Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #560 dnia: Października 23, 2007, 20:03:30 pm »
W Polsce powinno być jak w Belgi - nie idąc na wybory płacisz karę.
Założę się, że taka motywacja by najlepiej poskutkowała :lol: W Belgi frekwencja trzyma się powyżej 92% i dzięki temu można mówić o obiektywnym wyniku.

Trochę dziwne jest to, że ludzie w Anglii, USA czy gdzie tam powylatywali potrafili się ruszyć i stać godzinami w kolejce jak po nowego iPod'a tylko po to by zagłosować a u nas ludziom nie chce się ruszyć 5 minut do pobliskiej szkoły czy innego urzędu publicznego.

Cytuj
drugi: wysprzedali 55% fabryk
Tu akurat dziadek dobrze prawił. Ale wydaje mi sie, że odnosił sie do SLD. Wiadomo przecież co ta partia robiła w czasie swojej akdencji.

« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 20:05:33 pm wysłana przez Master_666 »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #561 dnia: Października 23, 2007, 20:08:17 pm »
Cytuj
Buahaha gdzie to napisałem? Typowa retoryka "postępowców" wsadzania w gębę ludziom tego czego nigdy nie powiedzieli.

Cały czas piszesz "Polska dla katolików", "Inne religie won", to samo jest w krajach muzłumańskich.

Cytuj
Poza tym taki argument mnie zawsze rozwala w ustach "demokratów"
To kufa dobra ta demokracja czy jednak do dupy? Zdecydujcie się.

To jest jednocześnie niedoskonałość demokracji.

Cytuj
Co ty za kit tu ludziom wciskasz? Na studia jeśli nawet biorą pod uwagę średnią to z określonych przedmiotów i każda uczelnia robi to według własnego uznania

Na całość też patrzą. Zapewniam cię.

Cytuj
Polska to nie tylko wykształceni ludzie, który stoją na kierowniczych stanowiskach, to też zwyczajni robole. Ktoś musi przecież przewalać ziemię, budować chodniki. Dlaczego uważasz ich za gorszych?

Nie uważam jak to określiłeś "roboli" (co brzmi krzywdząco) za gorszych absoultnie (nie trzeba mieć papierka by byc inteligentntym, bądź mądrym życiowo) , ale za takich uznaję zenków spod budki z piwem na bezrobotnym od 15 lat, do których przekaz pisu trafia najmocniej.

Cytuj
Na studia można chodzić z niską średnią. Wystarczy zapłacić.

No są i takie- ambtnie mierzysz

Cytuj
Licealista to samo powie. Gimnazjalista też. Uwierz mi.

Licealista rzadko, a jeśli to głównie pod koniec LO, gimnazjalisci wogóle praktycznie. Uwierz mi- mam naprawdę dobre rozeznanie (muszę mieć).

Cytuj
A Twoje ostatnie zdanie jest na naprawdę na wysokim poziomie intelektualnym.

Pytanie jest jak najbardziej na miejscu.

Cytuj
Wstydzę się tylko za młodzież - otumanioną przez media, wykształconą, ale niezdolną do samodzielnego myślenia, która za obietnicę "cudu" poszła głosować na PO, nie wiedząc nic o ich programie, ani nie potrafiąc podać żadnych argumentów "dlaczego nie PiS"

Nie muszą znać nazwisk polityków i dat kiedy Kaczmarek o jakiej godzinie był w Mariocie- polityka dotyka ich na stopniu codzienności, co im się nie podoba widać.

Cytuj
piszesz o antysemityzmie, kseno- i homofobii, a sam dyskryminujesz ludzi ze względu na wykształcenie?

Jak napisałem wcześniej, nie dyskryminuję ludzi którzy nie mają papierka, a mają w głowie, bo jedno z drugim nie zawsze też idzie w parze. Dyskryminuję za to zenków, którzy nie chca wziąść losu w swoje ręce, są wiecznie bezrobotni, żyją z przeświadczeniem że im się należy i aby inny płacili na
nich.

Cytuj
PiS SKUTECZNIE łapie bandytów

Tak skutecznie jak SLD. Za to pan gwóźdź oskarżył kilkunastu ludzi "z układu i oligarchi", za to sądy nie skazały ani jednego, bo żadne z tych zatrzymań nie miało żadnych podstaw. No ale tego już w tvp nie pokazali.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #562 dnia: Października 23, 2007, 20:11:06 pm »
Cytuj
No są i takie- ambtnie mierzysz

No, ciekawe na jakiej podstawie to wywnioskowałeś. Ubliżasz mi.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #563 dnia: Października 23, 2007, 20:20:16 pm »
Cytuj
Tak skutecznie jak SLD. Za to pan gwóźdź oskarżył kilkunastu ludzi "z układu i oligarchi", za to sądy nie skazały ani jednego, bo żadne z tych zatrzymań nie miało żadnych podstaw. No ale tego już w tvp nie pokazali.
Widzę, że nie zrozumieliście o co mi chodziło. Wykpiłem naciąganą argumentację.

Skoro więźniowie głosują na PO, to znaczy, że boją się tego, że PiS przy władzy nie da im rabować!

Cytuj
Nie uważam jak to określiłeś "roboli" (co brzmi krzywdząco) za gorszych absoultnie (nie trzeba mieć papierka by byc inteligentntym, bądź mądrym życiowo) , ale za takich uznaję zenków spod budki z piwem na bezrobotnym od 15 lat, do których przekaz pisu trafia najmocniej.
Na dodatek coraz więcej magistrów, którzy po prostu dużo kasy wybulili, a głowę mają pustą. Zresztą sam przyznałeś mi rację i nie wiem czemu podtrzymujesz pytanie - czy pro  PiS-owcom nie wstyd, że niewykształceni głosowali na tę partię. Takie jest polskie społeczeństwo, są wykształceni lub nie. Nie można tym pierwszym zabrać głosu, mają prawo głosować na jaką partię chcą i nieważne czy robią to w pełni świadomie. To jest demokracja. I faktem jest, że znakomita większość wyborców głosowała na partie, a nie na programy, których kompletnie nie znają. Także nie ma w sumie różnicy czy ktoś głosował na PiS czy PO i czy jest wykształcony. Każdy głosował "na ładne twarze, ładne hasła wyborcze" (każdy, tutaj jako większość).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #564 dnia: Października 23, 2007, 20:20:18 pm »
Cytuj
równie dobrze mógłbym Cię zapytac czy nie jest Ci wstyd, tych wykształconych Polaków którzy mają Bóg wie jakie mniemanie o sobie, a nstępnie kończą zamiatając ulice w UK ?? Wykonując te same prace co ludzie po zawodówkach, czasami nawet bez szkoły, przykład mój znajomy student 3 rok na akademii rolniczej, pracował na budowie w UK między innymi,z Australijczykiem i Jamajczykiem którzy jak sie okazało nie mieli żadnego wykształcenia...

Wstyd mi, ale nie tych ludzi, a za Polskę, która wydaje grubą kasę na kształcenie obywateli i oddaje ich bez walki innym krajom. Wstyd mi za to, że nie potrafi tym ludziom zapewnić odpowiedniego staru i rozwoju, więc muszą uciekać.

Cytuj
Niemcy, Holendrzy i inni będą masowo otwierać swoje firmy u nas

No co za bandyci... by otwierać u nas przedsiebiorstwa i zatrudniac polaków- szczyt chamstwa.
Nie wzmacnia to gospodarki? Wiesz o czym piszesz?

Cytuj
drugi: wysprzedali 55% fabryk

I u prywaciarza ta zadłużona fabryka stała się profitowa, zatrudnia więcej osób niz wcześniej i odprowadza większe podatki przez to- i koło się napędza. To akurat plus.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #565 dnia: Października 23, 2007, 20:22:59 pm »
Ale fajnie się was czyta. Sami znawcy tematu.  :lol: 3/4 z was w gimnazjach jest i ma takie pojęcie o życiu i polityce jak o seksie, ale ostro o tym gada, bo mamusia i tatuś tak powiedzieli lub "ziomy z parafii".
Najlepszy argument w debacie na kogo głosowac jest taki: Po to partia dla młodych, wykształconych inteligentów. PiS dla babc i dziadków. Jeżeli tą naszą młodzież tak super wykształcili, ze łyka wszystko co im media zaśpiewają to mamy marny poziom edukacji. Choc nie ma się co dziwic. Ludzie to bardzo proste istoty. Tutaj sytuacja jest podobna jak z modą. Jakiś debil wyleje sobie farbę na głowę, to masy debili zrobią to samo. Ubierze podarte ciuchy, jw. 3/4 ludzi nie mają własnego zdania. Tylko im się wydaje, że mają, a są sterowani przez media, kreatorów, slogany, kolegów. To jest ta młoda Iiiiiiinteligencja. Co do tematu Babc i dziadków. Oni walczyli o ten kraj żeby później takie tępaki, a przepraszam, ynteligencja mogła głosowac na drugą Irlandię. Poki co, to wasza Irlandia bierze się za zniesienie podatku dla psów. Jestem pod wrażeniem, naprawdę.
P.S.
Zapytałem wczoraj dyrektora o pensję. W Irlandii płacą w Euro. On do mnie: płaca zostaje w PLN nadal. Za 4 lata te dzieciaki, które głosowały na PO, zapomną i nie zagłosują, bo będą w Irlandii. Hie hie hie. Przestaniecie istniec w tym kraju, tak jak PO. Oczywiście nie wszyscy, ale 1/3 z was wyborcy Irlandii.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #566 dnia: Października 23, 2007, 20:24:11 pm »
Cytuj
Każdy głosował "na ładne twarze, ładne hasła wyborcze"

Wtedy by LiD wygrał  :-D Bo ani Tusk, a tym bardziej Kaczyński ładną twarzą nie grzeszy :P

"Głosuje na LiD bo Olejniczak jest przystojny" xD

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #567 dnia: Października 23, 2007, 20:26:04 pm »
Cytat: Iras
Wstydzę się tylko za młodzież
No tak, bycie niekonserwą jest złe :(

Cytuj
Tym właśnie Polska jest dla UE - tanią siłą roboczą. Ktoś kiedyś obiecał drugą Japonię, teraz zrobią z nas drugie Chiny
.
Polacy chętnie spierd*alali z krauju przed komuną, za komuny, po komunie więc krytykować można tylko oportunizm rodaków i chęć uzyskania bezpieczeństwa (kiedyś życia, teraz finansowego). Zresztą gdyby nie wyjechali, to by PiS nie mógł się chwalić spadkiem bezrobocia w Polsce. :lol:

Cytuj
Ale fajnie się was czyta. Sami znawcy tematu.  Laughing 3/4 z was w gimnazjach jest i ma takie pojęcie o życiu i polityce jak o seksie, ale ostro o tym gada, bo mamusia i tatuś tak powiedzieli lub "ziomy z parafii".
Ja nawet podstawówki nie skończyłem, a seks to tylko jak mnie nadgarstek nie boli...
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 20:29:44 pm wysłana przez tarniak »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #568 dnia: Października 23, 2007, 20:26:55 pm »
Cytuj
No, ciekawe na jakiej podstawie to wywnioskowałeś. Ubliżasz mi.

Nie ubliżam, bo nie jestes jeszcze na studiach z tego co pamiętam (choć moge się mylić). Choć nie wiem o co ci chodzi z tym wywnioskowaniem- nic w tej wypowiedzi przez ciebie nie wywnioskowywałem, tylko podałem fakt.

Cytuj
I faktem jest, że znakomita większość wyborców głosowała na partie, a nie na programy, których kompletnie nie znają.

Nie zgodzę się.
Większość wyborców faktycznie głosowała na partie, ale mieli blade pojęcie przy tym czego mogą się spodziewać (czyli u PO- wiedzieli że liberalizm i jego pochodne, pis- to co do tej pory, sld- rozbuchane świadczenia socjalne i walka z kościołem, itp).  

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #569 dnia: Października 23, 2007, 20:29:57 pm »
Cytuj
Tak skutecznie jak SLD. Za to pan gwóźdź oskarżył kilkunastu ludzi "z układu i oligarchi", za to sądy nie skazały ani jednego, bo żadne z tych zatrzymań nie miało żadnych podstaw. No ale tego już w tvp nie pokazali.
Gowin z PO podczas debaty z Wassermanem zwrócił uwagę że za PiSu była bardzo podobny spadek przestępczości jak za rządów SLD. Z tym że wtedy jeszcze emigracja nie była tak masowa a wg badań w tej emigracji dominują młodzi mężczyźni (od zawsze i wszędzie najbardziej potencjalnie kryminogenna grupa).
Teza o skutecznej walce z przestępcami za rządów PiSu to jedna z największych bzdur i kłamstw byłego już rządu.  Byli skuteczni tylko i wyłącznie w organizowaniu propagandowych konferencji prasowych. A że sądy potem musiały oddalać zarzuty...  :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #570 dnia: Października 23, 2007, 20:32:27 pm »
Cytuj
Ale fajnie się was czyta. Sami znawcy tematu.   3/4 z was w gimnazjach jest i ma takie pojęcie o życiu i polityce jak o seksie, ale ostro o tym gada, bo mamusia i tatuś tak powiedzieli lub "ziomy z parafii".

Zniżasz tą wypowiedzią innych, podwyższasz siebie, a na koniec piszesz populityczne hasło "przekonacie się że nie będzie drugiej Irlandi"- słabo.

Zresztą co wy z tą Irlandią cały czas? Chyba nikt tego nie wziął na serio- porównanie takie, bo tam są możliwości- aktualnie w Polsce ich nie ma. Jeśli za 4 lata to sie zmieni i młody człowiek będzie miał mozliwość znaleść prace w swoim zawodzie i zarabiać, to ja uważam tą obietnice za spełnioną.

« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 20:35:10 pm wysłana przez _Music »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #571 dnia: Października 23, 2007, 20:34:48 pm »
Cytuj
Nie ubliżam, bo nie jestes jeszcze na studiach z tego co pamiętam (choć moge się mylić). Choć nie wiem o co ci chodzi z tym wywnioskowaniem- nic w tej wypowiedzi przez ciebie nie wywnioskowywałem, tylko podałem fakt.

To było a pro po wypowiedzi "wysoko mierzysz" jak powiedziałem, że studia można skończyć płacąc za nie.

Cytuj
Nie ubliżam, bo nie jestes jeszcze na studiach z tego co pamiętam

To moje "ubliżasz" właśnie dlatego było, gdyż nie chudzę na studia, gdybym chodził to bym nic nie powiedział +P

To na tyle. Sorka za offtop.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #572 dnia: Października 23, 2007, 20:35:43 pm »
Przed chwilą skończyłem ogladać 'Kropkę nad I'... potwierdziłem się w przekonaniu, że PiS to banda debili, chamów, niewychowanych ludzi i kretynów. Piszę to z pełną odpowiedzialnością i z pełnym przekonaniem co do użytych epitetów. Kurski to chyba większy kretyn od Leppera i Giertycha. Wczoraj w Teraz my ten w okularkach z pisu również nie zachwycał swoją prezencją i stylem wypowiedzi.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #573 dnia: Października 23, 2007, 20:36:48 pm »
Cytuj
Zresztą co wy z tą Irlandią cały czas? Chyba nikt tego nie wziął na serio
Irlandia Tuska = 3mln mieszkań Kaczyńskiego.

Cytuj
Ale fajnie się was czyta. Sami znawcy tematu.   3/4 z was w gimnazjach jest i ma takie pojęcie o życiu i polityce jak o seksie, ale ostro o tym gada, bo mamusia i tatuś tak powiedzieli lub "ziomy z parafii".
Uogólnienie widzę w modzie, a na koniec żeby pokazać jaki to jestem dorosły wtrącę coś o dyrektorze. Najs.


setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #574 dnia: Października 23, 2007, 20:37:42 pm »
Cytuj
Ale fajnie się was czyta. Sami znawcy tematu.  :lol: 3/4 z was w gimnazjach jest i ma takie pojęcie o życiu i polityce jak o seksie, ale ostro o tym gada, bo mamusia i tatuś tak powiedzieli lub "ziomy z parafii".
Najlepszy argument w debacie na kogo głosowac jest taki: Po to partia dla młodych, wykształconych inteligentów. PiS dla babc i dziadków. Jeżeli tą naszą młodzież tak super wykształcili, ze łyka wszystko co im media zaśpiewają to mamy marny poziom edukacji. Choc nie ma się co dziwic. Ludzie to bardzo proste istoty. Tutaj sytuacja jest podobna jak z modą. Jakiś debil wyleje sobie farbę na głowę, to masy debili zrobią to samo. Ubierze podarte ciuchy, jw. 3/4 ludzi nie mają własnego zdania. Tylko im się wydaje, że mają, a są sterowani przez media, kreatorów, slogany, kolegów. To jest ta młoda Iiiiiiinteligencja. Co do tematu Babc i dziadków. Oni walczyli o ten kraj żeby później takie tępaki, a przepraszam, ynteligencja mogła głosowac na drugą Irlandię. Poki co, to wasza Irlandia bierze się za zniesienie podatku dla psów. Jestem pod wrażeniem, naprawdę.
P.S.
Zapytałem wczoraj dyrektora o pensję. W Irlandii płacą w Euro. On do mnie: płaca zostaje w PLN nadal. Za 4 lata te dzieciaki, które głosowały na PO, zapomną i nie zagłosują, bo będą w Irlandii. Hie hie hie. Przestaniecie istniec w tym kraju, tak jak PO. Oczywiście nie wszyscy, ale 1/3 z was wyborcy Irlandii.
Całkiem niezłe, tam o młodzieży to się zgadzam. Zobaczcie jak się ubierają ludzie w liceum lub tuż po. Dziewczyny to jakieś różowe kozaczki, a chłopy oryginalne buty, ostatnio w modzie są takie białe, na rzepy chyba. Obcisłe koszulki, TAKA MODA, bez ubioru jesteś nikim. I tak jest ze sporą grupą młodzieży. Z jednej strony zgadzam się, że młodzi zbyt wiele o życiu to nie wiedzą, ale czy zabronisz mi, im, nam pisać swoje zdanie? Sam jestem gorącym przeciwnikiem tej ostrej nagonki na PiS, także nie wszyscy "młodzi" są "znawcami tematu".

Cytuj
Większość wyborców faktycznie głosowała na partie, ale mieli blade pojęcie przy tym czego mogą się spodziewać (czyli u PO- wiedzieli że liberalizm i jego pochodne, pis- to co do tej pory, sld- rozbuchane świadczenia socjalne i walka z kościołem, itp).
Co to za wiedza, że PO coś tam liberalne jest.

Cytuj
No tak, bycie niekonserwą jest złe :(
NO, A NIE JEST?

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #575 dnia: Października 23, 2007, 20:38:44 pm »
Cytuj
Ale fajnie się was czyta. Sami znawcy tematu.   3/4 z was w gimnazjach jest i ma takie pojęcie o życiu i polityce jak o seksie, ale ostro o tym gada, bo mamusia i tatuś tak powiedzieli lub "ziomy z parafii".

Zniżasz tą wypowiedzią innych, podwyższasz siebie, a na koniec piszesz populityczne hasło "przekonacie się że nie będzie drugiej Irlandi"- słabo.

Zresztą co wy z tą Irlandią cały czas? Chyba nikt tego nie wziął na serio- porównanie takie, bo tam są możliwości- aktualnie w Polsce ich nie ma. Jeśli za 4 lata to sie zmieni i młody człowiek będzie miał mozliwość znaleść prace w swoim zawodzie i zarabiać, to ja uwarzam tą obietnice za spełnioną.

Tak tak. Z Irlandią dlatego, ponieważ jest to cynizm, którym Tusk mamił masy, a te pobiegły za tym. Szkoda tylko, że zapomniał dodac w ile lat po wstąpieniu Irlandii do UE zaczął się u nich rozkwit gospodarczy. Po 20. Polska jest w UE 3 lata. Kolejna sprawa jest taka, że Irlandia od dobrych 2 lat ma stagnację gospodarczy, która na przestrzeni kolejnych 5 lat zamieni się w regres.
Ja na tę chwilę jestem w stanie postawic swoje oszczędności, że ten rząd nie przeprowadzi żadnej znaczącej reformy. Jedyny rząd, który zrobił 4 reformy to był AWS, który to przypłacił kompletnym zniknięciem z politycznej mapy. Od tego czasu ani czerwoni ani PiS nie zrobili żadnych reform i tak samo PO nie dokona. Tusk o tym wie, a że on jest na władzę chory i ma jej obsesje to tym bardziej nie dokona żadnych zmian. Będzie tak jak było, strumień pieniędzy z UE nadal będzie szedł, a gospodarka będzie się dalej swoją scieżką rozwijac. Zresztą kto miałby reformy u nich w parii robic? Schetyna z Waltz chyba. Znawcy tematu.
Aha i jeszcze jedno. Od 1989 roku, żaden rząd nie ośmielił się zaatakowac kościoła w Polsce włączając w to SLD. Nie wiem skąd to wziąłeś? :lol: Nawet Lesiu M"y"ller by się bał.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 20:40:56 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #576 dnia: Października 23, 2007, 20:39:27 pm »
Cytuj
Uogólnienie widzę w modzie, a na koniec żeby pokazać jaki to jestem dorosły wtrącę coś o dyrektorze. Najs.

Ale co w tym złego. Po prostu dał zdanie o dyrektorze jako fundament jego wypowiedzi i by inni nie mówili, że jest szaloną trzynastką.



A co do tzn. "kiełbasy wyborczej" to chyba wiadomo, że każda partia wciska jak największe kity by zdobyć przychylność mas.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #577 dnia: Października 23, 2007, 20:41:34 pm »
Cytuj
To było a pro po wypowiedzi "wysoko mierzysz" jak powiedziałem, że studia można skończyć płacąc za nie.

No bo można, choć takie płatne często jesli stawiają na masówkę, to poziom maja zastraszająco niski. Dlatego też pójście tam uważam za nieambitne.
Kumpel chodzi na WSiZ w Rzeszowie, a kiedyś było ogłoszenie w gazecie o pracę "informatyk poszukiwany, wymagana znajomość blablabla... (tu informatyczny bełkot, na koniec ogłoszenia dopisek). PS nie dotyczy absolwentów WSiZu."

Choć przypominam że sam skończyłem anglistykę, właśnie na prywatnych studiach- no ale to dlatego że poziom był ciekawszy i wyższy niż na uniwersytecie. (piszę by nikt mi nie zarzucił hipokryzji).  

 


fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #578 dnia: Października 23, 2007, 20:43:27 pm »
"Cały czas piszesz "Polska dla katolików", "Inne religie won", to samo jest w krajach muzłumańskich. "

? :-? :-o :lol:Gdzie? Kto? JA?

RyoHazuki trudno się nie zgodzić ziomek :)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #579 dnia: Października 23, 2007, 20:44:42 pm »
RyoHazuki trudno się nie zgodzić ziomek :)

 :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #580 dnia: Października 23, 2007, 20:56:45 pm »
Cytuj
Tak tak. Z Irlandią dlatego, ponieważ jest to cynizm, którym Tusk mamił masy, a te pobiegły za tym. Szkoda tylko, że zapomniał dodac w ile lat po wstąpieniu Irlandii do UE zaczął się u nich rozkwit gospodarczy.

Chyba nie myslisz że chodziło o to by Polska dogoniła gospodarczo Irlandię w 4 lata? Sądzę że wyborcy po także. Ale jeśli to trudno (dla nich)- cel uświęca środki i nieswiadomie popchnęli byc może (oby) Polskę w tym kierunku.

Cytuj
Aha i jeszcze jedno. Od 1989 roku, żaden rząd nie ośmielił się zaatakowac kościoła w Polsce włączając w to SLD. Nie wiem skąd to wziąłeś?  Nawet Lesiu M"y"ller by się bał.

Rozbuduj.


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #581 dnia: Października 23, 2007, 20:59:04 pm »
Cytuj
Tak tak. Z Irlandią dlatego, ponieważ jest to cynizm, którym Tusk mamił masy, a te pobiegły za tym. Szkoda tylko, że zapomniał dodac w ile lat po wstąpieniu Irlandii do UE zaczął się u nich rozkwit gospodarczy.

Chyba nie myslisz że chodziło o to by Polska dogoniła gospodarczo Irlandię w 4 lata? Sądzę że wyborcy po także. Ale jeśli to trudno (dla nich)- cel uświęca środki i nieswiadomie popchnęli byc może (oby) Polskę w tym kierunku.

Cytuj
Aha i jeszcze jedno. Od 1989 roku, żaden rząd nie ośmielił się zaatakowac kościoła w Polsce włączając w to SLD. Nie wiem skąd to wziąłeś?  Nawet Lesiu M"y"ller by się bał.

Rozbuduj.



Ale co mam rozbudowywac? W kraju, w którym zadeklarowanymi katolikami zwie się 95% ludzi, żaden kretyn nie powie złego słowa o kościele. Miller największy beton z całego SLD nawet nie ośmielił się. Jak już coś przebąkiwał o jakiejś aborcji czy innych to potem na dywaniku się musiał tłumaczyc przed kościołem i partią. Nasz macho Miller.  :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #582 dnia: Października 23, 2007, 21:03:18 pm »
Chyba nie myslisz że chodziło o to by Polska dogoniła gospodarczo Irlandię w 4 lata? Sądzę że wyborcy po także. Ale jeśli to trudno (dla nich)- cel uświęca środki i nieswiadomie popchnęli byc może (oby) Polskę w tym kierunku.
PiS zapowiada, że już za pół roku bedą rozliczać PO ze swoich obietnic. W teraz My jeden z legionu kaczorów kazał widzom wyjąć kartki i zanotować ile zarabiają (dostają emerytury,renty) i porównać to liczbę z tym ile bedą zarabiać za pół roku.

No i jak to nie "kochać" PiS?
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #583 dnia: Października 23, 2007, 21:04:29 pm »
Miller chyba najbardziej zadarł z kościołem, choć naturalnie nie wyszedł mi naprzeciw- u nas otwarta wojna z kościołem to samobójstwo.

Lepsze to jednak było niż posłuszeństwo i oddanie części władzy jak u kaczora.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #584 dnia: Października 23, 2007, 21:11:43 pm »
Chyba nie myslisz że chodziło o to by Polska dogoniła gospodarczo Irlandię w 4 lata? Sądzę że wyborcy po także. Ale jeśli to trudno (dla nich)- cel uświęca środki i nieswiadomie popchnęli byc może (oby) Polskę w tym kierunku.
PiS zapowiada, że już za pół roku bedą rozliczać PO ze swoich obietnic. W teraz My jeden z legionu kaczorów kazał widzom wyjąć kartki i zanotować ile zarabiają (dostają emerytury,renty) i porównać to liczbę z tym ile bedą zarabiać za pół roku.

No i jak to nie "kochać" PiS?

Przecież to naturalna rola opozycji. Czego się spodziewałeś? Jarosław ma przybic PO piątkę, że wygrali? :D Popatrz wstecz co PO robiło za rządów PiS. Gabinet cieni, konferencje prasowe o blamażu na ZIO w Turynie, po czym Polacy zdobyli dwa medale. Schetyna kiedyś się zarzekał w programie, że PO nigdy subwencji nie weźmie, jeszcze Dorn prosił go, aby to powtórzył. I kto tu się bardziej błaźni?   :lol:
Mnie natomiast ciekawi, ile miesięcy będzie koalicja powstawac.  :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #585 dnia: Października 23, 2007, 21:14:56 pm »
Music ja ogolnie nie wiem co ty bredzisz o perspektywach. poszluze sie przykladem mojego brata ktory jescze nie ukonczyl studiow informatyczych, a pracuje w zawodzie, za przyzwoite pieniadze i nie potrzebowal kontaktow, moze to jednak ci ludzie za malo sie staraja a nie w Polsce jest tak zle ?

Ryo - jak wyzej, trudno sie nie zgodzic popieram :) U mnie goscie ktorzy skonczyli podstawowke, maja 20kilka lat i nadal siedza na lawkach i udaja madafakow glosowali wlasnie na PO, nie jeden z nich juz byl w tej Irlandi i Angli, a nie jeden pojedzie. Tacy ludzie wlasnie lykaja piekna polemike Tuska. Natomiast wstrzymuje sie z osadem niech porzadza, ale wspomnicie moje slowa :)
Natomiast to co ty czytam  tu o kosciele, to az mnie skrece co sie dzieje z tym narodem i mlodym pokoleniem.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 21:18:15 pm wysłana przez Sora »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #586 dnia: Października 23, 2007, 21:19:54 pm »
Music ja ogolnie nie wiem co ty bredzisz moj brat jescze nie ukonczyl studiow informatyczych a pracuje w zawodzie, za przyzwoite pieniadze i nie potrzebowal kontaktow, moze to jednak ci ludzie za malo sie staraja a nie w Polsce jest tak zle ?

Panie! Ale co ty porównujesz informatyka. Tych to bez dwóch rąk, i nóg do każdej pracy przyjmą za niezłe pieniądze. :lol: Weź znajdź i pokaż mi humaniste robiącego w fachu. :lol: Zresztą kierunki humanistyczne są tak popier... i tak bezsensowne, że albo zacznie się zamykac uniwerystety szkolące ludzi bez fachu, tak jestem humanistą...pracuję w banku :lol: albo dalej będziemy bez sensu kształcic kadry humanistów myjących gary w Anglii. To chociaż niech jeszcze Angole płacą za to polskiemu rządowi, że kształci za polskie pieniądze ludzi, którzy dbają o brytyjskie PKB.
P.S.
Tak przypomniała mi się teraz taka zabawna historyjka z poprzedniej kadencji Sejmu, jak Dyduch z SLD powiedział dziennikarzom, że ciężko mu za pensje posła wyżywic rodzinę. Przypominam, że pensja posła oscyluje w granicach 18-20 tys miesięcznie + 13, a ministrów w granicach 22-25. :lol:
To tak a propos cięcia kosztów w administracji rządowej, która rzekomo ma byc zrobiona przez PO.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 21:23:19 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #587 dnia: Października 23, 2007, 21:23:15 pm »
@Sora
Bo ten Tusk jest CHrystusem narodów jak Mickiewicz!!! Litości ludzie, to takie pieprzenie jak z 3 mln mieszkań PiSu, rozbijaniem układów etc. To dopieprzanie się do "drugiej Irlandii" jest słabe, to tak jakby ktoś tu wyskoczył i powiedział: "ha, Jarek mieszka z mamą i z kotem i nigdy nie..."
Opublikowane: Październik 23, 2007, 21:21:08
Cytuj
Weź znajdź i pokaż mi humaniste robiącego w fachu.
Dwie moje znajome pracują w fachu po filologii angielskiej nauczycielskiej. To taki przykład, jak pomyślę, kto jeszcze był na humanistycznych to pewnie znajdę pracujących w fachu.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #588 dnia: Października 23, 2007, 21:24:22 pm »
Cytuj
Dwie moje znajome pracują w fachu po filologii angielskiej nauczycielskiej.
Idę na filozofię, po studiach co robię? ZOSTAJĘ FILOZOFEM. Dobrze, ale to nie starożytna Grecja, nie będę w beczce chodził po miastach i nauczał raczej.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #589 dnia: Października 23, 2007, 21:26:01 pm »
Ryo - ale o to w tym chodzi ze ludzie pchaja sie na powiedzmy Politologie i pozniej sie dziwia ze nie maja pracy, bez urazy dla wszystkich studentow politologi, sam mam tam paru kumpli, ale to jest kierunek dla ludzi bez przyszlosci. Kompletnie nic sie nie robi na Politologi i kompletnie nic sie nie robi po niej bez ukladow, a teraz coraz wiecej mlodych ludzi pcha sie w kierunki humanistyczne po ktorych oczywiscie ciezej o pozadna robote. Co nie znaczy ze jak sie chce to sie nie da. Jak ktos ma wyniki i dazy do celu to nie musi wyjezdzac zeby osiagnac sukces.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #590 dnia: Października 23, 2007, 21:27:04 pm »
Ryo - ale o to w tym chodzi ze ludzie pchaja sie na powiedzmy Politologie i pozniej sie dziwia ze nie maja pracy, bez urazy dla wszystkich studentow politologi, sam mam tam paru kumpli, ale to jest kierunek dla ludzi bez przyszlosci. Kompletnie nic sie nie robi na Politologi i kompletnie nic sie nie robi po niej bez ukladow, a teraz coraz wiecej mlodych ludzi pcha sie w kierunki humanistyczne w ktorych oczywiscie ciezej o pozadna robote.

Dziękuję. :lol: :lol:
Ale! Ale na swoje usprawiedliwienie podam to, ze nigdy nie byłem wybitnym "ścisłowcem". :) Prawda jest taka, że nie każdy jest stworzony do bycia inżynierem czy ekonomistą, niestety. Gdzieś tę masę trzeba upchnąc po LO, a to, że humanistyczne kierunki nic nie dają to, przypuszczam, każdy wie, bądź się dowie. Z jednej strony chcesz miec papier, mgr, a z drugiej nic on ci w życiu nie daje. Stąd najwyższa fala emigracji wśród Polaków jest u...humanistów.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 21:31:02 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #591 dnia: Października 23, 2007, 21:29:27 pm »
Cytuj
Dwie moje znajome pracują w fachu po filologii angielskiej nauczycielskiej.
Idę na filozofię, po studiach co robię? ZOSTAJĘ FILOZOFEM. Dobrze, ale to nie starożytna Grecja, nie będę w beczce chodził po miastach i nauczał raczej.

No tak idziesz na robotykę i mechanotronikę, po studiach co robisz? BUDUJESZ ROBOTY? :lol: Pieprzenie, zarówno humanistyczne przedmioty jak i ścisłe, dzielą się na te, po których łatwiej znaleźć robotę i te po których trudniej. To logiczne chyba, ale jak widzę, nie dla wszystkich.

A po filozofii też możesz trzepać niezłą kasę na szczeblu uniwersyteckim, o ile zrobisz coś więcej niż magistra (choć i z tym różnie). No ale po co, lepiej iść na coś co Cie nie interesuje, ale mama z tatą będą zadowoleni, że masz byt zapewniony.

Ryo - ale o to w tym chodzi ze ludzie pchaja sie na powiedzmy Politologie i pozniej sie dziwia ze nie maja pracy, bez urazy dla wszystkich studentow politologi, sam mam tam paru kumpli, ale to jest kierunek dla ludzi bez przyszlosci. Kompletnie nic sie nie robi na Politologi i kompletnie nic sie nie robi po niej bez ukladow, a teraz coraz wiecej mlodych ludzi pcha sie w kierunki humanistyczne w ktorych oczywiscie ciezej o pozadna robote.
Mały przykład, jedna osoba z forum jest po politologii i pracuje w M$ w sektorze konsolowym (za co większość fanboyów oddałaby nerkę). A przecież jest po bezsensownym kierunku humanistycznym bez przyszłości... Taka ironia losu nie?
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 21:32:37 pm wysłana przez tarniak »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #592 dnia: Października 23, 2007, 21:32:17 pm »
Nie przesadzaj, że nic się na politologii nie robi. Kierunek jak kierunek, podejrzewam, że nauki tam mnóstwo. Cała masa historii, a to łaciny się uczysz. Nie każdy, kto idzie na politologię zakłada, że będzie pracował w zawodzie. Idzie na taki kierunek, gdyż go to interesuje na przykład. Mam znajomego, który jest na politologii II rok, a już teraz ma pomysł na swój biznes niezwiązany z polityką. Spróbuj powiedzieć komuś po filozofii, że nie znajdzie pracy - to prawda. Ktoś po MARKETINGU I ZARZĄDZANIU na pewno znajdzie. Tylko, że filozofia to nie jest kierunek "pod pracę", ale pod rozwijanie zainteresowań, rozwijanie logicznego myślenia i umiejętności myślenia w ogóle. Jeżeli miałbym wybierać między jakąś turystyką, marketingiem i innymi "hybrydami", to wolę filozofię bez przyszłości.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #593 dnia: Października 23, 2007, 21:32:50 pm »
Cytuj
Dwie moje znajome pracują w fachu po filologii angielskiej nauczycielskiej. To taki przykład, jak pomyślę, kto jeszcze był na humanistycznych to pewnie znajdę pracujących w fachu.

Odemnie raczej nikt kto chciał pracować, nie miał większych problemów z pracą w szkole, więc humanistyka nie jest taka zła.
Aczkolwiek techniczne przedmioty są lepiej opłacane (choć trudniej je polubić)- dlatego teraz jestem w takiej szkole jakiej jestem.,

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #594 dnia: Października 23, 2007, 21:34:25 pm »
Nie przesadzaj, że nic się na politologii nie robi. Kierunek jak kierunek, podejrzewam, że nauki tam mnóstwo. Cała masa historii, a to łaciny się uczysz. Nie każdy, kto idzie na politologię zakłada, że będzie pracował w zawodzie. Idzie na taki kierunek, gdyż go to interesuje na przykład. Mam znajomego, który jest na politologii II rok, a już teraz ma pomysł na swój biznes niezwiązany z polityką. Spróbuj powiedzieć komuś po filozofii, że nie znajdzie pracy - to prawda. Ktoś po MARKETINGU I ZARZĄDZANIU na pewno znajdzie. Tylko, że filozofia to nie jest kierunek "pod pracę", ale pod rozwijanie zainteresowań, rozwijanie logicznego myślenia i umiejętności myślenia w ogóle. Jeżeli miałbym wybierać między jakąś turystyką, marketingiem i innymi "hybrydami", to wolę filozofię bez przyszłości.

Na politologii nie masz łaciny. Na historii i owszem.
Zarządzanie i marketing studiuje w tym kraju każdy ;) i rynek jest tak przepełniony tymi osobami, że też im ciężko o pracę.

tarniak---> jeden to może i pracuje w M$. Natomiast ilu tu działa wolontariuszy. :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2007, 21:36:09 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #595 dnia: Października 23, 2007, 21:35:08 pm »
Tarniak ale co to udowadnia ? Wielu ludzi bez wyksztalcenia jest milionerami i tez mamy sie nie ksztalcic ? Chodzi o to ze w przeliczeniu na ilosc studentow politologi ciezko cos osiagnac w zawodzie i po za zawodem tez, ale przedewszystkim licza sie checi i wyniki i jakis plan na przyszlosc, a nie byc na studiach byle uciekac przed wojem czy cos...

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #596 dnia: Października 23, 2007, 21:36:12 pm »
Tarniak ale co to udowadnia ? Wielu ludzi bez wyksztalcenia jest milionerami i tez mamy sie nie ksztalcic ? Chodzi o to ze w przeliczeniu na ilosc studentow politologi ciezko cos osiagnac w zawodzie i po za zawodem tez, ale przedewszystkim licza sie checi i wyniki i jakis plan na przyszlosc, a nie byc na studiach byle uciekac przed wojem czy cos...
No to trzeba być idiotą, a to niezależne od kierunku

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #597 dnia: Października 23, 2007, 21:42:17 pm »
Cytuj
Na politologii nie masz łaciny. Na historii i owszem.
Hm, wydawało mi się, że jest na politologii, ale może jednak nie, gdyż łacinę na pewno ma.

Cytuj
Zarządzanie i marketing studiuje w tym kraju każdy ;) i rynek jest tak przepełniony tymi osobami, że też im ciężko o pracę.
Ten kierunek dla mnie urósł w taka małą legendę - nie wiesz gdzie iść? Marketing będzie dobry - wszyscy bez pomysłu, idei i zainteresowań tam idą. Bez urazy dla tych, co idą tam z innych pobudek.

Na maturę wybrałem niezłe przedmioty, i geografia i WoS.

Po geografii -
    *  eksperci i specjaliści w administracji państwowej i samorządowej,
    * eksperci w ośrodkach badawczych, urzędach statystycznych,
    * konsultanci planów zagospodarowania przestrzennego,
    * doradcy w dziedzinie gospodarki, ochrony środowiska,
    * pracownicy w ośrodkach europejskich zajmujących się ochroną środowiska czy geografią ekonomiczną.

O! Zostanę ekspertem w administracji państwowej albo w ośrodkach badawczych.

WoS, to na filozofię może zostać zaliczony, a po takich studiach

    *  Potrafisz myśleć niekonwencjonalnie.
    * Umiesz jasno sformułować swoje myśli.
    * Przekonująco argumentujesz, łatwo przekonujesz do swoich racji.
    * Nie ma dla ciebie trudnych i niezrozumiałych tekstów.
    * Myślisz wielotorowo, nieschematycznie, potrafisz rozwiązać każdy problem.

Czad, będę przekonująco argumentował i jasno formułował swoje myśli


Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #598 dnia: Października 23, 2007, 21:43:47 pm »
Z czego teraz kpisz? Z systemu, ze swoich wyborów, z jakiś bezsensownych informacji dydaktycznych?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #599 dnia: Października 23, 2007, 21:50:44 pm »
Cytuj
Z czego teraz kpisz? Z systemu, ze swoich wyborów, z jakiś bezsensownych informacji dydaktycznych?
A nie wiem, ze wszystkiego. A przede wszystkim z tego, że niezależnie na jakie studia pójdę, to nie znajdę godnej pracy. No chyba, że poszedłbym na robotykę, budowałbym roboty!

---

Wracając do polityki - CIEKAWE czy Donald zostanie premierem...