Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5640 dnia: Marca 02, 2009, 18:29:35 pm »
Ostatnio w wyborczej chyba czytałem wywiad z jarkiem i świetne zdanie walnął "my byliśmy niesłychanie atakowani przez wszystkie media, tvp szczególnie gdy rządziliśmy"- nie wiem nawet jak to nazwac.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5641 dnia: Marca 02, 2009, 19:43:37 pm »
Ja bym to nazwał "rżnięciem głupa"  :lol: .

Cytuj
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6343520,Kaczynski__Steinbach_to_wymyslony_sukces_rzadu.html

Co prawda ja tam nie wiem w jaki sposób pobrzękiwanie szabelką miałoby sprawić, że niemcy mieliby zrezygnować z budowy, ale okaże litość i nie będę tego drążył.

Bardziej mnie interesuje jako to "prawa molarne" mamy do ziem, które przez większą część historii wcale do nas nie należały...
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 16:22:00 pm wysłana przez Krzych Ayanami »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5642 dnia: Marca 05, 2009, 09:54:52 am »
CzyŻbyś sugerował, Że niemiecki okupant ma większe moralne prawo do ziem, które od Mieszka I naleŻą do Polski?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5643 dnia: Marca 05, 2009, 10:53:38 am »
ba, od plemienia które na nich żyło wzięła się nazwa naszego kraju :cool: na historii nie uczyli?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5644 dnia: Marca 05, 2009, 11:11:08 am »
Kurcze, jak czytam posty typu ten Krzycha, coraz bardziej jestem za jakimś wychowaniem patriotycznym w szkołach, bo jak to tak dalej będzie wyglądać, to za jakieś dwa pokolenia sami oddamy Niemcom zachód i pomorze z najszczerszymi przeprosinami za wypędzenia  :?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5645 dnia: Marca 05, 2009, 15:38:02 pm »
Bardziej mnie interesuje jako to "prawa molarne" mamy do ziem, które przez większą część historii wcale do nas nie należały...
No nie :lol:  z historycznego punktu widzenia musielibyśmy całą Polskę przenieść... Grecja musiałaby wypędzić Turków na stepy, Rzym powinien upomnieć się o Półwysep Iberyjski, Galię itd. przecież z historycznego punktu widzenia... 

a prawa moralne...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5646 dnia: Marca 05, 2009, 19:29:37 pm »
Cytuj
Czyżbyś sugerował, że niemiecki okupant ma większe moralne prawo do ziem, które od Mieszka I należą do Polski?

Nie muszę nic sugerować, podaje jedynie powszechnie znany fakt, że ziemie zachodnie, w komunistycznej propagandzie nazywane "odzyskanymi" bardzo często wcale historycznie do nas nie należały - bądź jedynie przez stosunkowo krótki okres czasu.
Wrocław to miasto niemieckie, Szczecin też nie znajdował się bardzo długo w naszych granicach.

Cytuj
Kurcze, jak czytam posty typu ten Krzycha, coraz bardziej jestem za jakimś wychowaniem patriotycznym w szkołach, bo jak to tak dalej będzie wyglądać, to za jakieś dwa pokolenia sami oddamy Niemcom zachód i pomorze z najszczerszymi przeprosinami za wypędzenia  :?

Nawet jeśli zaczniesz przekłamywać historię własnego kraju, samej historii nie zmienisz ani o jotę.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5647 dnia: Marca 05, 2009, 20:23:52 pm »
za początki państwa polskiego uznaje się objęcie władzy przez mieszka I, u kresu jego panowania ziemie do niego należące wyglądały następująco

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c8/Polska_960_-_992.png

nie trudno zauważyć, że obecny kształt kraju przypomina ten z 992 8)

a argumenty, że szczecin nie był polski, że wrocław niemiecki to jeden wielki lol. polska też kiedyś była od morza do morza i co z tego? nie uzurpujemy sobie praw do plaży nad morzem czarnym.
trochę tylko smutne, że młodzi ludzie nie znają historii( hi krzych) i podważają/ zadają publiczne pytania/ o prawo własnego kraju do posiadanych przez niego ziem.

« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2009, 20:31:06 pm wysłana przez s00s »

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5648 dnia: Marca 05, 2009, 21:30:18 pm »
Cytuj
za początki państwa polskiego uznaje się objęcie władzy przez mieszka I, u kresu jego panowania ziemie do niego należące wyglądały następująco

No i co z tego? To było tysiąc lat temu, jak takim sentymentem darzycie ten okres, to idźcie do lasu i upolujcie niedźwiedzia.

Cytuj
a argumenty, że szczecin nie był polski, że wrocław niemiecki to jeden wielki lol. polska też kiedyś była od morza do morza i co z tego? nie uzurpujemy sobie praw do plaży nad morzem czarnym.

A dlaczego nie? Dlaczego to co było tysiąc lat temu jest niby takie ważne i świadczy o "prawie moralnym", a wszystko to co było później ma się pieprzyć?

Szczerze mówiąc cały ten termin jest zwyczajną kpiną. Z "prawa moralnego" korzystało się zwyczajowo do uzasadnienia mordów, gwałtów i grabieży - "w imię Pana" - a teraz odstawia się tą szopkę.

Cytuj
trochę tylko smutne, że młodzi ludzie nie znają historii( hi krzych) i podważają/ zadają publiczne pytania/ o prawo własnego kraju do posiadanych przez niego ziem.

Dla mnie jest smutne, że niektóre osoby - jak s00s - jeszcze mniej znają historię od ludzi którym to zarzucają. I nie rozumieją, że nie wszystko co teraz jest w naszych granicach, zawsze się w nich znajdowało. W końcu jak dobrze jest przekreślić całą historię swojego kraju, prawda?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5649 dnia: Marca 05, 2009, 22:23:41 pm »
Sorry Krzysiu, ale jesteś po prostu głupi. W tym miejscu spodziewam się ostrzeŻenia, ale zamierzam nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli nie widzisz róŻnicy między utworzeniem państwa polskiego w skutek róŻnych układów między plemionami i przyjęcia chrztu przez Mieszka I, a odebraniem nam tych terenów w czasie okupacji i zaborów, dla mnie jesteś Żałosnym idiotą.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5650 dnia: Marca 05, 2009, 22:30:52 pm »
Nie można mówić, że "to nam się należy" i tupać nogą bo Mieszko I miał podobny kształt państwa. Włosi mogliby się srać o pół Europy + północ Afryki..bo przecież Imperium Rzymskie tam sięgało...Obecny kształt Polski jest jaki jest, możemy sobie o nim gdybać i wymyślać, ale jak wiadomo tak zadecydowano(nie ważne czy dla nas korzystnie) w Jałcie i tak już musi być. Był to tzw. V Rozbiór Polski. Był? Wg mnie był, ale przecież musimy to respektować. No chyba, że ktoś powstanie planuje.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5651 dnia: Marca 05, 2009, 22:33:40 pm »
Jakie tereny zostały nam zabrane przez zabory i okupację? Bo na pewno nie Śląsk i Pomorze Zachodnie.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5652 dnia: Marca 05, 2009, 22:50:24 pm »
Nie za bardzo rozumiem pytanie...w czasie zaborów nie istniało państwo polskie, chwilowo tylko Księstwo Warszawskie, za czasu okupacji to samo tylko, że tam było Genaralne Gubernatorstwo.

Sprecyzuj o co pytasz.
: Marzec 05, 2009, 22:41:02 pm
Aha dobra chyba rozumiem.
No więc po zaborach:
http://www.bryk.pl/teksty/studia/pozosta%C5%82e/politologia/24025-konferencja_wersalska_sprawa_polska.html

A tu po drugiej Wojnie.

Cytuj
# Polska utraciła Kresy Wschodnie na rzecz Związku Radzieckiego.
# Ustalono rekompensatę dla Polski w postaci dotychczasowych ziem niemieckich: Pomorza Zachodniego, Prus Wschodnich i Śląska.



Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5653 dnia: Marca 05, 2009, 22:57:07 pm »
Cała dyskusja jest o Steinbach i jej bandzie. Sprowadza się do tego co oni tam gadają  o terenach z których ich wypędzono po II Wojnie Światowej. Nawet oni tylko o tych terenach cokolwiek wspominają.

Tylko, że gadanie o jakichś prawach moralnych to idiotyzm, w sam raz dla prawicowych politikierów żeby mieli czym straszyć. Kształt łudząco podobny do dzisiejszych granic to ziemie kontrolowane przez Polan przez bardzo krótki okres czasu - służył głównie PRLowskiej propagandzie jako straszak przed rewizjonistami i do promocji partii jako tej która nas broni przed zakusami.

Tak jak kiedyś przez chwile plemiona słowiańskie tworzyły organizm o takim kształcie tak później zaczął się proces ekspansji demograficznej i kulturowej Niemców. To też był proces naturalny. Moralność nie ma tu nic do rzeczy.

Ani żaden patriotyzm - w czasach Mieszka i daleko później nawet nie istniało takie pojęcie jak naród nie mówiąc o koncepcji narodu polskiego.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2009, 23:00:17 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5654 dnia: Marca 05, 2009, 23:16:18 pm »
Tu raczej chodzi o ogólne brednie, że nie mamy "moralnego prawa" do własnych terenów. Przecież to chore.

Czyli co, powinniśmy podkulić ogon i oddać nasze ziemie Niemcom?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5655 dnia: Marca 05, 2009, 23:36:04 pm »
Czy jest ktokolwiek kto bierze na poważnie taką możliwość? Nawet te wszelkie związki wypędzonych o tym nie mówią. Możliwość odzyskania przez Niemców nawet jednego metra kwadratowego dzisiejszej  Polski jest kompletnie wirtualna.

W teorii bardziej prawdopodobne byłyby jakieś odszkodowania za "wypędzenia", ale nawet to niedawno przestało mieć nawet cień szansy na zrealizowanie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5656 dnia: Marca 05, 2009, 23:45:30 pm »
Nie mówimy o wypędzonych i odszkodowaniach, tylko o jednym tutejszym gościu, który kilkanaście postów wcześniej zakwestionował nasze prawo do pomorza i ziem zachodnich.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5657 dnia: Marca 06, 2009, 08:07:55 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

z tobą jest naprawdę coś nie teges. nie rozumiesz, że te ziemie były nasze od POCZĄTKU,że tak POWSTAŁO państwo polskie.
ten tekst z lasem i niedźwiedziem pokazuje moc twoich argumentów. brawo. 
: Marzec 06, 2009, 08:01:08 am
Nie można mówić, że "to nam się należy" i tupać nogą bo Mieszko I miał podobny kształt państwa. Włosi mogliby się srać o pół Europy + północ Afryki..bo przecież Imperium Rzymskie tam sięgało...Obecny kształt Polski jest jaki jest, możemy sobie o nim gdybać i wymyślać, ale jak wiadomo tak zadecydowano(nie ważne czy dla nas korzystnie) w Jałcie i tak już musi być. Był to tzw. V Rozbiór Polski. Był? Wg mnie był, ale przecież musimy to respektować. No chyba, że ktoś powstanie planuje.

a wiesz jakie były POCZĄTKI państwa rzymskiego? myślisz, że oni od razu zajmowali pół świata?? To jest tak samo, że polska nie rości sobie praw do terenów od morza do morza, tak samo włosi nie mają "moralnych praw" do zajmowania połowy europy i afryki.

mapka dla nieznających POCZĄTKÓW republiki rzymskiej:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4c/Roman_Empire_map.gif
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2009, 08:47:51 am wysłana przez s00s »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5658 dnia: Marca 06, 2009, 13:24:31 pm »
Cytuj
Polski nie stać na marnowanie zasobów kadrowych - powiedział premier Donald Tusk, pytany w piątek o nominację Anny Fotygi na ambasadora Polski przy ONZ oraz o zgłoszenie przez polski rząd kandydatury Włodzimierza Cimoszewicza na sekretarza generalnego Rady Europy.

Matko Boska, fotyga????
Lepiej było nominowac tresowaną małpę, ma więcej rozumu i klasy od tego czegoś. Błądzi Tusk, oj błądzi.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5659 dnia: Marca 06, 2009, 16:33:10 pm »
Zrobiłem sobie taki oto test:
http://www.testpolityczny.pl/

Jakież było moje zdziwienie:

Wolność gospodarcza: 13
więcej od 47.2% uczestników testu
Tradycjonalizm:-30
więcej od 9.2% uczestników testu
Wolności obywatelskie:5
więcej od 39.5% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Komunizm (stalinizm)


 :lol: To pewnie dlatego że zaznaczyłem ze księży się powinno karać za wypowiadanie w kwestiach politycznych

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5660 dnia: Marca 06, 2009, 16:57:37 pm »
Cytuj
z tobą jest naprawdę coś nie teges. nie rozumiesz, że te ziemie były nasze od POCZĄTKU,że tak POWSTAŁO państwo polskie.

Obejrzyj sobie to:
http://www.polskiedzieje.pl/mapy-granic-polski/mapa-mieszko

Te ziemie nie były nasze OD POCZĄTKU jak twierdzisz, tylko były nasze NA POCZĄTKU - a to nie jest to samo.
Owszem, znajdowały się w kolebce naszej państwowości - ale to było tysiąc lat temu. Teraz mamy XXI wiek.
To jest wyłącznie historia i niczego to nie zmieni.

Tylko dlatego, bo kiedyś byś czas, gdy te ziemie były nasze, mam uważać, że były nam darowane przez Boga, aby były częścią Polski i tak pozostawało przez ostatni tysiąc lat? No przepraszam bardzo, co to jest?


Cytuj
ten tekst z lasem i niedźwiedziem pokazuje moc twoich argumentów. brawo.

Dostosowałem się wyłącznie do poziomu twojego i Irasa. Poziom absurdu jest bowiem dla mnie bardzo wysoki.

Cytuj
Jeśli nie widzisz różnicy między utworzeniem państwa polskiego w skutek różnych układów między plemionami i przyjęcia chrztu przez Mieszka I, a odebraniem nam tych terenów w czasie okupacji i zaborów, dla mnie jesteś żałosnym idiotą.

Jeżeli tobie się faktycznie wydaje, że ziemie zachodnie, o których tu mówimy straciliśmy w wyniku okupacji i zaborów...
Możesz się kompromitować dalej, proszę cię bardzo.

Cytuj
# Polska utraciła Kresy Wschodnie na rzecz Związku Radzieckiego.

Stalin chciał, żeby sowieckie czołgi nie musiały jechać zbyt daleko do Warszawy, gdyby jego marionetkom w KC coś odbiło i ośmielały się myśleć o samodzielności.

Cytuj
# Ustalono rekompensatę dla Polski w postaci dotychczasowych ziem niemieckich: Pomorza Zachodniego, Prus Wschodnich i Śląska.

A jak blisko się zrobiło od nas do Berlina...

Cytuj
Tu raczej chodzi o ogólne brednie, że nie mamy "moralnego prawa" do własnych terenów. Przecież to chore.

Chore jest twierdzenie, że istnieje w ogóle coś takiego jak "moralne prawo do posiadania czegokolwiek". Żaden sąd nie uzna ci czegoś takiego.
Lepiej od razu powiedz, co chcesz komu ukraść.

Cytuj
Czyli co, powinniśmy podkulić ogon i oddać nasze ziemie Niemcom?

Nie rozumiesz elementarnych spraw dziecino.

Ziemie, które obecnie są w naszych granicach nie są naszą własnością dlatego bo mamy do nich "moralne prawo" - to są pierdoły ukute przez komunistyczną propagandę. Są nasze na podstawie traktatów międzynarodowych, w tym umowie między Polską a Niemcami o uznawalności granic. I z tego względu jest to po prostu nie do ruszenia, nikt nie może nam odebrać żadnej części naszego terytorium.

Więc wybacz, ale twierdzenie, że mielibyśmy coś zwracać Niemcom dlatego, bo ongiś były to ich ziemie, to nic innego jak żenujące bicie piany. I liczenie na to, że ktoś kto to czyta okaże się debilem i da temu wiarę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5661 dnia: Marca 06, 2009, 20:41:44 pm »
Zrobiłem sobie taki oto test:
http://www.testpolityczny.pl/

Świetny test. Kiedy odpowiadam zupełnie szczerze, wychodzi faszyzm - od dzisiaj moŻecie mi mówić duce  8)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A przy załoŻeniu zachowania demokracji (pytanie o wybory) - chrześcijańska demokracja  8)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5662 dnia: Marca 06, 2009, 21:32:13 pm »
Heh, u mnie bez zaskoczeń.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
 

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5663 dnia: Marca 06, 2009, 22:36:19 pm »
czyli coś kompletnie innego od tego co tutaj piszesz . W dodatku ten tescik jets mocno niewiarygodny skoro Demokratów czy PO klasyfikują jako liberałów . Miltona Friedmana se przeczytajcie a potem wyskakujcie z ideologiami .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5664 dnia: Marca 07, 2009, 02:20:57 am »
ohoho

Wolność gospodarcza: 100
więcej od 97.3% uczestników testu
Tradycjonalizm:-1
więcej od 29% uczestników testu
Wolności obywatelskie:45
więcej od 85.6% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Pinochetyzm (kapitalizm dyktatorski)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5665 dnia: Marca 07, 2009, 08:47:33 am »
Najbliższa Ci ideologia to: Socjaldemokracja.

 :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5666 dnia: Marca 07, 2009, 10:22:05 am »
Przeżyłem szok:

Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: -11
więcej od 17.9% uczestników testu
Tradycjonalizm:-19
więcej od 14.5% uczestników testu
Wolności obywatelskie:63
więcej od 95.5% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Socjaldemokracja

 :cool:
: Marzec 07, 2009, 10:20:13 am
Najbliższa Ci ideologia to: Komunizm (stalinizm)
 :lol: To pewnie dlatego że zaznaczyłem ze księży się powinno karać za wypowiadanie w kwestiach politycznych

Z pierwszych dwóch wyszła Ci socjaldemokracja, ale przez to, że miałeś nisko 'wolności obywatelskie' zakwalifikowano Cię do lewicowej doktryny totalitarnej aka komunizmu ;]. Karmiłem i przenocowałem komucha! :lol:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5667 dnia: Marca 07, 2009, 19:20:04 pm »
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 2
więcej od 38.1% uczestników testu
Tradycjonalizm:-3
więcej od 26.9% uczestników testu
Wolności obywatelskie:33
więcej od 73.6% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm

No w sumie... :roll:
GT: Trusio

obiektywny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-03-2008
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5668 dnia: Marca 07, 2009, 19:55:30 pm »
Faszyzm :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5669 dnia: Marca 07, 2009, 20:08:38 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 339
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5670 dnia: Marca 07, 2009, 20:10:24 pm »
Pinochetyzm.  8)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5671 dnia: Marca 07, 2009, 20:21:25 pm »
Ja miałem Socjaldemokrację  :mad:
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2009, 20:23:18 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5672 dnia: Marca 07, 2009, 20:35:27 pm »
Minarchizm. Czy jestem tu jedynym wyznawcą UPRowskiej ideologii? 8)

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5673 dnia: Marca 07, 2009, 22:56:46 pm »
Minarchizm. Czy jestem tu jedynym wyznawcą UPRowskiej ideologii? 8)
Niestety nie.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5674 dnia: Marca 07, 2009, 23:55:56 pm »
Napisał to wyznawca systemu, w którym nagradza się nierobów, okrada ludzi pracujacych, narzuca cale masy nakazów, zakazów przez biurokratów, terroryzuje ludzi pseudo-tolerancją, poprawnością polityczną, gdzie rzekoma wolność słowa jest łamana nagminnie, system w którym trzeba oddać swoje uczciwie zarobione pieniądze jako haracz biurokratom (podatek dochodowy), system w którym tępe solary, małolaty, imigranci żyjący na socjalu (praca ich parzy) pedofile, mordercy, złodzieje, żule, tępaki którzy stoją calymi dniami w bramach, oraz inne ścierwo, które za rodzaj rozrywki wybrało sobie bieganie po ulicach i rzucanie kamieniami i koktajlami Mołotowa w policje ( czy to dzicz czy lewackie bojówki) mają prawo "do" decydowaniu o losach całego państwa ...  Tak panie traniak, socjal-demokracja udowodniła jak szybko można rozje*** dorobek europejskiej cywilizacji i zmienić go w somalijską sielankę.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5675 dnia: Marca 07, 2009, 23:57:45 pm »
Spokojnie , on jeszcze z tego wyrośnie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 339
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5676 dnia: Marca 08, 2009, 00:03:52 am »
Napisał to wyznawca systemu, w którym nagradza się nierobów, okrada ludzi pracujacych, narzuca cale masy nakazów, zakazów przez biurokratów, terroryzuje ludzi pseudo-tolerancją, poprawnością polityczną, gdzie rzekoma wolność słowa jest łamana nagminnie, system w którym trzeba oddać swoje uczciwie zarobione pieniądze jako haracz biurokratom (podatek dochodowy), system w którym tępe solary, małolaty, imigranci żyjący na socjalu (praca ich parzy) pedofile, mordercy, złodzieje, żule, tępaki którzy stoją calymi dniami w bramach, oraz inne ścierwo, które za rodzaj rozrywki wybrało sobie bieganie po ulicach i rzucanie kamieniami i koktajlami Mołotowa w policje ( czy to dzicz czy lewackie bojówki) mają prawo "do" decydowaniu o losach całego państwa ...  Tak panie traniak, socjal-demokracja udowodniła jak szybko można rozje*** dorobek europejskiej cywilizacji i zmienić go w somalijską sielankę.
Piękne słowa. Zgadzam sie w 100%

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5677 dnia: Marca 08, 2009, 01:43:25 am »
Ogólnie to uwielbiam takich internetowych młodocianych "znawców" realnego życia, co to mądrości życiowe czerpią z internetowych chwytliwych hasełek i bajek pana Janusza KM ogłaszanych na jiutjubie.  :lol:

Niestety życie koryguje wszelkie naiwności młodości - jak dostanie każdy z naiwniaków mocno po jądrach od realnego życia, to zacznie skamleć jak małe dziecko. Im większy wirtualny miłośnik faszyzujących teorii tym potem bardziej po zderzeniu z rzeczywistością sika po gaciach...

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5678 dnia: Marca 08, 2009, 03:27:08 am »
" jak dostanie każdy z naiwniaków mocno po jądrach od realnego życia, to zacznie skamleć jak małe dziecko"
To że socjalista lubi z siebie robić męską prostytutkę, nie znaczy że ktoś inny będzie tak samo się zachowywał, wszakże to nie ja tutaj skomle o socjalizm,  więc nie ja jestem tutaj potencjalnym nieudacznikiem i żebrakiem. Nawet gdyby mi się noga podwinęła, to nie widzę możliwości aby z tego powodu obarczać "kowalskiego" podatkami. Co nie zabija to wzmacnia, ale czerwoni nie maja honoru, więc wolą iść na łatwiznę i okradać ludzi.

"Ogólnie to uwielbiam takich internetowych młodocianych "znawców" realnego życia"
Ty zaś panie Leenk jesteś takim znawcą jak ta pani z twojego "avka". I daruj sobie tekściki o faszyzmie, ponieważ komunizm, nazizm i faszyzm stworzyli socjaliści... a więc bardzo blisko Twojej ideologii.

Posapać, posapać byle tylko nie poruszać tematu, nie obalicie tych rzeczy które wymieniłem, bo zwyczajnie w świecie są to "suche fakty". Od Podatku dochodowego aż po socjal dla nierobów... I jak zwykle na czasie "A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada" ale najważniejsze że się coś tam posapało...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5679 dnia: Marca 08, 2009, 04:35:20 am »
Napisał to wyznawca systemu, w którym nagradza się nierobów, okrada ludzi pracujacych...

ja jestem człowiekiem pracującym, podatku płacę więcej niż niejeden rocznie zarabia. stać mnie na takie poglądy.
o pedofilach, mordercach pod barami i koktajlach mołotowa to lol, pojechałeś po całości( jak zwykle zawsze:))

btw. jeżeli porównujesz europę do somalii to widać jak wielkie pojęcie masz o świecie :cool: