Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658784 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7841 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:22:20 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7842 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:24:14 pm »
Dzięki Snake_Plissken.

Master_666 dokładnie to samo pomyślałem.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7843 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:25:50 pm »
Dobra, od razu doszukujmy się teorii spiskowych.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7844 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:31:22 pm »
Cytuj
Kandydatów jest wielu, ale mniej doświadczonych. Zresztą wiadomo jaki wpływ ma dobre dowództwo na reszte wojska, z okresów II Wojny Światowej, chodźby japoński Isoroko Yamamoto - zginął, i potem już tylko coraz większe klęski i zero sukcesów Japonii.

Nie całkiem. Amerykanie rozgryźli ich maszyny szyfrujące, więc wojska były z marszu na gorszych pozycjach.
Po za tym Japończycy mieli mniejszy potencjał gospodarczy, który odegrał tu bardzo dużą rolę.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7845 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:32:40 pm »
Prezydent Rosji Miedwiediew powołał specjalną komisję mającą wyjaśnić przyczyny katastrofy, na jej czele stanie Władimir Putin.

Odpowiedź na pytanie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-03-2010
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7846 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:37:21 pm »
Ja chrzanie...Na dzień dobry takie coś...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7847 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:38:12 pm »
Dobrze, że przynajmniej czarną skrzynkę już znaleźli. Może to rzuci trochę światła na sprawę.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7848 dnia: Kwietnia 10, 2010, 13:56:12 pm »
Prezydent Rosji Miedwiediew powołał specjalną komisję mającą wyjaśnić przyczyny katastrofy, na jej czele stanie Władimir Putin.


Nie zapominajmy, że tupolew to ROSYJSKI samolot. Wszystkie puzzle zaczynają w tej układance pasować.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7849 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:14:29 pm »
A do tego Smoleńsk leży w Rosji!
SW-5606-3156-4802

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7850 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:16:42 pm »
No i najważniejsze - Putin jest premierem ROSJI.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7851 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:21:07 pm »
no to już wszystko jasne!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7852 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:22:48 pm »
Chętnie bym coś odpowiedział na te zaczepne żarty, ale naprawdę nie jestem w nastroju na podśmiechujki.

Na forum PE antypisowcy zaczęli wklejać zdjęcia otwieranych szampanów, pisać że z radości zapalą blanta (to akurat sam admin Diabeu) i ogólnie cieszyć się niesamowicie z obrotu spraw bo jak sami piszą dla nich ta tragedia ma 'same plusy'. Dobrze że wypisałem się z tamtej piaskownicy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7853 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:25:53 pm »
Czy się było za PiS czy nie, to jest wielka tragedia i nie ma co dyskutować. Tam nie zginął przecież tylko prezydent ale i cały sztab ludzi o wysokich stanowiskach państwowych. Nie wiadomo jakie to będą konsekwencje dla Polski.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7854 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:25:57 pm »
No i najważniejsze - Putin jest premierem ROSJI.

A do tego Smoleńsk leży w Rosji!

Kurde, a Katyń tez w Rosji. Spisek!

Oby tylko Pilot nie jadl wczesniej Ruskich pierogow...:/

Odpowiedź na pytanie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-03-2010
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7855 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:36:21 pm »
Kurde, nawet nie dociera do mnie jaki wymiar ma ta tragedia. Wystarczy włączyć CNN i zobaczyć- wydanie specjalne...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7856 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:40:14 pm »
Chętnie bym coś odpowiedział na te zaczepne żarty, ale naprawdę nie jestem w nastroju na podśmiechujki.

Na forum PE antypisowcy zaczęli wklejać zdjęcia otwieranych szampanów, pisać że z radości zapalą blanta (to akurat sam admin Diabeu) i ogólnie cieszyć się niesamowicie z obrotu spraw bo jak sami piszą dla nich ta tragedia ma 'same plusy'. Dobrze że wypisałem się z tamtej piaskownicy.
Robimy sobie podśmiechujki z czegoś innego. Co do tamtych gości - wiedziałem, że będą też i takie reakcje, ale trzeba być skończonym debilem żeby widzieć w tej sytuacji "same plusy". Kretyni chyba nie mają pojęcia, że to może mieć w ch** złe konsekwencje. Gdyby jeszcze zginął sam prezydent, to dałoby się to przeżyć jakoś, chociaż burdel z przedwczesnymi wyborami też nie byłby korzystny, ale tylu ludzi na takich stanowiskach - wolę nie myśleć.

Oby tylko Pilot nie jadl wczesniej Ruskich pierogow...:/
Dziś miałem zamiar pójść kupić sobie ruskie na obiad, ale chyba zbojkotuję i nie kupię :-?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7857 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:43:41 pm »
Chętnie bym coś odpowiedział na te zaczepne żarty, ale naprawdę nie jestem w nastroju na podśmiechujki.

Na forum PE antypisowcy zaczęli wklejać zdjęcia otwieranych szampanów, pisać że z radości zapalą blanta (to akurat sam admin Diabeu) i ogólnie cieszyć się niesamowicie z obrotu spraw bo jak sami piszą dla nich ta tragedia ma 'same plusy'. Dobrze że wypisałem się z tamtej piaskownicy.

Maczeta się w kieszeni otwiera jak się czyta takich kur** kretynów.

Podoba mi się natomiast to, jak do sprawy podchodzą media. Jasne, padają jakieś teksty w stylu "nasza stacja poinformowała pierwsza", no ale wiadomo, to jest biznes. Poza tymi drobiazgami jest naprawdę w porządku - tak cicho, refleksyjnie. Nie ma jakiegoś darcia ryjów, przeganiania się i ogólnie medialnej szopki. Fajnie, że panuje atmosfera na zasadzie "nie mówmy dzisiaj o polityce, na to będzie jeszcze czas". Denerwuje tylko koszmarna ilość księży w telewizji, którzy nawet w obliczu takiej tragedii nie umieją choćby na moment odrzucić tego swojego szamańskiego mambo-dżambo o chrystusach i zamiast pieprzyć o jakimś zmartwychwstaniu, to po prostu wypowiedzieć się jak zdrowi na umyśle ludzie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7858 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:48:26 pm »
Fajnie, że panuje atmosfera na zasadzie "nie mówmy dzisiaj o polityce, na to będzie jeszcze czas".
Też to zauważyłem i również bardzo mi sie ta postawa podoba.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7859 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:54:56 pm »
Wow.

Nie jest tajemnicą że nie przepadałem za tym draniem Kaczyńskim (daruję już sobie skrót NPSZ i naśmiewanie się niego), ale tragedia bez precedensu. Szkoda mi ich jako ludzi.
Nie ma tu chyba co za bardzo wyjasniac, po prostu za bardzo chcieli wylądowac w tych warunkach i tak się skończyło. Może ktoś naciskał by nie zmieniac lotniska, może nie, tego już się nie dowiemy.


Ciekaw jestem jak to się odbije na naszej polityce.

Odpowiedź na pytanie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-03-2010
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7860 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:03:56 pm »
Draniem? Jesteś idiotą, ten człowiek klika godzin temu zmarł, Ty już go obrażasz. Nie masz nawet tyle grzeczności w sobie aby oddać mu hołd w takiej chwili. To jest dopiero żalosne.

Jaki by nie był, był prezydentem, urzędującym, zmarł w tragicznych okolicznościach podczas pełnienia służby. Do tego wybitni ludzi polskiej polityki. Ehhh...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7861 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:04:34 pm »
Jak to się w ogóle stało, że cała śmietanka polskie polityki + dowództwo wojskowe znalazły się w jednym samolocie?
Czy naprawdę nikt nie przewidywał, że gdyby coś się stało, to raczej niekorzystne jest umieszczenie wszystkich tych ludzi razem?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Odpowiedź na pytanie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-03-2010
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7862 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:06:23 pm »
Najlepszy polski samolot, zawsze nim przewożona jest polska delegacja na takie uroczystości.

Przypadek, tragedia, fatum?

Kaczorowski tyle rzeczy przeszedł a zginął w katastrofie lotniczej. Brak słów.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7863 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:07:21 pm »
Razem nie mogą lecieć tylko marszałek, premier i prezydent, to też na chama powpychali do jednego samolotu maksymalną ilość osób by ciąć koszty =/

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7864 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:07:34 pm »
Fajnie, że panuje atmosfera na zasadzie "nie mówmy dzisiaj o polityce, na to będzie jeszcze czas".
Też to zauważyłem i również bardzo mi sie ta postawa podoba.

Mi też. Zobaczymy jak będzie dalej. Niesiołowski się dzisiaj autentycznie popłakał w TVN24, tak samo jak jedna z prezenterek. Komorowski na pytanie o przyspieszone wybory po prostu się odwrócił i odszedł, nic nie powiedział. W takiej chwili wszyscy są razem ponad podziałami - nie licząc niektórych internautów, ale to wiadomo co robi z ludźmi anonimowość - mówię o ludziach wypowiadających się oficjalnie.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7865 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:13:36 pm »
Jak to się w ogóle stało, że cała śmietanka polskie polityki + dowództwo wojskowe znalazły się w jednym samolocie?
Czy naprawdę nikt nie przewidywał, że gdyby coś się stało, to raczej niekorzystne jest umieszczenie wszystkich tych ludzi razem?
Właśnie..., a może jednak ruscy mieli mimo wszystko z tą tragedią jakiś związek? Nie od dziś wiadomo że stosunki polsko-ruskie do najlepszych nie należały. Możecie mi tu wytknąć, że szukam spisku itp., ale jakby naprawdę tak było...

Unlimited

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7866 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:14:26 pm »
Jeśli nawet na CNN jest raport specjalny to jest to tragedia nieprawdopodobna. Myślę że nasze pokolenie(mam na myśli osoby urodzone w latach 80-tych) przechodzi przez wiele kluczowych dla kraju, europy czy świata przeżyć, wydarzeń itd. Taką mam refleksję.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7867 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:17:08 pm »
Cytuj
Komorowski na pytanie o przyspieszone wybory po prostu się odwrócił i odszedł, nic nie powiedział. W takiej chwili wszyscy są razem ponad podziałami
Ogladalem to na zywo i podobalo mi sie tez, ze dziennikarze, nie zaczeli za nim gonic i krzyczec - widac na wszystkich sie to odbija.

Tragedia jest straszna, nawet jak ktos nie lubil PiS'u, to w koncu to byli wysoko postawienii politycy, a do tego ludzie. Nie dosc to w wypadku zginelo tyle innych waznych osobistosci - caly sztab wojskowy, prezes NBP, Walentynowicz i wielu innych, ze naprawde ciezko kolo takiej tragedii przejsc obok, a co dopiero ja swietowac ;\


Ps. CNN ma bardzo zalosnego tlumacza jezyka polskiego ;p
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 15:20:03 pm wysłana przez KKRT »

Odpowiedź na pytanie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-03-2010
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7868 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:17:19 pm »
Nie szukajcie spisku, błagam was. To była katastrofa lotnicza. Z tego co mi wiadomo jeśli rzeczywiscie Rosjanie mowili o ladaowaniu w innym miejscu to bedzie to w czarnej skrzynce. Jesli to okaze sie prawda- zawinil pilot. To wszystko.

Samolot na bank był ok, lotnisko jednak nie.

Jeśli nawet na CNN jest raport specjalny to jest to tragedia nieprawdopodobna. Myślę że nasze pokolenie(mam na myśli osoby urodzone w latach 80-tych) przechodzi przez wiele kluczowych dla kraju, europy czy świata przeżyć, wydarzeń itd. Taką mam refleksję.

Ogólnie pokolenia 70s, 80s, 90s są świadkami niezywkłych wydarzeń.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7869 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:20:44 pm »
Cytuj
Fajnie, że panuje atmosfera na zasadzie "nie mówmy dzisiaj o polityce, na to będzie jeszcze czas".

A o czym mamy kur** mówić?

Dobrze rozumiem to jest tragedia, możemy wystawić świeczki na parapety i kolektywnie sobie popłakać. Ale zanim zajmiemy sie naszą ulubioną narodową rozrywką trzeba ustalić kto przejmie obowiązki po zmarłych, trzeba jak najszybciej powołać nowych posłów bo bez tego nie wybiorą nowego prezesa NBP, a to jest kwestia priorytetowa, trzeba przekazać dowództwo w armii, to jest druga kwestia priorytetowa, trzeba ustalić kiedy wybory ogólnie trzeba zrobić w ch** rzeczy.

Nie, na to nie będzie czasu. Za to czasu na płakanie będziemy mieli multum.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7870 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:24:09 pm »
Jak to się w ogóle stało, że cała śmietanka polskie polityki + dowództwo wojskowe znalazły się w jednym samolocie?
Czy naprawdę nikt nie przewidywał, że gdyby coś się stało, to raczej niekorzystne jest umieszczenie wszystkich tych ludzi razem?
Właśnie..., a może jednak ruscy mieli mimo wszystko z tą tragedią jakiś związek? Nie od dziś wiadomo że stosunki polsko-ruskie do najlepszych nie należały. Możecie mi tu wytknąć, że szukam spisku itp., ale jakby naprawdę tak było...
Czyli co? To ruscy wsadzali tych polityków do samolotu, albo układali listę kto ma w nim polecieć? No błagam...
Cytuj
Fajnie, że panuje atmosfera na zasadzie "nie mówmy dzisiaj o polityce, na to będzie jeszcze czas".

A o czym mamy kur** mówić?

Dobrze rozumiem to jest tragedia, możemy wystawić świeczki na parapety i kolektywnie sobie popłakać. Ale zanim zajmiemy sie naszą ulubioną narodową rozrywką trzeba ustalić kto przejmie obowiązki po zmarłych, trzeba jak najszybciej powołać nowych posłów bo bez tego nie wybiorą nowego prezesa NBP, a to jest kwestia priorytetowa, trzeba przekazać dowództwo w armii, to jest druga kwestia priorytetowa, trzeba ustalić kiedy wybory ogólnie trzeba zrobić w ch** rzeczy.

Nie, na to nie będzie czasu. Za to czasu na płakanie będziemy mieli multum.

Że tak powiem - jak najbardziej wpis.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7871 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:26:51 pm »
Cytuj
Właśnie..., a może jednak ruscy mieli mimo wszystko z tą tragedią jakiś związek? Nie od dziś wiadomo że stosunki polsko-ruskie do najlepszych nie należały. Możecie mi tu wytknąć, że szukam spisku itp., ale jakby naprawdę tak było...

Związek jest taki, że to ich samolot i katastrofa wydarzyła się u nich.
W moim odczuciu jest to jednak nieszczęśliwy zbieg okoliczności, oni po protu nic by na tym nie skorzystali.
Tak czy inaczej będą musieli się kontaktować z naszymi władzami, a chyba zdają sobie sprawę, że żadna z istniejących i mających realny wpływ na sytuację w kraju partii politycznych, nie jest  w stosunku do nich przyjaźnie nastawiona. Więc niewiele się dla nich zmieni.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7872 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:27:14 pm »
Draniem? Jesteś idiotą, ten człowiek klika godzin temu zmarł, Ty już go obrażasz. Nie masz nawet tyle grzeczności w sobie aby oddać mu hołd w takiej chwili. To jest dopiero żalosne.

Jaki by nie był, był prezydentem, urzędującym, zmarł w tragicznych okolicznościach podczas pełnienia służby. Do tego wybitni ludzi polskiej polityki. Ehhh...

Spokojnie, nie podniecaj się tak.
Nigdy go nie lubiłem, ale jakiś tam hołd mu oddałem, jak napisałem wcześniej szkoda mi go jako człowieka. Do jakiej partii należał i jakie miał poglądy to już nieważne.

Tak więc wybiłeś się wybitnie z tym bulwersem, gratulacje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7873 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:27:40 pm »
już o ciągłość państwa się nie lękajcie.
na wszystko są odpowiednie procedury.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7874 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:31:22 pm »
Oczywiście procedury przewidują, że nieszczęścia chodzą w grupach po 96 naraz?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7875 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:32:50 pm »
Oczywiście procedury przewidują, że nieszczęścia chodzą w grupach po 96 naraz?
Ale nie trzeba o tym trąbić w tv 4h po tragedii. Odpowiedni ludzie pewnie już robią swoje.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7876 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:34:24 pm »
Oczywiście procedury przewidują, że nieszczęścia chodzą w grupach po 96 naraz?
Ale nie trzeba o tym trąbić w tv 4h po tragedii. Odpowiedni ludzie pewnie już robią swoje.



Zwołują konferencje prasowe?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7877 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:36:16 pm »
Cytuj
Fajnie, że panuje atmosfera na zasadzie "nie mówmy dzisiaj o polityce, na to będzie jeszcze czas".

A o czym mamy kur** mówić?

Dobrze rozumiem to jest tragedia, możemy wystawić świeczki na parapety i kolektywnie sobie popłakać. Ale zanim zajmiemy sie naszą ulubioną narodową rozrywką trzeba ustalić kto przejmie obowiązki po zmarłych, trzeba jak najszybciej powołać nowych posłów bo bez tego nie wybiorą nowego prezesa NBP, a to jest kwestia priorytetowa, trzeba przekazać dowództwo w armii, to jest druga kwestia priorytetowa, trzeba ustalić kiedy wybory ogólnie trzeba zrobić w ch** rzeczy.

Nie, na to nie będzie czasu. Za to czasu na płakanie będziemy mieli multum.

Przeciez to chodzilo wylacznie o media. Przeciez nie po to zwolano rade ministrow by sie klepac po plecach. Jak rowniez po to sa 'wice' i odpowiednie zapiski w ustawach, statutach itd.

Cytuj
Zwołują konferencje prasowe?
LOL, Ty tak na serio?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7878 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:37:18 pm »
zwołał też nadzwyczajne posiedzenie rządu.

btw. czy według ciebie byłoby ok jakby obecnie najważniejsza osoba w państwie nie zabrała publicznie głosu w tej sprawie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7879 dnia: Kwietnia 10, 2010, 15:37:28 pm »
Wuher, konferencja prasowa musiałą być. Rada ministrów zwołana, a teraz wszystko na głowie Komorowskiego.