Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7760 dnia: Lutego 21, 2010, 16:14:50 pm »
A kur** za przeproszeniem stawianie niektórych ludzi wyżej niż innych jest takim chujstwem, że aż mi się nie chce wierzyć, że na serio tak uważasz. W ten sposób rodziły się najgłupsze ideologie i największe zło. Ot co, wszyscy są równi, człowieczeństwo nam to zapewnia.

Spokojnie, spokojnie. Takie moje przeświadczenie, że z tą równością nie jest tak prosto jak to się wydaje. Wiem jak takie głosy są odbierane na publicznym forum.

Żałuj że nie uczestniczyłeś kiedyś w dyskusji na czacie, gdzie rozprawialiśmy o murzynach :]

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7761 dnia: Lutego 21, 2010, 16:17:42 pm »
A kur** za przeproszeniem stawianie niektórych ludzi wyżej niż innych jest takim chujstwem, że aż mi się nie chce wierzyć, że na serio tak uważasz. W ten sposób rodziły się najgłupsze ideologie i największe zło. Ot co, wszyscy są równi, człowieczeństwo nam to zapewnia.

Spokojnie, spokojnie. Takie moje przeświadczenie, że z tą równością nie jest tak prosto jak to się wydaje. Wiem jak takie głosy są odbierane na publicznym forum.

Żałuj że nie uczestniczyłeś kiedyś w dyskusji na czacie, gdzie rozprawialiśmy o murzynach :]
Tak, wiemy. Czarny jest gorszy więc na starcie ma -5 do głosu wyborczego i obrony przed obrażeniami od ognia.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7762 dnia: Lutego 21, 2010, 16:22:01 pm »
A teraz do rzeczy. Jakkolwiek zajebiście czujesz się ze swoim jestestwem, wykształceniem i polotem nie jesteś w żaden sposób lepszym wyborcą od konduktora Andrzeja. Biorąc pod uwagę Twoje poglądy to Ty dla mnie stanowisz słaby elektorat, który nie powinien decydować o dużej polityce. Tym bardziej jeśli miałby to być cenzus wykształcenia. Rozumiem, że a priori wg Ciebie inżynier budujący mosty ma więcej wspólnego z polityką niż ktoś na średnim szczeblu w korporacji? Ciekawa wizja świata. Ograniczenie "mocy" głosu grypu XYZ wyklucza możliwość powstania takiego tworu jak społeczeństwo obywatelskie. Bo to właśnie wpływ na losy lokalne na poziomie samorządowym, potem wojewódzkim, a potem państwowym może zagwarantować powstanie "prawdziwego społeczeństwa obywatelskiego".

I tak to w praktyce będzie wyglądac (prędzej czy później), czyli zaczynamy od własnego podwórka, lokalne samorządy, później inaczej wygląda i sejm. 20 lat demokracji to bardzo mało i dopiero się jej uczymy, trzeba dac ludziom trochę czasu.

Wiem też idealnie, że moje pomysły mają zerową szansę realizacji (bo sa sprzeczne z połową konwencji i praw) i trzeba będzie grac wdłg obowiązujących zasad, jednak takie moje małe marzenia, które teoretycznie mogłyby zadziałac :]
Innym takim pomysłem byłaby też np. permanentna inwigilacja, czego też nikt by tutaj chyba nie poparł.

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7763 dnia: Lutego 21, 2010, 16:26:46 pm »
Innym takim pomysłem byłaby też np. permanentna inwigilacja, czego też nikt by tutaj chyba nie poparł.



Dziękuję za rozmowę.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7764 dnia: Lutego 21, 2010, 16:27:38 pm »
Co za troll kur**...
Innym takim pomysłem byłaby też np. permanentna inwigilacja, czego też nikt by tutaj chyba nie poparł.
Moderator bawiący się w trollowanie  :o
SW-5606-3156-4802

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7765 dnia: Lutego 21, 2010, 16:28:12 pm »
Tiaa... i tym zdjęciem zakończmy offtopa :]

Btw. Które i tak ni jak pasuje tutaj, bo nie porównuj symbolu idei nazistowskiej, do chorobliwej chęci kontrolowania wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2010, 16:42:12 pm wysłana przez _Music »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7766 dnia: Lutego 21, 2010, 16:39:11 pm »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

[[/quote]

Ale to chodzi o to, że lwia część kierowców robi prawko najszybciej jak się da a świeży kierowcy są jeszcze niedoświadczeni. Mówi się, że człowiek naprawdę umie przewidywać dobrze sytuacje na drodze dopiero po jakiś trzech latach za kółkiem i to by się poniekąd zgadzało. Dodatkowo należy pamiętać, iż zdolności manualnie z wiekiem coraz trudniej nabierać i takiego 25 latka już trudniej nauczyć(zasłyszane u instruktora). Tak, więc 16 lat to dobry wiek, ale większy rygoryzm karny rzeczywiście wskazany.

Co do wyborów to dobrym rozwiązaniem mogłoby być coś odwrotnego np. granica wiekowa tak od jakiś 28-30 lat do 50-55. Czy bardziej kontrowersyjne pomysły takie jak możliwość wybierania tylko raz w ciągu całego życia i opłata za głos powiedzmy a niech będzie i tysiąc złotych. Wtedy taki głos miałby naprawdę dużą wartość i można by mówić o jakimś bardziej realnym wpływie. No i jak ktoś by się już zdecydował zagłosować to naprawdę po głębokim przemyśleniu.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7767 dnia: Lutego 21, 2010, 16:44:37 pm »
Widzę, że znowu przyszedłeś naje**ny na forum.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7768 dnia: Lutego 21, 2010, 16:44:57 pm »
Ale to chodzi o to, że lwia część kierowców robi prawko najszybciej jak się da a świeży kierowcy są jeszcze niedoświadczeni. Mówi się, że człowiek naprawdę umie przewidywać dobrze sytuacje na drodze dopiero po jakiś trzech latach za kółkiem i to by się poniekąd zgadzało. Dodatkowo należy pamiętać, iż zdolności manualnie z wiekiem coraz trudniej nabierać i takiego 25 latka już trudniej nauczyć(zasłyszane u instruktora). Tak, więc 16 lat to dobry wiek, ale większy rygoryzm karny rzeczywiście wskazany.

Dokładnie- większa kontrola w pierwszych latach, jak ten 16latek dostanie samochód. Chociażby jazda tylko i wyłącznie z dorosłym opiekunem (może i z rodzicem- nie wiem, do ustalenia), zawieszenia prawka, badź odebranie jeśli w przeciągu kilku pierwszych lat spowoduje jakiś wypadek i tego typu pomysły.



+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7769 dnia: Lutego 21, 2010, 16:54:47 pm »
Widzę, że znowu przyszedłeś naje**ny na forum.
Dziś wyjątkowo trzeźwy, choć z drugiej strony dzień jeszcze młody
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

deepthroat

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7770 dnia: Lutego 21, 2010, 16:56:19 pm »
Widzę, że znowu przyszedłeś naje**ny na forum.
Dziś wyjątkowo trzeźwy, choć z drugiej strony dzień jeszcze młody
Lepiej nie pij, bo zabraknie Ci kafla na głos.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7771 dnia: Lutego 21, 2010, 17:54:35 pm »
Cytuj
możliwość wybierania tylko raz w ciągu całego życia i opłata za głos powiedzmy a niech będzie i tysiąc złotych

Mówiąc takie rzeczy w świetle tego, że w Polsce nawet połowa ludzi nie głosuje bo nie chce im się dupska ruszyć bądź ich je**e polityka wydajesz się być dziwnym człowiekiem. :)

1000 zł? oO
W ogóle płacić za wybory?

Chory jestem, może dzisiejsza lektura forum to tylko halucynacja. :angel:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7772 dnia: Lutego 22, 2010, 00:16:26 am »
Cytuj
możliwość wybierania tylko raz w ciągu całego życia i opłata za głos powiedzmy a niech będzie i tysiąc złotych

Mówiąc takie rzeczy w świetle tego, że w Polsce nawet połowa ludzi nie głosuje bo nie chce im się dupska ruszyć bądź ich je**e polityka wydajesz się być dziwnym człowiekiem. :)

1000 zł? oO
W ogóle płacić za wybory?

Chory jestem, może dzisiejsza lektura forum to tylko halucynacja. :angel:
Czym mniej osób głosuje tym głos ma większe znaczenie. Im głos ma większe znaczenie tym więcej osób ma interes w oddaniu go, co za tym idzie bardziej się interesują i mają większą świadomość. Ja wiem, że niektórym chodzi tylko o to żeby jak najwięcej osób bezmyślnie oddawało głos, ale to chyba nie nam?
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7773 dnia: Lutego 22, 2010, 17:55:59 pm »
Cytat: _Music
Dlatego mówię o rozsądku na pierwszym miejscu- ludzi trzeba kontrolowac i prowadzic

Cytat: _Music
Prawa wyborcze- a to już kiedyś pisałem, ja bym przyznawał punkty dla poszczególnych osób, tak by głos jednej osoby był wart 5 punktów, innej 1.

Cytat: _Music
Innym takim pomysłem byłaby też np. permanentna inwigilacja, czego też nikt by tutaj chyba nie poparł.

Idealne poglądy dla kogoś z funkcją moderatora.



Dzisiaj forum, jutro cały świat!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7774 dnia: Lutego 26, 2010, 16:03:36 pm »
http://wyborcza.pl/1,75248,7603706,Diabli_biora_Stadion_City.html

Kolejna afera/mega burdel z udziałem Drzewieckiego, Rosoła i Sobiesiaka?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7775 dnia: Marca 02, 2010, 15:45:30 pm »
Dziennikarz "GW" pisał teksty za pieniądze ministerstwa

http://www.tvn24.pl/0,1645592,0,1,posiedziec-przy-zubrze8230-za-pieniadze-ministerstwa,wiadomosc.html
Cytuj
„Minister Maciej Nowicki jest odważnym człowiekiem. (…) Jak dotąd żaden z urzędujących ministrów środowiska nie przyznał, że z Puszczą dzieje się coś złego”. „W Puszczy Białowieskiej możecie zobaczyć cuda, o jakich się wam nie śniło. Łażę po niej już od 20 lat i wciąż znajduję miejsca dzikie i nieznane. No i tylko w Puszczy zobaczycie prawdziwy las”.

To fragmenty dwóch tekstów dziennikarza „Gazety Wyborczej” Adama Wajraka – „Dać szansę Białowieży” i „Zapraszam na żubra”, opublikowane w „GW” i „Dużym Formacie”. Za oba zapłaciło ministerstwo środowiska.

A jak pisałem że GW pisze teksty pod PO to niektórzy mi zaprzeczali. :lol: Fajne ceny biorą za uprawiania propagandy, prawie 50 tys. za dwa artykuły wychwalajace ministra rządu Tuska. I to wszystko z naszych podatków.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7776 dnia: Marca 06, 2010, 21:27:10 pm »
Cytuj
Dotychczasowy prezes PiS Jarosław Kaczyński został ponownie wybrany na szefa na kolejną kadencję. W kongresie PiS odbywającym się w Poznaniu udział bierze 1200 delegatów. Za Jarosławem Kaczyńskim głosowało 999 delegatów, 51 było przeciw, a 14 wstrzymało się od głosu.
Komentujący na "gorąco" z kongresu PiS europoseł Michał Kamiński powiedział w TVN24, że taki wynik "to potwierdzenie siły i przywództwa prezesa". - Jeśli PiS się lubi czy nie, to trudno sobie wyobrazić kogoś innego niż Jarosław Kaczyński jako prezesa PiS - mówił Kamiński, komentując, że Jarosław Kaczyński był jedynym kandydatem w wyborach na prezesa PiS.

http://wiadomosci.onet.pl/2137999,11,peany_politykow_pis_na_czesc_prezesa__ale_51_bylo_przeciw,item.html

Ehh, te polityczne szopki. Emocje podczas wyboru jak cholera.

Wiadomość scalona: Marca 08, 2010, 16:20:49 pm
Cytuj
Trwa burza wywołana przez Pawła Ponculjusza. - Szkoda mi PiS-u, nie chcę żeby stał się partią marginalną - mówił dzisiaj w RMF FM. Od razu pojawiły się głosy o "opozycji w PiS". Rzecznik klubu, Mariusz Błaszczak mówił, że wierzy w to, że Poncyljusz się pomylił.

O fak :]
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2010, 16:20:49 pm wysłana przez _Music »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7777 dnia: Marca 16, 2010, 16:57:17 pm »
W Kordobie spotkanie szefów dyplomacji państw UE. Co robi Sikorski? Prowadzi kampanię wyborczą w Katowicach  :roll:


Cytuj
Sekrety pendrive'a Marcina Rosoła; mógł pisać śledczym pytania

Pytania do szefa CBA Mariusza Kamińskiego i plan wystąpienia Mirosława Drzewieckiego przed hazardową komisją śledczą - takie dokumenty prokuratura znalazła na przenośnej pamięci Marcina Rosła - informuje RMF FM. To może oznaczać, że Rosół przygotowywał śledczych posłów PO do przesłuchania Mariusza Kamińskiego, szefa CBA. A także pracował nad wystąpieniem świadka komisji Mirosława Drzewieckiego, samemu także będąc świadkiem.

http://wiadomosci.onet.pl/2138946,11,sekrety_pendrivea_marcina_rosola_mogl_pisac_sledczym_pytania,item.html


Cyrkowa ekipa sejmowa PO będzie mieć nową atrakcję - małpkę z Afryki.

Cytuj
Czarnoskóry poseł w Sejmie? Zastąpi "Mira"?

Gdyby Mirosław Drzewiecki zrzekł się mandatu poselskiego, na jego miejsce wejdzie do Sejmu John Abraham Godson, czarnoskóry radny z Łodzi – donosi RMF FM. Łódzki radny powiedział RMF FM, że praca w Sejmie byłaby dla niego "zaszczytem, przywilejem, ale i  odpowiedzialnością".

Radio RMF FM podaje, że Godson należy do najbardziej aktywnych radnych. Zasłynął po tym, jak filmował na sesjach wystąpienia byłego prezydenta Jerzego Kropiwnickiego i jego zastępców, żeby móc ich rozliczać z każdej, danej publicznie obietnicy.

http://wiadomosci.onet.pl/2142322,11,czarnoskory_posel_w_sejmie_zastapi_mira,item.html

Może będzie nagrywał wystąpienia premiera...

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7778 dnia: Kwietnia 07, 2010, 12:22:16 pm »
Kolejny dogmat fanatyków PO upada.

http://www.poltransplant.org.pl/

http://www.rp.pl/artykul/457722.html

Cytuj
Dziś, na podstawie oficjalnych danych, można już stwierdzić, że kryzys polskiej transplantologii rozpoczął się przed objęciem władzy przez PiS. I z całą pewnością nie spowodował go minister Ziobro

Dalej:

Cytuj
Jak już przypominałem, zatrzymanie doktora G. nastąpiło w połowie lutego, następujące potem dni to czas największego szumu dookoła tej sprawy. (...) I choć jeśli chodzi o dziedzinę, w której specjalizował się dr. G., i którą miały dotknąć szczególnie drastycznie kaczystowskie zbrodnie – transplantacje serca, paradoksalnie akurat liczba przeszczepów wtedy wzrosła (trzy w styczniu, cztery w lutym, siedem w marcu)

 8)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7779 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:47:53 am »
ale gnój!

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7752546,Katastrofa_samolotu_prezydenta__Nie_zyje_87_osob_.html

co by nie mówić, nie dość, że głowa państwa na pokładzie, to jeszcze dookoła same vipy.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7780 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:49:50 am »
o kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
87 osob zginelo

Unlimited

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7781 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:52:50 am »
Katastrofa :(

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7782 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:55:10 am »
O fak.
Ponoć nikt na pokładzie nie przeżył.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7783 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:55:55 am »
NIKT NIE PRZEZYL O_O

Wiadomość scalona: Kwietnia 10, 2010, 09:56:15 am
JA pier**le O_O

Unlimited

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7784 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:00:06 am »
O kur** :( Tragedia na miarę ponad czasowej, chyba jeszcze nigdy nie było takiej katastrofy na arenie międzynarodowej i politycznej. :o :(

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7785 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:02:26 am »
Masakra jakaś, nie byłem jego zwolennikiem ale to nic nei zmienia, tragedia po prostu :/ Ponoć wszyscy zginęli, ale póki co ciągle jakieś sprzeczne informacje dochodzą.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7786 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:02:36 am »
Po liscie osób które leciały kolejny szok.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7787 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:05:04 am »
Jakby nie było, dramat.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 831
  • Reputacja: 111
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7788 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:05:32 am »
Idę poglądać jakieś newsy, pewnie w tv masakra się dzieje teraz.

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7789 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:06:37 am »
Nie wiem jak u Was, ale u mnie sieci telefoniczne siadły.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7790 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:07:06 am »
W TV trwa wyścig kto pierwszy powie że prezydent nie żyje, bądź ocalał...  To jest dopiero masakra :/ Też nie mogę dzwonić ...


Potwierdzone - nikt nie przeżył

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7791 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:09:05 am »
ma ktoś listę osób, które były na pokładzie?

z tego co mi wiadomo to oprócz prezydenta i jego żony, był jeszcze skrzypek z NBP i kilku wysokich rangą przedstawicieli kościoła.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7792 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:09:51 am »
na TVN juz zaczęli, "państwo prawdopodobnie od nas pierwszych się dowiedzieli", ja pierd*** nawet z tego mogą zrobić parodię :/

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7793 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:10:20 am »
o kur**:

Lech Kaczyński

Maria Kaczyńska

ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski

Jerzy Szmajdziński

Władysław Stasiak

Aleksander Szczygło

Paweł Wypych

Mariusz Handzlik

Andrzej Kremer

szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek Gągor

Andrzej Przewoźnik

Grzeogrz Dolniak

Przemysław Gosiewski

Zbigniew Wassermann

Janusz Kochanowski

Sławomir Skrzypek

Janusz Kurtyka

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7794 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:11:25 am »
132 osoby X_X

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 831
  • Reputacja: 111
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7795 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:14:59 am »
Nie wiem jak u Was, ale u mnie sieci telefoniczne siadły.
Lekko dziwne u mnie voip nie działa  :-?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7796 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:16:52 am »
LOLOLOLOLOL o kur** jaka rzez!  :o Czuje sie jak w jakims filmie

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7797 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:18:50 am »
Komorowski przejmuje obowiazki i za 60 dni wybory na ,ktore kur** nie ide :evil:

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7798 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:30:45 am »
Lipa. Co prawda prezydent był zupełnie obcą mi siłą polityczną, ale niczego złego mu nie życzyłem.
Byłem przekonany, że złoży urząd zupełnie demokratycznie.

Dla pisu to cios straszliwy, nie wiem kogo wystawią w wyborach.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7799 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:31:40 am »
Samolot rozwalony na części...