABC Internet Group Buena Vista Internet Group , ABC.com , ABCNEWS.com , Oscar.com , Mr. Showbiz , Disney Onlineee , Daily Blast , Disney.com , Family.com , ESPN Internet Group , ESPN.sportzone.com , Soccernet.com , NFL.com , NBA.com , Infoseek Disney Interactive , Expedia , Ticketmaster , Lending Tree , Hotels.com , Evite , Match.com iWon.com , game site , Netzero , Juno , United Online, Inc. , Intel ,

ICQ - ("I seek you") ufundowana w Tel Avivivie, Israel

Wikipedia - ufundowana w Izraelu

Cegetel , (sieci tel. komórkowej we Francji, Maroko, Monako, Polska, Węgry, Hiszpania, Kenia)


jude Banki, Korporacje, Firmy finansowe, kredytowe i giełdowe: wszystkie najwieksze banki są w łapach żydów Bank Światowy , Rezerwy Federalne USA , Międzynarodowy Fundusz Walutowy , NASDAQ Stock Market , Wells Fargo & Lehman , American Express , Citybank , Morgan Chase , Bank of America , Harris Bank , Travellers Group , Economic Policy Institute , International Federation of the Phonographic Industry , Interactive Digital Software Association (IDSA) ,


Uczelnie: przeważająca wiekszość najlepszych i dobrych uczelni o renomie światowej jest pod kontrolą żydostwa Harvard University , Yale University , Princeton University , Oxford University ,...


jude Organizacje całkowicie kontrolowane przez żydów: Amnesty International , Radio "Wolna Europa" , Głos Ameryki , całe "Hollywood" , wszystkie kasyna, "Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS), - "Academy Awards" - rozdają złocone żydowskie bożki - 'Oscary' American Civil Liberties Union (ACLU), Human Rights Watch , National Abortion Federation , Feminists for Free Expression , National Gay and Lesbian Task Force , National Coalition for Sexual Freedom , American Institute of Polish Culture - fundator i przewodnicząca Blanka A. Rosenstiel ...Amerykanski Instytut "Kultury Polskiej" HA! HA! HA!

żydzi są także właścicielami wielu tysięcy korporacji, banków, firm utilizacji, firm budowlanych, firm oczyszczalnia ścieków, oczyszczalni wody, sieci kolejowych, linii lotniczych i autobusowych, i wiele wiele innych firm dochodowych na całym świecie.

powyżej "mały" cytat ze strony, którą podał jay jay.

no przecież wszędzie żydostwo pierdolone!!!!! nic, tylko spierdalac, chowac się po schronach, ewentualnie karabin i na polowanie!!!


ps. najbardziej rozjebał mnie kawałek o MTV :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 17:44:42 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3159 dnia: Lipca 16, 2008, 17:34:31 pm »
Szwabiki winę za różne zbrodnie zrzucają na rusków, ruskie na szwabików i Polaków, a Polska powinna się spokojnie przygląda, kiedy jest opluwana i obrzucana błotem  :-?