Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658813 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7520 dnia: Stycznia 05, 2010, 14:23:57 pm »
Napisze o polityce...w Polsce sa same kur** i zlodzieje co nie znaja sie na tym do czego zostali wybrani! Począwszy od sołtysa a skonczywszy na premirzenierze!! Takie moje zdanie!Od kogos co nic nie robi przez killllkkkkaaaa lat, bierze dobre pieniadze, pierdoli frazesy gdzie tylko moze, chyba mozemy czegos oczekiwac? Troche wiecej jak picie wodki lub lepszych alkoholowych trunków :evil: Czy nasz kraj kiedys bedzie normalny??
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2010, 14:25:45 pm wysłana przez CancerPL »

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7521 dnia: Stycznia 05, 2010, 14:40:16 pm »
Czy nasz kraj kiedys bedzie normalny??
bedzie jak komuna wroci :lol: :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7522 dnia: Stycznia 05, 2010, 14:41:27 pm »
Napisze o polityce...w Polsce sa same kur** i zlodzieje co nie znaja sie na tym do czego zostali wybrani! Począwszy od sołtysa a skonczywszy na premirzenierze!! Takie moje zdanie!Od kogos co nic nie robi przez killllkkkkaaaa lat, bierze dobre pieniadze, pierdoli frazesy gdzie tylko moze, chyba mozemy czegos oczekiwac? Troche wiecej jak picie wodki lub lepszych alkoholowych trunków :evil: Czy nasz kraj kiedys bedzie normalny??

Cytuj
pierdoli frazesy

...

Cytuj
pierdoli frazesy


Cancer, do jakiej partii należysz?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7523 dnia: Stycznia 05, 2010, 15:08:53 pm »
Cytuj
Cancer, do jakiej partii należysz?
nie znize sie do takiego poziomu nigdy :P No chyba ze mi zaplaca DOBRZE...ale wtedy bedzie mi niezrecznie bo raczej nie klamie :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7524 dnia: Stycznia 05, 2010, 15:29:00 pm »
Napisze o polityce...w Polsce sa same kur** i zlodzieje co nie znaja sie na tym do czego zostali wybrani! Począwszy od sołtysa a skonczywszy na premirzenierze!! Takie moje zdanie!Od kogos co nic nie robi przez killllkkkkaaaa lat, bierze dobre pieniadze, pierdoli frazesy gdzie tylko moze, chyba mozemy czegos oczekiwac? Troche wiecej jak picie wodki lub lepszych alkoholowych trunków :evil: Czy nasz kraj kiedys bedzie normalny??

Jeżeli jest tak tragicznie, to co robisz jeszcze w takim apokaliptycznym kraju?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7525 dnia: Stycznia 05, 2010, 15:43:31 pm »
Cytuj
Cancer, do jakiej partii należysz?
nie znize sie do takiego poziomu nigdy :P No chyba ze mi zaplaca DOBRZE...ale wtedy bedzie mi niezrecznie bo raczej nie klamie :P

Ale pier**lisz frazesy, więc masz dobry start.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7526 dnia: Stycznia 05, 2010, 23:31:39 pm »
Kocham ten kraj!! Dlatego nigdy nie bede pracował na obcy PKB! Mógłbym dla niego zabijać, z chęcią zacząłbym od panów z wiejskiej...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7527 dnia: Stycznia 06, 2010, 00:18:32 am »
ok

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7528 dnia: Stycznia 06, 2010, 00:21:07 am »
Kocham ten kraj!! Dlatego nigdy nie bede pracował na obcy PKB! Mógłbym dla niego zabijać, z chęcią zacząłbym od panów z wiejskiej...

Nie pracowałbyś na obcy PKB ale zabijałbyś dla niego? You sir are an idiot.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7529 dnia: Stycznia 06, 2010, 07:03:58 am »
Cytuj
Szukali i nie znaleźli nadużyć w CBA

RAPORT Z AUDYTU TRAFIŁ NA BIURKO PREMIERA

Zakończony w grudniu audyt w CBA nie znalazł jak dotąd finału w prokuraturze. Materiały z kontroli przekazano premierowi Donaldowi Tuskowi - poinformował we wtorek Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA.

- Audyt przeprowadzał specjalny zespół ekspertów. Skupiali się oni na sprawach organizacyjnych. Analizowali, jak działało Biuro od momentu jego powstania - powiedział Jacek Dobrzyński. Poinformował też, że raport z audytu w połowie grudnia przekazano do kancelarii premiera.

Audyt w CBA rozpoczął się w połowie października 2009 roku po tym, jak ze stanowiska został odwołany Mariusz Kamiński, a obowiązki szefa CBA premier powierzył Pawłowi Wojtunikowi.

http://www.tvn24.pl/12690,1636662,0,1,szukali-i-nie-znalezli-naduzyc-w-cba,wiadomosc.html

To ci dopiero niespodzianka.

Kolejny mit rzekomo krwiożerczej IV RP i szalejącego Kaczystanu upadł.

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7530 dnia: Stycznia 17, 2010, 14:29:25 pm »
Prezydent za zrównaniem płci w konstytucji

Cytuj
Pomysły PiS na "Konstytucję IV RP" nie zachwyciły prezydenta. Lech Kaczyński ma wątpliwości, co do zapisu o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Byłoby to sprzeczne z ustawą antyaborcyjną i opiniami prezydenta o karze śmierci. Prezydent chciałby też konstytucyjnie zrównać prawa obu płci.

"Pan prezydent uważa, że ewidentnie potrzebny jest zapis o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn, którego w tym projekcie brakuje" - powiedział dziś w Radiu ZET prezydencki minister Paweł Wypych.


Wypych dodał, że "niekonieczne jest w tej chwili odchodzenie od kompromisu zawartego w ustawie antyaborcyjnej". Skomentował w ten sposób pomysł PiS, by życie ludzkie było konstytucyjnie chronione od momentu poczęcia do naturalnej śmierci.

"Ale prezydent uważa też, że jest w tym projekcie szereg korzystnych zapisów jak choćby przeniesienie do tej konstytucji wyrok Trybunału Kionstytucyjnego, rozstrzygającego, kto powinien kierować polską delegacją na różnego rodzaju szczytach. Oczywiście powinien to być prezydent, wykonujący zalecenia rządowe" - powiedział Wypych. (Radio ZET)
http://www.dziennik.pl/polityka/article527709/Prezydent_za_zrownaniem_plci_w_konstytucji.html

Chyba kur** śnię.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7531 dnia: Stycznia 17, 2010, 15:27:54 pm »
Dobre, dobre :]

Cytuj
Pomysły PiS na "Konstytucję IV RP" nie zachwyciły prezydenta.

Tzn co, teraz próbuje udowodnic że jest krytyczny do pomysłów pisu? :]

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7532 dnia: Stycznia 17, 2010, 15:51:02 pm »
Dobre, dobre :]

Cytuj
Pomysły PiS na "Konstytucję IV RP" nie zachwyciły prezydenta.

Tzn co, teraz próbuje udowodnic że jest krytyczny do pomysłów pisu? :]
Chyba poszedłby za daleko z psem i naprawianiem wizerunku, bo to zbyt logiczne (ochrona życia) i zbyt anty-pisowskie (równouprawnienie), żeby było częścią PRu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7533 dnia: Stycznia 17, 2010, 17:32:19 pm »
Zmasakrowanie ustawy przez Komisję Europejską, 130 tys. zł kary za każdy dzień jej obowiązywania oraz idące w setki milionów odszkodowania wypłacane właścicielom jednorękich bandytów – tak może się skończyć dla Polski uchwalenie ustawy hazardowej.

http://www.wprost.pl/ar/184624/Hazardowa-trafi-do-kosza/

Zastanawiam się jak długo będziemy ponosić koszty zabawy Donalda w rządzenie  :roll:

Jeśli chodzi o temat wyżej, szefem KP PiS została Gęsicka, a Kempa mówiła coś ostatnio o zwiększeniu dotacji dla partii, które wprowadzą do parlamentu określoną liczbę kobiet, więc to równouprawnienie PiS-owi nie jest znowu takie obce...

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7534 dnia: Stycznia 17, 2010, 17:37:18 pm »
zbyt anty-pisowskie (równouprawnienie)


Takie właśnie bzdurki powstają kiedy w temacie głos próbuje zabrać kompletny laik. :)
Przecież to właśnie PiS najbardziej promuje idee równouprawnienia w sejmie, żadna partia nie ma takiego zagęszczenia kobiet u szczytu partii. W takim PO kobiety są dla wystroju, na szczytach władzy takie zageszczenie kutasów że ostatnio wiceszef partii Palikot opowiedział ostro męskie zabawy rodem z więzienia które odbywają się wewnatrz PO, ze spermą ściekającą po wargach szefa partii włącznie.

Palikot do Grzegorza Schetyny :tylko wtedy możesz dać z siebie, sobie radę, gdy krew i sperma ciekły ci po twarzy". (źródło: Newsweek)

Fajna metoda motywacyjna. Ogólnie cała partia taka "fajna". (katastrofa w służbie zdrowia, a płemieł na urlopik).

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7535 dnia: Stycznia 17, 2010, 17:46:25 pm »
zbyt anty-pisowskie (równouprawnienie)


Takie właśnie bzdurki powstają kiedy w temacie głos próbuje zabrać kompletny laik. :)
Przecież to właśnie PiS najbardziej promuje idee równouprawnienia w sejmie, żadna partia nie ma takiego zagęszczenia kobiet u szczytu partii. W takim PO kobiety są dla wystroju, na szczytach władzy takie zageszczenie kutasów że ostatnio wiceszef partii Palikot opowiedział ostro męskie zabawy rodem z więzienia które odbywają się wewnatrz PO, ze spermą ściekającą po wargach szefa partii włącznie.

Palikot do Grzegorza Schetyny :tylko wtedy możesz dać z siebie, sobie radę, gdy krew i sperma ciekły ci po twarzy". (źródło: Newsweek)

Fajna metoda motywacyjna. Ogólnie cała partia taka "fajna". (katastrofa w służbie zdrowia, a płemieł na urlopik).

Nie wiem po czym wnosisz, że laik? Niejednokrotnie brałem tu już udział w dyskusji, z Tobą zresztą także wielokrotnie (nie, nie na tym koncie). Ale jak na moje to ty mówisz o parytecie ("zagęszczenie kobiet u szczytu"), a nie o równouprawnieniu. No chyba, że dla ciebie równouprawnienie = parytet. Polityczna miniatura ma się nijak do takiego konstytucyjnego wpisu. Kochanowski zresztą odżegnywał się od łączenia tych pojęć, stąd nie wiem czemu ma służyć argument o "zagęszczeniu".

Może jeszcze założysz, że jestem oświeconym młodzieńcem po linii platfoliberalnej i chłonę Wybiórczą retorykę, wtedy jeszcze łatwiej będziesz mógł mnie klasyfikować.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 17:54:15 pm wysłana przez deepthroat »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7536 dnia: Stycznia 17, 2010, 18:16:08 pm »
Nie, mój wpis nie dotyczył parytetu, tylko równouprawnienia. W moim wpisie nie było nic o parytecie, nic o Wyborczej, nic o twoich poglądach - a rozpisujesz się na te tematy, jakbyś odpowiadał na mój post. Po obraniu Twojej wypowiedzi z offtopów, pozostaje tekst bez treści. Zamiast kontynuować jałową dyskusje nie na temat, proponuje skupić się na sprawach konkretnych, jak link od Irasa, albo sperma na twarzy szefa PO 8)

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7537 dnia: Stycznia 17, 2010, 18:59:02 pm »
Nie, mój wpis nie dotyczył parytetu, tylko równouprawnienia. W moim wpisie nie było nic o parytecie, nic o Wyborczej, nic o twoich poglądach - a rozpisujesz się na te tematy, jakbyś odpowiadał na mój post. Po obraniu Twojej wypowiedzi z offtopów, pozostaje tekst bez treści. Zamiast kontynuować jałową dyskusje nie na temat, proponuje skupić się na sprawach konkretnych, jak link od Irasa, albo sperma na twarzy szefa PO 8)

Ale co mnie obchodzi jakaś żenująca wstawka? To ma jakieś konotacje polityczne oprócz tego, że Palikot to ultra-buc i żaden poważny człowiek nad takimi rzeczami nie debatuje? Komentarz dotyczący linku Irasa? Ustawa antyhazardowa to strzał w stopę i teraz ponosimy konsekwencje tak nierozważnych decyzji.

To teraz wytłumaczysz mojej skromnej osobie, jako laikowi, co ma równouprawnienie do "zagęszczenia kobiet u szczytów władzy"?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7538 dnia: Stycznia 17, 2010, 20:21:22 pm »
To teraz wytłumaczysz mojej skromnej osobie, jako laikowi, co ma równouprawnienie do "zagęszczenia kobiet u szczytów władzy"?

Może cofniemy się do początku i powiesz czemu "równouprawnienie" uznałeś autorytarnie za pogląd "antypisowski"? Wtedy może zauważysz, że stwierdziłeś ni mniej ni więcej jakoby PiS traktuje kobiety jako coś gorszego i uważa że z tej racji nie powinny być równe wobec prawa w stosunku do mężczyzn (nie równouprawnione, zgodnie ze słownikową definicje równouprawnienia). Aby obalić to moim zdaniem niesłuszne oskarżenie, dałem przykład tego że to właśnie w PiSie kobiety dochodzą najwyżej w szeregach partii, więc trudno uznawać że akurat ideologia PiS kobiety traktuje się jako osoby gorsze. Wtedy zacząłeś rzucać coś o "parytecie" (zrównaniu ilości mężczyzn i kobiet), czego nie było ani w Pisie, ani w jakiejkolwiek innej partii, ani w moim poście. Rozwiń więc swoją pierwszą wypowiedź, tą w której sugerowałeś że PiS jest przeciwko równouprawnieniu kobiet i mężczyzn, zamiast brnąć dalej w ślepą uliczkę definicji słownikowych, a może dyskusja się rozwinie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 20:24:37 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7539 dnia: Stycznia 17, 2010, 20:29:13 pm »
Cytuj
Polscy ratownicy, którzy po kilkudziesięciu godzinach podróży dostali się wreszcie do Port-au-Prince i zaczęli akcję poszukiwawczą na gruzach stolicy Haiti, trafili w środek strzelaniny i muszą wracać do bazy - informuje TVN24. Nie ma informacji, żeby któremukolwiek z ratowników coś się stało.

Masakra- czarnuchy zamiast się cieszyc że chcemy im pomagac to jeszcze ostrzeliwują. W takim razie zostawic ich samym sobie.

Aby obalić to kłamstwo, dałem przykład tego że to właśnie w PiSie kobiety dochodzą najwyżej w szeregach partii

Hehe
Aż mi się przypomina plakat z kaczorem i trzema kobietami, które tam się znalazły, bo ocieplic jego wizerunek :]

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7540 dnia: Stycznia 17, 2010, 20:31:24 pm »
To teraz wytłumaczysz mojej skromnej osobie, jako laikowi, co ma równouprawnienie do "zagęszczenia kobiet u szczytów władzy"?

Może cofniemy się do początku i powiesz czemu "równouprawnienie" uznałeś autorytarnie za pogląd "antypisowski"? Wtedy może zauważysz, że palnąłeś oczywistą bzdurę jakoby PiS traktuje kobiety jako coś gorszego i uważa że z tej racji nie powinny być równe wobec prawa w stosunku do mężczyzn (nie równouprawnione, zgodnie ze słownikową definicje równouprawnienia). Aby obalić to kłamstwo, dałem przykład tego że to właśnie w PiSie kobiety dochodzą najwyżej w szeregach partii, więc trudno uznawać że akurat ideologia PiS kobiety traktuje się jako osoby gorsze. Wtedy zacząłeś rzucać coś o "parytecie" (zrównaniu ilości mężczyzn i kobiet), czego nie było ani w Pisie, ani w jakiejkolwiek innej partii, ani w moim poście. Rozwiń więc swoją pierwszą wypowiedź, tą w której sugerowałeś że PiS jest przeciwko równouprawnieniu kobiet i mężczyzn, zamiast brnąć dalej w ślepą uliczkę.  
Wiem o co chodzi w parytecie i twój argument dotyczący "zagęszczenia kobiet u szczytów władzy" (a zatem zrównania w ilości jak sam piszesz) miał bliżej do parytetu, aniżeli do równouprawnienia. A równouprawnienie nigdy nie było specjalnie podkreślane jako PiSowski postulat, chyba, że w mainstreamowych mediach szczycono się takim projektem, więc może i nie udało mi się z tego powodu nań trafić. Możliwe, że źle to ująłem, ale zarzucanie niewiedzy i w dodatku kontynuowanie takiej retoryki jest raczej żenującym sposobem na "ustawienie" swojego interlokutora i jako światły, oczytany dyskutant - mogłeś sobie darować.

Dyskusji bynajmniej rozpocząć nie zamierzam. Tutaj w ostatnim czasie bywało wg jednego wzoru. Ktoś coś napisał, potem ktoś zaczął podkreślać, ktoś oskarżać, przywoływać hipokryzje, a budujących wniosków nie przybywało.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 20:34:16 pm wysłana przez deepthroat »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7541 dnia: Stycznia 17, 2010, 21:31:04 pm »
Ktoś coś napisał, potem ktoś zaczął podkreślać, ktoś oskarżać, przywoływać hipokryzje, a budujących wniosków nie przybywało.

W międzyczasie jeszcze ktoś inny zmienia temat i rozmowa się urywa ;).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7542 dnia: Stycznia 17, 2010, 21:31:30 pm »
Masakra- czarnuchy zamiast się cieszyc że chcemy im pomagac to jeszcze ostrzeliwują. W takim razie zostawic ich samym sobie.
Dla strażaków i pogotowia w USA to normalka  :lol:

Trochę o panu "wściekliźnie" Niesiołowskim.



"Soviet Subversion of the Free World Press" Kawał dobrego materiału... Niestety tylko dla znających angielski.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7543 dnia: Stycznia 17, 2010, 23:04:01 pm »
http://www.pis.org.pl/unit.php?o=partia&p=ludzie

Doliczyłem się koło 12.

Na jakieś 150 osób. Co prawde niekótrzy się powtarzają. Ale i tak słabe ratio jak na:

Cytuj
Przecież to właśnie PiS najbardziej promuje idee równouprawnienia w sejmie, żadna partia nie ma takiego zagęszczenia kobiet u szczytu partii.

Nie będe rzucał tutaj bezpodstawnych oskarżen jako, że nie chce mi się sprawdzać jak to wygląda w innych partiach ale zaryzykuje stwierdzenie, że w takim np sld jest ich więcej. W platformie pewnie też, ale według Ciebie to pozorantki. Pozwole sobie jedynie zasugerować:

becet czyżbyś KŁAMAŁ?


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7544 dnia: Stycznia 17, 2010, 23:53:23 pm »
Widzę że lewakowi jak nie wytłuścić tęczową czcionką to nie zauważy. 8) Więc raz jeszcze:

Cytat: el becetol
Przecież to właśnie PiS najbardziej promuje idee równouprawnienia w sejmie, żadna partia nie ma takiego zagęszczenia kobiet u szczytu partii.

Teraz wyraźniej? Wróce do tej kwestii, bo sam rozpocząłeś dobry zdaniem:

Cytat: Wuher
nie chce mi się sprawdzać jak to wygląda w innych partiach

A mi się chce. Średnio liczba kobiet w partiach wynosi około 20% (hint: to co wkleiłeś, to nie całość PiS). Statystycznie najwięcej ich było w ... LPR i Samoobronie. Najmniej ich jest w PSL...  Mówiłem jednak - i tu wrócimy to tęczowej czcionki - nie figurantkach które nic nie robią, a istnieją na listach dla dobrego wizerunku, ale o kobietach które faktycznie kształtują działania danej partii. W PiSie kobieta jest Przewodniczącą Klubu Parlamentarnego - czyli faktycznie "druga po Jarku". Co wiecej Gęsicka została przewodniczącą Klubu Parlamentarnego jako pierwsza kobieta w historii Polski! Kolejna Kobieta jest Dyrektorem Biura Prezydialnego. Aleksandra Natalli-Świat i Jolanta Szczypińska wiceprzewodniczące Klubu. Kempa - delegowana do komisji śledczej, sprawy kluczowej - ile partii do Komisji delegowało kobietę? To samo dzieje się w "rejonach" - Hanna Foltyn-Kubicka zastąpiła Jacka Kurskiego na stanowisku prezesa gdańskiego PiS, co powinno być wam - jako czytelnikom GW - dobrze znane, bo na swój wrogo nastawiony do PiSu sposób nawet przyklasnęli tej decyzji Kaczyńskiego. Takie przykłady można mnożyć.

Oczywiście są też kobiety w innych partiach, ale poza pewien pułap nie są wpuszczane, ewentualnie stanowią "wyjątek potwierdzający regułę" (Vide H.G.W.). Bo ja nie mówie to o figurantkach jak Pitera w PO, którą usadzono na stanowisku na którym, miała planować czym ma sie zajmować osoba na jej stanowisku. Nie mówie o medialnie zabawnych idiotkach typu Beger czy Senyszyn, które faktycznie nie robią nic poza kontrowersyjnym hałasem, ani o pińdziach typu Lewandowska, znanej głownie z wypadów do ciepłych krajów z partyjnymi bonzami. Mówię o wykształconych i kompetentnych kobietach, które mają faktyczną władzę. A takich najwięcej jest w PiSie.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 23:58:02 pm wysłana przez el becetol »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7545 dnia: Stycznia 18, 2010, 06:53:47 am »
Ja pier**le teraz to już przeginasz pałe.

Obracasz swoje i innych wypowiedzi po 50 razy żeby wyszło na Twoje. Powiedziałeś kur** cytuję raz jeszcze:

Cytuj
Przecież to właśnie PiS najbardziej promuje idee równouprawnienia w sejmie, żadna partia nie ma takiego zagęszczenia kobiet u szczytu partii.

Po czym jeszcze słowo szczyt pokolorowałeś na tęczowo. Nie wiem czy w ogóle otwarłeś link który wstawiłem ale prowadzi do strony na której jest przedstawiony skład osobowy czegoś co śmiało można określić SZCZYTEM Pisu. I na tym szczycie(a ponieważ jest to oficjalna strona tej partii mam chyba święte prawo uznać, że jest on akutalny) doliczyłem się marnych 12 kobiet. Na 150 osób. Zawsze z Irasem najgłośniej drzecie morde jak ktoś tylko spróbuje coś powiedzieć na pis nie popierając tego 15 stronami sondaży i artykułami archiwalnymi do 15 lat wstecz. Tymczasem sam rzucasz mocno wątpliwe twierdzenie, które czego musiałeś być świadom, nie ma żadnych szans się utrzymać, a utrzymuje się jeszcze tylko dlatego, że mam lepsze rzeczy do roboty niż przeglądanie władz polskich partii. W dodatku przyjąłeś jeszcze bardziej dziurawą linię obrony tego twierdzenia bo tak samo jak Ty możesz opowiadać, że tylko w PiS są u szczytu kompetentne kobiety, a wszędzie indziej figurantki tak samo ja moge powiedzieć, że o Gęsickiej, Natalii-Świat nikt jakoś nie słyszał do zeszlorocznej kampanii medialnej, która miała ocieplić wizerunek tej partii. W świetle tego należałoby się zastanowić czy zarzucanie, owszem słuszne, Piterze bycia figurantką jest z Twojej strony na miejscu. A przywoływanie Kempy, i mówienie, że Senyszyn robi kontrowersyjny hałas - nigga please.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7546 dnia: Stycznia 18, 2010, 10:24:27 am »
Kempa - delegowana do komisji śledczej, sprawy kluczowej - ile partii do Komisji delegowało kobietę?

Yep- tym bardziej że Kempa, to jest znana głównie z bycia cieniem prezesa i przytakiwaniem mu.
Najbardziej znaną z pisu jest chyba


Która była skuteczna w msz, jak hitler z polityką pokoju.


Obracasz swoje i innych wypowiedzi po 50 razy żeby wyszło na Twoje.

Ciekawe że z czasem każdy tak pisze o el bec :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7547 dnia: Stycznia 18, 2010, 10:58:27 am »
Mnie bawi fakt, że swego czasu podnoszony był alarm iż obecna minister zdrowia popełnia ogromny błąd nie kupując szczepionek na AH1N1. Co się okazało? Ano okazało się że postąpiła najmądrzej jak mogła i zawstydziła inne kraje, które teraz szukają rynku zbytu dla nadmiaru zakupionych szczepionek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7548 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:01:19 pm »
Ano, takie włochy zostały z milionami w magazynach, nikt ich nie chce, a wkrótce minie ich data ważności. Teraz odpowiednik naszego nik'u będzie sprawdzał tą transakcję.

Jak było tutaj wspominane- sztucznie wywołana histeria, by koncerny sprzedały za grube $ swoje szczepionki. Należy teraz punktowac tych, co u nas chociażby tak mocno naciskali na ich zakup. RPO z pisu w tym brylował, chciał nawet pozwac Kopacz do sądu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7549 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:24:27 pm »
Chwaląc Kopacz po serii ostatnich wpadek w służbie zdrowia osiągacie nowe szczyty. Zaoszczędziła na szczepionkach i fajnie, ale przy okazji próbowała oszczędzać na chemioterapii niestandardowej - często jedynej nadziei dla najciężej chorych na raka, gdzie zawodzą inne metody leczenia, co już takie fajne nie jest i raczej powinno kosztować utratę stołka.

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/kopacz-na-dywaniku-u-tuska-w-sprawie-chemioterapii,51341,1
http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/kraj/artykul130521.html
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091011/ZDROWIE/279028337

I kolejny absurd A.D. 2010 prosto z NFZ:

http://www.tvn24.pl/12691,1637900,0,1,mammografia-tylko-dla-zdrowych,wiadomosc.html

Ale jak rozumiem ciągłe zbijanie się z Fotygi czy RPO, który chciał pozwać Kopacz, to dla was ciekawsze tematy. No i oczywiście pochwała dla Kopacz, bo cynicznie oszczędzając gdzie się da na pacjentach, udało się również oszczędzić na mniej potrzebnych szczepionkach na A/H1N1.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7550 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:26:35 pm »
Chwaląc Kopacz po serii ostatnich wpadek w służbie zdrowia osiągacie nowe szczyty. Zaoszczędziła na szczepionkach i fajnie, ale przy okazji próbowała oszczędzać na chemioterapii niestandardowej - często jedynej nadziei dla najciężej chorych na raka, gdzie zawodzą inne metody leczenia, co już takie fajne nie jest i raczej powinno kosztować utratę stołka.

Ja o czym innym, Ty o czym innym. Czyli standard.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7551 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:27:55 pm »
I na tym szczycie(a ponieważ jest to oficjalna strona tej partii mam chyba święte prawo uznać, że jest on akutalny) doliczyłem się marnych 12 kobiet. Na 150 osób.

Marny nie marny, taki mniej więcej (i mniejszy) jest udział procentowy kobiet w każdej partii! Natomiast poniżej przedstawiłem ci jakie stanowiska te kobiety zajmują, jeśli nie zauważyłeś przeklejam raz jeszcze:

W PiSie kobieta jest Przewodniczącą Klubu Parlamentarnego - czyli faktycznie "druga po Jarku". Co wiecej Gęsicka została przewodniczącą Klubu Parlamentarnego jako pierwsza kobieta w historii Polski! Kolejna Kobieta jest Dyrektorem Biura Prezydialnego. Aleksandra Natalli-Świat i Jolanta Szczypińska wiceprzewodniczące Klubu. Kempa - delegowana do komisji śledczej, sprawy kluczowej - ile partii do Komisji delegowało kobietę? To samo dzieje się w "rejonach" - Hanna Foltyn-Kubicka zastąpiła Jacka Kurskiego na stanowisku prezesa gdańskiego PiS, co powinno być wam - jako czytelnikom GW - dobrze znane, bo na swój wrogo nastawiony do PiSu sposób nawet przyklasnęli tej decyzji Kaczyńskiego. Takie przykłady można mnożyć. Dziekuje, po temacie.

Zresztą poczekaj chwilę, pewnie niedługo i jedynie znana prasa zacznie to opisywać, wtedy będziesz musiał przyznać mi racje :) Narazie masz pierwsze przebiśniegi z portali, i to liberalno-lewackich, więc zdecydowanie twoje klimaty:

Cytat: Polskakliberalna.net
Feminizacja Prawa i Sprawiedliwości postępuję. To, że PIS jest kobietą wie już każde małe dziecko. Gender, gender, kochani. Najpierw Grażyna Gęsicka została szefową klubu parlamentarnego partii, potem Hanna Foltyn-Kubicka (od upamiętniania rotmistrza Pileckiego) została p.o. szefa partii w Gdańsku. Teraz amator poezji i zabaw do białego rana w klubie Utopia, Kazimierz Marcinkiewicz (w PIS-owskim żargonie nazywany zdrajcą - co prawda to prawda - cała poważną karierę polityczną zawdzięcza Kaczyńskim) wzywa PIS do postawienia na Gęsicką i Kluzik-Rostkowską.
 
Manuelę Gretkowską ogarnia wściekłość. PIS to o czym jej partia mówi - obraca w czyn i to w mainstreamie. Feminizacja PIS-u to nie wydarzenie typu "Kobieta szefową demokratą" czy "Żelazna dama UPR-u", to przykład autentycznych przemian w polskiej polityce. Tym bardziej że na czoło PIS-u nie trafiają kobiety-polityczki bylejakie. Nie wysuwa się na czoło nie mającej nic sensownego do powiedzenia Nelli Rokity. Nie stawia się na Annę Sobecką - spikerkę Radia Maryja. Na czoło partii Kaczyńskich wkracza nowa generacja kobiet. Dobrze wykształconych, przebojowych i dobrze wypadających w mediach. Zawdzięczających karierę nie, jak niegdyś Sandra Lewandowska wspólnym wakacjom z prominentnym posłem, lecz po prostu tym, że są lepsze od swoich kolegów.
 
Ani lewicy, ani Platformy na taki ruch nie było stać. Szef sztabu - proszę bardzo. Szef klubu - no nie żartujmy. Co najciekawsze kobiety w PIS-ie jak np. Kluzik-Rostkowska robią to czego od lat oczekują feministki. Upominają się o istotne z punktu widzenia kobiet sprawy - walkę z przemocą w rodzinie, pomoc wykluczonym, walkę z mobbingiem.
 

Heh, artykuł właśnie znalazłem, a widzę że kilka przykładów, argumentów pokrywa się z moim poprzednim postem. Więc zanim zaczniesz bluzgać w moim kierunku, zapoznaj się z faktami, bo zaraz Wyborcza napisze to samo co ja i wyjdzie że bluzgałeś swoją wyrocznie 8)

Cytat: Wuher
mówienie, że Senyszyn robi kontrowersyjny hałas - nigga please.

To ta kobieta która ostatnio nazwała Trybunał Konstytucyjny "trybunałem prostytucyjnym" i zapowiedziała udział w Tańcu z Gwiazdami?  8) Faktycznie - nigga please.

Powiedz teraz, że przekręcam Twoją wypowiedź :)



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7552 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:36:18 pm »
Ja o czym innym, Ty o czym innym. Czyli standard.

Bo wracać do tematu szczepionek, których kupna chyba nikt z tego forum nie oczekiwał, a nie wspominać o ostatnich wydarzeniach, nie jest na miejscu - tym bardziej że widać gołym okiem, że brak szczepionek nie był podyktowany zdrowym rozsądkiem, a raczej chęcią oszczędzania gdzie się tylko da. Do czego prowadzi takie podejście, widać na dramatycznym przykładzie chorych na raka, którzy musieli przerwać terapię.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7553 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:40:56 pm »
Becet i wuher, spokojniej troszke prosze. Ok?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7554 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:44:14 pm »
Ja o czym innym, Ty o czym innym. Czyli standard.

Bo wracać do tematu szczepionek, których kupna chyba nikt z tego forum nie oczekiwał, a nie wspominać o ostatnich wydarzeniach, nie jest na miejscu - tym bardziej że widać gołym okiem, że brak szczepionek nie był podyktowany zdrowym rozsądkiem, a raczej chęcią oszczędzania gdzie się tylko da. Do czego prowadzi takie podejście, widać na dramatycznym przykładzie chorych na raka, którzy musieli przerwać terapię.

Ja sobie tylko o tym wspomniałem i uważam że jest to na miejscu. Co do reszty jej decyzji nie wypowiadam się bo nie śledzę informacji. Po prostu przypomniało mi się że jako jedyna, pokazała twardą rękę i mimo nacisków ze strony opozycji (i nie tylko) nie ugięła się.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7555 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:50:56 pm »
Cytuj
Bo wracać do tematu szczepionek, których kupna chyba nikt z tego forum nie oczekiwał, a nie wspominać o ostatnich wydarzeniach, nie jest na miejscu

Ale tematem nie są ostatnie wydarzenia, a temat szczepionek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7556 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:55:33 pm »
Więc gratuluję umiejętności trafnego doboru ważnych i aktualnych tematów.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7557 dnia: Stycznia 18, 2010, 13:02:28 pm »
Apropos szczepionek:

http://machala.salon24.pl/142784,szwedzka-szczepionka-na-polska-scieme

http://machala.salon24.pl/143230,szwedzi-ratuja-ewe-kopacz

Jak widać ta 'Twarda ręką' pod stołem sięgała do Szwedów po szczepionki, a nie udało jej się tego zrealizować bo jest partaczem. Jak zwykle jedyny plus dla rządów PO wynika z tego, że czegoś co planowali im się nie udało zrobić.


Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7558 dnia: Stycznia 18, 2010, 14:51:53 pm »
Dobra becet nie mam siły. Odpowiadasz cały czas tak samo tak jakbyś w ogóle nie czytał moich postów w dodatku próbujesz dowieść, że jest dokładnie odwrotnie. Żeby nie przedłużać - dla mnie jakakolwiek "feminizacja" pisu jest tylko i wyłącznie piarem.

Mów co chcesz, tylko błagam Cie do jasnej kur** przestań mi wmawiać, że CZYTAM WYBORCZĄ.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7559 dnia: Stycznia 18, 2010, 15:15:36 pm »
Jak dla mnie ustanowienie kobiety Szefem Klubu Parlamentarnego jest konkretnym działaniem, prokobiecym PR-em nie podpartym działaniami to może pochwalić się Gretkowska i jej śmieszna Partia Kobiet, albo SLD. Ale i tak nieźle - najpierw piszesz że w PiSie nie ma zjawiska które opisałem, potem przyznajesz że jest, ale dla Ciebie to tylko PR. Postęp jest, a na więcej w internetowej dyskusji na forum o gierkach i tak bym nie liczył  8)

Na poprawienie humoru - przykład używania równouprawnienia kobiet jako PR politycznego:



<facepalm>